Головна

глава 4 | глава 5 | глава 6 | глава 7 | глава 8 | глава 9 | глава 10 | глава 11 | глава 12 | глава 13 |

глава 2

Я все ще йшла, поки не виявила, що стояла посередині парковки, але не могла згадати, де залишила свій джип. Я не могла згадати, коли востаннє була поза стінами хоспісу. Промені сонця ніби напали на мене, ховається дуже довго. Порившись в кишенях у пошуках ключів, я подумала, чи повинна я повернутися в кімнату Джейкоба, щоб забрати свої речі.

Звук сигналізації допоміг мені відшукати джип, я залізла в нього і важко опустилася на водійське сидіння. Я подивилася на заднє сидіння, де чохол для гітари був притулений до заднього вікна. Кого я обманювала? Все, що належало мені, було в цьому автомобілі. Мені просто потрібно було виїхати, і я завела двигун.

Я покинула стоянку так швидко, як ніби вихлопні труби горіли. Мені потрібно було проїхати понад чотириста миль, і я хотіла зробити це так швидко, як тільки могла. Прямуючи прямо до Нью-Йоркському шосе I-90, я з силою натиснула на педаль газу.

Я помістила телефон в тримач на приладовій панелі і зателефонувала Леа по гучному зв'язку.

- Грейс? Щось трапилося? - Відповів безтілесний голос моєї найкращої подруги.

- Джейка більше немає, так що я повертаюся додому. Моя кімната все ще вільна?

- О, Грей. - Прізвище, придумане нею, зворушило моє серце. - Звичайно вільна. Я навіть не знаю що сказати. Джейк був ...

- Будь-ласка не треба. Все скінчено, і для нього більше не буде болю. Я повернуся сьогодні ввечері.

- Ми з Коннері збираємося піти послухати групу його друга пізніше. Напиши мені, коли доберешся, і я скину тобі адреса, якщо ти будеш в змозі піти.

Леа вже звикла до моїх стоїчним нападів. Може, ніч в компанії музики і випивки буде відповіддю на мої молитви або, принаймні, заглушить мій розум в цій суворій життя.

- Коннер, ха? Звучить як план. Зараз я майже на I-390. Скоро побачимося.

- О Боже, ти їдеш зі швидкістю 90 миль, так? Не будь самогубцем, я знаю, ти хочеш цього, але я б із задоволенням побачила тебе ще раз, цілою і неушкодженою. Крім того, я дійсно хочу познайомити тебе з Коннері. - Голос не міг приховати її почуттів до нього, і це змусило мене посміхнутися. У Леа така прекрасна душа. Вона заслуговує знайти кого-то, хто б змусив її посміхатися.

- Я взагалі не їжджу під 90, - відповіла я. По крайней мере, я не думала, що 120 було схоже на 90. - Не можу дочекатися зустрічі з Коннері. - Я поклала трубку і змусила джип їхати ще швидше. Рух було напрочуд рідкісним, і я петляла між автомобілями, як ніби була невидимою. Якби тільки я була невидимою або хоча б не відчувала цей жахливий світ. Якби тільки я не була настільки ... людяною.

В утіхах і самоті переднього сидіння, пролітаючи по світу як в тумані, я дала волю сльозам. Я відокремила розум від тіла, як зазвичай робила, і дозволила горю нахлинути на мене. У міру того, як наближався вечір, небо ставало темніше. Темні хмари продовжували збиратися на небі, товплячись на небесах, поки не розсипалися. Град застукав по лобовому склу, дощ лив, вторячи моєму настрою. Все це змушувало мене відчувати себе так, ніби небеса знущаються наді мною.

Шлях, на який зазвичай потрібно годин сім, я подолала за п'ять, проплакавши всю дорогу. Рівне о 21:15 я занесла свої речі в маленьку квартиру на Манхеттені, яку ми давно зняли з Леа. Я сіла на великий коричневий диван, куплений в магазині вживаних речей в діловому центрі міста, і озирнулася. Все було на своїх місцях. Наче й не було цих шести місяців, і Джейк все ще міг надерти дупу панкреатическому раку. Переставляй ноги, просто продовжуй рухатися далі.

Леа написала мені, як дістатися до бару: «Вийди за двері. Поверни на \ право. Зайди за кут. Знайди великий знак «Бузер». У дошку напийся за Джейка ».

Я повернулася в свою кімнату і вилізла з одягу. Сорочка просочилася сльозами. Я переодяглася в старі зручні джинси і тісну білу футболку, думаючи про те, як Леа буде обурюватися щодо того, як я виглядаю. Тоді я одягла пару чорних туфель на шпильці, які були в моїй шафі. Я сподівалася, що бар не знаходився надто далеко, тому що у мене було відчуття, що назад мені доведеться тягнутися додому босоніж.

Щоб хоч якось освіжитися, я бризнула на обличчя холодної води. Я навіть не дивилася в дзеркало. Просто схопила куртку і пройшлася пальцями по волоссю, щоб розплутати їх, коли виходила з дому. Мене ніколи не хвилює, як я виглядаю, коли йду кудись. Не те щоб я не цінувала свою зовнішність, просто не відчувала, що це має значення, тому що те, як ти виглядаєш, не змінює того, що у тебе в душі.

Проходячи вниз по вулиці, я знаходила розраду в жвавих звуках Нью-Йорка: таксі літали по вулицях, люди розмовляли, сміялися і кричали. Все в цьому місті було таким чутливим і живим. Чутливим і все ще таким живим.

«Бузер» міг похвалитися надзвичайно яскравою неонової вивіскою над відкритими дверима і музикою, почутої вже зовні. Передні вікна були зроблені з невеликих стекол, запітнілих в холодній лютневої ночі. Старомодні ліхтарі звисали з древнього цегляного фасаду, через що здавалося, що будівля належить маленькій романтичною селі Тоскани, а не вулиці Нью-Йорка.

Дуже добре складений на вигляд чоловік стояв біля входу в бар і підморгнув мені, коли я увійшла. Яскрава сорочка STAFF щільно прилягала до його тіла, як намальована. Він дивився на мене так, ніби хотів з'їсти на вечерю. Занадто великі речі. Тим не менш, це не завадило мені подумати про те, буду я основною стравою або ж просто закускою.

Я шукала Леа, обводячи переповнене приміщення поглядом, і майже відразу побачила її. Звичайно, вона була тією, хто танцював на столі біля стіни навпроти сцени. Всі базікали і дивилися на виступ групи, що представляє із себе суміш з року, блюзу і альтернативи. Нічого особливо, середня музика, і я відключилася від неї.

Я сміливо проштовхувалась крізь натовпи людей, музика звучала далеко від моїх вух. Я ледь помітила, коли вони припинили грати. Коли Леа побачила мене, вона схопила мене за руки і затягла до себе на стіл.

- Ти вдома! Боже, Грей, мені так шкода. Давай, поговори зі мною!

Я стояла на відстані витягнутої руки і злегка посміхнулася їй.

- Немає нічого, що б я тобі не казала до цього. Давай не будемо про це, добре?

Вона зістрибнула зі столу і потягла мене за собою. Я ледь ганебно не впала, але вона вперто тягла мене до невеликої групи хлопців, хто дивиться на мене в замішанні.

Леа поставила мене перед високим білявим хлопцем.

- Коннер! Це моя найкраща подруга у всьому всесвіті. Грейс. - Вона повернулася до мене і закричала, перекрикуючи натовп. - Грей, це Коннер. Єдиний!

За цим послідувало п'яне хихикання, точно показує, як сильно вона була п'яна.

Коннер, так само відомий як Єдиний, злегка підняв брови на адресу Леа, а потім широко посміхнувся мені. Я не могла втриматися, і посміхнулася їй, подумки зітхаючи. Так. Те, як він дивився на Леа ... Що ж, більшість дівчат пішли б на вбивство заради того, щоб хлопець так дивився на них. Моє серце калатало в грудях за мою подругу, бо вона заслужила знайти, як вона висловилася, свого Єдиного. Я простягнула руку для рукостискання, але замість цього він уклав мене в свої ведмежі обійми і відірвав від підлоги.

- Ласкаво просимо додому! Леа говорила про тебе без зупинки останні шість місяців. Я почав думати, що вона вигадала тебе!

Я засміялася.

- Що ж, дякую. Я теж рада зустрічі з тобою.

Він обережно повернув мене на місце і обійняв Леа, яка дивилася на нього з любов'ю і трохи погойдувалася.

- Мені дійсно шкода щодо твого брата. Леа плакала з тих пір, як ти подзвонила.

Що я могла відповісти? Насправді, нічого. Леа знала Джейкоба все своє життя. І якщо подумати, то вона знала його навіть довше, ніж я. Хоча навіть і не думала про це. В ту саму секунду, коли думка прийшла мені в голову, я прогнала її. Я не могла думати про це. Мені дійсно потрібно випити прямо зараз.

Леа нахилилася ближче до столу і взяла два пива.

- Де моя Маргарита? - Закричала вона, ні до кого не звертаючись.

Коннер похитав головою і засміявся.

- Ти випила всю. Тепер пий пиво або впадеш на мене, якщо продовжиш в тому ж дусі.

Натовп навколо нас наповнилася хвилюванням. Я оглянула приміщення в пошуках причини. Чоловік стояв на маленькій сцені з мікрофоном в одній руці і пивом в інший.

- Невже ми все ще веселимося? - Прокричав він публіці. Не чекаючи, поки шум стихне, він продовжив. - Ласкаво просимо в «Бузер»! Пийте, поки не відключіться, і ми дозволимо вам поспати на підлозі! Давайте послухаємо нашу групу «Божевільний Світ»! Леді, тримайтеся подалі від сцени, але ви можете скільки завгодно кидати в них свій одяг!

Я голосно розсміявся над безглуздістю ведучого, але потім помітила всі ці бюстгальтери і інше нижню білизну, то там, то тут звисають з крокв на стелі. Ух ти.

Оплески вибухнули, як тільки троє хлопців вибігли на сцену. Звук досяг розривають вуха децибел, і невеликий мереживний чорний бюстгальтер був викинутий з натовпу і приземлився прямо в руки четвертого учасника групи, який спокійно прогулювався, ніяк не впливаючи на те, що відбувається на сцені.

Леа схопила мене за талію і потягнула крізь натовп.

- Це та група. Ворушися. Давай заберемо вище. Через хвилину ми нічого не зможемо побачити за морем напівголих дівчат!

Хитаючись, вона знову забралася на стіл, окупований нами раніше, і простягнула мені руку. Я пішла її приклад, і, все ще стискаючи мою руку, вона продовжила сходження по шкіряним подушкам кабіни, прямо по дерев'яних полицях на стіні, і ми плюхнулися на глибоко посаджені підвіконня.

Я сиділа поруч з нею і задавалася питанням, скільки разів за останні шість місяців вона сиділа тут і слухала гру групи одного свого хлопця. Як довго вона посміхалася своєю радісною життям посмішкою? Я подумала про те, яке це - відчувати задоволення. Я знову відкинула думки. Я була змучена, але виразно рада, що у Леа все добре.

Я простежила за її поглядом до Коннері, який стоїть у натовпі людей, і знову подивилася на неї з відповідною посмішкою. Було таке відчуття, ніби я була з ними в порожній кімнаті і вторгалася в їх особистий простір.

Натовп шаленів, коли грубий сексуальний голос став співати западає в пам'ять пісню в мікрофон. Я не втрималася і підняла очі в пошуках його власника. Те, як я могла раніше не помітити його, було поза мого розуміння. Він був ідеальним. Я навіть не змогла б придумати прикметника, якби спробувала, але «ідеальний» було найбільш гідною кандидатурою, але все ще недостатньо правильним, щоб описати його.

Він дивився крізь натовп напружено, ніби шукав щось. Потім його вираз обличчя розслабилося в сексуальної усмішці. Його короткі темне волосся звисали нерівними пасмами, густими і неслухняними. Вони виглядали розпатланим, як ніби якась щасливиця щойно запустила в них руки за лаштунками. А може, це була та, кого він шукав тільки що.

Худі накачані м'язи здувалися під його татуйованої шкірою рук. Одна чудово складена рука пестила мікрофонну стійку, а інша була в його ідеальних волоссі. Його хрипкий голос шепотів свою пісню. Це змусило натовп замовкнути, як якщо б він був богом.

Навіщо чекати завтрашній день?

Адже це тривало так довго.

Надії жалюгідна тінь.

Утопнув в нещастя і тільки.

Його голос сповільнилося і зупинився, на фортепіано зазвучала сумна мелодія. Він відійшов від мікрофона, не відриваючи очей від натовпу, відкинувся на спинку стільця і ??потягнувся за вугільно чорної гітарою.

Швидкий бій барабанів прорвався крізь тишу в супроводі басів, і від вивертає душу ритму його гітари у мене перехопило подих. Його голос переплітався з болісним хором фортепіано і ревучий натовпу. Вони разом з ним співали слова, як ніби це була найпопулярніша пісня на радіо.

Леа підштовхнула мене ліктем.

- Вони запаморочливі, правда?

Мені потрібно якийсь час, щоб повернути здатність говорити.

- Так, запаморочливі.

Звучання цього голосу змушувало моє тіло тремтіти, і то, як його руки перебирали струни гітари ... святе дерьмо!

Вона розуміюче посміхнулася.

- Так, коли Коннер вперше привів мене сюди, і я почула, як грає Шейн, я думала про тебе. Надихає, правда?

Вона розуміла, наскільки сильно музика може зачепити мене. Скільки ночей я грала для неї перед сном, коли ми були молодші, для кожного розбитого серця і кожної сльози?

Що розкинулася перед нами натовп здавалася двоповерхової. Дівчата сиділи на плечах своїх хлопців. Люди танцювали на столах, і довга лінія напівголих дівчат штовхалася на барній стійці, змагаючись за увагу групи.

Ми з Леа переглянулися і попадали один на одного від сміху.

- Давай, Грейс, знімемо сорочки і бюстгальтери, і покажемо дівчаткам, як це робиться!

Я похитала головою і розсміялася з новою силою.

- Дівчинка, якщо ти знімеш тут свій ліфчик, то твої груди вбивати наповал твоїх друзів зі сцени!

Вона посміхнулася з гордістю.

- Ей, ти така ж грудаста, як і я! Пішли зі мною в туалет. Навколо все обертається, і я не хочу просити Коннера проводити мене.

Грудаста? Я кивнула і допомогла їй спуститися. Ми пройшли повз Коннера і його друзів, що сидять за столом подалі від натовпу. Він махнув і передав мені дві крижані Маргарити. Леа пробиралася крізь натовп переді мною, похитуючись, йшла по коридору туди, де, як я здогадалася, був туалет.

Я намагалася слідувати за нею, проштовхуючись крізь натовп і обережно тримаючи дві склянки. І звичайно, я втратила її і залишилася стояти посеред натовпу розпалених, спітнілих танцюючих незнайомців. Чудово.

Не встигнувши зорієнтуватися, я почула гучного шум в натовпі позаду себе. Боротьба вибухнула між групою дуже п'яних хлопців. Я продовжувала рухатися в тому напрямку, куди, я думала, Леа вирушила своєю п'яною ходою. Повинно бути, вона була ще п'яніший, ніж я думала, якщо втратила мене і навіть не звернула увагу.

Поки бійка ставала все більш неконтрольованою, я виявилася прямо перед сценою. Мініатюрна білява дівчина і я виявилися в пастці між нею і бійкою, і лікоть одного з хлопців врізався в неї, відкидаючи дівчину в сторону, в результаті чого обидва напої розлилися на мою чисто-білу футболку.

Натовп співала і кричала на бешкетників, але все, що я могла бачити, - це крижана тканину, прилипла до моєї шкірі. Звичайно, на мій червоний мереживною ліфчик тепер можна було витріщатися через дуже вологу футболку. Я кинула порожні стаканчики на підлогу.

- Лайно! Чорт побе ...

Чорні байкерські черевики зістрибнули звідкись зверху і приземлилися переді мною. Уражена, я відступила назад. Вокаліст Шейн зістрибнув зі сцени і тепер дивився на мене з грайливою посмішкою.

- Нічого собі, - посміхнувся він.

Я закотила очі і відступила на крок, але хтось з тих, що билися ззаду штовхнув мене прямо в його руки. Я відсахнулася від нього, як від вогню. Його очі були блакитними і крижаними.

Він відтягнув мене від групи хлопців, які тепер боролися з викидайлом. Я закрила мокру футболку руками, відчуваючи себе абсолютно голою.

Ще один хлопець з групи, барабанщик, зістрибнув зі сцени до нас.

- Давай, Шейн! - Він схопив Шейна за плече і потягнув у напрямку бійки.

- Ага, один момент, братан, - відповів він своєму другові, не зводячи з мене очей. Він стягнув свою майку через голову. Його гладкі м'язи були немов вирізані з мармуру. Господи, сподіваюся, що не пускаю слюні.

Він засунув майку мені в руки і пустотливо посміхнувся.

- Мені шкода, що ти розлила свої напої ... хоча, не зовсім. - Тоді він підморгнув мені і пірнув у бійку позаду мене, щоб допомогти вишибали, і зник в море мерехтливих рук і ніг.

Поки все навколо продовжували вболівати за учасників бійки, я попрямувала туди, де, як я сподівалася, знаходиться туалет і знайшла Леа, що обіймає унітаз. Почувши звук дверей, вона підняла голову і обдарувала мене збентеженою напівусмішкою.

- Грейсі. У мене деякі незручності, і я не думаю, що зможу коли-небудь піти з цього туалету. Сфотографуй мене, і я буду пам'ятати, що це повторювати не можна.

- Леа, у мене величезна папка з такими фотографіями на комп'ютері. Це не зупинить тебе. - Я опустилася на коліна поруч з найкращою подругою і відкинула її світле волосся з особи. Я взяла гумку з передньої кишені джинсів і скрутила її волосся на потилиці.

Її великі карі очі дивилися на мене, і я побачила, як сльози наповнювали їх.

- Джейка правда немає?

Я кивнула. Якщо скажу що-небудь, то знову заплачу.

Вона застогнала, її знову вирвало в унітаз, а я просто погладила її по спині.

- Як ти це робиш, Грей? Як ти можеш спостерігати, що люди вмирають знову і знову? Я навіть не можу уявити, що його більше немає в цьому світі.

Я сіла і притулилася до дверей кабінки. Мій погляд ковзав по невеликого простору, відзначаючи, наскільки чистим воно було для бару. Я не хотіла говорити про це, взагалі про що-небудь. Я не хотіла більше відчувати. Це було пекло.

- Леа. Він страждав. Він був дуже хороший для цього світу, ніхто не повинен відчувати такого болю. Я хотіла б бути на його місці, Леа. Я не знаю, як впоратися з цим. Прости, я не знаю що сказати.

- Я не хочу чути, що ти хотіла б бути на його місці. Я майже втратила тебе одного разу, ти була для мене дивом.

Я міцно обняла її.

- Давай піднімемося з цього статі, ладно?

Я допомогла їй встати, підвела к стене, допомогла вмитися. Я сподівалася, що вона залишить цю тему, але знала, що їй потрібно якось сумувати за Джейку. Зрештою, ми були більше, ніж сім'єю.

Ми росли по сусідству один з одним, народилися в один день, вона за п'ять хвилин раніше. Наші сім'ї говорили, що нам долею призначено бути кращими подругами, як сестрами. Наші матері й батьки були кращими друзями. Коли мені було чотирнадцять, я втратила батьків в жахливій автокатастрофі і майже померла від горя. Взагалі-то, померла. Коли я відкрила очі місяць потому, то була іншою людиною. Я пам'ятала дитинство Грейс, я знала всіх її друзів, її розчарування, її страждання. Однак справжня Грейс пішла, її прекрасна душа просто зникла. Залишилася тільки я, застрягла тут, ніби приклеєна до землі суперклеєм. Покарання для моєї душі за те, що сталося багато років тому.

Після мого перебування в лікарні і періоду реабілітації батьки Леа взяли нас з Джейкобом до себе. Не те щоб ми потребували цього. У батьків був поліс страхування життя, так що ми ніколи ні в чому б не потребували. Ніколи.

Але Джейк не жив з нами довго. Йому було вісімнадцять, і він скористався деякою частиною нашої спадщини, щоб вступити в Корнельский університет в Ітаці і жити в кампусі. Ми з Леа відвідували його так часто, як тільки могли, і він приїжджав додому на свята. Ми були родиною.

Я знала, що їй потрібно журитися.

- Ей, що сталося з твоєю футболкою? Ти наскрізь мокра! Хороший ліфчик.

Я подивилася вниз, згадавши про пролитих напоях, і засміялася.

- Була бійка в центрі бару, і я ніби як потрапила в неї. Я пролила наші напої на себе.

- О, приятель, наші напої пролили? Маргариту? Ти надерли їм дупи?

Залишивши Леа в роздумах, чи варто було мені надерти комусь задницу за пролиті напої, я зняла мокру футболку і одягла суху майку Шейна.

- Де ти взяла цю майку? Ти прийшла із запасною одягом? Ходила по магазинах без мене? Якого ...

- Вокаліст, Шейн, правильно? Він зняв майку і віддав її мені, - я перервала її, перш ніж вона задасть один зі своїх безсовісних п'яних питань.

- Шейн зняв майку і віддав її тобі? - Її обличчя виражало явне замішання. - Будь обережна з ним. Він слизький, як риба.

Я обняла її рукою за талію і допомогла вийти з туалету п'яною ходою.

- Думаю, що з упевненістю можу сказати, що тобі нема про що хвилюватися, тому що він безумовно не мій типаж.

Вона повернула голову до мене, коли ми вийшли з туалету, і захихотіла.

- Грей. Немає ніякого «твого типажу», це все казки. Ти просто повинна позависать деякий час з купою неправильних хлопців і насолодитися цим.

Я сумувала за її п'яним монологів. Слухати її на відстані в телефонну трубку було абсолютно не тим.

Коннер слухняно стояв зовні в коридорі і подивився на нас з полегшенням. Він схопив її і допоміг підійти до столу, до решти людям, з якими він сидів. Здається, натовп в барі поріділа, і сцена була порожня. Я гадала, як довго ми пробули на тому підлозі в туалеті.

Ми сіли за стіл, і Коннер передав Леа пляшку води, яку вона випила. Леа ввічливо познайомила мене з одним Коннера, Такером.

Коннер працює у великій бухгалтерській фірмі. Такер недавно закінчив юридичний університет і став працювати у фірмі свого батька. Вони були знайомі один з одним і з усіма членами групи ще зі школи.

Щоб заплутати мене ще більше, Коннер і Такер пояснили мені, що більшість з них були сусідами по кімнаті, і всі вони жили в одному і тому ж будинку. Для мене все це звучало як сюжет поганого епізоду в серіалі «Друзі».

- Гей, як тобі бійка? - Пролунав голос позаду нас.

Ми всі обернулися і побачили Шейна, який поставив стілець до столу між мною і Леа в компанії збентеженою блондинки, яка стоїть поруч з ним. Вона озирнулася, гадаючи, чи варто їй сісти, а потім вирішила влаштуватися на колінах у Шейна і стала покусувати його вухо. Він до цих пір був без футболки, а у блондинки була найбільша силіконові груди з усіх, що мені доводилося бачити вживу. Вона була настільки величезною, що мені захотілося подивитися, лопне вона, якщо я ткну в неї виделкою.

- Фу, Шейн, купи конуру для своєї болонки. Те, як вона облизує твоє вухо, змушує мене хотіти жбурнути чимось, - пробурмотіла Леа.

Блондинка припинила і втупилася на Леа.

- Завидуешь?

Я спостерігала, як кісточки пальців Леа біліють, коли він стискає край столу.

- О, так, я завжди заздрю ??завойовниці Шейна. Вони є пихатими ляльками з відповідними мізками.

- Що, чорт візьми, це означає? - Огризнулася Блонді.

- Бачиш, ти тільки що підтвердила мою точку зору. - Леа подивилася на мене й усміхається. - Може, якщо ми будемо говорити дуже голосно, воно піде?

Я знизала плечима і розсміялася.

- Знаєш, Леа, тобі не слід змагатися в розумовому поєдинку з беззбройним супротивником.

- Заткнитесь, шалава! Ви обидві просто заздрите, - скрикнула Блонді, випинаючи на нас свою гігантську силіконові груди ..

- Повія, - посміхнулася Леа.

Спеціально для блондинки я скорчити серйозне обличчя.

- Послухай, тобі зараз дійсно потрібно зупинитися, адже я готова посперечатися, що найрозумніша річ, яка коли-небудь покидала твій рот, - це пеніс.

Леа не втрималася, і кола, яку вона пила, розплескалася з її рота і з ніг до голови покрила грудаста блонди-амазонку. Вона зістрибнула з колін Шейна і схопилася на ноги.

- Шейн! Поклади за мене! Вона тільки що облила мене! - Заскиглила вона, а потім тупнула ногою, як дитина в істериці.

Ми з Леа зіткнулися лобами від сміху. Я не втрималася і глянула на Шейна, а він дивився прямо на мене. Я витримала його погляд. Його очі були кришталево чисті, блакитні і вражаючі. Я не звикла бачити людей з настільки пронизливим поглядом. Зазвичай вони помічали це в моїх, світло-сірих, майже срібних очах.

Він посміхнувся мені тією посмішкою, яка, як я здогадалася, була призначена для того, щоб знизити рівень IQ дівчини балів на п'ятдесят. Я не відчувала нічого. Чесно кажучи, я відчувала себе винуватою по відношенню до Блонді.

М'язи на його грудях зігнулися, але я зробила вигляд, що не помітила цього. Він пишався своєю сексуальністю як медаллю, роздягаючи мене поглядом. Я закотила очі і похитала головою.

- Гей, спасибі за майку. Було б холодно йти додому без неї.

Блонді ще раз тупнула ногою, щоб привернути увагу, але він, здавалося, не помічав.

- Це та, кому ти дав свою майку? Я теж хочу!

Я подивилася на Леа і подала їй сигнал «давай?выбираться?отсюда?это?плохая?мыльная?опера» і встала. Обернулася до Блонді і посміхнулася.

- Подумати тільки, я вже наполовину розділу його для тебе. Постарайся отримати задоволення. Він схожий на тих хлопців з міною в штанях.

- Що? - Вона подивилася на мене з подивом.

- Ну, знаєш, наземна міна. Маленька, прихована, вибухає при контакті.

Очі Шейна розширилися на частку секунди, а потім він встав і сперся об стіл, блокуючи мені шлях до відступу.

- Отже, ти повинен бути, найкраща подруга Леа, з якої вона виросла і про яку базікає весь час, так?

- Можливо, - відрізала я.

Його усмішка стала ширше.

- У тебе є ім'я?

- Ага, є, - відповіла я, але не назвала його.

Леа почала сміятися над нашим протистоянням. Вона склала руки на грудях і дивилася.

- Коннер, подивися, як вона перехитрить його. - Невиразні слова змусили її звучати як мультиплікаційний персонаж.

Шейн подивився на Леа і знову обернувся до мене, по-диявольському посміхаючись. Крижані холодні очі.

- Тоді, я просто буду називати тебе Червона; до сих пір ніяк не можу викинути з голови той сексуальний маленький ліфчик, що був на тобі. - Куточок його губ підвівся, кидаючи мені виклик.

Я дуже близько нахилилася до нього і підняла очі, щоб зустрітися з його поглядом.

- Чому б не Мереживна? Або ти випустив з уваги, з якого м'якого, шовкового, мереживного матеріалу він був зроблений? Шкода, що ти здатний побачити лише колір. Знаєш, якщо ти збираєшся бути розумною дупою, то для початку стань розумним, в іншому випадку ти так і залишишся просто дупою. Насолоджуйся залишилася частиною ночі.

Я підняла долоню до його обличчя, коли він спробував заговорити.

- Будь ласка, бережи дихання, воно може знадобитися тобі для побачення трохи пізніше. - Я пройшла повз нього і вийшла через передні двері.

Леа хихотіла позаду мене.

- Грей, я думаю, тут ти ввійдеш в історію як перша дівчина, що не стрибнула в ліжко до Шейну Макстон після його посмішки, що отримала премію.

Глава 1 | глава 3
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати