Головна

ОДНЕ З БАГАТЬОХ

  1. Повернемося до громади. У неї не потрібно вступати - ви в ній живете. Громада поза політичних партій і поза комерцією. Вони вже ефективно працюють у багатьох містах.
  2. Диференціюється БАГАТЬОХ ЗМІННИХ
  3. Завдання по темі: Функції багатьох змінних
  4. Законодавства багатьох держав містять положення, що забороняють своїм громадянам мати подвійне громадянство.
  5. І якщо ви заберете звідси лише 10% того, що почуєте, ви вбережете себе від багатьох неприємностей, страждань, заощадите багато грошей і продовжите на багато років своє життя.
  6. Саме тому в багатьох федераціях верховенство загальнодержавної влади (часто у формі прямого втручання в справи регіонів) виявляються все виразніше.
  7. Отже, з огляду на різноманітність еколого-географічних умов, в Забайкальському краї можливий розвиток багатьох видів туризму.

Педагоги входять в клас, і я уявляю їм невеличкий «симфонічний оркестр», який виконує музичну сюїту. Потім ми обговорюємо зачин уроку.

- Мені здається, зачин цікавий, незвичайний.

- Це дуже складна форма тренінгу. Диригент був недбалий, і ми не могли «грати» узгоджено.

- Уявний оркестр нагадує вправу «пісня під диригента».

- По-моєму, зачин не вдався. Обставина надумане, робота з уявними інструментами приблизна. Уявні інструменти, уявні ноти, - все це провокувало неправду.

- Коментарі заважали диригенту. Говорити і диригувати одночасно - це помилкова ситуація.

- Мені здається, що можливий такий зачин. Мені було неважко тримати уявний контрабас, але диригент музично нас не поєднував.

Педагог підсумував:

- По-моєму, задум зачину давав всі можливості повноцінного, грамотного тренінгу, але вони не використані. Оркестр уявних інструментів можливий, але уявні ноти не потрібні. Ця помилка змусила і диригента, і всіх до зображення.

Тренінг. Перше завдання: згадати дорогу в м Пушкін. Потім проводили спостереження за об'єктом в півколі і виконували пісню під диригента.

Нові вправи. Передача «імпульсів». Суть вправи в тому, що один з півкола спостерігає, як передається поштовх від одного студента до іншого. Передати треба непомітно, а спостерігає повинен вловити момент передачі. Якщо поштовх спійманий, то спостерігає інший, той, який не зумів передати «імпульс» непомітно.

«Естафета». У цій вправі по заданому ритму з бавовною треба дати руку сусідові зліва і взяти за руку сусіда праворуч. Ця вправа варіюється по ритмам.

Вправа «шарманка» - ударами треба «заспівати» пісню, передаючи бавовна сусідові.

«Машинка» - текст: «Що віддав, то твоє, що сховав, то пропало», - Шота Руставелі.

Тренінг закінчили безшумними перебудовами півкола під заданий рахунок - «чиста зміна» (так називається в театрі пауза, -коли переставляється декорація) і вправами «дзеркало», «режисер і актор», «цікавий факт» з м'ячем у позиції «я - диктор» . Потім з півкола перейшли в переглядові позицію зі стільцем (вантажем) «через струмок», «через лід» для перегляду домашніх завдань. Майже дослівно записав, що говорили нам сьогодні. «Будь-яка вправа, навіть із серії настроечних, може бути через певні запропоновані обставини направлено на комплексний тренінг, коли тренується вся сума елементів органічного процесу в умовах сценічного вимислу« якби ».

Вправи тренінгу дають необхідний результат, якщо не порушуються умови. Це як обов'язковий режим для хворого. Рекомендації лікаря підуть на користь, якщо дотримується режим. А у нас є тенденція спрощувати, полегшувати умови вправи. У нас, як і в музичному і балетному вихованні, робочі тренувальні навантаження і навіть перенапруження необхідні. Після того як виробляться звички (умовний рефлекс), вони дають свободу в оволодінні елементами майстерності.

Кілька зауважень по показаним етюдів.

В етюдах нікого не треба грати, дійте за умовою: «що, якби це відбувалося зі мною» у пропонованій обстановці, яка повинна бути виправдана і в яку треба вірити безперервно і безумовно. Середовище (де відбувається дія) теж пропоновані обставини.

Читання в етюді (листи, телеграми, книги, наказу, нот і т. Д.) Має бути справжнім, т. Е. Треба брати книгу, лист і читати. Інакше створюється брехня - я роблю вигляд, що читаю. Адже в житті читання супроводжує внутрішній текст. Давайте перевіримо".

Вчорашній командир дня читає щоденник минулого заняття. Він погоджується, що під час читання у нього ще був і внутрішній текст, який виникав у залежності від картин - «кінострічки внутрішнього бачення».

«Про уявному партнері в етюді. Живий партнер впливає на мою поведінку, виникає спілкування, зв'язок, залежність від нього. Уявний партнер створює фальш.

В етюді є подія, а значить, є і мета поведінки - чого я добиваюся, до чого прагну? Цю мету і подія я знаю до того, як почав грати етюд, але по ходу етюду все має відбуватися миттєво, заново, як в перший раз. У цьому-то й полягає суть імпровізаційного самопочуття. Як же репетирувати етюд для показу, які не заучуючи поведінку, оцінки, як не втратити свіжість? Питання в тому, що 72ми репетируємо, що повторюємо. У репетиції зазвичай ми шукаємо шлях, логіку поведінки в даній події. Не можна фіксувати, заучувати кошти (як) досягнення мети, необхідно тільки розкрити причини - що, навіщо і чому? Репетируючи етюд, ми накопичуємо знання пропонованих обставин, пробуємо (НЕ вивчаємо) оцінки, виявляємо перешкоди і шукаємо спосіб їх подолання. Показуючи етюд в класі, ми як би заново проходимо шлях, прокладений на репетиції.

На минулому занятті було запропоновано в домашню роботу над етюдом, крім безпосереднього партнера, взяти спостерігача за роботою - куратора. Це дуже корисна форма і для авторів етюду, і для спостерігача. Але в будь-якій справі важливо дотримати правила. Куратор не повинен виконувати роль режисера-постановника, він «дзеркало», що відбиває, т. Е. Помічати помилки товариша. У репетиції я як би через куратора бачу свої помилки і намагаюся їх подолати. Багато етюди, показані сьогодні, виглядають, як маленькі постановки. Очевидно, куратори невірно зрозуміли своє завдання. Може бути, вони передчасно введені нами, і тому скасуємо їх до кращих часів ».

переходи | СЮРПРИЗИ


Виховання зовнішньої техніки артиста | ЛІТНІЙ СТАРТ | перша бесіда | ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ ПО РОЗКЛАДОМ | уявні предмети | ПЕРЕХІД ДО етюди | ЦІКАВИЙ ФАКТ | ЛЮДИ. ЗВЕРИ. ПТАХИ | РУКИ АРТИСТА | ВЗАЄМОЗАЛЕЖНІСТЬ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати