Головна

Як працювати з реверберацией

1. Без дисципліни працювати важко
  2. Можливість трохи її доопрацювати.
  3. Вибирайте ту нішу спеціалізації, в якій ви будете працювати з задоволенням і зможете стати кращим
  4. виробити бажання
  5. Чи є у вас в майбутньому якісь спільні проекти з братом, чи легко Вам працювати в команді?

1 - Можна панорамувати реверберацію окремо від звуку.

2 - Для яскравих міксів потрібна яскрава реверберацію. Для тьмяних міксів потрібна тьмяна реверберація. Для такої мети можна використовувати ArtsAcoustic Reverb. Це дуже хороший і яскравий ревербератор. І зробити його тьмяно звучить не важко просто налаштувавши потрібні параметри.

Варто працювати зі стерео складової реверберації але не прагнете зробити кожен ревербератор дуже широким особливо довгі ревербератори займають дуже багато місця в міксі і якщо є необхідність використовувати довгий ревербератор, то гарне рішення буде зробити його не дуже широким, щоб він не займав дуже багато місця в міксі .

3 - Попередня затримка, тобто PreDelay. При короткій попередньої затримки реверберація змішується з вихідним звуком зменшуючи його частоту. При довгій попередньої затримки вихідний звук наприклад вокал буде ставати ясним і чистим навіть при великій реверберації.

4 - При створенні маленької кімнати не повинно бути попередньою затримки інакше це може змастити атаку.

приклади:

Перший і другий сенд канали це LiquidSonics Reverberate, А третій це ArtsAcoustic Reverbі на них заготовлений пресети 1-Ambians, 2-Mid і 3-Long. Якщо мені потрібно трохи обсягу і небагато поглибити звук, То я посилаю його на самий короткий ревербератор, тобто на 1 сенд. Якщо ж мені треба помітно віддалити, То на Другий. Якщо ж треба помітно віддалити і дати обсягу, То на Другий і на Перший до отримання необхідно обсягу. Коли я хочу помітно віддалити і дати красивих Хвостов, То посилаю на третій Ревербератор якщо ж Хвостов стає багато, а потрібне Віддалення не досягнуто, то я виставляю потрібне мені кількість Хвостов і додаю Другий Ревербератор тому як Другий віддаляє без помітних Хвостов.

важливо: Обробка Мід / Сайд до реверберації дуже руйнівна.

Як зробити потужний стерео | Інші ефекти мають вплив на простір
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати