Головна

Профілювання клинка ножа з заточкою у вигляді стамески | Шліфування скоса ножа моделі Kwaiken | Майстерність шліфування клинка ножа | Насторожує плоска шліфовка клинка ножа | Відчуття стали клинка ножа | Надання форми вістря клинка ножа | Профілювання заготовки клинка ножа Manta Ray | Руки працюють в унісон при шліфуванні клинка ножа | Прохід двома руками | Зведення хвостовика клинка ножа на конус |

Піднімаючись на наступний рівень при шліфуванні клинка ножа

1. I. Початковий рівень навчальних досягнень
  2. III. Прогноз захворюваності на наступний рік
  3. Аспірин має протизапальну дію, так як пригнічує активність циклооксигенази. Рівень будь біологічно активних речовин знижується при цьому?
  4. Базовий рівень

Озираючись назад на цю главу, я з подивом відзначаю, як багато слів і фотографій треба було для того, щоб задокументувати процес шліфування всього лише двох клинків! Джим зробив більше 150 фотографій за вісім годин, поки знімав мою роботу, і я сподіваюся, що ті 60 з них, які я відібрав, повністю проілюструють хід моєї шліфування.

Суть в тому, що все, що я показав тут, лише початок. Сподіваюся, ви зможете освоїти продемонстровані тут методи і за допомогою своєї уяви досягти багато чого в міру набуття досвіду. Шліфування - це форма мистецтва, яка не знає кордонів. Поєднання ж шліфування з дизайном ножа - той момент, коли в справу вступає наука.

Від шліфування залежить, як ніж буде працювати в вигляді інструменту. Обрана вами товщина межі, висота скоса, форма скоса (плоский, опуклий або заглиблений), геометрія вістря, форма і місце розташування ділянки спуску - все впливає на роботу ножа.

У міру накопичення досвіду ви зможете контролювати всі ці речі і маніпулювати ними так, як вам захочеться, для отримання шліфування, яка підходить ножа, виготовленням якого ви займаєтеся. І тут настає момент задоволення!

Великі Ножовщікі можуть виготовляти різні типи ножів, зберігаючи при цьому незмінним вид, який робить їх ножі унікальними і легко впізнаваними. Я можу перерахувати не менш десяти ножовщиков, твори яких можна визначити на відстані, просто глянувши на їх форму і напрямок ліній шліфування. Таке не відбувається за одну ніч, тому наберіться терпіння.

Існують також Ножовщікі, роботи яких я можу визначити на відстані по тому, що я називаю відсутністю ліній шліфування. Але це і робить цей бізнес цікавим. Шліфування, яка мені не подобається, може якраз опинитися вашої улюбленої. Мій стиль відбивається в вигині ліній шліфування, що йдуть паралельно формі межі. Я також вважаю за краще, щоб лінія шліфування піднімалася вгору від ділянки спуску.

Щасти вам шліфування, і залишайтеся на вістрі!

Плоске шліфування хвостовика клинка ножа | Етапи, стилі, майстри
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати