Головна

Ставлення до клинку ножа | Операції при шліфуванні клинка ножа | Профілювання клинка ножа з заточкою у вигляді стамески | Шліфування скоса ножа моделі Kwaiken | Майстерність шліфування клинка ножа | Насторожує плоска шліфовка клинка ножа | Відчуття стали клинка ножа | Надання форми вістря клинка ножа | Профілювання заготовки клинка ножа Manta Ray | Руки працюють в унісон при шліфуванні клинка ножа |

Зведення хвостовика клинка ножа на конус

1. Мистецтво і наука шліфування клинка ножа
  2. конус сили
  3. Кути ділільніх конусів
  4. Майстерність шліфування клинка ножа
  5. Заходи безпеки при шліфуванні клинка ножа
  6. Насторожує плоска шліфовка клинка ножа
  7. Устаткування для шліфування клинка ножа

Після завершення повторної шліфування прийшов час звести на конус хвостовик клинка. Зазвичай у Manta Ray немає конусного хвостової частини, але я просто хочу показати вам, як це робиться. Зведення хвостовика на конус - це прямолінійний процес. Я прокреслюють дві відправні лінії на хвостовику так само, як я це робив з основними скосами.

До цього я додаю лінію поперек клинка, яка буде відзначати початок конусного хвостової частини, і видаляю основну частину припуску за допомогою 10-дюймового шківа. Це швидше і простіше, ніж на плоскому упорі.

Коли спрямований всередину скіс відшліфований, я роблю заглиблення, яке в результаті піде по всій довжині хвостовика. Якщо заглиблення з самого початку вийде центровані, далі мої справи підуть простіше.

Я продовжую вести заглиблення вгору по хвостовику, утримуючи його нижню частину прямолінійно і намагаючись відцентрувати його на хвостовику. Мета - зробити заглиблення максимально глибоким, але так, щоб потім, коли я перейду на плоский упор, у мене залишилася можливість зачистити межі.

На цей момент, думаю, у мене все виходить. Пам'ятаєте, я казав, що ніколи раніше не зводив на конус хвостовик Manta Ray? Мені не хочеться збільшувати заглиблення далі, щоб не зіпсувати клинок. Пізніше ви побачите, що я міг зняти більше матеріалу.

Відстань між накреслені автором лініями становить .02дюйма, а товщина хвостовика - .07дюйма.

Тепер весь процес повторюється з іншого боку хвостовика. Я навмисно почав робити заглиблення з центру, щоб показати вам, як вирішити цю звичайну проблему. На відповідній фотографії видно, що заглиблення не відцентроване. На наступному проході я злегка притискаю хвостовик лівою рукою до колеса. Так, нижня частина хвостовика щільніше прилягає до колеса, і заглиблення вирівнюється по центру.

Пам'ятайте, що, коли ви починаєте будь-яку шліфування, ваш перший прохід не дає ніякого відчуття, тому вам необхідно натискати легко і негайно перевіряти результати. Після цього у вас з'явиться ментальний образ деталі, ви зможете уявити собі, що відбувається, і скорегувати наступний прохід. Я зрозумів, що заглиблення стало відцентрувати після другого проходу, навіть не глянувши на нього!

Я продовжую вести заглиблення до передньої частини хвостовика. Після того як заглиблення зроблені з обох сторін, вони повинні знаходитися на однаковій відстані від накресленої лінії. На відповідній фотографії видно, що я зупинився недалеко від цих ліній. Тепер я збираюся загартувати цей клинок між алюмінієвими пластинами, і тому мені потрібно залишити трохи м'яса на хвостовику, щоб при загартуванню він залишався абсолютно рівним.

Якщо ви посилаєте свої клинки на платну термообробку, ви можете перейти до наступної стадії і зробити хвостовик плоским ще до термообробки. На цьому етапі я проводжу термообробку клинка самостійно.

Прохід двома руками | Плоске шліфування хвостовика клинка ножа
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати