Головна

Заходи безпеки при шліфуванні клинка ножа | Ставлення до клинку ножа | Операції при шліфуванні клинка ножа | Профілювання клинка ножа з заточкою у вигляді стамески | Шліфування скоса ножа моделі Kwaiken | Майстерність шліфування клинка ножа | Насторожує плоска шліфовка клинка ножа | Відчуття стали клинка ножа | Надання форми вістря клинка ножа | Профілювання заготовки клинка ножа Manta Ray |

Прохід двома руками

1. I. Кишкова непрохідність (ілеус)
  2. PEKiP Дитина вистачає руками надувний м'яч
  3. Алгоритм проходження графу вглиб
  4. Алгоритм проходження дерева вглиб

Зауважте, що на початку проходу права рука розташована попереду лівої. Для отримання вигину і спуску необхідно постійно відтягувати праву руку назад, а лівою рухати вперед. Подивіться на відповідному фото, як мої руки поміняли свою позицію до моменту, коли я дійшов до самого вістря ножа.

Для виправлення не відцентрувати заглиблення автор злегка притискає хвостовик лівою рукою до стрічки. Так нижня частина хвостовика притискається до колеса і заглиблення встає на місце.

Я вважаю грубу шліфування закінченою, коли верхній скіс визначився, хоча і не зовсім. На відповідній фотографії видно, що лінія, сформована перетином нижньої і верхньої шліфувань, не йде точно до вістря, а проходить приблизно на 1/8 дюйма вище нього. Це кращий підхід до шліфування ножів з верхніми скосами. На той час, коли я виконаю вторинну шліфування скосів, ця лінія буде точно збігатися з вістрям, як я того хочу.

Автор продовжує робити заглиблення до передньої частини хвостовика. Після грубої обробки обох сторін у вас повинні вийти два заглиблення, рівновіддалені від накресленої лінії.

Грубі подряпини діють як напружені підйоми, і якщо я проведу загартування клинка зараз, подряпини від зернистості 60 зіпсують мою термообробку і сприятимуть деформації і ослаблення клинка, впливаючи на його мікроструктуру і створюючи невидимі ділянки в клинку, які кричать: «Зламай мене уздовж лінії цих точок! »

Чи знаєте ви, що скло, вироблене абсолютно без подряпин на поверхні, буде в 10 тисяч разів міцніше за звичайне скло? Сталь не настільки чутлива до подряпин, але ідея та ж.

Перед термообробкою я повинен видалити всі грубі подряпини з клинка. Я виявив, що полірування наждаком зернистістю 220 ідеально готує клинок до термообробки. Вона досить агресивна, щоб видалити подряпини після зернистість 60, і досить тонка, щоб виявити всі пропущені подряпини, з якими важко буде впоратися після термообробки клинка. Стрічка зернистістю 220 дає красиву блискучу лінію шліфування, на якій добре видно, чи всі частини рівномірні.

Мені подобається використовувати стрічку ЗМ 707 зернистістю 220 для повторної шліфування клинка. Вона агресивна і добре ріже, а також володіє м'якими краями, легко заходять в вигини ділянки спуску. Спочатку я легким дотиком повторно шліфую первинні скоси.

При цьому я зменшую швидкість стрічки, щоб запобігти нагрівання деталі, отримати можливість тримати руки ближче до місця шліфування і мати кілька секунд, щоб чинити тиск на деталь до того, як я обпалю великий палець. Ще два проходи, і результат виглядає майже досконалим.

Зауважте, що відбувається з тінню, коли вона наближається до межі ножа в ділянці спуску. Там є невелика нерівна секція, яку необхідно зачистити. Тому я роблю ще один прохід і коригую її.

Потім я повертаю клинок і повторно шліфую первинний скіс з іншого боку. Я перевіряю висоту ліній шліфування, порівнюючи обидві сторони з накреслені лініями і один з одним, і переконуюся, що шліфування має аналогічний акуратний вигляд.

Зверніть увагу на просвіт між хвостовиком і стрічкою. На цьому етапі автор обробляє лише останній дюйм хвостовика. Зверніть увагу на те, що просвіт між хвостовиком і стрічкою стає менше. Зрештою, він зникне зовсім.

Коли я оновив верхні шліфування, я відчуваю себе вже вільніше. Фотографія на сторінці 154 показує, що я повністю поглинений цим процесом. Моя захисна маска Знаходиться менше ніж в одному дюймі від рухомої стрічки, і я відчуваю присутність освітлення, проводів і фотографа, який метушиться у мене за плечима, щоб зробити цю прекрасну фотографію!

Це був довгий день, але в даний момент я відчуваю себе повністю поглинутим роботою, в моїй голові чується звук шліфувального верстата, а в серці - впевненість в тому, що шліфування буде відмінною ... Просто нірвана!

Руки працюють в унісон при шліфуванні клинка ножа | Зведення хвостовика клинка ножа на конус
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати