Головна

Мистецтво і наука шліфування клинка ножа | Устаткування для шліфування клинка ножа | Заходи безпеки при шліфуванні клинка ножа | Ставлення до клинку ножа | Операції при шліфуванні клинка ножа | Профілювання клинка ножа з заточкою у вигляді стамески | Шліфування скоса ножа моделі Kwaiken | Майстерність шліфування клинка ножа | Насторожує плоска шліфовка клинка ножа | Руки працюють в унісон при шліфуванні клинка ножа |

Надання форми вістря клинка ножа

1. Cущность і форми підприємництва
  2. Cущность і форми підприємництва.
  3. HTML-форми
  4. I БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ПРИ I ВИКОРИСТАННЯ акредитивної форми розрахунків
  5. I. Виготовлення гіпсової форми металевого штампа.
  6. II. реформи

Оскільки на моєму ножі моделі Kwaiken я хочу зробити опукле вістря (для міцності), я послабляю напруга стрічки і притискаю вістря клинка до рухомій стрічці. Для цієї операції потрібна стрічка ЗМ 707Е, так як вона має достатній запас гнучкості. Зернистість 120 використовується для грубої обробки, а 220 - для доведення. Я включаю верстат на невелику швидкість. Стоячи поруч з верстатом і нахиливши обличчя ближче до стрічки, я докладаю вістря до абразиву і піднімають рукоятку трохи вгору, щоб шліфування охоплювала головним чином грань.

Оскільки автор правша, йому простіше зробити красиву лінію заточки з лівого боку клинка, а коли він готовий приступити до іншої сторони, він вже має вигин заточення.

Вістрям слід водити вперед-назад, а якщо я натисну занадто сильно, стрічка відскочить в бік, і можуть виникнути неприємності. На жаль, я не знаю більш простого способу зробити це. Можливо, такий метод існує, але я завжди робив цю роботу саме таким чином і отримував хороші результати.

Коли шліфування наближається до намічених лініях, залишкова товщина клинка рівномірна.

Вам слід уважно стежити за всім, що відбувається, відповідно регулюючи кут і натиск. Остаточним результатом (сподіваюся) повинна стати нульова товщина межі вздовж усього вістря, граціозно з'єднується з первинної гранню. І ось перед вами закінчений продукт!

Відчуття стали клинка ножа | Профілювання заготовки клинка ножа Manta Ray
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати