Головна

Мистецтво і наука шліфування клинка ножа | Устаткування для шліфування клинка ножа | Заходи безпеки при шліфуванні клинка ножа | Ставлення до клинку ножа | Операції при шліфуванні клинка ножа | Профілювання клинка ножа з заточкою у вигляді стамески | Шліфування скоса ножа моделі Kwaiken | Майстерність шліфування клинка ножа | Профілювання заготовки клинка ножа Manta Ray | Руки працюють в унісон при шліфуванні клинка ножа |

Відчуття стали клинка ножа

1. XX з'їзд: початок керованої десталінізації
  2. А я люблю, щоб підлога була чистим. Його треба мити щодня, щоб раптові гості не застали нас зненацька. Та й для себе - жити треба в чистоті.
  3. Апогей сталінізму в політичному житті країни
  4. БЕСІДА ГЕНЕРАЛЬНОГО СЕКРЕТАРЯ ЦК ВКП (б) І. В. СТАЛІНА З ПОСЛОМ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ В СРСР Р. С. КРІП-псом У КРЕМЛІ
  5. Бойові дії на фронтах Великої Вітчизняної війни в 1942 році Сталінградська битва.
  6. Швидкорізальної сталі.

Вам необхідно гостро відчувати все, що відбувається між стрічкою і деталлю, щоб уникнути появи маленьких, плоских, нерівних або гранованих ділянок. Тому, доводячи цю частину межі до нульової товщини, працюйте обережно. Після завершення роботи первинний скіс одноманітний і сходить безпосередньо на грань ножа.

Тепер кілька хвилин я зарівнювати обидві сторони деталі на стрічці зернистістю 120. На відповідної фотографії показано, як я притискаю задню частину клинка середнім пальцем лівої руки, щоб рухома стрічка не вирвала його з моїх рук.

Ніж Р. Дж. Мартіна Manta Ray має клинок подвійний заглибленою заточки (заглиблена шліфування з обох сторін).

Якщо вас цікавить, як я помістив клинок в таку позицію на стрічці, то я піднімав його з кінця наждака, утримуючи вістрі вказівним і великим пальцями правої руки. Помістивши ліву руку на місце, я розслаблюю ліве зап'ястя, зменшую тиск пальців, дозволяю стрічці витягнути клинок з моєї правої руки, і тоді він потрапляє на плоский упор. Потім я знову ставлю праву руку в потрібну мені позицію так, щоб можна було надавати рівне і легке тиск на деталь. Для зняття деталі з стрічки процес повторюється в зворотному порядку. Це набагато складніше пояснити, чим зробити!

Намалювавши обриси ножа на точно відшліфованою стали, автор використовує закруглену сторону шліфувальної стрічки, яка виступає за край колеса, для створення заглиблених для пальців і контурних ділянок рукоятки.

Тепер я переходжу на нову стрічку ЗМ 967 зернистістю 240, повторюю шліфування обох сторін заготовки клинка, а потім знову шліфую первинний скіс, роблячи проходи трошки під іншим кутом, щоб бачити подряпини, залишені стрічкою 120. Після трьох-чотирьох легких проходів ці подряпини зникають, і клинок набуває симпатичний вигляд. На цьому робота на наждаку 6х48 закінчується.

Тепер на 10-дюймовому колесі я створюю рельєф або вторинну шліфування зверху або по спині ножа, утримуючи його спинку під кутом 45 градусів до колеса і намагаючись проводити шліфовку на тій частині колеса, яка знаходиться нижче за його центр. Грубу шліфування я проводжу на стрічці зернистістю 60, а потім доробляю її на гострій стрічці зернистістю 120. Такий рельєф виходить естетичним і практичним. Він видаляє досить непотрібного ваги клинка і покращує його проникаючу здатність.

Насторожує плоска шліфовка клинка ножа | Надання форми вістря клинка ножа
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати