Головна

Заходи безпеки при шліфуванні клинка ножа | Ставлення до клинку ножа | Операції при шліфуванні клинка ножа | Профілювання клинка ножа з заточкою у вигляді стамески | Шліфування скоса ножа моделі Kwaiken | Майстерність шліфування клинка ножа | Насторожує плоска шліфовка клинка ножа | Відчуття стали клинка ножа | Надання форми вістря клинка ножа | Профілювання заготовки клинка ножа Manta Ray |

Мистецтво і наука шліфування клинка ножа

1. I етап. Психологія як наука про душу.
  2. I. Чи є любов мистецтвом?
  3. II. Мистецтво Стародавнього Сходу і Егейського світу

Автор розповідає про плоску і подвійний заглибленою шліфовці клинків ножів.

Минуло вже 30 років з тих пір, як я взяв в руки свою першу сталеву заготовку і приклав її до рухається абразивної стрічці в надії отримати в результаті щось схоже на клинок ножа. Я не пам'ятаю той перший ніж, але мені ніколи не забути почуття захоплення і задоволення, яке супроводжувало весь процес його шліфування.

P. Дж. Мартін Фотографії Джима Купера

Закінчивши шліфування своїх мечів, автор із задоволенням викурює трубку свого улюбленого тютюну і випиває стаканчик улюбленого напою

Магічний процес трансформації прямокутної заготовки стали в кінцевий продукт шляхом видалення шліфуванням всього зайвого є суть виготовлення ножа.

Я почав робити ножі в 70-і роки, коли був ще школярем. У ті часи область виготовлення ножів перебувала ще в зародковому стані. У цій сфері працювали всього кілька майстрів-ножовщиков, жоден з них не жив поруч зі мною. А коли б навіть і жив, це нічого б не означало, так як в той час у мене ще не було водійських прав! Тому я був позбавлений можливості відвідати будь-якого ножовщиками і дізнатися від нього щось про його ремеслі.

На щастя, існували книги, і я читав все, що міг знайти. Я уважно вивчав картинки, але вони не допомагали, тому що фактично процес шліфування дуже важко пояснити. Я в неоплатному боргу перед Давидом Бойє і Робертом Лавлесс за створений ними текст і ілюстрації до книги «Як робити ножі», яка і направила мене на цей шлях.

Сподіваюся, що в цьому розділі мені вдасться надати вам як читачам таку ж картину процесу шліфування клинка, як ці два талановитих людини зробили для мене. У цій спробі мені допомагає Джим Купер зі своєю камерою, і я впевнений, що його талант допоможе розкрити вам сенс моїх слів.

За іншими адресами конкурсні роботи прийматимуться. | Устаткування для шліфування клинка ножа
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати