Головна

Вправа 1, підвищення біоенергетики організму

  1. Opportunity: відповідь на вправу на широту мислення
  2. Аграрні перетворення і підвищення їх ефективності
  3. Алгоритм амбулаторного ведення пацієнтів з вперше виявленим підвищенням артеріального тиску
  4. АЛКОГОЛЬ І ФУНКЦІЇ РІЗНИХ ОРГАНІВ І СИСТЕМ ОРГАНІЗМУ
  5. Алергени бактеріальні до умовно-патогенних мікроорганізмів. 1 сторінка
  6. Алергени бактеріальні до умовно-патогенних мікроорганізмів. 2 сторінка

Ця вправа підвищує біоенергетику організму в кілька разів, при цьому, як показує багаторічний досвід досліджень, відбувається включення внутрішніх резервів організму і його самовідновлення на клітинному рівні.

Вправа виконується стоячи в позі жерця або сидячи в позі кучера (рис. 13).

 рис 13

На вдиху: подумки уявляєте, що мільярди частинок космічної енергії - енергії бадьорості, життя, здоров'я і довголіття - надходять на кінчики пальців, відкриваючи на них біоенергетичні шлюзи (біологічно активні точки). При цьому ви відчуваєте легке поколювання, слабкий струм, повзуть мурашки і т. Д.

На видиху: енергію посилаєте всередину, заповнюючи кисті рук.

На вдиху: посилаєте ще більше енергії на кінчики пальців.

На видиху: посилаєте енергію всередину, заповнюючи руки до ліктів.

На вдиху: знову посилаєте енергію до шлюзів на кінчиках пальців.

На видиху: енергія йде всередину, заповнюючи долоні, руки до ліктів, до плечей.

На вдиху: берете ще більше енергії і посилаєте на кінчики пальців.

На видиху: енергія йде всередину, проходить через руки, заповнюючи плечі і шию.

На вдиху: берете ще більше енергії і посилаєте її до відкритих шлюзів.

На видиху: енергія йде всередину, заповнюючи руки, плечі, шию і знизу доверху особа. Паралельно зробіть самонавіювання за формулою: «Особа розгладжується, омолоджується і починає світитися приємним матовим світлом».

На вдиху: ще більш сильний потік енергії надходить на кінчики пальців.

На видиху: енергія йде всередину, заповнюючи руки, плечі, шию, через обличчя, заповнює Аджну-чакру (від заснування від конуса до вершини), наповнюючи лобові частки.

На вдиху: потужний потік енергії надходить на кінчик пальців.

На видиху: енергія проходить через руки, плечі, шию особа, (Аджну-чакру, Сахасрару-чакру) заповнюючи потиличну частину (западину - центр пам'яті). Паралельно зробіть самонавіювання за формулою: «Моя пам'ять сильна, ємна, я запам'ятовую все, що мені необхідно, і можу все згадати! без праці".

 рис-12

На вдиху: ще більш потужний потік енергії надходить нм кінчики пальців. На видиху: енергія через руки, плечі, шию, обличчя заповнює головний мозок (дві верхні чакри) і опускається вниз по спинному мозку до куприка, стикаючись з вершинами конусів всіх чакр (Аджни, вішудха, Анахати, центральної, Маніпури, свадхистханную, Муладхари) , посилюючи їх.

На вдиху: знову потужний потік енергії надходить на кінчики пальців.

На видиху: енергія через руки, плечі, шию, обличчя, потиличну область, шию надходить на підставу конуса вішудха-чакри і опускається вниз по підставах всіх чакр, одночасно заповнюючи всі внутрішні і статеві органи, тонізуючи роботу органів і чакр.

На вдиху: ще більш потужний потік енергії надходить на кінчики пальців.

На видиху: енергія через руки, плечі, шию, обличчя, потиличну частину, через заснування конусів чакр, всі внутрішні і статеві органи м'якою хвилею заповнює ноги до ступень. І на закінчення, набравши на вдиху енергію, посилаєте її на видиху по всій схемі, заповнюючи ступні ніг (на них розташовані біологічно активні точки, які відповідають різним внутрішнім органам).

Після вправи руки з'єднайте разом на 5-6 с.

Вправа для блокування чакри коричневого світу. | Вправа 2, акумулювання енергії


І. Самусь | Бойове передчуття. Я - Мікрокосмос. | Біоенергозащіта. | Практика козаків- характерників. | Упражненіе3. Включення вішудха-чакри. | Вправа 6. Включення Анахати-чакри. | Біоенергозащіта | Техніка виведення астрального тіла | відкриття Суперсознанія | Вправа для ускладненою концентрації і включення Аджни-чакри. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати