На головну

Створення.

3. У вікні створення звітів з списку доступні поля по черзі виділіть поля, що включаються до звіту, і шляхом подвійного клацання мишею додайте їх до списку Вибрані поля,наприклад, поля: Прізвище, Ім'я, По батькові, де проживає таблиці «список студентів»І поле Розмір стипендії таблиці«Відомості про студентів».

4. Натисніть кнопку далі в цьому вікні.

5. Визначте спосіб угруповання записів в залежності від включених полів, наприклад, Ім'я, По батькові. Це узагальнююче поле з'являється після клацання мишею по кнопці .

Мал. 1. Завдання способу угруповання даних в звіті

6. Натисніть кнопку далі в цьому вікні.

7. Визначте порядок сортування даних для кожної групи. Тут ніяких змін вносити не будемо. У цьому ж вікні можна підрахувати підсумки і внести їх в звіті. Для цього натисніть кнопку підсумки і у вікні, задайте підсумкові параметри, наприклад, Sum, Для поля Розмір стипендії (руб)и Плата за гуртожиток. Після активізації кнопки ОК відбудеться повернення у вікно сортування даних. Натисніть кнопку далі.

8. На екрані з'явиться вікно завдання макета для звіту. Виберіть макет звіту (ступінчастий, блок або структура) і орієнтацію - книжкову або альбомну і натисніть кнопку далі.

9. Задайте стиль звіту (наприклад, потік) І перейдіть до вікна, в якому треба вказати ім'я звіту. Після цього натисніть на кнопку Готово.

Звіт, отриманий за допомогою майстра звітів, являє собою проміжний документ, який підлягає коригуванню і редагуванню з метою надання йому остаточного вигляду (рис.2).

Мал. 2. Звіт, створений за допомогою майстра звітів (стиль Потік)

Створення простого звіту | Внесення змін до звіту
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати