Головна

новинна журналістика | Проблемно-аналітичні жанри | Художня публіцистика | Покажіть мені єдинорога! | Уляна Махкамова |

Помічники і шкідники

1. Аскеладд і його добрі помічники
  2. Хвороби і шкідники - не проблема
  3. ШКІДНИКИ
  4. Лекція 7. КОМАХИ - ШКІДНИКИ ПЛОДІВ І НАСІННЯ
  5. помічники AБС
  6. Учасники та помічники

Я люблю природу і диких тварин, виріс серед них і розглядаю легальну полювання виключно як засіб для підтримки природного балансу. Ну що з того, якщо в тій чи іншій провінції розлучиться занадто багато, наприклад, слонів? Вони просто знищать все навколо і завдадуть шкоди іншим мешканцям савани. А ось браконьєрство, яке в Африці цвіте пишним цвітом, - це справа інша. Я вірю, що уряд робить що може, але ні коштів, ні людей для цього не вистачає. Вже дуже великі і специфічні тут території. Але тих, кого спіймали на браконьєрстві, чекають неабиякі штрафи, аж до взяття під варту. Якщо людина без наявності відповідної ліцензії полював на носорога, що знаходиться під охороною держави, то кілька років за гратами забезпечені. Але не тільки браконьєри завдають шкоди. Подивіться, що, зробили промисловці з озером Вікторія! Я вважаю що, якщо діяльність людини завдала шкоди дикій природі, до неї і ставитися треба як до шкідницької. І таких бізнесменів треба змушувати самих відновлювати баланс природи за їх же рахунок, а не виділяти кошти з державної скарбниці.

Туристи, приїжджаючи в Африку, перш за все хочуть красивою екзотичної казки, яку ми їм і показуємо. Те, що вони бачать, вельми далеко від нашого реального життя тут. Мало хто з туристів готовий хоч на кілька днів помінятися місцями з жителем африканської савани або навіть міста. За великим рахунком, європейці досі сприймають Африку як колонію, навіть якщо і колишню.

Зараз дуже модно влаштовувати всілякі акції «в допомогу Африці». Те, що Африканському континенту підтримка дуже потрібна, - це безперечно. Проблема тільки в тому, що дуже часто матеріальна допомога з Європи або Америки не доходить до тих, хто її дійсно потребує. Тому мають рацію ті організації та компанії, які дуже пильно відстежують, куди і на що були витрачені їхні кошти. Сама пряма користь - від відвідування африканських сіл лікарями і вчителями. Ці люди дійсно самовіддано трудяться в незвичних для них умовах. Поп- і кінозірки теж чимало роблять для нашого континенту. Хоча часом буває прикро, коли деякі з них не стільки допомагають, скільки піднімають навколо цього шум, роблячи собі рекламу. Справжнє співчуття і допомогу ніколи гучними не бувають.

Обережно - злий бегемот! | Три найбільш огидних персонажа російської літератури
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати