Головна

новинна журналістика | Проблемно-аналітичні жанри | Художня публіцистика | Три найбільш огидних персонажа російської літератури | Уляна Махкамова |

Обережно - злий бегемот!

1. А хіба ви не з цього починали? - Обережно взяла участь в діалозі Галочка, бажаючи уточнити на майбутнє, чи має вона право голосу.
  2. У вирішенні цих проблем головну роль грають судження, інтуїція, досвід, а іноді просто обережність або безрозсудність.
  3. Вода у ванні затихла, і я піднявся з підлоги, прямуючи туди, сам не знаючи навіщо. Я обережно прочинив двері, а потім і зовсім зайшов всередину під пильним поглядом Джерарда.
  4. Все в порядку? - Обережно запитав я, прибираючи прилипла до його щоці мокру пасмо волосся.
  5. Група осіб, група осіб за попередньою змовою або організована група. Злочин, що призвело з необережності смерть та інші тяжкі наслідки
  6. Запобіжні заходи при відвідуванні пацієнтів

Дуже небезпечним тваринам вважається гіпопотам. На його совісті найбільша кількість трагічних випадків в Африці. Люди необізнані навіть уявити собі не можуть, наскільки цей товстун може бути моторним. Тому наближаються до нього без жодних пересторог - ну, лежить там щось колодою ... Підходять майже впритул і починають фотографувати. Не можна цього робити! Також не можна ставати між бегемотом і водою і бегемотом і його сімейством. Єдиний порятунок від несуча на вас гіпопотама - ховатися в густих кущах, туди він не полізе.

А ось кому зовсім не можна довіряти - це крокодилу. Це, напевно, єдина тварина на землі, яке не піддається ні приручення, ні взагалі будь-яким ніжних почуттів. Крокодил весь навколишній світ сприймає як потенційну їжу. Його шлунок здатний перетравити навіть залізо. Крім того, якщо будь-який інший хижак нападає тільки тоді, коли голодний, то крокодил атакує незалежно від повноти шлунку. Вони взагалі відразу нічого не їдять, а залишають видобуток під водою, поки вона не дійде до потрібної кондиції. Так що укласти підвернувся жертву «про запас» для крокодила - це святе.

До речі, у леопарда майже така ж здатність виживати, як і у крокодила. Він може їсти все що завгодно - від мурах до напівзогнилого м'яса і овочів. Це приголомшливе тварина. Я бачив своїми очима, як самець затягував на дерево молодого жирафа. А жираф вже при народженні важить більше ста кілограмів.

Якось я підвіз групу туристів до ями прайду якраз в той час, коли самець обділяє своєю любов'ю левиць. Я вважав, що вони більше захоплені одне одним і на людей навряд чи звернуть увагу. Але помилився. Льву незабаром набридли ласки його дружин, і він, бажаючи показати, що на сьогодні сеанс кохання закінчений, відійшов від них і ліг в тіні нашої машини, прихилившись до правого заднього колеса. Півтори години я зі своїми позеленілими від страху туристами сидів, боячись поворухнутися, поки лев не втік додому.

Покажіть мені єдинорога! | Помічники і шкідники
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати