Головна

Гапіт гнучкий

  1. Гапіт з двома шарнірами
  2. гнучкий бюджет
  3. Гнучкий підхід до позиціонування
  4. найпростіший гапіт

Гапіт з гумовою трубкою дозволяє нахиляти головку ляльки і повертати її в сторони.
 Часто, трубка замінюється кручений пружиною.
 ___


Гапіт з кульовою опорою

Гапіт з кульовою опорою був дуже популярний в шістдесятих і початку сімдесятих років.
 Він був розроблений в майстернях театру Образцова.
 Його конструкція і принцип дії зрозумілі з креслення і фотографії. розміри плічок
 і довга гапіта залежать від розмірів ляльки.
 Кульова опора, стягнута сиром'ятним шнуром, повинна працювати м'яко без ривків. шийка
 під сухарем і поверхні сфер змащуються графітом для кращого ковзання (рятує
 скрипу і зносу дерева).
 У багатьох випадках конструкція видозмінювалася відповідно до манери роботи майстра
 і обладнанням його майстерні, але кульова опора зберігалася.

Вид гапіта в розрізі. Верхня деталь, на яку одягається голова, притягнута
 сиром'ятним шнуром до кульовій опорі.

Відомо, що швець завжди без чобіт, так і я. Перерив всю майстерню, і знайшов тільки
 маленьку ляльку з гапітом, що залишилася від дружини. Їй було 18 років, коли я зробив для неї
 цей подарунок. Перука кудись злетів, костюм-драпірування теж пропав в купі ганчірок. зрозуміло,
 що лялька не для театру, і управління зроблено так, щоб лялька була розташована обличчям до
 господині. Роками пізніше, вже після весілля, я був вражений, коли дізнався, як вона грала.
 Виявляється театральну ляльку просто сповивали і качали на ручках!
 Знімні дротові плечики у цього гапіта кріпляться спереду.
 ___

найпростіший гапіт | Гапіт з двома шарнірами


Родинні зв'язки в конструкціях театральних ляльок | технологічні деталі | тростинові лялька | By Roman | Вид збоку | Механіка рота. | By Roman | Кілька дрібниць, без яких важко обійтися. | Механіка очей театральної ляльки | By Roman |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати