загрузка...
загрузка...
На головну

глава 15 | Ким був Ісус Христос і чому він такий важливий? | Ви перст Божий, здатний проникати в фізичний світ. | Коли ви перебуваєте в стані прийняття і визнання, ви повністю відкриті для творчих сил Всесвіту. | Є багато людей, життя яких здається радісною, проте вони хворіють і вмирають. Як це співвідноситься з вашими словами? | Як можна уповільнити або звернути назад процес старіння? | А як щодо абортів? Ви вважаєте, що це вбивство або поганий вчинок? | Якщо ви зосереджені на почутті провини, ви створите те, що символізує для вас провину. І так з усім. | Наскільки те, що ви сказали про аборти, можна застосувати до евтаназії і самогубства? | Ви - вища влада в своєму житті, ви і ніхто інший, і вам вирішувати, що радісно, ??а що ні. |

глава 18

ЗНАЧЕННЯ медитації

М

едітація має безліч форм і визначень. Ми розповімо про неї з тієї точки зору, з якої, на нашу думку, на неї ви побачите. Для деяких медитація - це просто проведений наодинці з собою в тиші час або якесь заняття, наприклад, малювання або інша форма творчої діяльності. Медитація пов'язана з фокусом уваги. Коли ви заспокоюєте розум і звільняєтесь від усього, що знаходиться не у фокусі, ви занурюєтеся в медитативний стан. Багато хто з вас чули, що для медитації необхідно очиститися від усіх думок. Ми не згодні з цією точкою зору. Якщо хочете, можете вибрати тільки одну думку, - наприклад, думати про красу, любов, умиротворення, або візуалізувати обставини, які ви хотіли б бачити у своєму житті. Це медитація. Ми радимо вам проводити її таким чином, тому що, коли ви концентруєтеся на чомусь одному, ваш розум стає досить спокійним для того, щоб впустити ваше Внутрішнє «Я», ваше Велике «Я», вашу Душу. Якщо ви вирішуєте сконцентруватися на своїй Душе, сфокусуйтеся на цьому бажанні і встановіть більш міцний зв'язок.

Як ми вже багато разів повторювали, ви перст Божий, що пронизує фізичну реальність, ви продовження нефізичного істоти в фізичному світі. Медитація, або фокус, дозволяє вам звернутися до більш великим, великим і розвиненим частинам самого себе, і ви можете зробити це, просто набувши такий намір. До входження в фізичний світ ваше нефізичних «Я» мало намір жити радісно і відповідно до Чотирма Принципами Творіння.

За допомогою медитації і наміри усвідомити своє нефізичних «Я», ви відкриваєте провідний вгору канал, по якому до вас надходять енергія, натхнення і підбадьорення від вашої Душі. Ваша Душа прагне до любові, здоров'я і благополуччя, достатку і самому творінню. Коли під час медитації ви приводите свої енергії у відповідність з енергіями Душі, ви все більше потрапляєте під вплив Душі, а тому отримуєте все більше допомоги при створенні гармонії у своєму житті. У нефізичну світі Душі панує велика радість, коли людина, подібний до вас, звертається вгору, щоб почути свій внутрішній голос і встановити усвідомлену зв'язок. Коли ви робите це, Душа реагує з любов'ю, адже вона з захопленням зустрічає можливість попрацювати з вами безпосередньо, оскільки так вона може реалізувати вашу основну мету - життя в фізичному світі під управлінням душі. Зараз ми говоримо про це немов ви і ваша Душа - окремі сутності, але насправді це не так. Ви багатовимірне істота, і той ви, якого ви знаєте, той, хто читає ці слова, - лише мала частина всього вашого істоти. Можливо, ви навіть почуєте вербальне повчання від своєї Душі, відчуєте прилив натхнення, відчуєте умиротворення в якомусь аспекті свого життя або любов там, де раніше у вас виникали проблеми.

Важливо мати намір під час медитації. Заявіть про свій намір злитися з чимось більшим і великим, зі своєю Душею. Встановлюючи цей намір, ви закликаєте свою Душу, ту вічну частину себе, яка містить в собі життєвий досвід всіх ваших втілень, фізичних і нефізичних, і навіть більше. Звертаючись до великого усвідомлення своєї Душі, ви встановлюєте зв'язок зі Вселенським Розумом і Джерелом всього живого. Щоденна зв'язок з Джерелом всього живого надасть вам величезну допомогу в створенні більш радісним і щасливим життя.

Вправа

Виділіть собі двадцять хвилин і переконайтеся, що вас ніхто не потурбує. Вимкніть телефон і скажіть усім, хто живе з вами, що збираєтеся провести цей час в тиші і наодинці з собою.

Можливо, вам захочеться включити м'яку і мелодійну музику, запалити свічку, створити розслаблюючу, надихаючу і заспокійливу атмосферу. Розстебни або надіньте щось більш зручне.

Сядьте в зручному місці, прийміть положення, в якому зможете перебувати принаймні п'ятнадцять хвилин.

Влаштувавшись і приготувавшись до медитації, зробіть три глибокі вдихи, а на видиху звільняйтеся від усього того, що вам не потрібно, від всіх непотрібних думок. Очистивши таким чином свою енергію, відчуйте в собі намір налаштуватися на свою душу і злитися з нею. Відчуваючи цей намір, висловіть його. Ви можете зробити це вголос або про себе, але скажіть: «Зараз я хочу злитися зі своїм Великим« Я », зі своєю Душею». Як тільки ви заявите про свій намір, відпустіть його.

Закрийте очі і зосередьтеся на своєму диханні. Нехай воно стане спокійним і глибоким. Дозвольте собі розслабитися, нехай ваша щелепа буде злегка відкрита. Тепер ми хотіли б, щоб ви вдихали через ніс, а видихали через рот. Якщо вам складно дихати носом, можете вдихати ротом. Просто продовжуйте дихати і фокусується тільки на своєму диханні. Зосередьте увагу на грудної кістки в центрі грудей, концентруйтеся на ній, відчуваючи, як вона піднімається і опускається з вдихом і видихом. Станьте диханням. Дихання - це все, що ви є, ви - дихання. Продовжуйте фокусуватися на диханні. Якщо у вашій голові виникають якісь думки, свідомо перемістіть увагу на дихання. Зрештою ви опинитеся в своєму внутрішньому світі.

Продовжуйте медитувати принаймні п'ятнадцять-двадцять хвилин. На якомусь етапі ви можете відчути рух. Можливо, ви відчуєте якийсь обертання всередині себе, відчуєте, ніби руки піднімаються або шия починає мимоволі рухатися. Відчувши це, ви зрозумієте, що встановили міцний зв'язок з Душею, і за допомогою цього руху Душа підлаштовує ваші енергії, щоб вам легше було пристосуватися до неї.

Виконуйте цю медитацію щодня, наприклад, вранці або після повернення з роботи. Медитуйте, коли відчуваєте прилив енергії, а не втому, інакше ви можете заснути. Мета медитації - усвідомлене злиття зі своїм душевним «Я».

глава 17 | Я намагався медитувати, але або засинав, або відволікався, починаючи думати про те, що мені потрібно зробити.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати