загрузка...
загрузка...
На головну

Багато хто говорить про таємні урядах, змовах і навіть прибульців, які бажають контролювати нас. Яка ваша думка про це? | Як зрозуміти, чи чуємо ми справжній внутрішній голос або просто приймаємо бажане за дійсне? | Ви радите робити те, що викликає приємні відчуття. Наркотики приймати приємно, але чи повинні ми ігнорувати наслідки? | Як люди, які звикли боротися за все у своєму житті, можуть змінити цю енергію і відчути більше радості, не чуючи, що нехтують своїми обов'язками? | Близько відчувають біль і страждання? | Одна з моїх духовних цілей - приймати все, що можу, з безумовною любов'ю. Як мені прийняти того, хто кривдить мене? | глава 15 | Ким був Ісус Христос і чому він такий важливий? | Ви перст Божий, здатний проникати в фізичний світ. | Коли ви перебуваєте в стані прийняття і визнання, ви повністю відкриті для творчих сил Всесвіту. |

Як можна уповільнити або звернути назад процес старіння?

1. Aнализ ПЕРСПЕКТИВНИХ НАПРЯМКІВ РОЗВИТКУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ
  2. ЦД. 08 Робочі процеси, конструкція і основи розрахунку автомобільних двигунів
  3. Gp, T <0- критерій принципово можливого процесу
  4. I. Показники ліквідності и платоспроможності
  5. II ступінь. процес озонування
  6. II етап. Мета - підтвердити або спростувати наявність неопластичних процесу.
  7. II) процес прийняття рішення про закупівлю

Знайдіть причини своїх страхів і позбудьтеся від них. Більшість людей дотримується двох основних переконань: «Я слабкий» і «Мене не люблять». Навіть ваші найбільші вчителі, майстри та герої глибоко всередині мають ці переконаннями. Вони притаманні вашій увазі. Якщо ви відчуєте всі свої емоції, а також всі емоції, які супроводжують їх, ви зможете звільнитися від їх хватки. Адже відчуваючи і переживаючи їх, ви починаєте усвідомлювати, що це всього лише переконання, а не істина, і тоді вони втрачають свою владу над вами. У більшості на це піде ціле життя, адже в вашому світі є безліч доказів того, що ви дійсно безсилі і подобались.

Щоденна медитація, час, проведений в тиші, присвячене вам і вашим роздумів, необхідні для будь-якої людини на шляху духовного розвитку. Ви можете прочитати хоч греблю гати книг і відвідати хоч греблю гати семінарів, але якщо ви цінуєте себе недостатньо для того, щоб проводити час з собою наодинці, ваше розвиток буде обмеженим і часто повільним. Тільки в тиші у вашого Внутрішнього «Я» є можливість спілкуватися з вами. Воно може робити це через думки, що виникають у вас в голові, через емоції, натхнення або просто через відчуття глибокого спокою та спокою. Чим більше ви звикаєте до цього часу наодинці з собою, тим простіше вам стає і тим більше ви отримуєте від свого Внутрішнього «Я».

Є багато людей, життя яких здається радісною, проте вони хворіють і вмирають. Як це співвідноситься з вашими словами? | А як щодо абортів? Ви вважаєте, що це вбивство або поганий вчинок?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати