загрузка...
загрузка...
На головну

Що ви можете сказати про правильне сексуальній поведінці? | Поведінка? | Чому у людей з'являються гомосексуальні нахили і навіщо душі потрібен такий досвід? | Ставлення до неї можна вважати здоровим? | Як дізнатися, яка інформація гідна нашої уваги? | А що ви скажете про дошці для спіритичних сеансів? Чи безпечно це? І чи може це бути корисно? | Настанови від Ісуса. Це так? | Коли варто говорити дитині про те, що він сам творить свою реальність? | Я відчула тісний душевний зв'язок. | Чому ще ми повинні навчитися від біологічної |

Істина, яку ви побачите, полягає в тому, що ви ніколи не втрачали зв'язок з Джерелом. Ніхто ніколи не відокремлювався від нього.

1. Good Lineс радістю представляє Вам якісну і недорогу зв'язок з будь-якою точкою світу - Ого-Фон! Ого-Фон - це просто ...!
  2. I. 4. Що називається потенціалом, різницею потенціалів електростатичного поля? Зв'язок між напруженістю і потенціалом електростатичного поля.
  3. P-зв'язок виникає при бічному перекривання р-орбіталей по обидва боки від лінії з'єднання ядер атомів.
  4. А я буду чекати, - сказав я в порожнечу, мене вже ніхто не міг почути.
  5. Аналіз впливу операційного важеля. Розрахунок і оцінка сили операційного важеля. Взаємозв'язок операційного і фінансового важелів.
  6. Бережи зв'язок з громадою

Так звідки ж взялася ця точка зору? Вона виникла через те, що була частиною вашого випробування, яке ви спланували самі для себе. Як душа ви прагнете розвиватися, а тому шукаєте можливості для розвитку в усьому, що робите. Фізичний план - одна з багатьох ігрових майданчиків, де ви граєтесь. Ви прийшли в фізичний світ, щоб краще зрозуміти свою духовну природу. Вона була вашим учителем і союзником. Увійшовши в фізичний світ, ви почали міцно асоціювати себе з ним. Ваше фізичне тіло володіло фізичними почуттями. Його можна було поранити, пошкодити і навіть вбити.

Тому вашою основною метою після входження на фізичний план стало виживання фізичного організму. Ваше тіло стало для вас усім світом. Без нього ви припиняли існування. Незважаючи на близькість до фізичного аспекту, ви не втратили вічний зв'язок зі своїм Великим «Я», своєї Душею, Джерелом Всього Живого.

Ваше Духовне «Я» помістило всередині вас атом, і цей атом випускає м'які вібрації бажання любити. Він немов магніт притягує вас до усвідомлення себе як Бога-Богині, притягує вас до любові.

Сприймаючи свою фізичну оболонку як всього себе і одночасно володіючи внутрішнім знанням своєї істинної сутності, ви почали шукати це внутрішнє знання, щоб зрозуміти його. Як ви асоціювали себе з фізичними проявами, з зовнішнім світом, так ви почали проектувати зовні це внутрішнє знання, і так ви вигадали індивідуалізованого Бога. Так само з'явився Диявол і сили зла, які відображали ваші страхи.

З огляду на це, ми нагадуємо, що Всесвіт являє собою величезний простір, а душі в ній знаходяться на найрізноманітніших рівнях еволюції. Деякі нефізичні істоти так само прив'язані до страху, як і багато людей. Однак, як ми вже говорили і ще багато разів повторимо, ви самі створюєте свою реальність. Таким чином, ви створюєте кожну подію свого життя. У Всесвіті все є вібрацією, і ви залучаєте до себе те, що відповідає вашій вібрації, адже все подібне тягнеться до подібного. Думайте про силах зла, і ви ввійдете в резонанс з тим, що вважаєте злом. Коли таке відбувається, ви починаєте притягувати «зло» в свою реальність і ці енергії дійсно стають вашими. Думайте про любов - і у вас буде вона. Думайте про страх - і у вас буде він. Думайте про красу -і вона ваша. Думайте про потворність -і воно ваше. Ви те, що думаєте про себе. Так як ви хочете думати про себе сьогодні?

Багато релігійних філософії вчать нас тому, що між добром і злом завжди йде війна. Навіть багато представників Нью Ейдж говорять про це. Яка ваша точка зору? | Думайте про страх - і у вас буде він.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати