загрузка...
загрузка...
На головну

Що відбувається, коли ми завершуємо свій життєвий шлях на Землі? | глава 9 | А чому тоді маленькі діти і немовлята виявляються в негативних обставин? | Обставини в позитивні? | Що ви можете сказати про правильне сексуальній поведінці? | Поведінка? | Чому у людей з'являються гомосексуальні нахили і навіщо душі потрібен такий досвід? | Ставлення до неї можна вважати здоровим? | Як дізнатися, яка інформація гідна нашої уваги? | А що ви скажете про дошці для спіритичних сеансів? Чи безпечно це? І чи може це бути корисно? |

Коли варто говорити дитині про те, що він сам творить свою реальність?

1. Cистема контролю в організації зазвичай складається з
  2. PEKiP Дайте можливість дитині їсти самому, сидячи у вас на колінах
  3. PEKiP Дайте дитині пострибати у вас на колінах

Коли б ви самі хотіли це почути? Ви дізналися про це, коли вам було тридцять п'ять і ви самі стали матір'ю? Ви хотіли б дізнатися раніше? Так, звичайно, скажете ви, звичайно, адже це допомогло б краще зрозуміти обставини мого життя. Ми радимо розповідати про це дітям, як тільки вони навчаться говорити. Як ви втілюєте свої слова в дії, так і вони будуть робити це. Розкажіть їм про власні мрії і надії. Коли діти ростуть, основне виховання полягає в захисті їх від небезпек. Ви забороняєте їм розмовляти з незнайомцями, забороняєте переходити дорогу, забороняєте чіпати брудні предмети і кажіть триматися подалі від вогню. Ваш спосіб виховання змушує їх займати оборонну позицію, в якій вони навчаються, як навчилися і ви, чинити опір світу і уникати небажаних явищ, як робите і ви.

Ви хотіли б приховати від кого-то цінне знання про те, що вони самі здатні створювати свою реальність? То чи не приховуйте цього від своїх дітей. Коли ви розкажіть їм про їхню сутність, вони стануть вашими вчителями і ви будете захоплюватися ними.

Адже набагато краще сказати своїй дитині: «Ти дитя Всесвіту, і сила, що створила світи, знаходиться всередині тебе. Коли ти думаєш про те, чого хочеш, і зосереджується на якийсь час на приємному відчутті від володіння цим, воно буде твоїм »- замість« Роби запаси на чорний день. Ніколи не знаєш, де знайдеш, а де втратиш! »Ви можете стати тим, ким захочете, і більшості з вас складно прийняти цю думку. Ви вірите в неї або принаймні хочете вірити. Це звучить логічно, але ваші внутрішні відчуття говорять вам про зворотне, адже вас запрограмували і навчили погоджуватися на меншу. Як було б здорово, якби ви могли подарувати своїй дитині, коли він з'являється в цьому світі, знання про те, що він може стати, ніж захоче.

Як можна встановити рівновагу між тим, що є насправді, і тим, що я вважаю істиною? Наприклад, якщо я скажу своїм дітям, що вони можуть мати, що захочуть, робити, що захочуть, і стати, ким захочуть, як мені пояснити їм, що я не можу дозволити собі купити їм те, про що вони просять? Я не хочу давати їм суперечливу інформацію.

Пам'ятайте: діти непостійні - навіть більше, ніж їхні батьки! Як ми навчили вас відчувати, чого ви хочете, так і ви навчите цьому своїх дітей. Ви не говорите своїй дитині, що Всесвіт дасть йому морозиво кожен раз, як він попросить про це, адже ви знаєте, що занадто багато морозива буде недоречно. Спочатку скажіть своїм дітям, що вони повинні відчувати, і, якщо вони насправді дуже хочуть чогось, порадьте їм тримати це в таємниці і трохи пограти зі своїми бажаннями. Розумієте, найчастіше бажання дітей короткочасні. Малюк Томмі хоче новий червоний велосипед і дійсно вірить в те, що бажає його. А потім, одного разу вирішивши, що хоче його дуже-дуже сильно, він помітить, що у всіх інших сусідських хлопчаків велосипеди сині. І знаєте що? Тепер Томмі хоче синій, а не червоний. Така природа дітей. Чому ми вчимо вас, тому ми радимо вам вчити і своїх дітей. Адже ви не сидите і не уявляєте собі, як купуєте гроно винограду? Ні, тому що можливість зробити це вже знаходиться в сфері очікувань. Ваша система переконань вже допомогла вам дійти до того рівня, коли вам не потрібно долати перешкоди, щоб купити собі виноград.

Навчіть своїх дітей, як ми вчимо вас, що вони - джерело бажаного. Скажіть їм, що, якщо вони будуть щодня міняти свої рішення, Всесвіт не знатиме, що їм послати. Ось що ми скажемо вам. Якщо дитина дійсно дуже хоче новий червоний велосипед, прийме його в своєму житті і дійде до рівня очікувань, він з'явиться. Ви самі, його дядько, тітка, дідусь або лотерея дадуть його дитині.

Розчарування, які трапляються в житті дитини, викликані невисловленими думками між батьком і дитиною. Кожна думка, яка з'являється у вас як у батька, безпосередньо повідомляється дитині, присутній він фізично поруч з вами чи ні. Якщо у вас як у батька виникають проблеми з самоповагою або фінансами, якщо вам не вистачає впевненості в собі, то ці почуття передаються дитині.

Будь-яка невирішена емоція передається дитині. Будь-яке переконання передається дитині. Діти - як губки. Найкраще, що ви можете зробити для них, - змінити свої переконання щодо достатку. Якщо ви боїтеся, що віра вашої дитини у достаток спустошить ваші ресурси, це говорить про необхідність змінити ваші переконання, пов'язані з ресурсами.

Настанови від Ісуса. Це так? | Я відчула тісний душевний зв'язок.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати