загрузка...
загрузка...
На головну

Мені не подобається моя робота, мій будинок, і я не уявляю собі, чим хочу займатися і де хочу жити. Кожен день для мене - мука. Як я можу змінити це? | ДОСТАТОК | Гроші в своє життя? | Що ви порадите? | Для фінансового благополуччя? | Якщо при створенні достатку основну роль грають наші емоції, то чому деякі люди мають багато грошей, хоча вважаються злочинцями або скнари? | Молитися? І якщо так, то як? | Що найбільше заважає нам створювати бажане? | Чому існує так багато рас і що дає нам багаторасове світ? | І кити вписуються в загальну схему? |

Що таке споріднена душа?

1. I. 10. Що таке резонанс? Поясніть явище акустичного резонансу в лабораторній роботі.
  2. II. 13. Чому дорівнює робота електростатичного поля при переміщенні заряду? Що таке циркуляція вектора?
  3. А що таке? - Все так само спокійно і розмірено відповів я, дивлячись на нього і роблячи вигляд, що не розумію, про що взагалі він говорить і чим він так стурбований.
  4. А що, власне, таке життя, на вашу думку?
  5. Хвороба віку », або що таке остеохондроз?
  6. ВСТУП ДО: «ЩО ТАКЕ Метафізика?» // Хайдеггер м. Час і буття. М .: Республіка, 1993. С.27-36.

З цього приводу існує безліч помилок. Багато з вас, кажучи про родинний душі, думають про те особливому людині, в якого ви закохаєтесь і з яким щасливо проживете все життя.

Ви навіть можете відчувати, що ця особлива любов була з вами на протязі багатьох життів і ви просто чекаєте її появи в цій.

Багато душі дійсно зустрічаються один з одним життя за життям, тому що стали друзями. Ця дружба зав'язується в нефізичну світі, по суті, є співпрацею і заснована на минулому досвіді спільного успішного досягнення бажаного рівня розвитку. Розумієте, ви прагнете розвиватися, і будь-які зустрічі, як на фізичному, так і на нефізичних плані, дають вам можливості для зростання. Тому, якщо є душа, разом з якою ви досягли великих успіхів у здійсненні своїх цілей, ви, швидше за все, погодьтеся на нову співпрацю з нею.

Ви прагнете розвиватися, і будь-які зустрічі, як на фізичному, так і на нефізичних рівні, дають вам можливості для зростання.

Важливо розуміти, як організовуються душі. Ваша подорож в фізичний світ відбувається обдумано. Ви вже освоїли життя на багатьох інших планах існування, і мета вашого приходу на Землю - розширення свого переживання самого себе за рахунок життя на Землі. Кінцева мета - випробувати безумовну любов, тобто прийняття і визнання. Адже коли ви повністю візьмете земне життя, приймете всі її аспекти і все існуюче в ній, ви досягнете своєї мети.

Дехто називає це просвітленням. Розумієте, ви прийшли сюди не для того, щоб стати краще або довести власну значущість. Ви прийшли за розвагою, за грою, за випробуваннями.

Кінцева мета - випробувати безумовну любов, тобто прийняття і визнання.

Перш ніж вирушити в таку подорож, душі об'єднуються в групи. Можете уявити собі їх як групи підтримки. Душі об'єднуються в сім'ї, групи, клани, нації и великі нації. В душевної сім'ї сім душ, в душевній групі - сім сімей, в душевному клані - сім груп, і так далі. В кінцевому рахунку ви співпрацюєте з більшістю членів свого душевного клану, що складається з 343індивідуальних душ. Однак ті з вас, хто є вчителями, швидше за все, мають вихід на душевну націю чи навіть на велику націю, яка налічує майже сімнадцять тисяч душ.

Більшість ваших улюблених, близьких друзів і знайомих входять в вашу групу з 49 душ. Однак так буває не завжди. Чим більше ви удосконалюєте свою здатність приймати (любити), тим більше купуєте майстерності в роботі з тими людьми, які мають енергетичної сигнатурою, відмінною від вашої. Під енергетичною сигнатурою ми маємо на увазі певну мету, до якої прагне кожна душевна група.

Наприклад, багато членів однієї душевної групи можуть працювати над спілкуванням і вченням, інший - над зціленням, третьої - над сміливістю, четвертої - над прийняттям самого себе. Це не означає, що ви будете проявляти себе одним і тим же чином і вести однакову життя, просто сутність ваших життів буде мати багато спільного. У вас будуть схожі ідеали, надії і переваги. Люди, яких найбільше вабить до вас, майже завжди входять в вашу душевну сім'ю, групу, клан або націю, але у цього правила, як і у будь-якого іншого, є винятки.

Душевна сім'я співпрацює протягом багатьох життів. Іноді душевна сім'я перебудовується і утворюються нові союзи. Це трапляється рідко, але трапляється. Крім того, вся душевна сім'я бере участь в прийнятті рішень щодо майбутніх життів і допомагає вам отримати доступ до своїх досягнень з останньої прожитого життя. Ваша душевна сім'я завжди поруч. Як правило, не всі члени душевної сім'ї втілюються в один і той же час. Ті, хто не присутній в фізичному світі, виступають в якості духів-наставників для живуть на планеті. Вони можуть приходити до вас уві сні, посилати вам натхненна думка, а іноді безпосередньо спілкуватися з вами під час медитації. Багато духи-наставники, котрі вступають в контакт з людьми, дійсно є безтілесними душами, що входять в їх душевну сім'ю. А багато Майстри-Учителя, що приходять до людей, - це душі, земної цикл яких вже завершено. Якщо вас притягнуло до Майстра-Вчителя, він може бути з вашої душевної нації або великої нації, а може бути навіть більш великою душею.

Споріднена душа - це ваша «сусідка» по одній з таких груп, яка впливає на ваше життя. В кінцевому рахунку вплив спорідненої душі на ваше життя завжди позитивно, навіть якщо ви відразу цього не розумієте. Наприклад, багато хто вважає, що відносини зі спорідненою душею повинні бути ідеальними, повними гармонії і любові. Однак на ділі вони можуть бути досить складними! Споріднена душа входить у ваше життя для того, щоб показати вам вас самих. Така мета людських взаємин. Ви вчитеся, дивлячись в дзеркало. Закон Притягання діє в кожному аспекті вашого життя, а тому кожну людину притягує в ваше життя вібрація і ніщо інше. Вони з'явилися тому, що ваші вібрації якимось чином збіглися. Як ми вже говорили, ви істоти, які прагнуть до розвитку.

Багато з вас губляться, коли зустрічають людини своєї мрії, щасливо закохуються, називають його спорідненою душею, а потім намагаються втішитися, коли через кілька років відносини розриваються або виявляється, що ваш улюблений має деякі проблеми або особистісні якості, які вас не влаштовують. Але він був вашим спорідненою душею, і у вас їх багато!

Ви вчитеся, дивлячись в дзеркало

Починаючи кожну нову життя, ви укладаєте угоди з багатьма душами, число яких може доходити до двадцяти. Ви домовляєтеся про те, що дасте один одному. Ці душі можуть бути вашими дітьми, кращим другом, чоловіком, дружиною, заклятим ворогом, начальником, партнером по бізнесу або кимось ще, навіть шкільним учителем, що надихали вас своєю терплячістю і добротою. Однак, оскільки ви, особистість, маєте вільною волею, ви можете піти по шляху, який поведе вас в іншому напрямку, ось чому ви домовляєтеся з такою кількістю душ.

Всесвіт заснована на принципі вібрації. Дозвольте навести приклад. Ось якийсь Джо, прекрасна душа. Проте протягом декількох життів у Джо виникають проблеми з безсиллям у фізичному світі. Прагнення вирішити ці проблеми змусило його стати агресивним і навіть призвичаїтися до алкоголю. З іншого боку, Мері, яка ось уже якийсь час має складності з самоповагою, завжди воліє бути на других ролях і відмовляється від своєї сили. Так що Джо і Мері координують свої життя і створюють високу ймовірність зустрічі. Вони хочуть, щоб Мері і Джо закохалися одне в одного і разом працювали над вирішенням своїх проблем. Відносини з алкоголіком навчили б Мері того, що вона повинна приймати рішення, які відображали б її самоповагу. З іншого боку, Джо хоче навчитися перестати кимось керувати і маніпулювати, тому що сила повинна приходити зсередини. Однак Мері протягом життя стикається з серйозними труднощами, і в коледжі її ідеї і цінності ставляться під сумнів. Замість того щоб поступитися, як вона зазвичай робила в попередніх життях, Мері зуміла постояти за себе і навчилася себе цінувати. У цей момент її вібрація змінилася, і необхідність в Джо відпала.

Можливо, вона зустріне Джо, але це, швидше за все, буде швидкоплинне знайомство, під час якого вона зможе поділитися з ним тим, чим навчилася. Може бути, в кінці кінців вона стане працювати, наприклад, консультантом в реабілітаційному центрі для алкоголіків, але їй більше не потрібні близькі стосунки з Джо. На цьому етапі Джо і Мері встановлюють нові вібрації, щоб створити зв'язок з іншими можливими спорідненими душами.

Озираючись на своє життя, ви побачите, що вплив на неї справила безліч людей. Всі ці люди - ваші рідні душі, і, відомо їм це чи ні на рівні особистості, вони глибоко люблять вас за те, що ви разом з ними прагнете до однієї мети, і це мета любові.

Чому ми проживаємо багато життів? | Коли ми зустрічаємо когось і між нами відразу виникає дружба чи потяг, чи означає це, що така людина - наша рідна душа, з якою ми спілкувалися в минулих життях?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати