загрузка...
загрузка...
На головну

Ви часто повторюєте, що ми самі створюємо свою реальність, але як нам добитися бажаного результату? | Багато з нас безуспішно шукають свою життєву мету, своє покликання. Як можна розібратися в цьому? | Як нам навчитися поважати себе? | Як нам подолати страх розчарування? Я часто стикався з невдачами. Тепер я готовий здатися і погодитися на меншу, ніж мені хотілося. | Мені не подобається моя робота, мій будинок, і я не уявляю собі, чим хочу займатися і де хочу жити. Кожен день для мене - мука. Як я можу змінити це? | ДОСТАТОК | Гроші в своє життя? | Що ви порадите? | Для фінансового благополуччя? | Якщо при створенні достатку основну роль грають наші емоції, то чому деякі люди мають багато грошей, хоча вважаються злочинцями або скнари? |

Що найбільше заважає нам створювати бажане?

1. Oslash; Фірми-олігополісти можуть створювати штучні бар'єри для входження нових фірм в галузь: придбавши патент на винахід
  2. S: Найбільшою мірою залежать від національної культури наступні
  3. А тепер я зроблю ось що. Я візьму кілька мінералів. Всього пару, щоб ви мали уявлення, а взагалі-то це відноситься до всіх мінералів без винятку.
  4. А хочете кави? - Запитала Галя швидше від відчаю, бездумно, так як все одно в голову нічого більше не приходило.
  5. Аварії, катастрофи, стихійні лиха можуть у мирний час створювати такі наслідки і проблеми, які еквівалентні військовим діям.
  6. Авторитет, або влада Бога ясніше проглядається в контексті Божого царства

Причина, по якій більшість з вас не отримує бажаного, криється в балансі вашого мислення. Більшість з вас фокусує свою увагу на відсутності бажаного, а не на його наявності. Крім того, ви схильні чинити опір і дотримуватися інших переконань, які перешкоджають вашим творінням і саботують процес творення.

Ви чините опір створенню бажаного, опинившись на опускається спіралі негативного мислення. Багато з вас роблять це протягом декількох хвилин щодня, а більшу частину часу ви навіть не усвідомлюєте, що робите це. Дозвольте навести приклад. Ви йдете в магазин, щоб купити яблук. Вибравши пакет з яблуками, ви помічаєте, що деякі з них підгнили. У вашій голові проносяться приблизно такі думки:

- Ну звичайно, так я і знав.

- За такою ціною можна було б продавати товар краще.

- Та й обслуговування вже не таке, як раніше.

- Хороші продукти коштують занадто дорого.

- І в усьому винне це уряд.

- Якби не вони, я б отримував те, чого хочу.

Закон Притягання заснований на думках, а також на словах, і коли у вас виникла перша негативна думка, а потім ви підкріпили її емоцією, наприклад розчаруванням, злістю або досадою, ви посилили цю думку, і вона привернула собі подібну. З'являється така думка і так далі, поки ви не опиняєтеся на опускається спіралі думок, яка веде вас далеко від вашого початкового наміру.

Давайте звернемося до ще одного прикладу. Ви йдете по торговому центру з наміром купити собі новий одяг і зустрічаєте одного або колегу.

- Привіт як справи?

- Добре а у тебе?

-Просто чудово! Але от би знову стало прохолодніше, а то ми з дітьми не переносимо спеку.

- Розумію. Але мені і холод теж не подобається.

- Якщо послухати фермерів, погода завжди погана.

- Думаю, це говорить про нове підвищення цін на хліб.

- А хіба не все постійно дорожчає?

- Та вже, я ледве зводжу кінці з кінцями. Щомісяця здається важче попереднього.

- Чув, на минулому тижні в супермаркеті звільнили багато народу?

- Так, чув. І сам боюся втратити роботу.

- Ага, постійно працюєш, виклавши і боїшся. Що це за життя таке?

- І не кажи. Здається, я тільки те й роблю, що працюю, і все без толку.

- Ну, мені пора. Вдалого дня!

- Ага, і тобі. Бувай!

Ви помітили, що опускається спіраль? Як тільки ви бачите, що енергія розмови прийняла певний напрям і цей напрямок викликало відгук, ви повинні усвідомлено перенаправити енергію, щоб вона йшла по спіралі вгору, а не вниз. Хоча подібний дозвільний розмова може здатися вам нешкідливим, ми хочемо пояснити вам, що розмова ніколи не буває порожнім! Жодна думка не буває порожньою! Будь-яка думка активна, навіть думка створює. Коли ви обмірковуєте ці думки і підтверджуєте їх словами, вони надходять у Всесвіт і дають вам ще більше того, що містилося в цій думці і слові.

Справжня проблема в тому, що більшість з вас схильне швидше реагувати на свій світ і існування, ніж усвідомлено створювати їх. Це означає, що найчастіше ви відзиваєтеся на ситуацію, а не думаєте про обставини, які вам хотілося б створити. В основі будь-якого опору лежить переконання в тому, що ви підкоряється обставинам зовнішнього світу. Ви думаєте, що дії інших людей, уряду та інших представників влади контролюють ваше життя настільки, що ви не можете отримати бажаного. Опір стало займати у вашому суспільстві таке місце, що нації створили армії і зброя масового ураження, щоб захиститися від того, чого вони хочуть чинити опір. Самим своїм опором ви притягує до себе об'єкт свого неприйняття. Ніщо поза вас не може впливати або впливати на вас якимось чином без вашого дозволу. А це дозвіл на появу чогось у своєму житті ви даєте, фокусуючи на ньому свою увагу. Ви напевно чули такий вислів: «Чому пручаєшся, то триває [1]». Це дійсно правда, і ці слова виражають глибоке розуміння Законів Всесвіту! Ваш вид настільки переконав себе в необхідності чинити опір тому, чого ви не хочете переживати, що ви створили цілі індустрії для збереження безвихідного становища: фармацевтична промисловість, оборонна промисловість і благодійні організації проти раку, голоду, СНІДу, злиднів, неосвіченості і всього іншого. Ви об'єднуєтеся в політичні групи, партії і форуми, єдиною метою яких є війна проти того, чого не бажає певна група або нація. Чи змінилося що-небудь? Стали ці небажані явища зустрічатися рідше або частіше? Ми чуємо, як ви говорите: «Але хіба нам не потрібно мати справу з реальністю? Всі ці явища дійсно існують, вони загрожують нам і повстають проти нас ». А ми відповімо: реальність - останнє, з чим вам потрібно мати справу. Чия це реальність? Їх? Ваша? Ваше завдання - створювати ту реальність, яку ви хочете бачити і проживати. Це не означає, що, проходячи повз вуличного жебрака, ви повинні знизувати плечима і казати собі: «Ну, це його реальність, я тут нічого не можу вдіяти». Якщо ви відчуваєте бажання допомогти таким людям, ми радимо вам робити це з позиції процвітання, а не брак.

Якщо ви допомогли біднякові тому, що вважаєте його жебраком і потребують вашої милості, ви допомогли йому залишитися тим, хто він є, і в той же час збільшили власне відчуття нестачі. Якщо ви віддаєте перевагу допомогти цій людині, уявляючи собі, що своїми діями і словами ви просто нагадуєте йому про його природному стані, тобто достатку, ви багато зробите для того, щоб допомогти йому поліпшити його реальність, якщо він хоче саме цього.

Як і у випадку з кармою, важливі тут не самі дії. Головну роль грає думка і спонукання, що стоїть за дією. Саме думка і спонукання визначають енергію, якої ви поділіться з тим, кому допомагаєте. Навіть без слів вони на якомусь рівні зрозуміють думки і енергію, якими ви керувалися в своїх діях.

Молитися? І якщо так, то як? | Чому існує так багато рас і що дає нам багаторасове світ?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати