загрузка...
загрузка...
На головну

Творіння і про те, як відповідати їм. | Процес? | Здається, будь-яка духовна філософія вчить нас відсутності засудження, але саме це нам представляється найскладнішим. Як ми можемо відмовитися від засудження і чому ми взагалі засуджуємо? | Ви часто повторюєте, що ми самі створюємо свою реальність, але як нам добитися бажаного результату? | Багато з нас безуспішно шукають свою життєву мету, своє покликання. Як можна розібратися в цьому? | Як нам навчитися поважати себе? | Як нам подолати страх розчарування? Я часто стикався з невдачами. Тепер я готовий здатися і погодитися на меншу, ніж мені хотілося. | Мені не подобається моя робота, мій будинок, і я не уявляю собі, чим хочу займатися і де хочу жити. Кожен день для мене - мука. Як я можу змінити це? | ДОСТАТОК | Гроші в своє життя? |

Для фінансового благополуччя?

1. I. Теоретичні основи фінансового менеджменту
  2. Автоматизація аналізу фінансового стану підприємства
  3. Алгоритм проведення фінансового аналізу підприємства
  4. Аналіз впливу операційного важеля. Розрахунок і оцінка сили операційного важеля. Взаємозв'язок операційного і фінансового важелів.
  5. Аналіз і оцінка фінансового стану організації як інструменти прийняття обґрунтованих управлінських рішень
  6. Аналіз рентабельності власного капіталу: цілі, джерела інформації, моделювання та оцінка результатів. Ефект фінансового важеля
  7. АНАЛІЗ ФІНАНСОВОГО РЕЗУЛЬТАТУ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ

Все в вашому фізичному світі - відображення нефізичних явищ. Інакше і бути не може. Ми радили вам шукати сутність бажаного, коли ви хотіли залучити ще більше цього в своє життя, і точно так же ваше сприйняття сутності грошей буде або відштовхувати, або залучати їх у ваше життя.

Гроші утворюють трикутник з могутністю і любов'ю. Якщо ви асоціюєте гроші з могутністю і вважаєте могутність чимось небезпечним, чимось, що вам не можна довірити, що приносить шкоду або позбавлене любові, тоді грошей буде непросто обдарувати ваше життя своєю присутністю. Можливо, в дитинстві ви відчували, що вам дарують подарунки замість любові і уваги, якого вам хотілося, або, можливо, ви сердилися на тих, у кого було більше грошей.

Ваше суспільство дотримується багатьох потужних переконань, глибоко укорінених у вашій свідомості. У вас в ходу такі вирази, як «непристойно багатий», «гроші дістаються потом і кров'ю», «гроші корінь зла» і багато інших. Багато з вас потайливі в фінансових питаннях, часто соромлячись того, що грошей у них занадто багато або занадто мало. У багатьох організаціях заробітна плата співробітників тримається в секреті, щоб ті, хто заробляє менше, не ображалися на більш високооплачуваних колег. Гроші мають могутністю, а чому? Тому що є фізичною проявом енергій любові і могутності.

Коли у вас виникають проблеми з грошима, це завжди, завжди означає наявність проблем з любов'ю до

Особиста сила

Якщо у вашому житті не вистачає грошей, в ній також не вистачає любові до себе і присутнє відчуття безсилля. Гроші часто використовуються для того, щоб купити любов або силу. Або нещира любов (спроба здобути прихильність) використовується як засіб отримання грошей і сили.

У центрі цього трикутника знаходиться прийняття себе і самоповагу. Якщо ви поважаєте себе, трикутник урівноважений.

собі і самоповагою, а також відчуття безсилля. Ви боїтеся того, що не володієте силою, а якщо і володієте, то вважаєте, що їй не можна довіряти.

Гроші не уявляють і ніколи не представляли собою проблеми. Проблема завжди криється в вашому сприйнятті самих себе і емоціях з приводу того, хто ви є.

У багатьох старих душ часто виникають проблеми з грошима. Старі душі часто відчувають себе тут не в своїй тарілці і борються з небажанням бути присутнім на цій планеті. Часто вони усуваються від сім'ї або відчувають себе паршивими вівцями, що не вписуються в свою біологічну сім'ю. Це відбувається тому, що багато старих душі народжуються в тих сім'ях, де більшість членів - душі юні, а тому мають відмінний фокус уваги і погляд на життя.

Цей сценарій вибирається тому, що в своїх останніх життях старі душі віддають перевагу шляху прийняття. Якщо людина відчуває відчуженість у своїй родині, часто у нього немає ніякої або майже ніякої реальної зв'язку з планетою, ніякого фундаменту або підстави. Цим душам складно втілюватися в матеріальному світі, тому що вони не повністю присутні в ньому. Стати просвітленим означає мати повноцінну зв'язок із Землею і одночасно повністю усвідомлювати нефізичний план, приводячи в рівновагу і приймаючи обидва світу. Частиною цього шляху є повага до батьків, які дали вам програму навчання на це життя, адже вони дозволили вам використовувати себе.

Що ви порадите? | Якщо при створенні достатку основну роль грають наші емоції, то чому деякі люди мають багато грошей, хоча вважаються злочинцями або скнари?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати