загрузка...
загрузка...
На головну

Транскоммунікаціі | ХТО ТАКИЙ (АБО ЩО ТАКЕ) ОМНІ? | Чому ви проявляєте інтерес до Землі і говорите з нами зараз? | Чи потрібно нам боятися цього процесу? | Хто ці інші .богі., Про які ви говорили? | Вселенського закону | Що таке карма? Як вона працює? Багато говорили нам, що ми розплачуємося в цьому житті за те, що зробили в минулому. | Чи існують у Всесвіті інші правила? | Творіння і про те, як відповідати їм. | Процес? |

Їх мета і навіщо ми взагалі розвиваємося?

1. I. За піхоті і кавалерії взагалі
  2. А навіщо німецьким промисловцям було давати гроші націонал-соціалістів?
  3. А чи потрібно мені тренуватися, взагалі?
  4. А тепер я зроблю ось що. Я візьму кілька мінералів. Всього пару, щоб ви мали уявлення, а взагалі-то це відноситься до всіх мінералів без винятку.
  5. А ти у мене взагалі золото, - сказав Женя, немов підслухавши її думки.
  6. А що таке? - Все так само спокійно і розмірено відповів я, дивлячись на нього і роблячи вигляд, що не розумію, про що взагалі він говорить і чим він так стурбований.
  7. Блять! Серйозно, мені похуй, хто з вас кого трахає, але я хочу нормально сказати, навіщо я прийшов без сторонніх людей, - вигукнув чергову репліку Майки.

По-перше, дозвольте пояснити, що ви розвиваєтеся не для того, щоб завоювати увагу якоїсь духовної верхівки. Ви тут не для того, щоб показати себе гідними Бога. Ви тут за власним вибором. Вас не просто помістили сюди або змусили прийти. Яка мета вашого існування в фізичному стані? Ви просто прагнете дізнатися цю реальність, одну з безлічі. Насправді ви вже освоїли багато різних реальностей і систем переконань. Зараз ви просто вибрали ще один фокус. Коли ми говоримо про освоєння, ми маємо на увазі створення такого досвіду, який приносить радість і призводить вас до більш високих вібрацій. Це рушійна сила всього живого. Найчастіше ви входите в цей світ на низькому рівні вібрацій. З такою вібрацією ви не здатні бачити нічого, крім себе і свого найближчого оточення. Цей рівень існування можна порівняти з життям первісних людей, повністю зосереджених на фізичному світі і виживання в ньому. Згодом ви купуєте більше досвіду в цьому напрямку, розширюєте поле зору і починаєте бачити інші аспекти цієї сфери. Ви бачите інші об'єкти і розумієте, що вони пов'язані не тільки з вами, а й з іншими. Ця вища точка зору дозволяє вам відповідним чином підвищити свої вібрації, щоб ви змогли свідомо засвоїти нове бачення. Це просто гра і нічого більше. Ви тут для того, щоб зрозуміти, чи зможете ви дивитися на світ з найвищої точки зору і як і раніше залишатися на фізичному плані. На цьому рівні гри найвища точка зору має на увазі розуміння вашого єдності з Усім Сущим і сфокусованість на фізичному світі. Це стан, перемогу в грі, багато хто називає духовним просвітленням. Багато перемогли в цій грі - наприклад, Ісус, Будда та інші.

Раз це гра, ви можете вийти з неї, коли захочете. Деякі, покинувши фокус свого фізичного тіла після того, що ви називаєте смертю, вирішують, що ця гра їм не підходить або вони вже досить багато чому навчилися від неї, і переходять до інших ігор в інших реальностях або системах переконань. Ви тут не для того, щоб стати досить хорошим і задовольнити когось іншого. Ви вирішили освоїти цю гру під назвою життя. В якості однієї з умов гри спочатку ви забуваєте, що граєте, а потім намагаєтеся згадати правила. Це дійсно весела гра, і поки ми говоримо, в неї грають десятки мільйонів людей, - настільки популярна гра під назвою Земля! Найважливіше в цій грі - отримувати величезне задоволення. Багато з вас перетворили гру в тяжку працю, придумуючи все нові правила, які, здебільшого, обмежують вас і анітрохи не допомагають перемогти. Мета цієї гри не догодити комусь, а отримувати задоволення від власних успіхів. Ваша душа переміщається в цей фокус головним чином для того, щоб відчувати відчуття блаженства і безумовної любові, незважаючи на всі «факти», які свідчать про зворотне. Гра під назвою Земля не проста, але це зовсім не означає, що в ній неможливо перемогти.

Яким буде цей Новий Світ? | По суті, ви стверджуєте, що немає Бога-Творця і ніхто не керує цією Всесвіту?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати