загрузка...
загрузка...
На головну

ПЕРШИЙ ЕТАП | заперечення | безсилля |

застереження

1. Латинські вислови, приказки вираження
  2. ЛАТИНСЬКІ Прислів'я, ПОГОВОРКИ, КРИЛАТІ ФРАЗИ
  3. Прислів'я та приказки
  4. Прислів'я та приказки
  5. Стаття 32. Застереження
  6. чистоговорки

Застереження - це те місце в нашій програмі, яку ми приберігає для рецидиву. Вони утворюються навколо ідеї про те, що ми можемо зберігати якийсь контроль, наприклад, "Ну ладно, я згоден, що не можу контролювати вживання наркотиків, але продавати щось їх я можу?" Або ми можемо думати, що можемо продовжувати дружити з тими людьми, з ким разом брали або у кого купували наркотики. Ми можемо думати, що якісь розділи програми до нас не належать. Ми можемо думати, що в якихось випадках ми просто не зможемо втриматися, наприклад, захворіли серйозно чи кохана людина помре, і навіть плануємо прийняти наркотик тоді. Ми можемо думати, що, досягнувши якоїсь мети, заробивши певну кількість грошей або проживши скільки-то років чистими, ми після цього зможемо контролювати наше вживання наркотиків. Зазвичай ці застереження ховаються на задвірках нашої свідомості і ми до них не дуже серйозно ставимося. Це природно, що ми припускаємо якісь відступи, які ми можемо собі дозволити або можемо заборонити, прямо тут і зараз.

1. Ти в повній мірі усвідомлюєш ступінь своєї хвороби?
 2. Ти думаєш, що ти все ще можеш спілкуватися з людьми, які так чи інакше пов'язані з твоєї наркоманією? Чи можна тобі відвідувати ті місця, де ти зазвичай приймав наркотики? Чи розумно зберігати наркотики або їх атрибути, просто щоб "нагадувати тобі" або щоб випробувати твоє одужання? Якщо так, то чому?
 3. Чи є що-небудь таке, що тобі не пережити без наркотиків, наприклад, станеться щось надзвичайно неприємне і тобі доведеться прийняти наркотик, щоб заглушити біль?
 4. Які відступи ти досі тримаєш для себе про запас?

Усвідомлення некерованості своєї поведінки | у напрямку 270800.68 Будівництво, магістерська програма «Проектування і будівництво автомобільних доріг» в 2015 р
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати