Головна

Тому стійте на своїй вірі в Слово Боже.

  1. I. Організація заняття і вступне слово викладача - 5 хвилин
  2. IV. Граматична омонімія словоформ, що розрізняються наголосом, виражена наступними групами слів.
  3. " Слово про Закон і Благодать "митрополита Іларіона як початок національної літератури російського народу
  4. S: Способи впливу на людей, що мають в своїй основі економічні відносини людей і використання їх економічних інтересів - це
  5. V2: Словотвір

До того, як я прийняв хрещення Святим Духом, я був молодим баптистських пастором. Це було в роки Великої Депресії, і я повинен був підтримувати матір і маленького брата. Невеликий прибуток моєї матері йшов на оплату зручностей, податків і страховки. На мої гроші ми купували їжу.

У мене був тільки один костюм і ще одна пара брюк. У ті роки Депресії багато крали, і хтось вкрав мої обидві пари штанів. Їх вкрали в понеділок, а в четвер мені треба було проповідувати. Тому у вівторок, перш ніж піти з роботи, я помолився: «Господи, у мене залишилися тільки армійські штани, а в них я не можу проповідувати. Це старі поношені штани для роботи. Я сказав Господу, що до четверга я очікую побачити свої вкрадені штани на тому місці, де вони завжди були. Я помолився, щоб та людина, яка вкрала їх, відчув себе настільки нещасним, що йому довелося б повернути їх.

Річ у тім, до крадіжки людей спонукає нехороший дух. Я розбирався з духом, а не з людиною, тому що ми маємо владу над духами. Я повелів цьому духу припинити свою діяльність.

Коли я прийшов додому у вівторок після обіду, я знав, що штани будуть на місці, і вони там і були. Отже, ми можемо і повинні піднятися проти диявола.

 глава 5  ЗАСТОСУВАННЯ ВЛАДИ

Двері до застосування влади кріпиться на двох фразах, якими Павло молився про ефесян: «... і посадивши (Його) на небі праворуч Себе» (Еф. 1:20), і «... і нас ... воскресив з Ним , і посадив на небесних місцях у Христі Ісусі »(Еф. 2: 5-6).

Поміркуйте про ці двох молитвах. Навчіться молитися ними за самих себе. Харчуйтеся істинами, які в них до тих пір, поки вони не стануть складовою частиною вашої свідомості.Потім вони почнуть керувати вашим життям. Але не намагайтеся сприйняти їх розумово: вам потрібно одкровення про них у вашому дусі.

ЯК ЗВЕРТАТИСЯ з дияволом | Він не може обійтися без тебе точно так само, як і ти не можеш обійтися без Нього. Річ у тім, тут в посланні до Ефесян Павло підкреслює, що Христос - Голова, а ми - Тіло.


Моє життя змінилася радикально після того, як я молився цими молитвами про самого себе тисячі разів. | Нам потрібно мати цього Духа премудрости та відкриття про Христа і Його Слові, якщо ми хочемо рости. Ми не отримаємо це через свій розум. Це повинно бути відкрито нам Святим Духом. | У Христі нам належать всі духовні благословення. Ми маємо владу, усвідомлюємо ми це чи ні. Але недостатньо тільки знати. | Грішник не знає, що у нього є, і тому йому від цього немає ніякої користі. Точно також, якщо Християни не знають те, що належить їм, це не принесе їм ніякої користі. | ПРОРОЦТВО | Нам потрібно мати справу з цими ж бісівськими силами, але, дякувати Богу, Ісус завдав їм поразки. | Ми померли, але ми і воскресли з Христом. Ми посаджені з Ним. Саме там ми зараз: ми посаджені з Христом на місці влади на небесах. | ЯК ВИКОНУВАТИ БАЛАНС | ЗРАДА АДАМА | Саме ми повинні щось зробити щодо цих ситуацій, але ми хочемо, щоб ними зайнявся хтось інший, включаючи Бога. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати