загрузка...
загрузка...
На головну

Вступ | Ми як Церква маємо таку владу на землі, яку ми ще не усвідомили - влада, яку ми не використовуємо. | Моє життя змінилася радикально після того, як я молився цими молитвами про самого себе тисячі разів. | Нам потрібно мати цього Духа премудрости та відкриття про Христа і Його Слові, якщо ми хочемо рости. Ми не отримаємо це через свій розум. Це повинно бути відкрито нам Святим Духом. | Нам потрібно мати справу з цими ж бісівськими силами, але, дякувати Богу, Ісус завдав їм поразки. | Ми померли, але ми і воскресли з Христом. Ми посаджені з Ним. Саме там ми зараз: ми посаджені з Христом на місці влади на небесах. | ЯК ВИКОНУВАТИ БАЛАНС | ЗРАДА АДАМА | Саме ми повинні щось зробити щодо цих ситуацій, але ми хочемо, щоб ними зайнявся хтось інший, включаючи Бога. | ЯК ЗВЕРТАТИСЯ з дияволом |

Грішник не знає, що у нього є, і тому йому від цього немає ніякої користі. Точно також, якщо Християни не знають те, що належить їм, це не принесе їм ніякої користі.

1. IV тип гіперчутливості (клітинно-опосередкований).
  2. IV. ОЦІНОЧНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ПОТОЧНОГО КОНТРОЛЮ УСПІШНОСТІ, ПРОМІЖНОЇ атестації ЗА ПІДСУМКАМИ ОСВОЄННЯ ДИСЦИПЛІНИ
  3. Quot; Приймання поїздів на станцію має проводитись на вільні колії, призначені для цього технічно-розпорядчим актом станції, при відкритому вхідному світлофорі.
  4. R 99 Інші неточно візначені та неуточнені причини смерти
  5. А за сім ми оголошуємо вам, намеривался зводити громадські ліси та дерева, що ви не повинні цього робити ...
  6. А хіба ви не з цього починали? - Обережно взяла участь в діалозі Галочка, бажаючи уточнити на майбутнє, чи має вона право голосу.
  7. А зараз? Зараз ти не боїшся? - З надією запитав він. Хоча я і не сказав нічого точно, не конкретизував, про що я говорю, він мене зрозумів, він зрозумів, про що мова.

Їм потрібно дізнатися, що їм належить.

Ось чому Бог дає церкви вчителів. Ось чому Бог дав нам Своє Слово: щоб розповісти нам, що наше. У звичайному житті, ми можемо на щось мати право, але тим не менше, якщо ми не знаємо про це, нам не буде від цього ніякої користі.

Я розповідав, що якось поклав 20-ти доларову купюру в своє портмоне, і начисто забув про це. І ось у мене закінчився бензин, і я почав шукати в портмоне і знайшов ці 20 доларів. Я не міг сказати, що у мене не було цих грошей, тому що весь цей час ці гроші були в мене - кілька місяців я носив їх в свою кишеню. З тієї причини, що я не знав про те, що у мене є, я не міг витратити їх, але вони все також були моїми, коли я не знав про них, як і тоді, коли я дізнався.

Багато років тому я прочитав про одну людину, якого знайшли мертвим у брудній кімнатці, яку він знімав за три долари на тиждень. Його звикли бачити на вулицях Чикаго, завжди одягненого в лахміття і харчується зі сміттєвих ящиків.

Коли його не бачили два або три дні, стурбовані сусіди пішли шукати його і знайшли його мертвим в ліжку. Розтин показав, що він помер від поганого харчування, але навколо його талії був пояс з 23000 доларів.

Ця людина жила в крайній бідності, заробляючи на життя продажем газет, але, тим не менш, у нього були гроші. Він міг би жити в найкращому готелі того міста, замість крихітній примітивної кімнати. Він міг би є найкращу їжу замість сміття. але він не скористався тим, що у нього було.

У Христі нам належать всі духовні благословення. Ми маємо владу, усвідомлюємо ми це чи ні. Але недостатньо тільки знати. | ПРОРОЦТВО
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати