загрузка...
загрузка...
На головну

Моє життя змінилася радикально після того, як я молився цими молитвами про самого себе тисячі разів. | Нам потрібно мати цього Духа премудрости та відкриття про Христа і Його Слові, якщо ми хочемо рости. Ми не отримаємо це через свій розум. Це повинно бути відкрито нам Святим Духом. | У Христі нам належать всі духовні благословення. Ми маємо владу, усвідомлюємо ми це чи ні. Але недостатньо тільки знати. | Грішник не знає, що у нього є, і тому йому від цього немає ніякої користі. Точно також, якщо Християни не знають те, що належить їм, це не принесе їм ніякої користі. | ПРОРОЦТВО | Нам потрібно мати справу з цими ж бісівськими силами, але, дякувати Богу, Ісус завдав їм поразки. | Ми померли, але ми і воскресли з Христом. Ми посаджені з Ним. Саме там ми зараз: ми посаджені з Христом на місці влади на небесах. | ЯК ВИКОНУВАТИ БАЛАНС | ЗРАДА АДАМА | Саме ми повинні щось зробити щодо цих ситуацій, але ми хочемо, щоб ними зайнявся хтось інший, включаючи Бога. |

Вступ

1. I. Вступ
  2. I. Вступ
  3. I. Вступ
  4. I. ВСТУП
  5. I. Вступ
  6. I. Вступ
  7. I. Вступ

ВЛАДА віруючого

Кеннет Е. Хейгін

Передмова

Мій батько написав цю книгу ще в 1967 році. Протягом багатьох років, важливі Біблійні істини на сторінках цієї книги в буквальному сенсі слова трансформували життя багатьох людей. Однак з 1967 батько дізнався ще більше про духовну влади. Він не раз виявляв бажання, щоб в книзі були ці нові відкриття.

У 1984 році, на честь 50 - річного ювілею батька на ниві служіння, ми перевидали цю книгу і додали ту інформацію, яку він завжди бажав бачити в ній. Нам радісно поділитися з Вами, нашими відданими соратниками і друзями, цим новим, розширеним варіантом книги.

Вступ

У сорокових роках я ставив самому собі таке питання: «Чи є у нас така влада, про яку ми не знаємо, якої ми ще не відкрили, яку ми не застосовуємо?»

Іноді у мене були деякі просвітлення на тему духовної влади. Подібно до інших, я іноді випадково застосовував цю владу, не знаючи, що роблю. Я розмірковував: «Чи хоче Дух Божий показати мені щось?» Тому я почав досліджувати це питання, думати про це, харчуватися на цю тему - і мені стало відкриватися все більше і більше.

Одна стаття в журналі «П'ятидесятницький Євангеліє» спонукала мене досліджувати слова «сила» і «влада». Потім мені попався дивовижний трактат «Влада віруючого» Джона А. Макміллан, місіонера в Китаї, який пізніше почав видавати «Тижневик союзників». (Цей трактат був перевиданий кілька років тому і тепер його можна отримати від видавництва «Крісчіан Паблікейшнз», Кемп Хілл, Пенсільванія.)

В результаті своїх досліджень я прийшов до висновку, що

Я - Г У М А Н І С Т 6 сторінка | Ми як Церква маємо таку владу на землі, яку ми ще не усвідомили - влада, яку ми не використовуємо.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати