загрузка...
загрузка...
На головну

Дайте собі час | Ще раз про бажання подобатися | Є маленькою частинкою людини. | Поганого не потрібно заперечувати, але не слід його і боятися, а з ним потрібно рахуватися. | Від невміння матері любити чоловіка і виникає дірка в серці дитини. | Про ненависть і не тільки про неї | Відкритий урок IV | Життя по обов'язки і необхідності | Борг в ім'я любові | Чи потрібно бути позитивним |

Задоволення потреб нормалізує потреби і підвищує гідність.

1. I. Порушення потреб.
  2. IV. Чи відповідають можливості Вашої організації в наданні спектру послуг, необхідного для задоволення потреб їх користувачів?
  3. Аналіз інформаційних потреб заданого об'єкта дослідження і вивчення умов експлуатації комп'ютерної мережі
  4. Аналіз кадрового потенціалу стає фактором задоволення соціальних потреб, коли
  5. Анкета, що виявляє інтереси і потреби учнів.
  6. Б) облік індивідуальних здібностей, потреб учнів
  7. Безмежність потреб і обмеженість ресурсів

Результат бажань - це скривдженість. А скривдженість - як соплі. Коли нам соромно, а розумним обов'язковим людям завжди соромно ображатися, показувати іншим свою образу або поганий настрій, ми ковтаємо образу, тяжкість її тримаємо в душі, але не випускаємо з себе. Всі ці соплі збираються в лімфатичної системи. І лімфа повинна впоратися з цим.

Тепер поговоримо про це і на рівні хімії. Щоб говорити про те, як утворюються ці соплі, потрібно говорити про сполучну тканину. Ми трохи стосувалися того, що сполучна тканина об'єднує всі клітини в єдине ціле здорове тіло. І як тільки виникає захворювання, тоді починається розпад сполучної тканини, і тоді ці клітини вже не тримаються, вони теж зникають. І якщо ми розуміємо свою помилку, тоді пам'ять клітин зберігається, і створює на місці цієї загиблої клітини нову. Але тримає цю нову клітку тільки сполучна тканина. Сполучна тканина складається з двох частин - еластину і колагену. Еластин показує, які ми рухливі: ми як гумки можемо витягуватися і скорочуватися знову. А колаген - такий білок, який у воді не розчиняється. А ось якщо прокип'ятити його в воді, то колаген перетворюється в желатин. І наша лімфа стає все густішим і густішим, поки не стане зеленою, як соплі. Але якщо ці соплі ще хоч трошки рідкі, вони можуть виходити по лімфатичних шляхах.

Лімфатична система складається з шляхів і вузлів. Лімфатичні шляхи - енергія виходу на свободу: як ви знаходите вихід або шлях з якої б то не було матеріальної проблеми, так і ваші лімфатичні шляхи працюють, щоб очистити організм виносять цей бруд на шкіру і слизові. Лімфатичні шляхи закриваються від стресу, назва якого "безвихідне положення", або "глухий кут". Є люди, яких називають ледарями і дурнями. Візьмуться за справу в компанії з іншими, але їх спіткає невдача. Скажімо, банкрутство. Один потрапить до в'язниці, інший - в лікарню, третій помре. Хто як. А ледар і дурень прослизне як вугор. Чи повториться ще раз таке, знову прослизне. Ніхто не звинувачує його, а якщо звинувачує, то ніхто нічого не доведе. Як це можливо? Дуже просто. У нього немає стресу під назвою «глухий кут». Для нього немає безвихідних ситуацій. Чому? Тому що колись той, хто був авторитетом для нього, навчав: «Запам'ятай, немає безвихідних ситуацій. Ні. Запам'ятай це і вір в це. І завжди знайдеш вихід ». Ця людина не вірить ні в що. Навіть в Бога не вірить. А в те, що вихід є завжди, він вірить. І ця віра підказує йому ту лазівку, через яку він прослизне обов'язково. Тому звільніть своє тупиковий стан, коли вам здається, що ви потрапили в таку безвихідь, що ніяк не виберусь. Тоді в лімфатичних вузлах збережеться енергія мети. Як тільки ми вживемо слова «хочу» і «треба» або «треба» і «хочу», тут же з'являється проблема у відповідному вузлі лімфатичної системи.

Є маленькі бажання, тобто маленькі цілі. Вони стосуються маленьких лімфатичних вузлів. Є великі цілі, що відповідають великим бажанням. Вони впливають на великі лімфатичні вузли. Маленький лімфатичний вузол схожий на звичайний перехрестя. Такі є скрізь. А ви знаєте, які великі, просто величезні транспортні вузли є в Москві. Це ще не найжахливіше. У Токіо, кажуть, вони самі грандіозні. Там легко виїхати не туди, куди хочеш. Якщо точно не знаєш, як проїхати, то потрапляєш назад на те саме місце. Ось такі великі транспортні вузли знаходяться у нас в паху, під пахвами і на шиї. І що з цими вузлами може статися? Наприклад, людина, як спортсмен, стрибає все вище, т. К. Хоче бути краще, краще, краще. Одного разу він не може вже перестрибнути через встановлену ним самим планку (досягти поставленої мети). Якщо це була маленька мета, вона стосувалася маленького вузла. Велика мета - проблема буде великий. А якою буде ця проблема, залежить від реакції людини.

Тепер слідкуйте, я питаю вас, який з двох людей більший егоїст? Перший або другий? Перша людина реагує так: «Господи, що тепер зі мною буде?» (Принагідно нагадаю про важливе: ніколи не давайте відповіді на якій би то не було питання відразу. Швидкою відповіддю ви доводите свій розум, а це нерозумно. Особливо це важливо пам'ятати, коли йдете в наш час - час неокапіталізма - пропонувати себе на якусь важливу роботу. Завжди думайте, навіть якщо ніякої думки в цей момент немає. Але не відкривайте рот відразу.) Друга людина реагує так: «Господи, що тепер з ними буде?» Хто більший егоїст? Перший або другий? Кому здається перший? Ті, хто відповіли «другий», вже чули про це. Коли людина думає про себе, він стрибає, стрибає, щоб дійсно дострибнути кудись. І йому здається, що тепер почнеться очікуване щастя. А в житті все відбувається прямо протилежним чином. Цей маленький егоїст думає про себе, живе своє життя, то, що він робить з обов'язковості - це інша справа. А друга людина? Що він думає? Господи, що тепер буде з моїм народом? Всім здається - така хороша людина, взагалі про себе не думає, жертвує собою заради народу. Він так і зробив, щоб його полюбили. Стрибав, намагався, дав народу радість, а може бути, і гроші, а собі захотів натомість отримати любов народу. Хто більше отримав? Він. Значить, його егоїзм вище. Якщо щось не виходить, людина впаде в трагіку: «Господи, що тепер трапиться?» Трагік веде до трагедії. Це енергія холоду і утворює згусток желатину. З подібного моменту починаються всі захворювання. Якщо це маленька проблема, тоді машини об'їдуть, рух відновиться. Проблема маленька. А якщо це такий складний перехрестя, і якщо егоїст - так званий дуже хороша людина, то згусток утворюється такий, що не проїдеш. Все закриється, буде важко захворювання. І тепер єдина проблема - як опеньків ці вузли звільнити.

Що потрібно з цим згустком зробити? Розчинити? Чим? Температурою? Правильно. Коли ми самі не можемо, прийде на допомогу тіло, воно дасть нам температурні захворювання. Якщо температура 39,6 ° - лімфа знову стане рідкою і очистить організм. Так що просите у своїй температури вибачення, коли її збивали ліками або соромом через свою примітивність.

Температура показує, наскільки енергійно тіло намагається допомогти спалити або знищити негативність, яку людина увібрав в себе своєї невмілість, своєю дурістю.

Висока температура - Сильна запекла злість.

хронічна температура - Застаріла і довгострокова злість (NB! Не забувайте про своїх батьків!).

септическая температура - Особливо отруйна злість, яку тіло не здатне спалити разом з метою виживання. Як відомо, понад 41 ° людина не виносить, вмирає /

Якщо людина застудився і застудою погіршив своє становище, то для стресової маси холод виявився останньою краплею, що переповнила чашу. Будь причина в самому холоді, то від нього боліли б все люди.

Той, хто розцінює холод як фактор підвищення витривалості, отримує від холоду загартування. Хто ж бачить в ньому лише погане, тому холод відморозить ніс, щоб людина могла холод ненавидіти.

температура свідчить про те, що навіть якщо ви без докору подумали про людину як про винуватця своєї недуги, то, проте, вами винесено нещадний вирок, який може спопелити лише вогонь температури, якщо тіло захоче вам допомогти. Тіло ж готове допомагати завжди, якщо тільки ви дасте йому таку можливість. Правильне мислення подібно відкриванню дверей для зреагувала допомоги. Вогонь залишає після себе порожнечу, щоб людина змогла почати заново і з правильного кінця. Той, хто йде дорогою страждань повинен пройти через очисний вогонь пекла і лише тоді постати перед Богом, раз інакше він не вміє.

Наприклад, якщо ви твердо вирішили, що ваша хвороба від холоду, то піднімається температура. А може бути, і інший заклятий ворог.

І якщо у нас немає температури, тому що ми не даємо їй допомагати собі, тоді єдина можливість, яка у нас залишається, - бактерії. Бактерії з'їдять желатин, він їм дуже подобається, а для організму желатин - все одно, що чужорідне тіло. Бактерії з'їдять цей желатин, їх виділення рідкі, вони випливають з організму. А тепер подумайте, скільки ви за своє життя проковтнули всяких ліків, в першу чергу антибіотиків. І просите у всіх цих бактерій вибачення за те, що ви їх так жорстоко вбивали. І дайте їм витекти з себе. Може, це випливає як дійсно купа лайна, а може бути, як море. У кого лімфа хвора, вона як море витікає. І просите у своїй лімфи вибачення за те, що створили їй таку жахливу ситуацію, та ще так ненавиділи себе, так хотіли себе покарати, що бажали собі якогось страждання. Бо фізичні страждання допомагають заглушити душевну муку, викликану тим, що я не зміг прожити життя тих, інших людей (хоча їм це і не потрібно). Коротше кажучи, лімфа захворює тоді, коли ми караємо себе за те, що не робили поганого.

Коли ми звільняємо свою обов'язковість, тоді вона стає відповідальністю. Виконайте такий експеримент. Подумайте, коли починаєте робити якусь роботу: «Зараз я роблю цю роботу від обов'язковості». Слідкуйте за своїми почуттями. Через якийсь час скажіть собі: «Тепер я роблю цю роботу з відповідальності». Спостерігайте за своїми почуттями, і ви зрозумієте, що означає «обов'язковість», що означає «відповідальність». Обов'язковість - ознака гарного людини, відповідальність - ознака людини, якого, на жаль, ми часто називаємо поганою людиноюлише через те, що він не проживає життя інших, а ми це робимо. Кожен бачить в іншому самого себе. Ну, ясно тепер, що таке «обов'язковість»? Особливо подивіться, як ви знищуєте своєї обов'язковістю беззахисних дітей. Якщо ваш чоловік ще може втекти від вас, просто не витримавши цього знищення, то куди втече дитина? Нікуди. Він може тільки знищуватися. Або фізично, а якщо померти не хоче, то духовно.

Тепер відповім на питання, які стосуються цієї теми.

Відповіді на запитання

Мій чоловік сам не знає, чи хоче він жити зі мною, не проявляє ніяких почуттів. Мені важко зробити щось для нього, і я боюся здатися слабкою, залежною. Я не можу без нього жити, але у нас постійні скандали через те, що він ніколи не скаже доброго слова, не обійме. Приймає всі як є, нічого не хоче змінити в кращу сторону. У нас є син - 2 роки, але я люблю чоловіка більше сина. Це ж ненормально? Невже нічого не можна змінити, невже більше немає любові і єдиний вихід - розлучення? У чоловіка мама з татом розлучилися в 45 років. У його мами такий же характер, як у мене, я припускаю, і я боюся, що мене спіткає та ж доля. Свекрухи не вистачало любові. Мені її не вистачає теж.

Не може бути, що любові не вистачає. Ключ (як джерело) - вічно працює енергія. Можливо, ви не знали, що джерело любові в серці жінки - невичерпний. Ви боїтеся здатися слабкою, залежною. Звільніть свій страх. Ви ж слабка і залежна. Героїням потрібна опора? Чоловік якийсь не такий ... Чи може один чоловік бути опорою кам'яного пам'ятника, коли той починає падати? Не може. Ви говорите, що ви любите чоловіка більше, ніж сина. Це не любов, це ненависть. Ви використовуєте його більше, ніж сина. Синові зараз краще. Ви просто не душите його. Душите зараз чоловіка своєю любов'ю, яка не любов. А коли чоловік піде, тоді вже можна буде пожаліти вашого сина - бідний син. Тоді всю цю свою велику любов ви адже перенесете на нього. Чим більш відкрито ви будете ненавидіти чоловіка-негідника, тим більше будете любити сина. А що з ним тоді буде? На це питання, я думаю, ми відповіли вже, напевно, 10 раз за час семінару. Правильно?

Якщо розумієш, що кохання не було, було відчуття бажати, мати, чи потрібно жити з цією людиною? Якщо відпускати стреси, чи може прийти любов? Або краще жити однією і працювати над собою? Чи може любов прийти з іншою людиною? Щиро Дякую.

Може, може, може, може. Все може. Все залежить від вас. Якщо зрозуміли, що це не любов, перестаньте мучити людини. Перестаньте мучити і себе. Будьте людиною. Розлучайтеся спокійно, без скандалів. Якщо є діти, вони теж будуть вдячні вам за цей людський вчинок. Але якщо ви розійшлися, тоді не біжіть відразу в наступний шлюб, тому що хто не дає собі часу замислитися над тим, що сталося, той потрапляє в наступну таку ж ситуацію. Як я кажу, наступне відро завжди більше, глибше і важче.

Шановна Лууле, від мене йде чоловік, і для мене це величезний стрес. Зараз я зрозуміла, що насправді я не люблю і не любила його духовно, а тільки все життя доводила йому матеріально, що я хороша і гідна любові, що я сильна. У ньому я бачу купу недоліків, що він слабкий, маленький. Як я можу навчитися любити його? Чи можу я і чи потрібно мені зупинити його?

Ви протиставляєте себе своєму чоловікові, кажучи, що чоловік слабкий, а ви сильна. А сама тільки доводите свою силу. Знаєте, жінкам сила не потрібна. Вам потрібна сила, щоб тільки носити своє тіло, не більше. Щоб піднімати каструлі та інші предмети з домашнього вжитку. Я кажу вам те, що не кажу сільським жінкам. Вони такі листи не пишуть. Розумієте? Вони вміють більше любити мужика свого. У них вимоги не такі великі. А ви живете в Москві, яка вам потрібна сила, господи. Знаєте, що є жіночою силою? Це хитрість жіноча. Це не брехливість. Це як м'яка, красива, пишна лисиця. Знаєте, якщо є справжня жінка, чоловіки знають, що це означає. Скажімо, в колективі чоловіків одна справжня жінка. А між іншим, тільки в колективі чоловіків і можна залишитися справжньою жінкою. І ось ця жінка - і дівчинка, і жінка, і мама, і все в ній одній. І вона вміє всіх цих чоловіків крутити навколо пальця. Нікому не шкодити, нікому не наказувати, нікого не обманювати. Але всі ці чоловіки з любові прямо з насолодою роблять те, що вона якось влаштує. Чому так? Дуже просто. Знаєте, яка рідкість справжня жінка. Радість адже робити те, що їй потрібно.

Мій чоловік гравець - картяр. Така ж це залежність, як алкоголізм чи наркоманія?

Грає. Що він робить там? Заробляє гроші або пропалює гроші? Ні, що ви, це він доводить себе собі. Тому що у нього вдома такої можливості немає. Удома він - порожнє місце. Тому що дружина, а може бути, ще й діти, найкращі і самі милі. Усе.

Чому при інтимній близькості з чоловіком на мене буквально нападає позіхання. Весь час зеваю. Дякуємо.

Позіхання відкриває енергетичні канали. Але це недобре в тому сенсі, що ви самі лінуйтеся займатися собою. Хочете, щоб хтось допоміг. Тоді позіхання просто приходить вам на допомогу.

Шановна доктор Лууле, чи правильно я розумію, що мені потрібно звільняти стрес обов'язковості, якщо перший чоловік був шизофреніком, другий - алкоголіком, третій - дуже багато курить?

Так. Ви маєте рацію. Це дійсно все одне й те саме. Тільки добре, що ви дечому на всіх цих сходах життя навчилися. Чи не так, що перший чоловік курив, другий алкоголік і третій шизофренік. Так що спасибі вам. Можливо, четвертий не буде ні пити, ні курити, буде абсолютно здоровим? .. Але в наступному житті.

Що таке гіперсексуальність? Що це за енергія? Як вона виражається в почуттях, емоціях, вчинках, думках? Як вона відбивається на фізичному тілі? У якому образі-символі можна звільнити цю енергію?

Як гіперсексуальність виражається в фізичному тілі це, напевно, зайве питання. Позначає це жахливий брак любові, і жахливе прагнення отримати любов, не розуміючи, що любов отримати неможливо. Любов - віддача. Все, що видаємо з себе, стає енергією любові.

У чому причина того, що чоловік і дружина з роками через 15-20 років перестають бажати один одного сексуально? Як повернути і зберегти сексуальний потяг між подружжям?

Сексуальність, природно, з віком змінюється, зокрема, зменшується частота статевих актів. Це відбувається тому, що кількість переходить в якість. А вища якість - це коли чоловік і жінка живуть мирно в любові разом, їм уже не потрібно жити статевим життям фізично.

Мої батько з матір'ю розлучилися, коли мені було 2 роки. До того як вони одружилися, у них була така любов, якої заздрили всі навколо. Зараз я на межі розлучення. Синові 2 роки. Я люблю чоловіка, але не бачу з його боку ніяких почуттів. До весілля теж була дика любов. Він мене ревнував, а я ні. Тепер зворотна ситуація. У нас настільки все зіпсувалося, що я не знаю, з якого боку підступитися до проблем. Син хворіє вже більше трьох місяців, не можу вилікувати: нежить, кашель, бронхіт, пневмонія. У мене теж саме. Як закінчилося літо, я здоровою практично не була. На тлі цього дисфункція яєчників і нервові зриви. Я не можу займатися дитиною, так як загрузла в проблемах з чоловіком. Мені не до дитини. Я хочу розібратися, але не виходить.

Ну, почнемо спочатку. Така любов, якій заздрили всі навколо. Знаєте, це не любов, любов не викликає заздрість. Заздрість - це ненависть. Це була демонстрація любові. Але це не любов - це гра в любов. Любов і гру в любов часто плутають. Діти теж грають в любов. Через гру вони навчаються розуміти суть, і коли-небудь ця сама гра переходить на життя. Коли не переходить, коли люди не розуміють, де гра, а де справжнє життя, тоді починаються проблеми. У вас все повторюється, як і у батьків. Дика любов, але ми вже говорили про дику любов. Правильно? Це звичайна проблема. Спочатку так, потім по-іншому. Це вже називається помста. Ми можемо бажати помститися, а як наша енергія всередині це висловлює? Що з цього виходить? Ну це ніхто наперед не знає. І що? Син захворів! Ну бачите, якщо ви не вмієте бачити, що у вас всередині, не вмієте дивитися в своє дзеркальне відображення в чоловіка, тоді приходить наступний учитель - дзеркальне відображення ваших відносин з чоловіком - дитина. Якщо ви і на цьому не навчитеся, то звалитесь з ніг, захворієте. Тоді вас вже ваше тіло буде вчити, може бути, тоді повз перестанете дивитися.

Дорога Лууле, підкажіть, будь ласка, як кращі надходити з чоловіками, які освідчуються в коханні? Я вдруге одружена. Перед другим заміжжям 7 років була одна. Але проблема в тому, що робити з тими друзями-чоловіками, які хочуть від мене душевного тепла і, звичайно, сексу. Під час сидіння однієї протягом 7 років я пообіцяла собі, що, якщо вийду заміж, зраджувати чоловіка не буду. Так себе і веду. Але чоловіки продовжують освідчуватися в коханні, мене це турбує. Мені хочеться дати їм душевного тепла, але як? Мені зараз 50 років. З повагою...

Бачите, ваша проблема безперервне хочу, хочуть і т. Д. Так що займайтеся своїми бажаннями, звільніть їх і не доводьте себе, що ви Діва Марія. Перестаньте хотіти всіх чоловіків, які вам подобаються, і вони не прийдуть вам пропонувати свою любов. Ви полюбили їх духовно, і вони задоволені. І вони вже перестали стояти над порожнім колодязем з бажанням вгамувати спрагу. Вони отримали, що хотіли. Вірніше, то, що потрібно.

Шановна доктор Лууле, будь ласка, розкажіть про ваш погляді на добровільний аборт. Гріх це? І як виправити біль, завданий народженої дитини, а також пробачити саму себе і батька дитини?

Ми вже говорили, що аборт - це просто вбивство. Вбивство того, чого ми не хочемо. Неважливо, чого ми не хочемо, ми вже своїм небажанням вбиваємо енергетично. Що ви думаєте, що фізичне вбивство гірше? Це тільки здається, що гірше. Ми не вміємо розуміти, що живемо тільки через силу. Граємо хороших людей, а дивіться, що ми робимо з дітьми. Говоримо, що любимо їх, а насправді знищуємо. Аборт - це найменше знищення, фізичне. А що відбувається, коли народиться дитина в родині дуже обов'язкових, дуже хороших батьків. Адже це повільне духовне вбивство. І діти ще повинні бути щасливі, вдячні за те, що так є. Так що не мучте свою душу, звільніть своє почуття провини і просите пробачення у дитини, що ви замордували його від дурості своїй, від немочі своєї, від злиднів своєї. І дитина вам простить. Он-то адже це вже раніше знав. Не треба говорити: Не бери в душу. Це не правильно. Бери в душу, але визволи душу. Тоді вивчіть щось.

За останній час відносини з чоловіком стали набагато тепліше. І по-людськи ми друзі, але шлюб передбачає і фізичну близькість, а потягу немає. Чи можливий розлучення, і в якому випадку взагалі розлучення краще?

Бог підкаже. Не ставте таких питань іншим. Якщо ви страждаєте від того, що немає фізичної близькості, то питайте в першу чергу себе, що це означає. Якщо ви не хочете, ви втомилися, чоловік теж втомився, не хоче, тоді проблема в почутті провини. Від почуття провини, від придушення почуття провини настає втома. Коли людина без перерви відчуває себе винуватим в сексуальному плані, він втомлюється в сексуальному плані. Він може мати сексуальну функцію, але він так втомився бути винуватим в тому, що не чинить дружину щасливою, що він просто не хоче ні одну бабу, і поки його баба НЕ прогризають його душу, він намагається тихо разом з нею жити, скільки можна. А якщо справа дійшла до саможаління, то саможаління такий стрес, який знищує функціональність тканин, органів і сам орган - причина імпотенції чоловіків і жінок (імпотенція жінок - це аноргазмія, це саможаління. Жалість до самого себе, що не вмію бути чоловіком або жінкою) .

Вийшла заміж не по любові. Видалили матку, була міома. При цьому я була вагітна. Через 3 роки кистеобразное мастопатія. Знову операція, праві груди. Через 2 роки мастопатія, 2 сантиметри новоутворення. Десь варто гальмо. Не можу почати прощати чоловіка, не відчуваю його провини чи що. Синові 15 років, в дитинстві не було алергії, зараз на обличчі алергія - навколо очей, на повіках, на лобі.

Дуже коротко це означає те, що ви ще дитина своєї мами. Не стали дорослою, що не живете в сім'ї, ви ще не мама. Звільніть свою маму і починайте жити як доросла жінка. Вибачте собі, що вийшли заміж не по любові, просіть вибачення у чоловіка. Тому що, вийшовши заміж без любові, ви адже образили його сильно. Він любить вас, а ви використовуєте його. Ви «е можете пробачити чоловіка, т. К. Вам здається, що не бачите його провини. А чому ви хочете обов'язково бачити його провину. Знайдіть свою провину. У сина алергія на обличчі, особа висловлює ілюзії. Наскільки батьки живуть в ілюзіях, не варті двома ногами на землі, і не ростуть в сторону неба, а вже бовтаються там в хмарах, настільки і діти отримують цю енергію. Якщо точніше, особа висловлює ілюзію, «якщо подобаюся всім, то буду щаслива». Коли вживаємо слова «все» або «всім», то ця проблема відіб'ється на обличчі, оскільки всім видно тільки обличчя.

Я люблю чоловіка. Він одружений, теж мене любить. Може, я притягую до себе невільних чоловіків? У чому моє мислення неправильно?

Вони якісніше. Гарного хочете?

Мої очі, невміння любити і довіряти чоловікам, це ті проблеми, через які я почала звертатися до себе і займатися тим, що всередині мене. За 3-4 роки зі мною сталося багато змін, і я це відчуваю. Але ці дві проблеми так і не вирішені - очі і невміння любити. Я зробила операцію по поліпшенню зору і у мене пропала короткозорість. Але зараз, через два роки, зір моє як і раніше псується, і мені соромно сказати: «Я ненавиджу чоловіків - але так хочу мати їх». І мені так страшно, що я в кінці кінців залишуся одна.

Ну що б ви відповіли? Хіба потрібно втратити зір взагалі, щоб, нарешті, почати бачити світ? Якщо у людини проблеми з очима, то все це починається з того, що людина дивиться, але не бачить. І якщо бачить, то не розуміє або не хоче розуміти. Хоче тільки те, чого насправді не хоче, і не хоче того, що хоче. У цьому вже потрібно самій розбиратися. Чоловік - не шматок пластиліну. Сьогодні сліпли такого, завтра - іншого, на третій день ще що-небудь придумаю. Бог знає, що ще жінка може вигадати. Жінки, постарайтеся зрозуміти: чоловіки теж люди. І знайте, що жіноча думка - найбільша сила в світі. Я особливо ніколи не хотіла бути в жіночій компанії, з дитинства я з такої компанії тікала. Оскільки мені неможливо було фізично втекти, тому що я повинна була сидіти і слухати бабині плітки, то я тікала духовно, тобто сиділа як зозуля тут, а в думках була десь там, далеко. І мене мама потім лаяла, що я плітки не пам'ятаю. Як я вже говорила, я просто не можу зрозуміти, як чоловіки взагалі живуть, адже жіночі слова, жіноче розуміння, відносини, плітки, всякі вигадки - все це діє на чоловіків. І досить тільки раз на місяць побувати півгодини в компанії жінок, як вже така смітник виливається на тебе, що я знову йду і думаю: «Ну які вони молодці все-таки, з якого вони матеріалу?» Подумайте над цим. А чому жінки так пліткують, що це означає? Вони доводять один одному, що вони краще, ніж вони є, щоб хоч хтось сказав: «Яка ти гарна».

Першого листопада 2000-го ми були у вас на прийомі в Хаапсалу, я і дочка моя Аня. Ми з Сочі. Проблема залишається. Я все так же дратував свою дочку, і, отже, допомогти їй не можу. А як їй жити? Допомогти нікому. Їй 22 роки, у неї ні з ким не виходить спілкуватися, не виходить вчитися, зробити якісь хоч най-най примітивні справи, якщо вони пов'язані зі спілкуванням або з якимось нервовим напруженням. Будь ласка, підкажіть хоч що-небудь, так далі жити неможливо. Як їй жити?

Бачите, поки ви говорите за свою дочку, вже дорослу жінку, до тих пір вона не зможе спілкуватися ні з ким. Ви просто не даєте їй можливості. Перестаньте бажати їй хорошого. Залишайте її якомога довше фізично одну. І коли ви десь далеко від дочки, тоді використовуйте цей час, щоб звільнити її з себе. Перестаньте бути матусею маленьку дитину в пелюшках. Їй 22 роки. Дайте дочки можливість вийти з пелюшок. Це жахливо велика батьківська любов. Знаєте, це може так знищувати, що навіть геній не витримує.

На одній з моїх лекцій в Талліні якась жінка років шістдесяти попросила, щоб я терміново прийшла до них додому, тому що дитина важко хворий. Я не роздумуючи, мене просять, бігу з мамою разом, влітаю в цю квартиру. Де дитина? Виходить такий великий, метр дев'яносто з чимось, мужик. Питаю його: «Де дитина?» - «Не знаю, тут немає дитини». Так виявляється, він - ця дитина, скрипаль. Дуже талановитий. Але знаєте, скрипку тримати не може вже. Руки не можуть утримати скрипку. Сказала мамі: «Ідіть в іншу кімнату». Вона при мені хотіла почати «распеленивать» дитини, як у педіатрів на пеленальному столі це роблять молоді мами. Показують все скарби, все, що є. Пояснюю, пояснюю цьому духовному ідіоту. (Вибачте, але це так.) Намагаюся говорити ввічливо. Він такий важливий людина, що вдома в Естонії по-французьки говорить. Гарно. При мені така чемна мама приходить, сина чемно запитує по-французьки, чи бажаємо ми чогось. Хіба це ввічливість? Якщо я буду зі своєю співбесідницею говорити тут по-французьки, це ввічливо по відношенню до вас? Хоча ми всі вміємо по-російськи говорити. Чемно? І тоді я сказала: «Знаєте, молодий чоловік, нарешті, вибирайтеся самі з пелюшок, а то ви не зможете навіть підняти свій член, коли підете писати». І пішла. Поганий я людина. Але краще бути поганим, ніж починати писати за нього.

У мене рак правої молочної залози.

Що стосується вашого раку правої молочної залози, то зрозуміло, що ви, жінка, отримали те, що хотіли, а ваш чоловік просто не хоче жити з тещею. Ідіть назад до цієї ситуації. Поверніть мамі її життя і просите у неї вибачення за те, що ви так увійшли в її життя. Вибачте собі, що так вчинили через незнання. І попросіть вибачення, звичайно, у свого тіла.

Мене мучить страх, що я разлюблю чоловіка, якого люблю. Що означає цей страх?

Це означає те, що ви сказали. Ви боїтеся, що втратите чоловіка. І якщо ви не звільните цей страх - втратите. Ми отримуємо завжди те, чого боїмося. Притягуємо це. І страх наш прийде, просто дасть себе почувати і цим, як Бог скаже: «Людина, ну подбай про себе, звільни мене і не притягнеш то, чого боїшся». Як просто. Правильно?

Як виховувати мого сина здоровим душевно і фізично, якщо його батько відсутній в нашому житті абсолютно? Син його не знає. А адже батько - це основа, кістяк. Синові вже 12 років.

Але ж він є. Його немає близько фізично, але ж він існує духовно. Звільніть вашу проблему духовно. У вас може бути фізична проблема, душевна проблема, духовна проблема. Звільніть їх за допомогою думки. Думка рухається швидше за все. Але вживати думку потрібно найповільніше, тоді ви зрозумієте суть справи. Коли ви займаєтеся повільно, ви поважаєте думку, то є життя. Тоді ви відчуваєте, коли більш неприємне відчуття переходить в менш неприємне відчуття. Неприємність помаленьку перетворюється в нормальність. Якщо ви спокійно звільняєте, тоді ви не перескакуєте від отріцательності до позитивності. У вас є час залишитися в коридорі норми. Ви перестанете, як п'яний, туди-сюди гойдатися. Тим, що не поспішайте, якість звільнення, ви змінили якість свого життя - це важливо розуміти. Хтось питав мене: «Чи можна погіршити свій стан цим звільненням?» Ну, знаєте, звичайно, можна. Якщо у нас дуже велика чутливість, якщо ми в глибокій депресії, хочемо змінити своє життя відразу всю, тоді візьмемо з себе такий шматок м'яса і викинемо. І потрапляємо, може бути, прямо на стіл хірурга. У нас в Естонії є одна дуже відома російська жінка, лікар, організатор боротьби проти СНІДУ. Потужна жінка. Прийшла один раз на мою лекцію, яка тривала 3 години і де я говорила, як принципово звільнити стрес. Ой, як їй це сподобалося! Пішла жінка додому. Так швидко хотіла все, що забула навіть двері закрити. Наступного разу зустріла мене і каже, що я ворог народу. Тому що вона потрапила після цього з гнійним перитонітом на операційний стіл. Гній - це енергія раба, енергія простітут. Це запалення, а запалення - приниження, гнійне запалення - нездійсненне приниження. А принижує нас почуття провини до гріха. Черевна порожнина - це все, що стосується роботи. Вона хотіла позбутися від цієї принизливої ??роботи, чим вона займається. А так добре займається, щоб доводити, що вона краще, ніж є. А сама робить це не з любові. Тому і така гарна. Робила б з любові, не була б хорошою, була б просто людиною, яка займається своєю важливою справою. А тепер я винна, що її різали. Не дарма я говорю: «Дурні ви люди. Бігали б по вулицях, не приходили б сюди вчитися найважчому з того, чого взагалі вчитися можна ».

Коли я починаю звільняти батька чи маму і уявляю їх в тюремній камері, я бачу їх повішеними. Чому?

Це проблема невдоволення. Від невдоволення люди просто тікають в самогубство. І коли ми вже страждаємо від невдоволення так, що просто нічого не хочеться, хоч вішайся. Хто з вас не говорив це хоча б раз? І картина показує, що треба звільнити проблему невдоволення, тому що це вже проблема і ваших батьків. Так жахливо бояться і так жахливо ненавидять, що краще б не бачити, краще б піти з цього світу.

Шановна пані Виилма, у мене третя дружина і знову невдача. Зараз ні любові, ні сексу, ні його можливості. Де шукати?

Кожне наступне відро глибше попереднього. Коли йдете від однієї дружини, тоді не біжіть відразу в обійми наступної. А почекайте, подумайте. І коли відчуєте, яка жінка вам потрібна, то знайте, такі жінки є. Але вони приходять. Просто одного разу ви зустрінетеся, все одно де. Може бути, в своїй квартирі. Просто випадково зайде і залишиться, символічно, звичайно.

Шановна доктор Лууле, скажіть, будь ласка, а як бути, якщо я в своїй родині ніколи практично не відчувала любові? Цією безумовної любові батьків і бабусь, дідусів. Я сама, як мені здається, не вмію любити свого чоловіка. Як цьому навчитися? У мене моделі немає.

А що ви сказали б, якщо я сказала б вам, що і мені не все зрозуміло. Але я-то не питаю про таке. Правильно? Я роблю щось, якщо я бачу, що мої бабусі, дідусі живуть, як кішка з собакою, що мої батьки не люблять один одного. Хіба я буду жити так, як жила? Я не буду. Я зроблю все, що завгодно, але не буду так жити. Не можу, не хочу, не буду. Якщо так говорю, страждаю. Страждаю, але все-таки шукаю щастя.

І намагаюся, якщо хоч крапельку знайшла, зберегти, не завдавати чоловікові болю. Господи, я щодо свого чоловіка. Як я вела себе під впливом різних хороших бажань, які у жінок бувають! Хіба мій тендітний чоловік витерпів би таку бабу? Я намагалася, не перетворюючись на раба, поважаючи себе, поважати його. Як дивно, це і є пошук любові. Пошук самої себе, пошук його і, бачите, це триває вже більше 30 років. Не беріть нікого в приклад. Якщо приклад, то тільки людина - просто людина. Ви бачили пам'ятник просто людині? Ніде. Тільки в уяві. Адреса знаходиться в душі, в серці. Але, щоб знайти, треба почуттями шукати. А інакше потрапите в лабіринт. А коли потрапите в лабіринт, то можете зійти з розуму від цієї біганини. І все одно не знайдете.

Шановна доктор Лууле, щоб працювати з собою, треба вміти себе розуміти і добре відчувати. Що ви порадите робити для того, щоб розвивати свою чутливість?

Що означає «нечутливість»? Пригнічені, убиті почуття. Звільняйте їх помаленьку, потихеньку. І знайдете своє почуття - не є добре, гарне, а сьогодення. Душевний спокій знайдете. Це і є любов.

Шановна доктор Виилма, з нашого шлюбу кілька років тому пішли любов і секс. Залишилися відносини хороших сусідів або приятелів. Мені 31 рік, і я відчуваю потребу мати гармонійну сім'ю і ще дітей. У нас є син 5 років. Чи правильно я розумію? Перше, я не повинна жити разом з чоловіком заради сина. Друге, мені потрібно займатися своїми стресами. Вірити, що те, що мені потрібно, прийде, і тоді, коли потрібно. Може, до мене притягнеться інший чоловік. Якщо нам вдасться побудувати більш здорову сім'ю з ним, може бути більш прийнятним і моєму синові? P.S. Чоловік нічого в наших відносинах міняти не хоче і говорить: «Мене влаштовує все, як є. Мені не потрібна сімейне життя. Живу тільки заради сина. Якщо підеш, буду добре жити один ».

Бачите, ви даєте тут так багато можливостей. Ну візьміться хоча б за щось. Ну зробіть що-небудь. Запитайте себе, що вам потрібно. Чи хочу я новий одяг, або це старе миле плаття просто потрібно трошки виправити. Як добре позбавлятися від старого, що вже не подобається! Дуже легко - викинути, і все. А людина ж не стара річ. І подумайте, просто стежте, як і що ви говорите. Якщо ви словами говорите дуже красиво, а всередині така отрута, чоловік обов'язково відповість вам протилежним. По-іншому ви ж не можете викинути свою отруту. Чоловік дає вам цю можливість, інакше самі себе вб'єте цією отрутою. А може, він дійсно від цього невдоволення вже живий труп. Дійсно не захоче жодного нового і красивого відра. І часто чоловіки все більше і більше живуть одні, а наступне покоління, якщо у вас ще син, може, вже з самого раннього віку взагалі не хоче нічого знати про жінок. Тому, якщо і вирішить мати якісь відносини аж до сексуальних, то тільки з чоловіками. Щоб залишитися людиною.

Значить, навчитися любити можна тільки лише вивільнивши стреси. Звільняючи стреси вдома, чи не перетворюємо ми свою квартиру в енергетичну смітник?

Бачте, я говорю: звільніть. Це означає - дайте волю. Якщо для вас це квартира і якщо ви звільняєте «на свободу», то ваші стреси мудрішими, ніж ви, вони все-таки йдуть «на свободу». А якщо ви хочете захистити свою квартиру від цього всього, ну поставте свічки. І спалюйте все те, що випустіть. Дуже хороший спосіб. Запаліть свічку і займайтеся. І коли вискочить щось, тоді ви бачите, що зі свічкою відбувається. Іноді так починає тріщати, що іскри летять, чорний дим з'являється.

Як працювати зі страхом перед болем. У мене болі кожен день. Маю купу хронічних захворювань.

Страх є страх. Звільніть страх болю. Або звільніть страх невдоволення, тому що примітивні невдоволення, як укус змії, викликають больовий синдром. Чим більше словами гризете свою душу або душу інших, тим більше у вас щось болить. Звільніть це, і не буде так боліти.

Звідки бере свій початок страх втратити кохану людину? Може бути, від моменту смерті мого батька?

Але ж ми дуже багато втрачали людей в минулих життях. Тварини вміють відмовлятися, віддавати. Тому що вони дотримуються природні закони. А люди? Люди прагнуть мати все більше і більше. Чим більше мають кого-то, тим більше хочуть, а насправді знищують. І коли втрачають, господи, як не хочуть віддавати. А коли смерть все-таки бере своє, то тоді це така трагедія! Звільніть це невміння відпустити, відмовитися. Є така закономірність, що, скажімо, невміння відмовитися виражається втратою волосся. Втрата чогось або когось веде людину до такої трагедії, буквально до кінця світу. І людина віддала б все, головне - отримати назад те, що втратив. І віддає все. Найбільше у нас волосся. І волосся йдуть. Отримав адже, що хотів. Може бути, втрата волосся допоможе забути про іншу втрати, яка трапилася з вільної волі того, хто відійшов у кращий світ. Як думаєте, якщо людина загинула в автокатастрофі або в літаку, що розбився, що це? Це теж його вибір. Не потрібно було б, не опинився б там. Скільки людей просто не встигли, не потрапили на затонулий пором «Естонія»? Скільки людей 11 вересня 2001 роки не потрапили в ці вежі в Нью-Йорку? Естонська подружня пара повинна була почати екскурсію по цих башт о 9 годині ранку в той день. Прокинулися після 9-ти і з жахом виявили, що запізнилися. Дивляться зі свого вікна і бачать своє щастя. Розумієте? Не потрібно було їм там опинитися. А якщо ми тепер плачем, ми забуваємо найважливіше: відпустити того, хто пішов. Душа його знала. Не хотів би, не потрібно було б цього, не потрапив би. Все одно, що сталося б, хоч на дорозі зламав ногу, але не потрапив би. Просто потрібно приймати життя таким, яким воно є, і не завдавати собі і іншим більше стресів, ніж є.

У моєї доньки подвоєна ліва нирка зі збереженням функції. Про що це говорить?

Всякий вроджений порок точніше назвати «паплюження». Якщо ви оцінюєте людини негативно, тим самим ви його порочить. Паплюження інших робить збитковим, інвалідом самого себе. Паплюження самого себе робить інвалідами ваших нащадків. Паплюження себе до вагітності і під час зачаття викликає вроджені вади дітей. І скільки ви опорочує себе через розчарувань, ваші розчарування такі, що не вмістяться в дві нирки або в нормальні нирки. Є люди з чотирма нирками. Особливість ваших розчарувань під час вагітності викликає особливість формування нирок дитини.

Скажіть, будь ласка, як довго можна годувати дитину грудьми? Мені в поліклініці сказали, що довго годувати грудьми шкідливо, тому що дитина стане наркоманом, у нього буде поганий прикус, він стане онаністом, в молоці вже нічого корисного немає, мати даремно виснажується, і, якщо лактація сама не припиняється, необхідно застосовувати ліки.

Ось як? Ви знаєте, був час, коли наші бабусі і прабабусі весь час були або вагітними або годували дітей грудьми. Як тільки не годували, переставали годувати, знову ставали вагітні. Які у них наркомани або онаністи, або виснаження, або я не знаю що ще? Ну да, були б ми ці прабабусі, тоді не було б таких розмов. Але скільки жінок лактацією своєї хочуть довести, що вони кращі за ті, у кого взагалі на цьому місці прищики, або тих, у кого великі груди, а молока немає. Бувають і жінки, які своєю бажанням бути краще за інших дійсно так шантажують свій організм, що це викликає виснаження організму матері - аж до порушення обміну речовин. Все залежить від того, з якою думкою ви годуєте дитину. А взагалі прийнято вважати, що дитині груди потрібна до року. Після - це дійсно вже не потрібно. Це вже іграшка, але мами самі привчають дітей до цього. Як тільки дитина починає трохи вередувати, тобто вчити чомусь, то йому відразу соску в рот, і дитина вже мовчить. Дуже зручно. І важко зупинитися і подумати, а чому мене зараз дитина вчить. Дуже незручно питати у дитини, а що тебе мучить, скажи. Я чогось не розумію. Я якусь помилку зробила. Розберемося, може бути, в цьому. Допоможи мені.

Як кінчати годування? Ну, найстаріший спосіб, просто надіти маленький ліфчик і пити мало.

Як ви ставитеся до щеплень?

Як ставлюся? Якщо ви вмієте жити по-людськи, щеплення не потрібні. А якщо ви живете в стресах, безперестанку притягує до себе якісь захворювання, якісь бактерії тим, що безперервно звинувачуєте інших або самого себе, тоді щеплення потрібні. Звинувачення інших викликає бактеріальне зараження, а звинувачення самого себе викликає вірусне захворювання.

Шановна доктор Лууле, ви говорили, що жіноча хвороба ендоментріоз - це проблема жіночої цікавості. Чи можна трохи докладніше розповісти і бажано на якомусь прикладі.

Можна, можливо. Такий приклад. Одна молода жінка, лікар - дуже бойова, дуже мужня, красива, але чоловіки її якось остерігалися. Хоч вона дуже активна, молодець у всіх сенсах. По суті, вона сама - чоловік. Але все-таки знайшла чоловіка, дуже жіночного, але в цілому непоганого. Вони притягли один одного, разом вони доповнюють один одного, і їм навіть вдалося відразу зачати дитину. Все було в порядку. Я її знаю. Мені взагалі в голову не приходило, що вона може в душі носити страх народжувати самій. Ну, загалом, вона - нормальний лікар, тому що тільки ненормальні лікарі народжують нормально. І ось я дізнаюся, що цій жінці будуть робити кесарів розтин. Але що робити? Вона сама вибрала це, лікаря по знайомству зроблять. Куди це потім веде? Дуже любляча мама про це не думає. І під час кесаревого розтину їй видалили яєчник, тому що там була ендометріодной кіста. В чому справа? Дивлюся, сама не вірю. Я давно її не бачила, не хочеться думати, що вона так могла змінитися. Але знаєте, думка матері - найбільша сила в світі - завжди отримує, що хоче. Завжди виконуються бажання мам. Навіть якщо мама не знала, що хотіла. Отримала саме те, що хотіла. І чому мама навчила цю молоду жінку? Як тільки дочка вийшла заміж, мама почала їй говорити: «Знаєш, ці чоловіки - всі негідники. Чи не довіряй, якщо довіряєш, будеш страждати ». І знаєте, що ця вагітна жінка стала робити? Вона почала ночами вставати, щоб перевірити, що у чоловіка в кишенях. Так, і отримала собі відповідне захворювання - ендометріоз, тобто цікавість материнське, патологічне, недовіра до чоловіка, бажання доводити, що він бреше. А бажання доводити - це помста через самопожертву. А помста - це кровотік, тобто крововтрата. Будь ласка, все, як є.

Крім догляду в різні форми наркоманії, які проблеми можуть вказувати на те, що людина переповнився духовними ілюзіями? Як зрозуміти, що ти в ілюзіях, а не в істині?

Якщо людина в істині, то його не тягне до наркотиків. В істині людина щаслива, здоровий, щасливий в своїх справах. А якщо ми вже хворі, якщо вже потрібні такі сильні знищувачі духовності, як наркотики, значить, ми знаходимося в ілюзіях.

Наркоманія - це залежність. А залежність щоденна - це звикання до чогось. Чи можемо звикати до хорошого, так звикати до хорошого, що не хочемо чути, що погане існує. Якщо хтось хоч трошки своє погане сміє показувати, то, знаєте, відразу дзвонимо, куди треба, щоб цього не було.

Звикання до поганого? Ми взагалі звикли до поганого. Скажіть, хто з вас не звик до поганого? Ходимо по вулицях, абсолютно холоднокровно дивимося на всі недоліки. Звикли. Це теж життя в ілюзіях. Це ілюзія думати, що, якщо я нічого не бачу, нічого не чую, нікому нічого не скажу, тоді все в порядку. Так що пісенька теж розповідає істину життя.

Мені 40 років. У 32 роки - зробила аборт від коханої людини, який потім став моїм чоловіком. Більше не вагітніла. Накопичила в собі всі стреси, які описані в ваших книгах. Два місяці тому впала в жорстоку кризу, депресію. Видряпується з працею. На маківці і по хребту до сих пір відчуття плазує черв'яків. Зараз до емоційного зриву мене може довести бойовик, одне слово мами, лайка сторонніх людей і т. Д. Довела себе до цього божевільним бажанням народити дитину, почуттям провини перед усіма і зацикленістю на техніку Лазарева. Стан таке, що я набита усіма стресами, які є і яких немає. Навіть кишечник в стані спазму, не те що мізки. Болить серце, права сторона кишечника, розширення вен на ногах, проблеми з жовчним міхуром, пігментація шкіри і нерегулярні місячні. Чи зможу я собі допомогти?

Чи зможете. Ви дали досить точний опис депресії. Депресія - саме болісне стан, який людина взагалі може перенести. Але тепер подумайте, прийшли б ви дитиною до такої мами? Не прийшли б. Тому що жити-то з нею неможливо. Вона і сама не може жити. Мучить себе, змучила чоловіка, змучить і мене. А я не можу приходити, бо я - та вагітність, яку вона вбила, і до сих пір не відпускає, навіть в убитому вигляді тримає, вчепившись в мене всіма своїми зубами і нігтями.

Звільніть свою дитину. Вибачте собі, що зробили цю дурість. Вибачте собі. Ви ж викликали самі собі депресію. Депресія - пригнічений почуття провини. Звільніть свою дитину, і дитина зможе прийти назад на фізичному рівні.

Шановна Лууле, моя дочка кидає свою дитину будь-кому, але тільки не дає своїм батькам - хоча цю дівчинку виростили саме ми, батьки, - з тієї причини, що наша дочка зловживала алкоголем і змінювала чоловіків, а дитину кидала і не згадувала про нього. А тепер дівчинка підросла, і якщо вона говорить, що хоче до бабусі, то її за ці слова карають. Дочка тепер не дзвонить, і дитину нам, батькам, які внучку виростили, давати не хоче. Що робити?

А ви самі хотіли б, якби були донькою своєї, прийти до себе, прийти до вас, як до своєї матері? Запитайте себе про це. Якщо хтось у відносинах з вами поводиться не так, як вам подобається, тоді поставте себе на його місце і уявіть, як ви вчинили б? Ваша дочка не довіряє вам, тому що ви її любов'ю зловживали.

У мене є один приятель, 45 років. Розумний, лікар оперативної медицини. Десь рік тому він запитав мене про якусь свою проблему, я тоді ще не вивчила такий стрес, як ревнощі, яка і є ненависть, нищівна любов, тобто сама нищівної сила в світі. Я сказала, але тільки коротко - з ним можна, він ловить суть на півслові. Я сказала: «Звільни свою заздрість». Він на це посміхнувся і сказав мені: «Знаєш, ти розумна жінка, я тебе поважаю, але ти теж тільки людина і іноді помиляєшся. Ось в цьому ти абсолютно точно помиляєшся. Цього я не маю. Я не заздрю ??нікому ». Надумала я відкрити йому очі, але для цього потрібно потрапити прямо в десятку. Він мене за це вибачить, але зате відкриється. Я сказала йому так: «Уяви собі, що в тебе з'явилася можливість, залишаючись непоміченим, слухати, як один 45-річний чоловік розмовляє з душі в душу зі своєю мамою. Тобі зрозуміло, що він відкриває свою душу абсолютно, тому що він не відчуває ніякого страху, що мама використовує його довірливість на лихо для неї. Він знає, що все, що він мамі скаже, залишиться там, як в могилі. Уяви собі, що ти це слухаєш ». Ось я пояснювала йому, а він уже весь завмер. Очі стали ніби скляні. Сидить як паралізований, і раптом з криком бризнули з його очей сльози, і він, як маленький хлопчик, заридав на всю горлянку. Я підійшла і обняла його за плечі, він притулився до мене, як мавпа, обхопив мене. Він плакав, плакав, плакав. Виплакав все і сказав: «Знову ти права». З цього і починаються ревнощі. Непростий стрес - заздрість. А найжахливіша заздрість - заздрість, що кого-то люблять так, як мене ніколи не любили. Хоч він знає, що мама любить, дуже любить. Але так як це «дуже» завжди, як лавина, нападає на любов, тоді відчувати любов просто неможливо. І вибачте маму за це. Ну не вміють мами, ну що робити. Якщо плакати станемо, нічого не зміниться. Наші діти будуть страждати ще більше. А пробачимо мамам, звільнимо з себе цю проблему, і діти перестануть страждати. Спробуйте.

При найменшому хвилюванні, з'являються червоні плями на шиї або особі. Який це стрес?

Це боротьба страху і сорому. Страх - білі плями, холодні плями, а сором - це червоні плями.

Як налагодити з мамою контакт, взаєморозуміння, якщо вона говорить тільки про релігію і намагається залучити до неї всіх своїх дітей? Її мама, тобто наша бабуся, теж була дуже віруючою.

Це і є різниця між вірою і дуже вірою. Що робити, якщо люди так бояться, що судорожно чіпляються за якесь слово, яке обіцяє їм, ну, скажімо, рай. Всі секти, всі релігії - чим притягують людини? Тим, що прийдеш до нас, будеш краще за інших. Бог тобі все простить і дасть тобі право робити з цим невіруючим все, що ти хочеш. Релігійний людина так і робить. Якщо в родині релігійна людина, від якого інші - противники релігії - не хочуть нічого й чути, то цей релігійна людина має право знищувати цих інших. І йому навіть не шкода їх.

Яким чином кодування від алкоголізму впливає на психіку? Якщо погано, то що робити? Розкодуватися?

Знаєте, що таке кодування? Це навіювання. Це духовне згвалтування, якщо я сам не хочу кодуватися. Якщо я хочу, скажімо, звільнитися від алкоголізму, але не хочу, щоб інші люди це зробили за мене, то тоді для мене це насильство. Тоді мені обов'язково буде від цього погано. Інших кодують, згідно їх бажанням, і їм добре. Хвалять це. Так що знову, все залежить від нашого ставлення до чого б то не було. Ставлення зумовлює якість результату.

Знаєте, люди милі, до якої думки я прийшла? Що неповагу і ненависть до себе у вас такі великі, що словами описати неможливо. І знаєте, мені спало на думку, є первісна книга, де знаходяться всі істини життя, - це Біблія. Знаєте, всі ці знання для кожного з нас, щоб ми сприймали цей матеріал так, як Біблія нам це дає. І наскільки ми готові до чогось, настільки ми цей матеріал сприймаємо, - це і є розвиток. Підручник, книга залишаться у віках і будуть поширюватися, якщо це творчість. Творчість, розумієте. А творчість - це те, що йде через душу, тобто з любові.

І ось люди, які читають мої книги, дійсно читають і опрацьовують, кажуть: «Не знаю, що зі мною. Кожен раз читаю, як ніби в перший раз, що це означає? »Спочатку питають, потім починають думати. Так і має бути. Тому що кожен раз, коли ви пропустите через себе щось, ви отримаєте «ізюмушку». Що я говорила вам про цитатах? Люди, коли ви дійсно сприймали те, що в книзі є, то це вже не цитата, якою вбивають когось або хочуть маніпулювати кимось. Це вже через вас йде істина життя. Ми всі вміємо читати. А хто з вас пропрацював ці книги? Бачите, читали книги, а мене бере відчай. Тому що кожне друге запитання говорить, що людина не читала, людина не зрозуміла, людина прийшла сюди, щоб вхопитися за якийсь моє слово, але, що йому потрібно, не зрозумів. І ось так же людство ходить до церкви. Там кожного разу особливим ритмом читають цитати. Але знаєте, ці цитати приходять не через первинне джерело, а через рупор. А рупор, знаєте, такий, як є. І тому у нас так багато проблем, що ми віримо не в Бога, а ми віримо в людини, яка щось говорить про те, кого називають Богом. Розумієте? Але ця людина сама не розуміє, що говорить. І не дарма з'явилися літери, ми отримали можливість читати і писати. Використовуйте це. Вам лінь, ви не хочете пропрацювати це, а проблема-то залишається. Куди ви біжите? Ви біжите туди, де хтось щось про це говорить. А що буде потім? Хто тоді відповість за це? Хто буде страждати за те, що ви страждаєте? Так ваша злість знайде мене, навіть якщо спираючись на Місяці. А я не хочу цього. Замислюйтесь над тим, що вам потрібно і що вам треба.

На похоронах одного з найшанованіших духовних вчителів Естонії, який помер в 2001 році, вів службу молодий священик. Я не цікавилася ним ніколи, хоча він мені симпатичний. І ось я слухала його богослужіння, він читав Біблію. Я насолоджувалася і думала: «Цікаво, як люди розуміють?» Тому що він не був моралістом, він був людиною. Він читав Біблію без пафосу. Він читав Біблію по-людськи. Прочитайте ви теж то, що читаєте по-людськи. І не бігайте до інших запитувати їхню думку про те, що я пишу в книгах. Я не забороняю вам йти вчитися. Вчіться, знаходите своє місце. Але, будь ласка, коли ви приходите сюди, вам дійсно потрібно розуміти те, що я говорю. Я говорю тільки про те, що пройшло через душі людей. Тоді підготуйте себе за допомогою книг. Чи не через людей, які прочитають для вас книгу і перекажуть своїми словами. Вони кажуть зі своєї точки зору, а чи є у них в житті порядок? Що буде з вами, якщо ви цього повірите? Буде те саме. Я кажу вам, не вірте мені, я людина. Вірте собі. І візьміть книги собі просто в допомозі, будь ласка.

Велике вам спасибі і бажаю всім удачі в роботі з собою.

www.e-puzzle.ru

У світі немає нічого, що було б абсолютно непотрібним. | Розділ І. Україно-Польські отношения до качана Великої Вітчізняної Війни
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати