загрузка...
загрузка...
На головну

Відкритий урок III | Дайте собі час | Ще раз про бажання подобатися | Є маленькою частинкою людини. | Поганого не потрібно заперечувати, але не слід його і боятися, а з ним потрібно рахуватися. | Від невміння матері любити чоловіка і виникає дірка в серці дитини. | Про ненависть і не тільки про неї | Відкритий урок IV | Життя по обов'язки і необхідності | Борг в ім'я любові |

У світі немає нічого, що було б абсолютно непотрібним.

1. FuturePerfectпереводітся на російську мову дієсловами майбутнього часу доконаного виду.
  2. Oslash; В якому випадку фірма, що діє в умовах досконалої конкуренції, повинна припинити виробництво? Якщо P
  3. А) наявність певних повноважень у представника підприємства, досягнення повноліття, або інші ознаки дієздатності
  4. Що стосується неповнолітніх
  5. В. Н. Волченко, доктор технічних наук. «Цілком таємно», № 7, 1999 г.
  6. Види ринкових структур недосконалої конкуренції

У людини, якого не обмежували заборонами з моменту народження і який дозволяє собі все необхідне, не буває проблем з вагою. Це не означає, що мова йде про урівноваженому людині. В якийсь день він може через стреси наїстися досхочу тістечок з кремом, а на наступний його ні на що не тягне, крім води. Бажання заспокоїти свої засмучені почуття чимось смачним може привести до втрати апетиту. Людині, яка не кривить душею, коли говорить, що ніколи нічого собі не забороняє, повнота не загрожує. Якщо йому не до вподоби все, що нав'язується, то, годуючи себе їжею, він, навпаки, стане зменшувати у вазі. Якщо людина не розбирається в підгрунтя своєї ваги, він не в змозі його відрегулювати.

Батьки, які виховують дитину в дусі вседозволеності, свято вірячи в її користь, мріють виростити його зразковим, а виходить все навпаки. Дитина дозволяє собі абсолютно все. Наприклад, плює вам в обличчя або робить ще щось гірше. Батьки, які вважають себе вище цього, не ображаються на дитину за таку поведінку. Вони перебувають у повній упевненості, що забороняти нічого не можна, а що стосується поганого поводження дитини, то він сам колись за все і засоромиться. Хороша людина, що забороняє собі забороняти дитині, Нерідко вирощує з дитини звіра. Перевиховати ж звіра в людини практично неможливо.

Більшість людей пов'язує заборони з матеріальними можливостями. Коли я їх наставляю, мовляв, звільніть адресовані собі заборони, тут же лунає заперечення, мовляв, немає у мене стільки грошей, щоб дозволити собі все, що душа забажає. Я говорю про те, що потрібно звільнити енергію заборони, мені ж у відповідь кажуть про вміст гаманця. І це при тому, що людина вже прочитав мої попередні книги. Це означає, що ми сильно загрузли в матеріальному, і думка автоматично перескакує на гроші.

Чи потрібно бути позитивним | Задоволення потреб нормалізує потреби і підвищує гідність.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати