загрузка...
загрузка...
На головну

Діалог із залом | Відкритий урок II | Енергія каменю викликає нирково-кам'яну хворобу і склероз всіх тканин. | зловживання довірою | Відкритий урок III | Дайте собі час | Ще раз про бажання подобатися | Є маленькою частинкою людини. | Поганого не потрібно заперечувати, але не слід його і боятися, а з ним потрібно рахуватися. | Від невміння матері любити чоловіка і виникає дірка в серці дитини. |

Відкритий урок IV

1. Кривошипний відкритий прес простої дії К2130С .___________________________
  2. Обмеження, що входять в протиріччя з віковими потребами дитини, викликають його відкритий протест і опір встановленим правилом.
  3. Відкрита артеріальна протока (ВАП)
  4. Відкритий і закритий склади
  5. відкритий стик

Пацієнтка прожила в Калінінграді 15 років, з дитинства. Народилася на Україні, в 3-місячному віці її відвезли в Калінінград, де вона прожила до 15 років. А потім у мами за частиною гінекології виникли проблеми зі здоров'ям. Батько матері був хірург-онколог. І хоча у батька була хороша кар'єра в Калінінграді, через хворобу мами вся сім'я пацієнтки переїхали на Україну, де їй зробили операцію.

Коли я говорю про енергію ненависті, я згадую свій досвід лікування декількох пацієнтів. Особливо запам'ятався чоловік років 45-ти. Коли я почала говорити про ненависть, а він прийшов з дружиною, чоловік встав і почав нервово ходити по кабінету. У мене кабінет 10 квадратних метрів. Він кружляв, кружляв по кімнаті, а коли я вимовила «Калінінград», знаєте, він видав звіриний крик, закрив вуха і запитав, чи може він вийти. Він вийшов. А коли повернувся, заспокоївшись на вулиці, сказав: «Я 30 років служив у війську в Калінінграді, ми всі вболівали. Це було як каторга. Всі знали, якщо посилають офіцера в Калінінград, то це каторга. Там обов'язково захворієш. Десь до середини 2001 року Калінінград за кількістю хворих на СНІД по відношенню до загальної чисельності населення міста займав перше місце в світі. Тобто такий «густоти» хворих на СНІД не було ніде на Землі. Зараз в Сибіру є райони, обігнавши це місто за кількістю хворих на СНІД (через зростання наркоманії), але не по «густоті». Що означає СНІД? Це двічі заперечення самого себе. Це небажання бути ніким. Розумієте? Це жахливе бажання, бути кимось, хоч ким-то. У цьому вся справа. Жахливе бажання.

Таке місце дійсно необхідно кинути, потрібно побудувати собі хоч курінь в лісі, потрібно будувати нове місто. Адже є багато вільних земель, чому стільки людей повинні мучитися від того, що шкода розлучитися з майном? Невже потрібно, щоб земля проковтнула це місце? Але тоді ж люди загинуть! Якщо у вас в Калінінграді є знайомі, родичі, допоможіть їм кудись переїхати. Там все одно застій життя. Все калінінградци так кажуть. Значить, критичний стан досягло такого рівня, що нікому навіть не цікаво займатися в Калінінграді якоюсь справою. Вони постійно в стані очікування. Це як летаргія. Очікують, що хтось проживе їх життя за них. Що звалиться з неба щастя. Вони безпорадні в цій енергії. Вони не можуть зрозуміти, що ненависть знищує як вогонь, як пожежа. Коли ми розчаровуємося в усьому і придушуємо свою ненависть, тоді ця пожежа йде під землю, вогонь тліє під попелом і діє як чадний газ. Непомітно вбиває нашу любов, так як чадний газ - отрута для крові, отрута для любові.

Зараз на всіх рівнях, навіть на президентському, можна почути, що треба розвиватися духовно. Але, на жаль, шкільна освіта є обов'язковою, ми страждаємо від такого підходу до освіти, воно не веде до духовного розвитку. Воно веде до збільшення розуму, до знищення мудрості. Чим, по суті, постає обов'язкову освіту? Ми можемо зібрати в клас найрозумніших дітей, поставити перед ними найкращого вчителя, який навчає свого предмета дуже добре. Але хіба все люди однакові, як машини, виготовлені на конвеєрі? Ні, кожен з них особистість. Кожен як унікальна рослина, яка росте в свій час, в своєму ритмі - по-своєму. А в школі він повинен навчитися за годину тому, чому всі інші вчаться. Якщо ми думаємо, що це можливо і обов'язково, то дійсно вбиваємо якісний матеріал обов'язковістю і в результаті отримуємо все одно що, хоч гній. З усього класу залишаться кілька машин, і ми їх поважаємо, беремо з них приклад, змушуємо своїх дітей і самих себе бути схожими на них. Стаємо такими ж машинами - від розуму стаємо байдужими. Чи потрібно це? На це питання, звичайно, кожен відповість собі сам. Може бути, мої роздуми допоможуть вам не навантажувати дітей усіма обов'язками, які тільки є в світі. Діти просто не витримають цього, якщо вони самі «лізуть зі шкіри геть», щоб подобатися вам, намагаються доводити свою любов (що доводити неможливо), то справжній друг - ваше тіло - який по-справжньому любить, прийде на допомогу. Так тіло моєї пацієнтки прийшло їй на допомогу.

У жінки - атрофія м'язів. Але не всіх, а деяких відділів. Точний діагноз поставити не можуть, оскільки подібна форма зустрічається вкрай рідко. Вона прочитала кілька моїх книг, була на моїх лекціях. Дуже багато для себе знайшла, але основне, що її вразило на лекціях і в книгах, це відчуття, що є у неї якась глибинна причина, почуття провини і почуття сорому, можливо, пов'язане з батьками, яка породила хвороба та інші її проблеми . Вона поки докопалася тільки до цього, хоча вважає, що є і багато іншого.

Ну, якщо є захворювання, тобто і маса всього іншого. Чим ви займалися і чи є якісь зміни?

Мені складно відповісти на це питання. Я намагалася читати подібну літературу і зрозуміти для себе, в чому сенс життя, намагалася зрозуміти, як я жила, що неправильно оцінювала, ніж мотивувала свої слова і переоцінювала якісь бажання, вчинки.

Вчора на семінарі я говорила про проблему нирок, від яких залежить рух рідини в нашому організмі, що ви там для себе знайшли?

Я не була на цій лекції.

Бачите, ви завжди там, де не потрібно, а коли потрібно - тоді вас немає.

Не знаю. Якось взагалі все дивно. Мені поставили діагноз тільки років в 25, хоча захворювання у мене це з дитинства, років з десяти, дуже повільно розвивалося.

Повільно розвивається яку рослину? Яке зобов'язують рости, якому створюють різні хороші умови, але тільки не такі, які потрібні.

До мене з дитинства, я думаю це важливо, дуже багато вимог пред'являли батьки. Я повинна була вчитися тільки на п'ятірки, в тому числі і в музичній школі, а середню освітню треба було закінчити тільки із золотою медаллю, ось я і закінчила. У мене завжди був сильний страх, що я не буду відповідати вимогам батьків. Потрібно було вступати до інституту, я поїхала не в той інститут, де треба було іспити здавати, а куди брали без іспитів взагалі. У мене завжди був страх, що я щось не так зроблю. Якщо я отримувала «4» в школі, то мою маму викликали в школу і говорили: ваша дочка вже не «5» отримала, а «4». Моя мама завжди брала активну участь в житті школи, вона була головою батьківського комітету. Я постійно озиралася назад, і у мене завжди було якесь почуття страху, ніби щось роблю не так. Як тільки закінчила музичну школу, музикою взагалі перестала займатися, не граю, хоча закінчила школу добре.

Про що це говорить? Це говорить про те, що ця жінка жертва вимогливості батьків. Візьміть її в приклад, може бути, перестанете так багато вимагати від своїх дітей. Почніть замислюватися над тим, для чого моя дитина прийшов в цей світ, запитаєте дитини, що йому потрібно, і враховуйте це. А якщо ваша дитина звик до обов'язковості, тобто до послуху, то наскільки добре ви командуєте, настільки він перестає думати сам. Ваші команди для нього вже необхідність, життєва потреба. Чому людина доходить до такого жаху? А тому, що боїться відповідальності. Занадто велика відповідальність переходить в обов'язковість. А надто велика обов'язковість - це безвідповідальність. Як добре жити, коли командують, своїми мізками взагалі не ворушити, бо відповідати немає необхідності. Той, хто дав команду, той і винен, а мені добре. Розумієте, чому молодь стала такою ледачою, на думку старих людей. Де причина? У коренях! У цих старих людей, чия проблема - молодь. Звільнили б цю молодь, молодь могла б зростати, розвиватися. Запитали б молодь, що їй потрібно, дали б їй, як рослині, якщо потрібно, трохи води, трохи сонця, трохи можливостей. Більше нічого і не потрібно. Таким чином ви дали б свою любов. І вони росли б. Адже всі ми приходимо в цей світ, щоб розвиватися. Це необхідно, по-іншому не може бути. Значить, вчитися необхідно. А якщо ми зобов'язуємо це робити, тоді стикаємося з тим, що «якщо хочеш, матуся, тато чи бабуся, дідусь, будь ласка, зроби сам». Тому що «я» вже не «я». Я раб, я просто ганчірка. І мені соромно жити таким життям. Соромно тому, що не відчуваю себе людиною, т. К. Все, що роблю тільки з обов'язку, а не за вільним вибором. У кожної людини є хоча б одна здатність, з якою людина приходить в цей світ. Він приходить розвиватися в ньому. Всі інші уроки життя (домашні, шкільні, на роботі) необхідні для розвитку цієї здатності.

Про ненависть і не тільки про неї | Життя по обов'язки і необхідності
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати