загрузка...
загрузка...
На головну

Про співчуття | Сором - стискає, утворює осередок захворювання. | Відкритий урок I | Розум жіночий і розум чоловічий | Найголовніше для жінки - любити чоловіка. | Первісна енергія матеріального життя - це сексуальна енергія - це святая енергія. | Хоч здоров'я м'яких тканин кожної людини і залежить від матері, але людина сама визначає, чи стане він збільшувати або зменшувати негативність матері. | Діалог із залом | Відкритий урок II | Енергія каменю викликає нирково-кам'яну хворобу і склероз всіх тканин. |

Відкритий урок III

1. Кривошипний відкритий прес простої дії К2130С .___________________________
  2. Обмеження, що входять в протиріччя з віковими потребами дитини, викликають його відкритий протест і опір встановленим правилом.
  3. Відкрита артеріальна протока (ВАП)
  4. Відкритий і закритий склади
  5. відкритий стик

Пацієнтка сказала, що її основна проблема - злість і ненависть. В процесі роботи на семінарі вона прийшла до висновку, що вона до того ж повія і шантажистка. Пацієнтка прочитала мої книги, може бути, не всі, але відчуває, що душею багато чого зрозуміла. Вона відчуває, що настав момент розібратися у власному житті, яка складається не так, як хотілося б.

Втратила першого чоловіка, другий ледь не загинув. І третій чоловік - це її син, вже оперувався. Вона вважає, що її проблема сходить не тільки до її батьків, але набагато глибше. Вона боїться не впоратися з цим і звернулася за допомогою, щоб зрозуміти всю глибину проблеми.

Майте на увазі, що ви також можете звертатися до своєї проблеми, попросивши її, щоб вона показала себе таким чином, щоб вам було зрозуміло. Проблем багато, вони різні. Я звертаюся до проблеми жінки з повагою і раджу вам також звертатися до неї. Проблемі слід відкривати себе так, щоб ви могли це розуміти. Мені проблема цієї жінки представилася як дуже темна картина (ніч), на якій далеко-далеко, майже на обрії, щодуху мчить чорна карета, запряжена четвіркою коней, в ній хтось є, поспішає кудись у далечінь. Дивлячись на цю картину, стає зрозуміло, це не теперішня життя. Значить, проблема показує, що початок їй було покладено в одній з попередніх життів жінки.

Розглянемо ситуацію. Загальна картина - ніби все відбувається вночі. Хтось поспішає (Звідки? Куди?), В темряву ночі. Все чорним-чорно. Чорний колір символічно говорить про проблему сорому. Ви жахливо соромтеся чогось. Будинки задумайтеся, що для вас значить сором?

Можете взяти олівець, написати на папері все, що прийде в голову, коли почнете дивитися на життя з точки зору сорому. Як сама я вчуся розуміти якийсь стрес? Починаю вже з ранку на все дивитися крізь цей стрес, як через чорні окуляри сорому. Чорні окуляри переді мною - це сором. Кілька разів за день намагаюся просто про це згадати, щоб саме з точки зору сорому розкривалося, все з чим я стикаюся протягом дня, що мене якось дратує в позитивному або негативному сенсі. Ми можемо соромитися навіть справжнього кохання. Якщо все кругом доводять свою «велику і пекучу любов», а я просто люблю, то під впливом навколишнього середовища мені стає соромно нормально і просто любити.

Що таке любов? Це душевний спокій. А більшість не розуміє цього, невдоволено саме такою любов'ю, хочуть чогось вражаючого, тому що емоційно яскраве - це красиво, а хто ж не хоче красивого?

На сказаному зараз, четвірка коней зупинилася. Ці коні реагують так, ніби то, що я говорю, чують вони, а не їх кучер. Він не чує мене і не розуміє, що сталося з кіньми. Адже коні дуже чутливі тварини. Якщо ми говоримо, що собака чує все, то у коня ніс, нюх не так добре розвинені, і тим не менше кінь передчуває щось вже задовго до події. Тому вершники завжди довіряли своїм коням, і чим більше вони довіряли, тим в більшій безпеці виявлялися. А тепер всі чотири коні стали і не йдуть далі. Тому що там попереду якийсь перелом, щось небезпечне для життя; і коні просто не йдуть, а кучер сидить, і злість його піднімається-піднімається, як дев'ятий вал. Він забув, що коні краще людини чують біду. Він хоче виконувати бажання господаря або того, хто сидить всередині карети. А якщо подивитися всередину карети, то ми побачимо жінку в чорному; дуже велика капелюх, багата, мабуть, жінка, вся в чорному - красуня. Вона вночі, в чорній кареті, в чорному одязі тікає на інший кінець світу. Від чого? Подивимося.

Повернемося назад. Підемо туди, де з'являється привід. Для того часу це був ганебний вчинок. Правильно? Чому так тікає знатна дама, давайте подивимося.

Садиба (в ній живуть багаті люди), і там висока напруженість, як в повітрі перед грозою, щось повинно ось-ось статися. Виявляється, йде складна гра, яку можна назвати «торгівля людиною». У цій грі жінка - це річ, якою торгують. Її батьки ... ніби і не батьки, вони віддають дочку заміж за дуже багатої людини, яка не настільки старий, щоб неможливо було з ним жити, але все-таки старий. Ви стоїте завмерши, тому що нікому не приходить в голову взагалі питати вас. Торгівля йде по-справжньому, ваші батьки отримують за вас гроші. А ви стежите за цим з боку.

І ось тут, тепер з'являється та дивна річ, про яку я говорила. Буря людиною. Але людина від цього не помре. Коли жах охоплює людини, він починає кидатися з одного боку в бік. У цей момент у людини таке тверезе мислення, якого ніколи не було: все знає, все розуміє, а, може бути, ще більше. Починають проявлятися зв'язку, про які людина раніше не хотів думати і яких не хотів помічати, а тепер вони відкриваються, ніби цілий світ. Але людина відчуває таке почуття, що його сила волі взагалі «не працює». Знає, що треба; знає, що хоче; знає, що потрібно; але робить все навпаки. Були у вас такі випадки, коли розроблений план і ви, знаючи свої недоліки, зробили все, щоб вони не виявилися? У вас хороший план. Почнете його втілювати - і все вийде точно навпаки. І не один раз, а багато-багато разів. Ось це і є проблема жаху, який знищує вільну волю людини, і людина як автомат буде робити тільки те, що змушує робити довкілля.

І ви впадаєте в жах, ви відчуваєте в цю мить, що вони - не ваші батьки. І у вас в голові спливає жахлива істина, повертаються окремі уривки спогадів, все враження життя. Все, що колись, десь траплялося, але щось ви не зрозуміли, не помітили, а воно не пройшло, залишилося. І в цей момент все склалося в цілісну картину. Ви починаєте розуміти, що риси вашого обличчя, фігура, манера поведінки зовсім інші, ніж у мами чи тата. І для вас відкривається похмура істина: «я - прийомна дитина».

Тепер згадайте, чи зачіпає вас особисто, коли говорять про прийомних дітей? Як ви реагуєте, якщо хтось говорить, що хоче взяти дитину з дитбудинку або з пологового будинку? Якщо болісно, ??то наскільки це особисто? Чи не замислювалися над цим? Тому що у вас в душі може бути абсолютне знання, що ви чужа, що ви тільки річ, яка коштує дуже дорого.

У пам'яті збереглося, що вас продали за дуже великі гроші. Як торгували? Адже це не була якась циганська торгівля по дрібницях. Що це було? Це була велика політична гра. Тому що ваші батьки були досить авторитетними людьми в суспільстві, але вони прагнули до більш високого становища, якого могли досягти за допомогою грошей. І вони абсолютно холоднокровно вас продали.

А куди ви пішли? Ви вночі наказали візникові, сіли в свою карету (вірніше, батьків) і бігли, щоб врятувати свою душу. Ви не думали ні про що інше, тільки про спасіння душі. Вам, досить розпещеної дівчини, ніколи не треба було дбати про гроші. Ми часто не хочемо замислюватися про проблему грошей, вважаючи, що все добре, нам не потрібні гроші, що це нам чуже. Але бачите, що може трапитися, коли проблема грошей нас так вдарить, що знищує душу.

Ви втікали в ніч, в свій сором. Не взяли нічого. Скільки кучер віз, стільки і віз. Але кучер був жадібний людина. Він дуже добре знав, що робить. Він знав таємницю сім'ї. Йому за цю таємницю платили. Він зрозумів, що і ви розгадали цю таємницю. Але він був на стороні грошей. Він теж продав вас. Людина, чоловік, якому ви трохи довіряли, щоб він вас врятував, вас зрадив. По-вашому, всі люди - зрадники. Ви не довіряєте людям. Слава богу, що ви ще довіряєте любові, шукаєте її. Кучер вас просто викинув з карети і сказав: «Ось тепер ви там, де ви хотіли бути». Ви вийшли і не знали, що йому сказати. Ви не знали, але і не запитали, бо ваші думки зупинилися. Ви просто вийшли в невідомість.

Виглядали як пані, красуня, але в кишені не було жодної монетки. Як думаєте, що з вами було потім?

Ви стали повією. Дорогий. Тому що, коли така красуня йде по вулиці, звичайно, бідні чоловіки до неї не підійдуть. Багаті чоловіки ж відразу взялися за справу. Вони платили багато, але не стільки, щоб ви могли відчувати себе вільною людиною. Ви в розпачі кинулися у вир під назвою сором, печаль і гріх. Всі чули, що ця жінка відчуває себе повією, що вона страждає від ненависті, адже результат прикрощів, особливо коли ми придушуємо їх, - це і є ненависть. Засмучення - це енергія сечі. Саме концентроване речовина, яке тіло взагалі виробляє. А придушення сечі це і є придушення засмучення, що викликає вже густоту отрути. І це енергія вогню.

Що ж робити? Звільнити цю дівчину. Звільнити цих батьків. Звільнити гординю сім'ї в минулому житті, то, про що ми говорили. Звільнити окремо маму і тата і просити у них вибачення за те, що раніше не вміли звільнити їх, і пробачити собі ті почуття і думки, які у вас були, коли ви були повією. Тоді ви не могли розуміти, що пройшли через великий внутрішній пожежа, через жахливі прикрощі. Адже ваш світ звалився в один момент. Ви втратили батьків, залишилися без засобів до існування, кілька діб довелося обходитися без їжі. Однак довелося починати заробляти на прожиток. І перший пан, який пригощав вас, коли ви, змерзла, зігрівалися в кафе, вас вже вживав.

Для того часу втратити невинність - це впасти в гріх, та ще в який! Ви втратили одночасно все святе. Ви вже не вірили нічому. Ви просто підтримували життя в своєму тілі. Ви не щадили себе. Ви жили в очікуванні смерті. Смерть для вас не була проблемою. Ви хотіли померти. Але смерть не приходить на замовлення. Якщо немає причини, то людина повинна себе спалити цілеспрямовано, щоб смерть прийшла. Чоловіки вас не вживали надто багато, часу пройшло небагато. Ви не стали старої негарною повією. Ви носили свою розкішну чорну одяг, і в цій же одязі померли. Просто присіли ввечері, опиралися спиною об стіну на вулиці і там заснули. І від холоду померли - охололи помаленьку.

Моя пацієнтка зізналася, що в цьому житті стала частіше замислюватися про смерть. Неначе смерть - єдина можливість вибратися з важкої ситуації. Вона не справляється зі своїм життям у відносно молодому віці.

Часто буває так, що людина, яка пережила в минулому житті сильне потрясіння, щось, що гірше смерті, в цьому житті захворіє принципово тим же захворюванням або зіткнеться з подібною ситуацією в тому ж віці.

Так сталося і у цієї жінки. Просто раніше вона гнала думка про смерть, але думка приходила знову. А тепер вже замислюється часто. І не треба робити з цього проблему. Якщо людина боїться смерті, то він бореться з нею. Страх смерті і сама захист від смерті ведуть до ожиріння. А якщо людина знайде в смерті одного свого, який може врятувати, то ця людина не гладшає. Це щире бажання йти через смерть. Тому що смерть рятує нас від імені поганого людини.

Чому люди йдуть на самогубство? Їм відомо, що релігія вважає самогубство гріхом. Однак вони вибирають з двох зол менше, тому що думають якщо підуть зараз, то цей поганий людина не вискочить з них, вони сподіваються, що помруть, перш ніж дадуть привід вважати себе поганою людиною. І люди розуміють, що людину довело до смерті якесь жахливе горе. Самогубці цим рятують себе і часто доводять іншим, непонял, що у людини нерозв'язна проблема. Часто цим вчинком мстять тим, хто не вірив. І якщо на вигляд здоровий і нормальна людина ніколи не говорив про смерть, раптом натякає на це хоча б раз, то до цього треба ставитися серйозно.

Люди, які з ранку до вечора вмирають і шантажують іншого своєю смертю, живуть довше, ніж всі інші. Для людини, який в один момент просто прийшов до цієї думки, для нього це серйозно, і тут вже таїться небезпека.

Моя пацієнтка назвала себе і шантажисткою теж. Якби вона була справжньою шантажисткою, вона не сказала б так про себе. Розумієте? Це говорить про те, що вона шантажистка не по відношенню до інших, (енергія шантажу у всіх є), а в першу чергу по відношенню до самої себе. І тому їй не соромно перед іншими сказати про себе так погано.

Так що візьмемо тепер цю дівчину, якою вона була в минулому житті. Уявімо її як укладену в камері в'язниці.

Вона показує себе дуже маленькою дівчинкою, в пелюшках, якої немає і року. Це маленький чоловічок, його душа, знає, що вона сирота. У неї дійсно немає батьків. І підсвідомість це знання зберігає. Батьки не просто залишили її, вони померли. Може бути, від інфекційної хвороби, всяке могло статися. Раніше таких сиріт було багато. І дивлюся ще далі назад, що там сталося?

Це була не інфекція, тобто інфекція дійсно була, але був ще і туберкульоз. Просто батьки були дуже слабкі люди, дуже зніжені. Якщо аристократ зніжений, то навколишні завжди підтримують його фізично, і він може вижити. А ось якщо бідні люди в душі своїй - як аристократи, витончені, ніжні, слабкі, тендітні дуже, тоді їх швидко прихопить туберкульоз. Тому що бідна людина повинен бути міцним, фізично сильним, бути працьовитим як раб, і всі витримувати. Навколишнє середовище - бідна, теж жорстока, вимоглива - робить так, що слабкі люди ненавидять свою слабкість. А що є слабкість? Це тільки частина нас. Ми це все поширюємо на всю свою сутність і починаємо ненавидіти себе як слабку людину. І ось її батьки - слабкі, дуже ніжні, дуже люблять один одного, вчепилися один в одного, як це роблять, наприклад, мавпи. Як мати і дитина мавпи. Розумієте? Як тільки мама померла, батько пішов слідом, т. Е. Він харчувався енергією дружини, а дружина не витримала і померла, і від цього втратив сили чоловік. Дівчинка залишилася сиротою.

Вона була дуже красива. Сільські люди відразу її забрали. Причина цього в тому, що цій дитині треба було вирішити проблему великої залежності від грошей. Якщо в одного життя є якась дуже велика проблема, але людина не зрозуміє цього, то і в наступному житті він буде від цього страждати. Чи не засвоїть цей урок - буде і в третій життя страждати. Гроші можуть приходити, але не можуть зробити щасливим. І любов може приходити, але перестане бути любов'ю, знову не зробить людину щасливою.

І дитини відразу взяли до себе вже з думкою, що, продавши таку красиву дівчинку, можна зробити гроші. Через кілька рук малятко потрапила до багатих людей, які повинні були мати дитини - спадкоємця для підтримки своєї репутації. До сих пір адже існує в світі закон, що, наприклад, у президента повинна бути сім'я і дитина, хоча б один. Тому що цим доводять свою спроможність.

Дівчинка потрапила саме до таких людей. А результат такий: дуже велика висота, падаючи з якою опиняєшся в дуже глибокій ямі, і тепер ви прийшли засвоїти той урок, який не засвоїли в минулому житті.

Це говорить про те, що, якщо я люблю себе, а мене не люблять, це не означає, що я нещаслива. Ні. Я люблю і себе, і інших.

Тепер уявіть, як ви відкриєте двері камери в'язниці, не тільки передні двері, але і задню. І ще краще: уявіть, ви відкриваєте камеру в'язниці як відкривається квітка лотоса. Тобто на всі боки неначе двері, вікна відкриваються і вгору теж. Чому? А тому, що енергія ненависті - єдина енергія, яка виходить по вертикальній осі. Тому що вона накопичувалася тільки по вертикальній осі, т. Е. Це результат страху. І ось тепер звільняємо цю енергію як ніби через стелю.

Скажіть маленьку дівчинку в пелюшках: «Ти вільна, прости, я не вміла тебе раніше звільнити, я не вміла тебе раніше любити». Ідіть до цієї дівчинки, розповився її, відкрийте її тіло так, як вона виходить з материнської утроби. Погладьте її. Поцілуйте. І дивіться, щоб на її тілі не залишилося жодного квадратного сантиметра, який ви не покрили б материнською ласкою, материнською любов'ю. Подивіться, як ця дівчинка насолоджується, як у неї зникає почуття сирітства. Вона знайшла маму. Уявляєте, як ви піднімаєте її, притискуєте до своїх голих грудей, обіймаєте її і як ви стаєте одним цілим, з'єднуєтеся один з одним.

- Як почуваєтеся? Повією? Або мамою? Або жінкою?

- Напевно, більше жінкою. Але не такий, як завжди. Це дивне почуття.

Моя пацієнтка ніколи не відчувала себе так раніше, тому що вона ніколи не була самою собою, що не була цілісною, ніколи не була любов'ю.

Чи не втратьте цього почуття. Воно святе. Цим ви виправили помилку в тому житті. І коли ви задумаєтеся про це знову, тоді це зовсім інша якість розуміння.

Полюбіть того, кого ніколи не любили - саму себе - це дасть вам зовсім нові почуття. Але, щоб відчувати, потрібен час. І ця печаль, яка прийшла з минулого життя, ще перебуває в вас. Завтра все вже може змінитися, і ви будете почувати себе по-іншому.

Зосередьтеся на останньому житті, в якій ви були повією. Повію ніхто не любить. Повією тільки користуються як річчю. Скажіть, чому існують маніяки, які вбивають тільки повій і схожих на них жінок? А тому що жінка - Діва Марія.

Більшість жінок не вміє жити статевим життям, не вміє любити чоловіка в ліжку. Якщо чоловік не в ліжку - любить. Як тільки доторкнеться чоловік фізично, вона відразу починає доводити, що вона не повія. І чоловікові не залишається нічого іншого, як піти до повії. Якщо жінка любить чоловіка тільки поза ліжком, то потрібно звільнити з себе повію.

Але так як повія знищує його Діву Марію, то у чоловіка в розпачі перехоплює горло, він починає знищувати подібних жінок. Він така ж жертва. Жертва своїх стресів, жертва нерозуміння того, що відбувається. Він просто вихлюпне свій гнів на того, в кому бачить того, що знищує самого святого для себе.

Якщо вам здається, що цього недостатньо, зосередьтеся ще раз. Може бути, в цьому житті звільніть повію багато-багато разів. Можливо, кілька днів, тижнів або місяців доведеться працювати тільки з цієї повією. Почніть з останнього разу, коли були повією (змінювали чоловікові), потім можете йти далі в минуле, зосередитися на тому житті, в якій ви були кимось іншим, може бути аристократкою. Всі поважали, хвалили, приводили вас в приклад, а насправді ви були в любовних відносинах з безліччю чоловіків, тому що свій чоловік був не тим, кого завжди хотілося.

Мене часто запитують, що таке аборт? Я відповідаю однозначно: вбивство.

Не можу стверджувати, що жінки не йдуть на аборт обдумано. Є жінки, які вважають інакше. Я робила колись аборт жінці, у якої це було в сорок перший раз. У неї були діти, ніяких гінекологічних захворювань не було, її матка була в прекрасному стані. І коли я питала: «Чому?» Вона відповіла мені прямо: «Ви знаєте, я відчуваю оргазм тільки тоді, коли вагітнію». І, між іншим, вона має рацію. Дійсно, в такий момент жінка досягає оргазму. Якщо жінка бездітна, вона дійсно не знає, що таке оргазм, вона не відчувала цього. Вона думає, що вона може відчувати це, думає, що це оргазм, але це не так. Це може бути якесь інше почуття, але це не оргазм. Вагітність настає під час оргазму, коли жінка відкривається чоловікові духовно. Тоді вже відкритися фізично - не проблема - все само вже відкривається.

Зараз у людей виникає велике почуття провини у зв'язку з абортом. А ця жінка провини не відчувала. Вона вже байдужа. Її били ще в дитинстві, називаючи поганий, непридатною, безсоромною, - всім, що завгодно. Почуття померли, вона жила через вбивство. А коли почали говорити, що це вбивство, тоді тільки виплила суть справи. Але це не таке жахливе вбивство, від якого можна з глузду з'їхати, розумієте?

Є такий період в житті людства, коли ми здійснюємо вбивство в рамках закону. Ми не вміємо любити, не вміємо захищати себе від всього непотрібного, і тоді настає момент, коли жінка встає перед вибором: убити цю дитину зараз, коли він знаходиться в її утробі, або вбивати його повільно, стражданнями, які я йому завдам через того, що не можу, не здатна, не вмію, немає грошей, немає часу і всього іншого. Адже це не менше вбивство. Я не питаю, хто і скільки зробив абортів. Ну невже хтось із вас зробив аборт просто так, заради насолоди? А хіба оргазм - насолода ?! Оргазм адже потрібен, щоб жити по-людськи. Хіба це гріх? Ні! Це божественне, святе відчуття.

Тільки від гріха, якого ми так боїмося, ми намагаємося довести, що ми не грішні.

Приклад з життя - Прийшла жінка, їй сорок один рік. Жодного разу не було менструації. Дивлюся, в чому причина - все життя вона доводила, що чиста. Її бажання доводити свою чистоту було таке велике, що вона дійсно була до такої міри чиста, що навіть «брудна» менструація не прийшла.

Розмова була короткою, вона пішла і все зрозуміла, через півроку повернулася. У неї було вже три менструації. Тоді вона захотіла дізнатися, що таке оргазм. Я подивилася. Відсутність оргазму - це бажання доводити, що я не повія. Кому доводити? Мамі своїй, звичайно.

Незабаром прийшла друга жінка з таким же питанням (що означає, коли немає оргазму?) Я вже знала відповідь і запитала цю жінку: «А може бути, самі можете мені пояснити, звідки у вас цей стрес?» Вона відповіла: «Звичайно, господи , це так важливо, як же я могла забути? »

Вона розповіла, коли їй було п'ять років, одна тітонька прийшла до них і почала сюсюкати: «Яка ти красуня-дівчинка, як ти живеш? Ким ти, коли виростеш, будеш? »Ніби вона ніхто. А мама була в поганому настрої в цей день і кинула через плече: «Ким буде? Повією буде! »Тому що для мами в цей день всі жінки були повіями.

І все життя дочка доводила, що вона не повія.

Питаю про її статевого життя: «А вам не здається, що ви в ліжку ніколи не відчуваєте себе наодинці з чоловіком?» Вона каже: «Не відчуваю».

Я питаю: «А як ви думаєте, хто цей третій?» Вона сказала так природно: «Мама, звичайно».

А тепер, чоловіки і жінки, коли ви лягаєте в ліжко з чоловіком або дружиною, подумайте, можливо, свекруха або теща в ліжку між вами. А ви прагнете сексуально взаємодіяти зі своїм партнером з любові. Хотіла б я бачити, як це можна робити з любові в такій компанії!

Через рік перша жінка приходить знову. Неймовірно, вона на третьому місяці вагітності. Здавалося б, такого не може бути, але в житті все можливо. Тепер у неї вже син майже одного віку з моїм внуком. У неї все в порядку.

зловживання довірою | Дайте собі час
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати