загрузка...
загрузка...
На головну

Звернення до людей і цілителів | Айно Кабе | Про чоловічому та жіночому засадах | Погана хороша людина | Хребет - носій принципів. | Розмова зі своїми думками | Про співчуття | Сором - стискає, утворює осередок захворювання. | Відкритий урок I | Розум жіночий і розум чоловічий |

Первісна енергія матеріального життя - це сексуальна енергія - це святая енергія.

1. I. 6. Чому дорівнює енергія зарядженого конденсатора?
  2. I. Первісна ієрархія
  3. II. Анамнез життя.
  4. III. ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я, дружнє до дітей, І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ 1. Короткий аналіз ситуації
  5. III. Відомості про стан навчально-матеріальної бази
  6. IV. анамнез життя
  7. IV. Образи тілесної і фізичного життя в новій ієрархії

Якщо ми живемо статевим життям з любові, то це ж сама любов, любов, яка творить найвищу цінність, з усіх можливих - ЛЮДИНИ. А чи багато хто з нас відчувають, що їх прихід - щастя для батьків? Все більше людей відчуває, що вони - небажані діти. Чим вище рівень стресу, тим більше батьки відчувають себе поганими, тим більше вони хочуть хорошого. Дитина може бути дуже хорошим, але в якийсь момент, щоб з розуму не зійти, починає протестувати, і батьки хоча б один раз скажуть: «Ми не хотіли такої дитини, ми хотіли хорошого». У цей момент страх мене не люблять поселяється в душі дитини. Дитина утверджується в думці (зі слів мами, рідше - тата), що батьки хочуть бачити його таким, як намалювали в своїх ілюзіях, а не таким, яким він є. Тоді, щоб не померти або не зійти з розуму, залишається єдина можливість: піти від батьків і почати своє життя самому. Так молодь і надходить все частіше і частіше з усе більш раннього віку. Американські батьки в 10 років купують дитині окрему квартиру і хваляться цим, пишаються, що вони хороші батьки. Вони кажуть правду, вони дійсно дуже хороші, але не батьки.

Звідки все це починається? Все починається з душі жінки, вона творець духовного світу. Чинити опір цьому безглуздо. Адже вирішуючи прийти на Землю, ми самі вибираємо собі стать. Тому безглуздо питати: «А чому я повинна, а не чоловік?» Ця жінка, відповідь на питання якої я зараз розкриваю, що робить? Вона доводить, що ні повія, адже повії самі себе пропонують, а порядна жінка такого не зробить. А жінка, яка доводить свою порядність, не відчиняться на духовному рівні, не знайде на рівні любов. Це велика різниця: підемо давати своє тіло, або підемо давати свою душу, вірніше, давати з душі. Не треба любити серцем, душею, від серця, від душі. потрібно любити з душі, з любові, з серця. Такий вираз російською мовою майже не вживається. Це так красиво, це дуже хороші слова «я люблю тебе всім серцем, всією душею». Ну чому мені якось недобре? Тому, що я цим віддала себе, а не з себе. Коли я віддаю себе, тоді мене не залишиться, скоро буде пусте місце, розумієте? Якщо хочеться жити, тоді потрібно себе вести як повія, йти і пропонувати себе фізично, а цього жіноча гордість не допускає. Але мене використовують, мною командують, зловживають, я це терплю, я веду себе як справжня героїня, а захворювання героїзму - це і є рак. Значить, любов починається з жінки. Де чогось багато, звідти потрібно віддати, це буде рухатися і викличе чоловічу реакцію, пройде через чоловічу душу, а чоловік відреагує вже, як йому потрібно. Фізично він адже творець матеріального світу. І це входить в жінку і йде через геніталії в душу жінки. Все в порядку.

З жіночих грудей все починається, тому що тут знаходиться серединна цяточка найсвятішою любові. Джерело найсвятішою любові - це материнська любов. І навіть якщо наші мами не вміли любити з любові, з себе, по-справжньому, це не виправдовує нас, тих, хто повторює цю помилку. Якщо у вашої матері немає раку грудей, а у вас є, значить, у мами помилки були не такими великими, як у вас. Бувають випадки, коли у бабусі рак грудей, у мами рак грудей, у дочки рак грудей. Різниця лише в тому, що у бабусі хвороба з'явилася в 60 років, у мами - в 40, а у дочки - в 25. Тому що з покоління в покоління стреси накладаються один на одного, і в підсумку - такий плачевний результат. У жіночих грудей знаходиться джерело любові, і звідти - потрібно віддати те, що дано Богом. Якщо нам дано згори, а ми з жадібності НЕ ділимося, хочемо раніше отримати, до того, як віддати, що тоді буде? Тоді й виникає цей жіноче питання: «Чому я повинна як повія перша пропонувати свою любов, чому він не йде мене любити?» А він-то йде, він уже готовий. Що ви думаєте, чоловік може жити статевим життям, якщо він по-чоловічому не любить? Поки чоловік може любити себе, до тих пір він може любити жінку. Різниця між чоловічою і жіночою любов'ю в тому, що любов жінки починається на духовному рівні і триває на фізичному, а у чоловіка - навпаки. Тому чоловіки можуть йти до повії і любити через тіло повії свою дружину. Якщо це відбувається, тоді, жінки, запитайте себе, чому чоловік ходить по повіям, але повертається до вас додому? Тільки одна причина: ви не вмієте любити. Він любить в вас свою Діву Марію, в повії він цього не знайде. Він не дарує їй свою любов, він тільки звільняється від своєї сперми, якої необхідно дати вихід, адже нереалізована життєва енергія може пронизати мозок, подібно блискавки.

Нереалізована сексуальна енергія знищує наш мозок. Коли ми не розуміємо, не усвідомлюємо, що є любов, тоді голова «зіпсується». Тоді у нас, вибачте за грубе порівняння, дупа в голові, а голова в дупі. Просто вийде з ладу голова. Якщо говорити дуже коротко, причина раку молочної залози, це соромно любити. Ну, що не соромитися, якщо я настільки нікуди не годжуся, що чоловік ніколи не приходить першим мене любити! Якщо жінка любить, то чоловік прийде, тому що вона чекає його фізично. Якщо жінці потрібна чоловіча любов, то вона любить - і він приходить. І сексуальне взаємодія відбувається з любові. Результат - обидва щасливі. А якщо вона не любить, а лише виконує подружній обов'язок, тому що так треба, бо хто знає, що інакше буде, що люди скажуть, що діти подумають, як я впораюся з матеріальною стороною життя. Результат - вона добровільно дає чоловікові себе згвалтувати. А чоловік навіть не підозрює про це, йому просто недобре, він нещасливий після такої близькості, у нього відчуття як після мастурбації. Він згвалтував свою дружину, тому що жіноча думка - найбільша сила в світі. Якщо жінка чогось хоче, то вона повинна це отримати. А як часто ми хочемо щось, а отримавши, розуміємо, що хотіли зовсім іншого. Хочемо любов, а отримуємо секс. І після такого сексу відчуваємо себе абсолютно розчавленими. Обидва нещасливі. Якщо мама не розповіла доньці про радісні або сумні моменти свого життя, не говорила доньці, що не всі їй було зрозуміло, що не все було добре, тоді дочка починає думати. А якщо мама від сорому не говорить ні слова про цю соромно річ, яка, по суті, - найсвятіше справа, якщо вона не вчить свою дочку думати, а вчить тільки тому, як отримати чоловіка, як морочити йому голову, залучати його, як затягнути вигідного чоловіка додому, як зробити його власністю, хіба в такому випадку дочка може бути щасливою? І ось все це вибачте мамі, але раніше вибачте своєму гріху, звільніть його, тому що ваші мами теж жертви. Жертви своїх стресів. Їм здається, що вони жертви чоловіків. Якщо жінка любить, її ніколи ніхто не зґвалтує. Вона йде по життю як Діва Марія. А якщо немає материнської любові, тоді маленька дівчинка може йти просто по вулиці, і її зґвалтують, і 90-річну бабусю теж згвалтують. Господи, як можна так? Людина сама є причиною своїх страждань. Жінки йдуть по вулиці і жахливо тужать про кохання. Вони хочуть, щоб їх любили. І зустрічається той, хто теж сумує за кохання, він відчуває, що хтось хоче любові нехай навіть такий нікчемною, як його любов. А чоловіка зупинити в цьому процесі неможливо. Можна тільки силою, тому що жах заповнює його думки і голову, і людина робить те, що робить судома, він не може зупинитися, І в такий судорозі знаходиться чоловік. Коли йому починають чинити опір, тоді радість переходить в жах, від того, що йому здається, зараз він буде відкинутий, від його любові відмовляться, і він від цього дійсно на якийсь час божеволіє. Тому найкраща самозахист - не притягати до себе страхом мене не люблять насильника. І заради цього потрібно звільнити то, чого ми боїмося. Боїтеся, що вас не люблять, Звільняйтеся від цього стресу.

Груди завжди говорять про материнство, тому що через грудей виходить материнське молоко, це святий життєвий сік. Якщо наші мами страждають, а ми не знаємо, як їм допомогти, не знаємо, що робити, щоб їм допомогти, це одна справа. Але якщо ми хочемо влаштувати мамину життя по-іншому, а вона не сприймає, це означає, ми хочемо бути матір'ю своєї мами, але вона цього не сприймає. І нам соромно. Соромно бути матір'ю мамі, тому що мама від гордині не сприймає мою любов. І це - найважча остання крапля, від якої починає розвиватися рак молочної залози.

У подруги виявлені метастази раку правої молочної залози.

Якщо по відношенню до батька у мене виникають материнські почуття, а він не сприймає цього, тоді соромно пропонувати батькові свою материнську любов. В результаті - рак лівої молочної залози. Ліва груди - обов'язково батько, чоловік, син і весь чоловічий рід. Проблеми, пов'язані з жіночим родом - матір'ю, дочкою, сестрою, тіткою, подругою, свекрухою, - рак правої молочної залози. Чим ближче людина, чим дорожче, тим більше я хочу бути для нього матір'ю, дати йому з душі все, що є, і соромлюся, бо не звільнила своє почуття провини. Відчуваю, що нікуди не годжуся і соромлюся цього, і все залишиться всередині. Все, що має виходити, не виходить. Це викликає захворювання. Чим більше боїмося, чим більше соромимося, тим важче захворювання. Ви, напевно, чули, що з приводу операбельности раку існують прямо протилежні думки? Одні вважають, що пухлина видаляти не можна, це тільки прискорить раковий процес. Інші ж, зважившись на операцію, одужують і назавжди забувають про цю хворобу. Люди думають по-різному, тому що досвід у них різний.

Насправді - коли вдається встановити первинний осередок захворювання, то операція - це шанс на порятунок, і, якщо людина починає жити по-іншому, зробить правильний висновок, тоді проблема йде і цього захворювання вже ніколи не буде. А коли оперують пухлина, і виявляється, що це не первинний осередок, а метастази, тоді хвороба прогресує, нові метастази виникають в іншому місці. Хвороба ніби говорить людині: починаймо її знову, починай з середини крапочки, якщо змушений йти на таке жорстоке вирішення проблеми. Тому що ніж - це завжди жорстокість. Жорстокість - це погано? Ні погано, ні добре. Жорстокість є жорстокість. Головне, не виростити це почуття занадто великим. Якщо жорстокості трохи - це нормально.

Якщо жінка хворіє, причина хвороби в тому, що вона не вміє любити чоловіка, не вміла любити своїх батьків, оскільки вони не вміли любити один одного. Однак, якщо я зустрічаю свого чоловіка і забуваю все про минуле, якщо полюблю його як Діва Марія свого Святого Духа, тоді все в моєму житті буде в порядку. Якщо жінка зуміє знову знайти себе, її жіноче начало очиститься. Якщо жінка буде жінкою і зуміє любити чоловіка, очиститься і її чоловіче начало. А якщо я не любила свого чоловіка, бо не вміла розуміти, хто я (своє жіноче призначення), і намагалася бути ще краще, ніж моя мама, т. Е. Збирала в собі все більше стресів аж до захворювання, то де первинна проблема ? Ми зараз говоримо про фізичних захворюваннях, які є у людини. Я хочу, щоб ви думали разом зі мною.

Найголовніше для жінки - любити чоловіка. | Хоч здоров'я м'яких тканин кожної людини і залежить від матері, але людина сама визначає, чи стане він збільшувати або зменшувати негативність матері.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати