загрузка...
загрузка...
На головну

Можливо, в щілинку між дверима. | Звернення до людей і цілителів | Айно Кабе | Про чоловічому та жіночому засадах | Погана хороша людина | Хребет - носій принципів. | Розмова зі своїми думками | Про співчуття | Сором - стискає, утворює осередок захворювання. | Відкритий урок I |

Найголовніше для жінки - любити чоловіка.

1. А найголовніше, 150 000 руб. - Аванс за цим договором був виплачений незаконно, оскільки договір № 17/13 від 22.05.2013г. залишився підписаним.
  2. У яких ділянках легких відношення вентиляція / кровотік найнижче?
  3. Зовнішній вигляд ділової жінки
  4. Глава 11. ГОЛОВНЕ Про чагарників і полуниці.
  5. ГЛАВА 13 Любити себе у любити його, любити себе

І починається це з любові до батька. Наскільки вміємо по-справжньому любити батька, настільки ми можемо по-справжньому любити і чоловіка, і сина, і чоловіків взагалі. І це все починається з любові до себе. Наскільки не вміємо розуміти себе, настільки не любимо, настільки не поважаємо і настільки дуже хочемо любити того, хто зробив би мене такою, яка я є, т. Е. Чоловіка. У чоловіків навпаки. Найважливіше для чоловіка любити жінку. У них це виходить легше, тому що у них почуття чистіші. І наскільки їм легше любити жінок, настільки важче їх розуміти. І якщо чоловіки навчаться цьому, тоді вони з розумінням поставляться до жінок і їм самим буде легше, тому що жінка відкриється чоловікові, а це є щастя чоловіче.

Чоловіки можуть все, але вони не можуть переробити жінку, зробити її такою, як хочуть. А жінки можуть переробити чоловіка. В кого? У жінку. І наскільки чоловік від цього перестане бути чоловіком, настільки в небезпеці опиниться наша матеріальна життя. І винен в цьому чоловік. А у кого від цього більше почуття провини? У жінок. Це говорить про те, що жінки роблять більше помилок і, в першу чергу, проти самих себе. І чим більше у нас почуття провини, тим більше ми відчуваємо себе поганими і тим більше ми хочемо доброго. До безтями. Ми робимо такі дурниці, що, дивлячись на нас з боку, у кожного мимоволі виникає питання: «Ну як людина не розуміє, що робить?» В ім'я добрих намірів часто робимо найстрашніші вчинки.

У селах ще є прості люди, які не дають накопичуватися стресів. Вони несуть відповідальність за своє життя, за свій світ, за своє село. Їх світ маленький, і вони взяли на себе відповідальність за нього. І прямо в обличчя вони скажуть те, що потрібно сказати. Людина, яка не зрозумів, починає ставитися до життя по-іншому або намагається втекти. Але від себе не втечеш. Людина біжить в місто. Тут люди не несуть відповідальності за себе. Тут люди обов'язкові. Обов'язковість - ознака хорошої людини, Але не людини. І наскільки обов'язковість - стрес голови, Настільки багато у обов'язкових людей проблем з головою. Через це у них більше стресів, більше захворювань, захворювання важче. Незрозуміло, де початок, де кінець. Обов'язковість - це велика проблема великих міст. Щоб не дратувати оточуючих, люди живуть заради інших, намагаються бути хорошими. І що ж? Злочинів через це менше? Більше. Тому що своїм хорошим ми нападаємо на цих поганих, найчастіше на чоловіків і молодь. А вони теж хочуть жити, тому протестують.

Це було під час моєї поїздки до Фінляндії. Цей випадок мене так потряс, що я довго не могла його згадати. Коли виникають якісь проблеми з пам'яттю, це означає, що організм захищає себе від чогось жахливого, що не хочеться пам'ятати. Хоча цей жахливий факт в пам'яті все-таки залишився. В учнів старших класів середньої школи запитали: «Чого б вони хотіли найбільше?» Відповідати потрібно було не думаючи, перше, що прийде в голову. Кожен другий, по-моєму, відчував бажання дати по обличчю якоїсь старої на вулиці. Літні жінки, розумієте, в якій ми небезпеці? Розумієте? Не дарма кажуть нам: «Не виходьте в темну пору з дому». Дійсно, не виходьте, сидите вдома. Запитайте себе, чому мені не можна йти на вулицю? Чому для мене це небезпечно? І звільніть з себе нелюбов до чоловічої статі. І хулігани не помітять вас. Йдете собі як ангел. Можливо, якийсь хуліган підійде до вас і запропонує свою допомогу: «Слизько, бабуся? Допомогти? »Він перестав бути хуліганом тільки тому, що зустрів одну (не потрібно більше), одну справжню жінку. Так мало потрібно для щастя.

Сьогодні вранці я отримала записку, автор якої просить терміново відповісти. Жінка пише: «У мене дуже термінова проблема, але залишитися до кінця семінару я не можу». Про що це говорить?

Людина весь час поспішає, у нього багато різних планів на один і той же час. Хіба може ця людина бути здоровим? Ця людина повинна бути хворим, щоб зрозуміти свою помилку. Тому що якщо немає часу, то немає любові. І тоді те, що робимо, робимо зі страху. А результат лякає. Робимо з почуття провини, а результат звинувачує. Робимо з злоби, а результат розсердить. І настане момент, коли результат стане знищувати саму людину ненавистю до себе. Хоча нам здається, що винен хтось інший. Коли у нас захворіє фізичне тіло, це завжди говорить про те, що ми примітивно думаємо. А примітивне мислення завжди шукає вину в інших. Інтелігентне розуміння, навпаки, завжди звинувачує самого себе.

Чим молодше жінки, тим більше вони відчувають почуття провини, і тим більше нападають на чоловіків або на інших людей. Старіючи, від хороших своїх бажань все більше стають чоловіками, і в один момент, коли вони вже зовсім чоловіки, починають звинувачувати самих себе. Чоловіки, навпаки, вже з дитинства звинувачують самих себе, і коли доходять до критичного стану і стають жінками, нападають зі звинуваченнями на представниць жіночої статі.

Приклад з життя - У мене на прийомі чоловік. У нього невиліковне захворювання - атрофія м'язів, але я намагаюся йому допомогти, кажу про стреси. До цього часу вийшла моя перша книга, і я запропонувала чоловікові ознайомитися з нею. Але ні до другого, ні до третього прийому він не прочитав книгу. На моє запитання відповідає, що у нього багато роботи. Питаю: «Хіба у вас більше роботи, ніж у мене?» - «Звичайно більше, тому що я тепер добре себе почуваю, здоров'я покращився, я значно розширив свій бізнес». Я, дурна, спочатку, звичайно, зраділа, що людина одужує, але після його візитів я відчувала себе абсолютно спустошеною і почала розуміти, що ця людина використовує мене, використовує єдину жінку, яку поважає. Чи потрібно мені давати йому цю можливість далі, чи потрібно мені жертвувати собою заради того, щоб він розширив свій бізнес? Я розуміла, що не потрібно. І одного разу сказала йому: «Знаєте, якщо ви з собою працювати не станете, тоді більше не приходьте». А людина цей дуже гордий, зарозумілий. Якщо йому один раз зробити зауваження, його гординя ні в якому разі не допустить наступного разу. Він більше не прийшов.

Звичайно, у мене є почуття провини, адже людина серйозно хвора. Це високий, кремезний чоловік, в молодості був гарний собою. Тепер йому 63 роки, він все ще гарний, але говорить про те, що відчуває жахливий сором, т. К. Ніяк не може отримати те, що хоче. А він хотів завжди і всім доводити свою перевагу, хотів, щоб його любили. Хотів доводити свою любов. І чим безуспішно він був в цьому бажанні, тим більше сором сушив його м'язи, які є символом сили волі.

Через три роки цей пацієнт знову прийшов до мене на прийом. Я дивлюся на нього: великий красивий чоловік, минулого захворювання більше немає, але є інша проблема. Кров стала занадто густий, так що її доводиться проціджувати апаратами щотижня. Він приймає ліки для розрідження крові, тому що з густою кров'ю неможливо жити, великий ризик закупорки судин і людина може померти. Лікарі будуть безсилі в такій ситуації. Я дивлюся, в чому справа. Чоловік прийшов тільки тому, що кожного тижня йому потрібно пропускати всю кров через апарат, витягувати згустки. Крім того, доводиться додатково приймати аспірин і інші подібні ліки. Кров - це любов. Якщо з кров'ю щось не в порядку, то і з любов'ю є проблеми. А серце - це орган, який показує, як ми любимо. Кров - це існування, серце - це дія. Якщо з серцем щось не в порядку, значить, процес любові не в порядку. У нього проблема з кров'ю. Любов густа занадто. Питаю, як у нього з любовними справами. У нього вирвалося зі злістю і стогоном: «Жінки взагалі любити не вміють». Я зрозуміла, переді мною стоїть просто нещасна людина. Якщо людина розчарується так в Бога, то проблема маленька, тому що його Бог далеко. Але коли людина розчарується так сильно в любові, тоді він вбиває себе. Вбиваючи свою кров, вбиває себе. Чоловік приходив ще один раз, він взагалі нічого не хотів чути про любов. Він не хотів навіть, щоб я до нього доторкалася. Під час його перших візитів я зрозуміла, що його проблеми пов'язані з недоліком материнської і жіночої любові, я гладила його по спині, а він лежав на канапі. Спочатку гладила, щоб він відчув фізичний дотик жіночих рук, потім посилала йому любов подумки, і він звикав до цього. А тепер, коли я хотіла доторкнутися до його спини, він відскочив від мене. Сказати йому правду, що ти, чоловіче добрий, вже мертвий, звичайно, не можна. Коли такі люди, як я, постають перед вибором, сказати правду чи ні, часто ми змушені не говорити те, що є в дійсності, тому що правда вбила б. Людина чує лише те, чого боїться найбільше. Почуте викликає в ньому страх, який виражається в енергетичних судомах. Якщо страх оселився всередині людини, там він і залишиться. А якщо страх переростає в жах, то людина падає замертво.

У мене рак молочної залози, від чого це захворювання?

Я дивилася вашу проблему з точки зору жіночого і чоловічого начал, в першу чергу дивилася ваших матір і батька. Кликала їх разом з дочкою до себе. Вони прийшли швидко. Стоять переді мною, як перед суддею, готові до будь-якого вироку, будь-якого покарання. А я їм кажу: «Полюбіть один одного». І знаєте, яка реакція? Реакція миттєва: мама відразу стала казково-сріблястою, прямо світиться. Вона вигукує: «Невже мене вважають повією?» Мені зрозуміло, ця жінка нічого не розуміє про любов. Для неї любов - це секс. Значить, жити статевим життям вона не вміє. Я пропоную: «Давайте спробуємо підійти з іншого боку: постарайтеся полюбити себе». Вона відреагувала з обуренням: «Ні в якому разі!» Я розумію, для цієї жінки рада полюбити себе означає заняття мастурбацією, т. Е. Жінка ніколи не розуміла, що таке справжня любов. Для неї сексуальне життя - це сором і гріх. Для чоловіка ніколи не буде повією, а для себе ніколи не буде ненормальною жінкою. Їй здається, що це нормальне життя.

Дивлюся на реакцію чоловіка. Як тільки я сказала «полюбите один одного», він відразу пішов. Почувши відповідь дружини, почав задихатися, як риба на суші. Після категоричної відмови дружини полюбити себе, він просто «розтанув», перестав існувати. Сталося це тому, що ця жінка шість тисяч років страждала від догматичного розуміння життя. Адже шість тисяч років існує релігія, яка спочатку несла ідею об'єднання людей. З'єднання - це було дуже важливо - з'єднувати людський рід, але потрібно було вчити людей об'єднуватися, тому що інший кінець бажання релігій - з'єднувати, це руйнування, роз'єднання. І тепер ми кидаємося між цими протилежними кінцями, а наше почуття провини все збільшується, тому що не робимо того, що потрібно робити. Ця жінка була жертвою релігійних догм, і любов для неї була гріхом. Людина повинна спокутувати свій гріх. А страждання вбивають почуття і у чоловіків, і у жінок. Гріх зобов'язує робити те, що ми прийшли робити з вільної волі. Ми люди, по духовної суті - любов - прийшли на цю грішну землю, щоб тут робити те, що і там могли робити, щоб дати з себе те, що в нас є, і що ми можемо дати. Навіть якщо ми абсолютно жебраки в цьому житті, що ми можемо дати? Кохання. Любити - це свята справа. І ось ми приходимо сюди, щоб щиро любити, проте ще в утробі матері розуміємо, що зобов'язані любити. Але хіба обов'язкова любов - це любов? Ні, це секс. А хіба обов'язковий секс - це секс? Ні, це робота. Робота раба, робота повії. І якщо жінка не вміє знаходити саму себе і робить це свята справа по обов'язки, то чоловік реагує духовно так, як я описувала вище реакцію цього чоловіка. Він відчуває свою повну марність як чоловіки. А це місце у чоловіків найніжніше. І не може тоді чоловік бути тим, хто він є насправді.

Розум жіночий і розум чоловічий | Первісна енергія матеріального життя - це сексуальна енергія - це святая енергія.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати