загрузка...
загрузка...
На головну

Мовою стресів з людиною говорить його власне життя. | Можливо, в щілинку між дверима. | Звернення до людей і цілителів | Айно Кабе | Про чоловічому та жіночому засадах | Погана хороша людина | Хребет - носій принципів. | Розмова зі своїми думками | Про співчуття | Сором - стискає, утворює осередок захворювання. |

Розум жіночий і розум чоловічий

1. Так, Джі ... - раптом пролунав чоловічий голос з трубки.
  2. Жіночий шлях в науку
  3. Мистецтво зміцнення здоров'я за системою Хида перетворює слабке тіло в тіло зі сталі, повне чоловічої краси!
  4. Множина прикметників, займенникових прог-х і порядкових числівників в неособистого-чоловічій формі
  5. Чоловік коло довіри

Чоловіки - творці матеріального світу, в цій сфері вони можуть все. Вони не можуть тільки одного - переробити жінку. Чому? Тому що жінка - найякісніше творіння Бога. І жінки це відчувають. А коли це почуття переходить на рівень знання, то жінка може пишатися. Чоловікам від таких жінок треба триматися подалі, тому що такі жінки здатні на все. Вони самі творять духовність. І одночасно знищують її. Це і є наша проблема.

Кажуть, чоловіки розумні, а жінки дурепи. Частка істини в цьому, звичайно, є. Чоловічий розум об'ємний, подібний до кулі. Якщо чоловік дізнається щось, тоді його думку відразу застосує це знання на практиці, він створює якусь систему і може дійти до вершини чоловічого творчості, т. Е. Охопити всю земну кулю. Якщо чоловік до того ж ще вчиться, то система буде ще більш досконалий і буде надійно працювати. Чоловіки вміють захоплювати всю реальну матеріальність, якщо справи стосуються матеріальних дій, то довіртеся чоловікам.

Жіночий розум інший. Якщо жінка дізнається щось, то її розум створює дійсно свій світ. Якщо жінку в дитинстві, юності називали дурепою, тоді жінка піде вчитися, щоб довести всім, хто вважав її дурною, що вона розумніша їх. У більшості випадків це стосується чоловічої статі, і обов'язково виникає ситуація, коли жінка почне доводити, що вона все може знати, все може робити не гірше за чоловіків. Але настає момент, коли вона не в змозі довести, що розумніші чоловіки, і тоді чоловіки, немов забувши всі попередні заслуги, скажуть: «Ну, дура, курка така». І ніхто не думає, що курка творить яйце. А яйце - це матеріальна повноцінність. Це вміє тільки курка. Для цього їй не треба мати таку «велику» голову, як у чоловіка.

Чим більше ми переживаємо через свого розуму, тим більше знищуємо свій мозок. Чим більше вчимося, щоб довести, що я розумніший, краще, ніж є, тим менше у нас це виходить. Так ми обманюємо тільки самих себе.

Для розуму у людей є своє «мірило», тому-то його постійно зважують, вимірюють, доводять, аж до знищення. Але у розуму є й інший кінець. Це мудрість.

Мудрість чоловіча - це як атмосфера навколо землі. Сьогодні така, завтра інша, на третій день - з'явилися дірки, на четвертий день - дуже брудна. Тоді треба чистити.

А жіноча мудрість подібна конусу, спрямованому в нескінченність. Жіноча мудрість проявляється тільки тоді, коли жінка вміє бути людиною, т. Е. Просто нормальною жінкою. Вона може бути безграмотною, замість підпису хрестик ставити, але вона мудра. Вона творить, і творчість йде з душі, з мудрості. Тому що жінка творець ідей, вона і є найбільша цінність на цьому білому світі. І тому чоловіки хочуть, щоб поряд була жінка. Подивіться, як живуть холостяки або вдівці. Все може бути дуже багато і красиво, але вони відчувають себе як в замкнутому колі - немає ідей, немає духовної натхненні. Якщо чоловік одружений, то у нього все в порядку. А якщо у чоловіка багато жінок? А це вже погано. Тому що ми можемо йти одночасно тільки по одній дорозі. А якщо ми будемо бігати від однієї жінки до іншої або від одного чоловіка до іншого, тоді це дорога як у п'яного. Куди приведе: може, в потрібну сторону, може, ні. Так ми багато часу витрачаємо даремно, втрачаємо сили і витоптували взуття. А це ж гроші. Значить, вам потрібно звільнити свою маму і пробачити їй за те, що вона не вміла бути просто жінкою. Вона не хотіла робити помилки. Ваша мама соромиться цього. У неї всередині дуже великий комплекс неповноцінності. Чим більше комплекс неповноцінності, а це почуття провини, тим більше людина хоче підняти себе. І жінка починає вчитися, щоб довести свою перевагу. А вчаться жінки не тільки в школі та інших навчальних закладах, а й один у одного. І потім починають командувати.

Відкритий урок I (продовження)

Моя мама три роки доглядає за бабусею, якій виповнилося 90 років. Ось уже три роки, як бабуся не встає. Мама няньчиться з нею, як з дитиною. Але бабуся весь час скаржиться, що її дочка не така, якою вона хотіла б її бачити, все життя вона була для неї не такий. Мама, в свою чергу, звинувачує бабусю в тому, що та її не любить. Весь час у них проблеми. А ось тепер бабуся стала для мами дитиною.

Часто проблеми відносин вирішуються, коли одна сторона важко захворіє. Чому люди не можуть вмирати уві сні, легко? Тому що відносини не в порядку. Бабуся не визнала свої помилки, і мама робить зараз велику помилку тим, що спокутує свою карму, доглядаючи за нею. Ми можемо робити все, що завгодно, але головне, як ми до цього ставимося, якими думками керуємося. Якщо мама зможе доглядати за своєю матір'ю з любові, а не з почуття провини, тоді і бабуся може спокійно померти.

Ми не говоримо зараз, що вона повинна померти. Якщо бабуся не готова, вона не може піти з цього життя. Вона повинна ще страждати. Найжахливіше відбувається, коли ми дивимося на своїх батьків. Розуміємо, що потрібно, як потрібно, можемо навіть вчити, можемо радити. А вони не сприймають. Це жахливо. Ми бачимо, як наші батьки йдуть потихеньку з цього світу, починаємо розуміти, що в цьому житті вони не вивчили свій урок, т. Е. Йдуть з життя з важкою душею. Чи не «опускайте» руки. Ви можете їм допомогти через прощення. А коли вони пішли з життя, і немає розуму, який чинить опір прощенню, ви можете все їм відверто висловити. Цим ви звільняєте свою маму з себе. Але її душа сприймає це теж.

А на майбутнє, поступайте таким чином. Уявіть свою маму, як укладену в камері в'язниці, - ваша в'язниця - це душа. Відкрийте свою душу і скажіть: «Мама, ти вільна, прости, я не вміла тебе звільнити. Я прощаю собі те, що не вміла допомагати ні мамі, ні собі. І ти, миле тіло, прости. Цим адже я заподіяла тобі багато страждань. Тому що цим я позбавляла тебе свободи ». Свобода - це повітря. А для життя кожної клітини повітря - це найголовніше, рідина і поживні речовини - в другу чергу. Ваша мама в камері в'язниці як сліпа. Вона стривожена, кидається в паніці. В такому стані була завжди, але вона жорстко цю паніку придушувала. Вона ненавиділа паніку. Вас переповнює то, що ви ненавидите найбільше, ви цілком перебуваєте з цього почуття, воно не вирвалося лише тому, що ви вмієте його пригнічувати. Але межа буває всьому, остання крапля переповнить «чашу терпіння» і все виривається назовні, як блискавка. Слабкі ламаються, сильні витримують. Тому запитуйте себе, що ви ненавидите.

Не питайте, кого ви ненавидите. Хоч би скільки я задаю це питання людям, все, як один, починають запевняти, що таких людей немає, навпаки, вони дуже по-доброму сприймають всіх. А коли я уточнюю, питаю, що ви ненавидите - то цього у всіх скільки завгодно.

Коли я щось ненавиджу, то я ненавиджу це у всіх, навіть у тих людей, у яких це і не проявляється. Може бути так, що я їду в метро, ??поруч стоїть незнайома мені інтелігентна жінка, а мене раптом охоплює така злість, що готова накинутися на цю жінку. Але я теж інтелігентна людина і тому не зроблю цього. А після цієї зустрічі я, може бути, захворію, т. К. Не випустили енергію пожежі, пальне для якого отримала від іншої людини.

Паніка, тривожний стан матері - це депресія. Депресія - пригнічений почуття провини. Коли ви відкриваєте камеру в'язниці і звільняєте свою маму, вона починає йти як на солом'яних ногах, які тремтять, підгинаються, тому що вона вже віддала останні життєві сили, довівши себе до критичного стану, тому що бабуся своїм захворюванням, сама того не знаючи, її шантажує. Так, кожен хворий чоловік, якого дуже люблять, шантажує своїх близьких, які його дуже люблять. Тому не треба дуже кохати. Дуже велика любов - це не любов. Це вже ненависть. Задумайтесь над цим. Дуже любити - це ненавидіти. З цього починаються наші великі проблеми. Коли виникає страх мене не люблять, Тоді ми намагаємося дуже любити, щоб довести свою любов. А доводити щось можна тільки на матеріальному рівні. А любов - духовний рівень, т. Е. Любов доводити неможливо. Ви можете жертвувати собою до кінця, до смерті, у відповідь отримаєте: «Дурень». Поплачуть про вас трошки і знайдуть наступного. Значить, висловлювання було вірним, ви й справді дурень. У дурнях дуже часто виявляються чоловіки. І якщо чоловік визнає цю істину, тоді він уже не дурень. Чи не визнає, доводить, що він має рацію, буде залишатися в дурнях.

Тепер візьмемо вашого тата. Знову як укладеного в камеру в'язниці. У камері в'язниці як ніби горбок якийсь. Хіба батько помер? У камері в'язниці горбок, як могила. Жінка сказала, що батько живий, вчора був день народження. Значить, в своїй душі вона наче щось поховала в зв'язку з батьком. Це говорить про те, що в чомусь ви дуже соромитеся батька і боїтеся, що цей сором буде видно оточуючим.

Мама по своїй натурі була владна жінка і батька пригнічувала. А він не знаходив у собі сили, щоб якось вирішити цю проблему.

Так, т. Е. Ви соромитеся слабких чоловіків.

Батько завжди говорив, що хотів би жити по-іншому, але оскільки любить нас - дітей, він як би жертвує собою заради того, щоб збереглася видимість сім'ї. А потім вийшло, що я поїхала, а батьки не розійшлися офіційно, але живуть в різних будинках. Мама доглядає за бабусею, живе в її будинку, а батько - в сусідньому. Іноді вони зустрічаються. Батько приходить в гості, іноді допомагає по господарству і йде. Ось так живуть у шлюбі і окремо. І в моїй родині події розвиваються так само, я живу зі своїм чоловіком, але ми все далі віддаляємося одне від одного, повторюється та ж сама модель.

Це відбувається тому, що почуття любові до батька померли і поховані. Ви просто боїтеся ці проблеми чіпати.

Мені завжди здавалося, що я люблю більше батька, ніж мати. Вона була дуже нестримана жінка. А зараз чомусь мамі співчуваю, може бути, тому, що їй важко.

Якби ви співчували, все було б гаразд. Але ви шкодуєте її. А це велика помилка. Жалість знищує життєві сили. Що робити з батьком? Ви зараз отримали символ - могила. Розумієте тепер, що це означає. А почнете звільняти, може відкритися серйозна проблема з батьком. Холм - це символ поховання людини раніше його фізичної смерті, для себе.

Ви соромитеся слабкості батька, т. Е. Ви жінка, яка чекає від чоловіка активності. Ви хотіли б, щоб чоловік завжди приводив до ладу те, що не в порядку. Але чоловіки здатні на це лише тоді, коли живуть. А живуть вони з любові жінки. Якщо чоловік холостяк або вдівець, то він ловить цю любов десь на стороні і не «зачіпається» за жінку. А чим більше чоловік любить жінку, думаючи, що він «дуже любить», тим менше в ньому внутрішньої свободи, т. Е. Життя, і тим більше він перетворюється в труп. І якщо ви хочете допомогти батькові, вам потрібно пробачити йому те, що він занадто дуже любить маму.

Навіть не віриться.

Ну ось. Ще один доказ того, що жінки не розуміють чоловіків. Можна сказати, що ми взагалі не розуміємо чоловіків. Коли я писала про це в своїх перших книгах, на мене ополчилися всі жінки. Господи, я стала першим ворогом естонських жінок. Тому що я говорила жінкам про те, що їх найважливіша роль в житті - це любити в першу чергу свого чоловіка. Тепер я кажу це через складні стреси, але суть та ж. Я не придумала це, я буду дивитися з душ людей.

Я питала про це у смертельно хворої дитини: «Скажи, будь ласка, що для тебе важливіше, щоб мама любила батька або мама любила тебе?» І дитина вигукує: «Папу!». Коли це сталося вперше, мені погано стало, мені хотілося плакати. Я сильна жінка, але в цей раз я плакала. Я дуже страждаю від того, що жінки не розуміють чоловіків. Чому так відбувається? Про це я говорю вперше. Ось ця сама «куряча голова» придбала таку важливість у світі тому, що чоловіки завжди хотіли володіти нею, щоб доводити собі, що вони справжні чоловіки. А жінка щось не худобу, її, як корову, не прив'яжеш до мотузки, і вона твоя. Ні, жінку потрібно було утримати при собі іншим способом і цим способом стала саме енергія гріха, яку вигадав розум, щоб використовувати тих, хто дурніший, заради особистої вигоди. Хто розумні? Чоловіки. Хто дурні? Жінки. А справді такий погляд - чоловіча дурість. І чоловіки, діючи таким чином, пиляють сук, на якому сидять. Відбувається це підсвідомо і у жінок, і у чоловіків.

Жінки, ви - творці духовного світу, вибачте чоловікам їх дурість. Вибачте, ну будьте людьми. Хіба це вам важко? Не важко.

А якщо попрацюєте, буде ще легше. Цим ви адже творите саму себе. Творіть все, що буде далі. І знаєте, як приємно відчути перший раз любов до чоловіка. І дивитися хитро і ласкаво, як тільки жінки вміють, на його реакцію. Те, що ви побачите, перевершить всі очікування. Ви побачите зовсім іншого чоловіка, чи не хлопчиська, що не лицаря, а справжнього чоловіка. Справжнього. І вам буде добре. І ваші відносини зміняться. І все в родині зміниться.

Щоб вам стало легше, говорите все це своєму батькові, відкривайте цю могилу, витягніть труну і подивіться, що там всередині. Адже там тільки тінь батька. А тінь - енергія сорому. Ви поховали сором батька. Розумієте. Ви не хочете бачити сором батька, тому що ви хочете його любити. Зробіть те, що хочете, і не мучтеся. Тільки нереалізована енергія викликає страждання. Скажіть, хіба страждає жінка, котра покохала негідника, злочинця? Ні. Тому що любов ніколи не викликає страждання.

Звернемося до ваших стосунків з чоловіком. Ви хочете, щоб ваш чоловік був офіцером. Чи не генералом, але офіцером. Але наскільки він є офіцером, настільки ви його і не любите. Чому? Дуже просто. У офіцерів не прийнято думати самим, можна сказати, що у них немає своїх мізків. Якщо вони беззаперечно виконують накази старших за званням, тоді це хороший офіцер.

У вас дуже великі вимоги до чоловіка. Ви хочете, щоб ваш чоловік компенсував те, що не зміг дати вам батько. І наскільки ваш чоловік не може бути таким зразковим офіцером для вас, настільки ви віддаляється від нього, щоб не вбивати його своїми звинуваченнями. Звільніть проблему. І завжди, коли починаєте звільняти кого-то или что-то, робіть це не поспішаючи. Немає часу - ні любові. І йдіть в цьому процесі далі і далі, поки це не зникне, не випарується, не стане енергією любові.

Проблеми зі сном теж свідчать про велике почуття провини. Відпускайте його під час безсоння і не помітите, як заснете. Звертайте увагу на те, що вам сниться. Сон - це наше друге «я», то, що ми вдень не помітимо, прийде до нас вночі уві сні, щоб вчити чомусь. І якщо проблема є, і ви не відразу розумієте, що це означає, тоді відпустіть. Запитайте знову, що це означає. Якщо знову не розумієте, звільніть ще раз. Попрацюйте з собою так глибоко, щоб в якийсь момент дійти до середини крапочки, і вам буде ясно, що це означає. Головне, щоб це дійсно було звільнення, а не просто самообман.

До сорока ви подобалися іншим, але не подобалися собі. Після сорока ви стали більше подобатися собі, але відповідно менше подобатися іншим. А ось це вже важка дорога, але душа легка, значить, ви впораєтеся. Ви вірно зрозуміли, що людина може через розуміння крок за кроком знаходити себе. Це пошук самого себе через батька, через маму, і наскільки ви знайшли, настільки зараз відчуваєте себе краще.

Відкритий урок I | Найголовніше для жінки - любити чоловіка.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати