загрузка...
загрузка...
На головну

Енергетичного зв'язку з поганим. | Мовою стресів з людиною говорить його власне життя. | Можливо, в щілинку між дверима. | Звернення до людей і цілителів | Айно Кабе | Про чоловічому та жіночому засадах | Погана хороша людина | Хребет - носій принципів. | Розмова зі своїми думками | Про співчуття |

Відкритий урок I

1. Кривошипний відкритий прес простої дії К2130С .___________________________
  2. Обмеження, що входять в протиріччя з віковими потребами дитини, викликають його відкритий протест і опір встановленим правилом.
  3. Відкрита артеріальна протока (ВАП)
  4. Відкритий і закритий склади
  5. відкритий стик

Мене хвилюють відносини з дочкою. У мене двоє дітей - дочка і син. Старшому синові 23 роки, а дочки 15 років. Син живе своїм життям, він відійшов від моїх проблем. Хоча був період, коли у мене виникали якісь проблеми, душевні переживання, я ділилася ними зі своїм сином.

Запам'ятайте: ділилася.

Потім, коли я стала замислюватися над тим, що я роблю, він став жити своїм життям більше.

А вам стало від цього легше?

Я хочу, щоб він жив своїм життям і не проживав би мою. Син любить мене і любить свого батька. Коли між нами виникали проблеми, то він намагався бути буфером між нами, як-то примирити нас. Потім це стало його обтяжувати, і він почав потихеньку відходити. Я вітаю це, я не хочу його тримати, хочу, щоб він жив своїм життям. Але тепер на перший план вийшла проблема з донькою. Вона дуже чутлива.

Діти все чутливі.

Але я думаю, що, може бути, я почну розмотувати ниточку.

Добре. Допоможу вам.

Коли я почала читати вашу книгу, я отримала підтвердження своєму почуттю, що найбільший страх, який переслідував мене з дитинства, це страх, що мене не люблять. Коли я прочитала ці слова, то зрозуміла, що це найбільший страх, який може бути. Страх страхів, який потягнув увесь ланцюг проблем.

Так. Підемо тепер до людей, яких це стосується. Знову повернемося до батьків. Я бачу ваших батьків так: мама йде сюди дуже швидко. Дуже обов'язкова людина. Приходить, піднімає руку, кладе її на ваше ліве плече, і тоді вона стає жорсткою, суворої. Вона має право. Вона командуюча. Батько приходить. Він стоїть подалі. Він не сміє доторкнутися до вас, хоча хотів би. Свою шапку він тягне на брови, т. Е. Він соромиться цієї ситуації. Вони прийшли і стоять поруч з дочкою переді мною, ні перед залом. Ми зараз як на прийомі.

Зрозуміло, що ваша мама грає в родині першу, найважливішу роль. Це найбільша помилка, якої припускаються жінки, коли беруть на себе роль чоловіка. Жінки самим своїм існуванням я сама творять найважливіше - атмосферу. Якщо жінка вміє бути жінкою, тоді вона дає чоловікові можливість грати чоловічу роль. Чому ж все гірше і гірше на цьому білому світі серед білих людей? Ролі змінюються. Якщо жінка ще стає чоловіком - це проблема. А коли жінка бере на себе роль глави сім'ї, то чоловіча роль повинна опуститися, чоловік повинен стати жінкою. А це найжахливіше. Тому чоловіки дуже зляться.

Приклад з життя - Я їхала в Москву з Риги на поїзді. В купе крім мене - троє чоловіків. Бачу, у двох дружини зберегли своє жіноче начало і чоловіки поводяться гідно. Третій незадоволений всім, бурчить з приводу, злиться без причини. Дивлюся на нього і мені смішно, тому що я зрозуміла - це слабкий чоловік, дуже слабкий. Чим більше страху, тим більше злість. І коли цієї злоби мене так багато, що людина цієї муки не може витримати, тоді ця злість переходить в цілеспрямовану злобу, т. Е. Злість. І тоді вже не важливо, чужа ти дружина пізно лягати спати, - він «нападає» на будь-яку.

Сором - стискає, утворює осередок захворювання. | Розум жіночий і розум чоловічий
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати