загрузка...
загрузка...
На головну

Долиною смертної тіні | Кінець великого посту | Бог дарує мені сина і безліч братів | Надія на майбутнє | Кладовище в тернина й будяччя | Бог виливає Свою жахливу силу | другий термін | Гірке побачення з рідними | Шлях до об'єднання | Третій термін - при смерті |

По той бік бамбукового завіси

1. PEKiP Тримаючи дитину вертикально, покачайте його з боку в бік
  2. В який бік повертається очне яблуко при скороченні musculus rectus superior?
  3. В одну сторону, до рівнодіючої
  4. У трикутник основа дорівнює 6 см, а висота, проведена до основи, дорівнює 4 см. Знайдіть бічну сторону трикутника.
  5. Рух № 13. Випад однією ногою навхрест інший ноги з подальшими легкими кроками в сторону.
  6. Рух №9. Перескоки з боку в бік.
  7. ЗАКОН 8 НЕ ПІДВОДЬСЯ НІ НА ЧИЮ СТОРОНУ В КОНФЛІКТАХ між підлеглими

Вранці в день мого визволення з в'язниці я попросив друзів зв'язатися з главою домашніх церков Чженчжоу і повідомити йому про моє втечу і намір зустрітися з ним, коли стемніє.

Тим же благословенним вранці, близько одинадцятої години, моїй дружині було бачення від Господа. А треба сказати, що ДЕЛІНА звільнили з в'язниці за два тижні до моєї втечі і тепер вона ховалася в будинку віруючих.

І ось вона бачить мене на волі. Я сиджу перед нею, радісний і задоволений, і прошу запросити всіх старійшин церкви і співробітників на збори. Вказавши на мене пальцем, вона сказала: "Ти не посмієш! Ти що, не боїшся смерті?" Я ж тільки посміхнувся їй у відповідь.

Під враженням цього бачення, ДЕЛІНА села в автобус в Чженчжоу. Насамперед вона кинулася в будинок пастора, якого я мав намір відвідати ввечері того ж дня!

Не встигла вона переступити поріг будинку, як почула: "Ти знаєш, що Юн втік з в'язниці?"

Запинаючись, ДЕЛІНА ледве вимовила: "Повторіть, будь ласка, що ви сказали! Це правда? Він дійсно втік?"

Вона повільно опустилася на стілець і розповіла про бачення від Господа вранці. "Ось-ось! Божа зв'язок швидше всякого Інтернету!", - Посміхнувшись, вигукнув брат.

Уже стемніло, коли я прийшов до них додому, і просто здивувався, зустрівши там дорогу дружину і інших співробітників.

Перед тим, як Бог позбавив мене з в'язниці, вранці мені було видіння, в якому ДЕЛІНА була на свободі. У той же час і вона мала бачення про моє визволення, і тепер з волі Божої ми були разом! Ми обнялися, і заспівали разом з Пс. 125: 1-3

Як вертався Господь із полоном Сіону,

Ми були ка би у сні:

Наші уста тоді були повні веселощів,

І мова наша - співу;

Тоді між народами говорили:

"Велике вчинив Господь з ними!"

Велике вчинив Господь з нами:

Ми раділи.

Я був на свободі, але мені так хотілося повернутися зараз до в'язниці до моїх братів і розповісти, як чудно Господь урятував мене. Важко пояснити, який міцною може стати дружба між братами у в'язниці. Я нудьгував по ним і молився про них.

************************************************** *

ДЕЛІНА: Після мого звільнення з в'язниці пройшло близько двох тижнів. Я ховалася в будинку двох сестер. Одного разу, коли господарів не було вдома, Господь послав мені ясне бачення. Я бачу Юна. Він на волі і готується піти на якісь збори! Я питаю його: "Як тобі вдалося втекти? Ти знову як завжди зайнятий?" Він відповідає: "Мені Господь допоміг вийти. Тепер я знову повинен проповідувати".

Коли господарі повернулися додому, я розповіла їм про все, що мені відкрив Господь. Ніхто з християн в той час не сумнівався, що Юна стратять або засудять на довічне ув'язнення, і сестри не повірили мені. "Ти просто сумуєш без нього", - почула я у відповідь.

Вони подумали, що я зійшла з розуму! Одна з сестер поблажливо посміхнулася, а інша з жалем подивилася не мене. Я залишила їх в подиві, і відправилася в Чженчжоу.

Через кілька годин мені повідомили, що мій чоловік на свободі!

О, як великий Бог! Все, що сталося: і втеча Юна з в'язниці, і одкровення про це в моєму баченні - дозволило мені глибше зрозуміти Боже велич. Я вперше переконалася, що все можливо Богу!

************************************************** **

Юн: Керівники церкви в Чженчжоу хотіли, щоб ми з дружиною поїхали з провінції якнайдалі, так як вважали, що залишатися нам тут дуже небезпечно.

Поліція нишпорила скрізь, не втрачаючи надії зловити мене. Мій втечу з в'язниці особливо суворого режиму доставив багато клопоту провінційним властям, особливо тюремному начальству.

Як мені розповіли потім, Комітет громадської безпеки в усі зібрання домашніх церков послав своїх співробітників - "сестер у Христі". Вони говорили: "Ми друзі брата Юна, і чули, що Бог допоміг йому втекти з в'язниці. Як його справи?" Так вони сподівалися отримати хоч якісь -то відомості про моє місцезнаходження.

Коли нас з ДЕЛІНА заарештували, наших дітей взяла під опіку одна християнська сім'я з іншої провінції. Ми зв'язалися з друзями і в кінці кінців зустрілися з дорогими дітьми.

Одного разу в спекотний літній день нас відвідали керівні брати. І раптом з плачем прибігла маленька Юйлінь: "Мамочка, там поліція, там поліція! Папі треба бігти!"

Ми відразу ж піднялися на дах і вже приготувалися стрибати, але зрозуміли, що поліцейські прямували в інший бік - вони шукали не нас. Ми трохи заспокоїлися, але все ж ця помилкова тривога нагадала про екстремальних умовах, в яких ми жили і працювали.

З тих пір ДЕЛІНА стала просити Бога, щоб у нас був налагоджений побут і нормальне сімейне життя. Вона була сильно стурбована тим впливом, яке виробляв напружений спосіб життя на наших дітей.

У той час моє здоров'я похитнулося: через різких болів у грудях я дихав. Довелося звернутися в лікарню. Коли мені зробили рентген, лікар сказав суворо: "У вас туберкульоз або рак" Він хотів негайно покласти мене в лікарню. ДЕЛІНА теж так вважала: "Бог хоче, щоб ти відпочив".

Спочатку я вперто відмовлявся від госпіталізації. Мені хотілося, як і раніше зустрічатися з християнами по всій країні. Однак глави домашніх церков, відвідати мене, радили: "Відпочинь і подивися, що скаже Господь. Влада розшукують тебе всюди. Тобі ні в якому разі не можна додому. Подумай не тільки про себе, а й про інших".

Вперше, з тих пір як шістнадцятирічним юнаком я почав проповідувати в Хенань, я не міг зайнятися громадським служінням. Про моєму втечу з в'язниці знали всі, і китайська влада докладали всіх зусиль, щоб вистежити мене. Глави домашніх церков розуміли, що запросити мене в свої громади було все одно що організувати своїми руками набіг кобовцев і піддати всіх величезних штрафів. Права на такий ризик ні у кого не було, і мені запропонували сховатися, відмовившись від суспільного служіння.

Під час хвороби я жахливо страждав. Мені не хотілося спочивати тільки в одного Бога - я хотів спочивати в справі Божому. І тоді я знову збагнув, що я трудився, не маючи реального світу від Господа. І так мені сподобалося працювати для Господа, що я став бачити в цьому свій порятунок і радість. Бог бажав видалити цього ідола з моєї душі.

Отже, хвороба дала мені можливість бути більше з дружиною і дітьми. Ми разом молилися, разом уповали на Бога і разом чекали Його заповідей.

Одного ранку в молитовний годину я був охоплений присутністю Господа. Він говорив мені як Друг: "Я пошлю тебе до іншого народу. Ти не будеш розуміти їхню мову. Там буде багато незнайомих осіб, але ти повинен коритися Мені:" Іди і пробуди цей народ! "

Я розповів про це дружині і дітям. Але вони не знали, що й сказати. І я приховав ці слова Господні в своєму серці.

Іншим разом я розмірковував про життя і служіння апостола Павла. І ось що Господь сказав мені: "Поспішай і піди хутчій ... оскільки тут не приймуть свідоцтва твого Про Мені" (Діян. 22: 18). І Він продовжив: "Юн, не зволікай! Їдь з Китаю. Твоє свідчення про Мене тут завершилося. Тут вже не приймуть твого служіння: народ заляканий".

На наступний ранок мені подзвонив один дорогий друже. Він, звичайно, не знав про те, що саме Господь наказав мені напередодні, але його слова стали підтвердженням Божого веління: "Брат Юн! Господь відкрив мені, що він готує для тебе нове служіння.

Це служіння стане продовженням того, на яке Він поставив тебе в юні роки, звелівши йти і проповідувати на захід і на південь ".

Після цього дзвінка я остаточно зрозумів, що Господь направляє мої стопи в іншу сторону.

Я розповів про все ДЕЛІНА, і вона з радістю прийняла волю Господню: я повинен залишити Китай, щоб йти на захід і на південь.

Була у мене одна велика проблема: паспорт. Його у мене не було ніколи, я за все життя жодного разу не виїжджав за межі Китаю. Оформлення паспорта в установленому порядку виключалося, так ка я мав судимість. Якби я звернувся за паспортом, то був би тут же заарештований.

Ми молилися і зрадили цю потребу Господу.

Через короткий час я зустрівся з деякими братами. Я розповів їм, до чого Господь закликає мене, і один з братів, комерсант, підкоряючись водійству Духа Святого, вирішив передати мені свій паспорт зі словами: «Брат Юн, візьми мій паспорт. Використай його для справи, на яке Господь закликає тебе. Про мене не хвилюйся. І будь, що буде! Я прийму всі на себе ».

Коли я побачив паспорт, виникла інша проблема. На фотографії цей брат анітрохи не нагадував мене! Це був лисий чоловік в окулярах. А у мене була копиця волосся і зовсім інші риси обличчя. Крім того, він виглядав набагато старше мене!

З вірою в те, що Господь наказав мені проповідувати іншим народам світу, ми призначили час від'їзду з Китаю і купили квиток на авіарейс Пекін - Франкфурт на двадцять восьме вересня 1997 року.

Напередодні вильоту я весь день викладав в біблійній школі при одній домашньої церкви в районі Пекіна. Коли-то я допомагав організовувати цю школу. Студенти, дізнавшись, що Господь велить мені почати благовістя за кордоном, були зворушені і гаряче, зі сльозами помолилися про мене. Я просив їх молитися за мене до полудня наступного дня, коли я повинен був вилітати за кордон. Ці юнаки та дівчата залишилися в біблійній школі і молилися всю ніч, просячи Бога захистити мене і благословити мій шлях. З тих пір я часто згадую їх чисту любов до Бога і до мене. Тепер ці молоді люди служать Господу у віддалених районах Китаю - в Тибеті і у Внутрішній Монголії.

У ніч перед вильотом я сильно хвилювався. По-перше, я ніколи не літав на великих літаках, і, по-друге, я усвідомлював, що в разі мого арешту мені пред'являть найсерйозніші звинувачення і засудять (якщо тільки не втрутиться Бог) до смертної кари, коли розберуться, що я втік з в'язниці. Мені хотілося переконатися, що я діяв згідно з волею Божою, і що Його благовоління над нами як друк. Якби в той час хтось виступив проти цього підприємства, то я, як видно, змінив би плани. Але ніхто з моїх співробітників не сказав ні слова проти - все підбадьорювали і підтримували мене.

Троє співробітників разом зі мною молилися зі мною всю ніч про захист згори. До ранку від нічних чувань я втомився, як Яків, який боровся з Богом. Я весь час думав про те, що може статися зі мною в аеропорту і що сказати службовцям аеропорту. Мене турбувало також і ту обставину, що виліт повинен був відбутися за кілька днів до свята 1 жовтня - Дня проголошення КНР, коли органи громадської безпеки в Пекіні переходили на особливий режим роботи.

На світанку під час посиленої молитви один з моїх співробітників сказав: «Вірний служитель Божий, не хвилюйся! Бог поклав мені на серце слово для тебе ». Він мав на увазі місце з книги Буття 27:20: «І сказав Ісак до сина свого: Як це ти так швидко знайшов, сину мо? Він сказав: оскільки Господь Бог твій послав мені успіх »

Цей вірш підбадьорив мене і заспокоїв. У відповідь на молитви братів і сестер Господь підводив риску під минулим. Зовсім недавно я був в кайданах з перебитими ногами і без будь-якої надії на майбутнє. Але ось минуло кілька місяців і мене, оголошеного в розшук «злочинця» без паспорта і посвідчення особи, Господь виводив з Китаю.

Тоді я відповів брату словами апостола Павла: «Тому Заспокойтесь, мужі, бо я вірую Богові, що буде так, як було мені сказано» (Діян. 27:25)

На світанку Бог суворо попередив мене: «У митному залі говори тільки те, що Я накажу тобі« Одночасно з цим Він дав до мого серця такі слова з Писання: «При багатослівності не уникнути гріха, а хто стримує губи свої - розумний» (Притчі 10 : 19).

З привокзальної площі Пекінського аеропорту я подзвонив додому і попросив ДЕЛІНА молитися за мене. Голос ДЕЛІНА здався мені дуже спокійним, і не дивно: у неї в серці був досконалий світ, і вона твердо вірила, що Бог виведе мене з Китаю.

Оскільки я раніше ніколи не проходив митного контролю та інших формальних процедур, один брат показав мені, як оформити необхідні документи, де здати багаж і внести виїзну мито. Потім я пройшов в зону митного контролю, повторюючи про себе слова Божі: «У митному залі говори тільки те, що Я накажу тобі».

Я встав в чергу перевірки документів. Нарешті, коли прийшла моя черга, я передав службовцеві за стійкою паспорт і посадочний талон. Поглянувши на фотографію в паспорті, потім на мене він розсміявся: «Ба-а-а! Так це зовсім не ви! Тут зовсім інша особа! »Він підняв паспорт, щоб службовці за іншими стійками могли переконатися в цьому. І ті удостоїли мене презирливою посмішкою ..

Може здатися неймовірним, але в глибині душі я був абсолютно спокійний. Так, я дуже хвилювався напередодні, але Господь ясно вказав мені, що я повинен залишити Китай; і тепер я був аюсолютно впевнений, що Бог творить Свою волю. У моєму серці був чудовий світ і спокій.

Службовець вийшов з-за стійки, потім повернувся і повторив: "Це не ваш паспорт!" Він був рішуче налаштований з'ясувати, хто ж все-таки я. Але я пильно дивився йому в очі, випалюючи поглядом.

Тим часом час ішов. Черга пасажирів почала хвилюватися. Люди стали лаяти службовця за тяганину. Бачачи, як розжарюється чергу, він велів мені відійти в сторону і почекати, поки він пропустить інших пасажирів.

Закінчивши, він сказав мені: "Цілком очевидно: цей паспорт не ваш. Але, припустимо, ви пройдете митний контроль тут, але вам не пройти його в Німеччині. Вас повернуть зворотним рейсом!"

Неймовірно, але він ляснув печаткою в моєму паспорті і сказав: "Ідіть!"

Пояснити по-людськи то, що зробив цей службовець, неможливо. Я можу сказати тільки, що в цьому випадку діяв Сам Господь, спонукаючи службовця виконати Його волю.

Потім я пройшов митний контроль на рентгенівської установки. Розміщуючи ручну поклажу на платформі сканера, я звернув увагу на поліцейського, який дивився на мене, передаючи щось по рації. Я пройшов вперед, щоб взяти свій багаж - поліцейський не сказав ні слова. І знову могутня рука Божа зберегла мене!

У залі очікування я подзвонив по телефону-автомату одному брату і дав знати, що зі мною все в порядку. Через кілька хвилин я вже був на борту китайського реактивного лайнера, двері закрили і літак вийшов на злітну смугу. Незабаром ми вже піднімалися все вище і вище!

Потоки радості і подяки захлиснули мене. Не встигли прибрати шасі, як я, не стримуючись, голосно заспівав:

Господь, мене обрав з натовпу людей,

Заховав негайно під крилами любові Своєю.

І світлом осяяні від Фавора гори,

Врятованих благодаттю багато з того часу.

Алілуя!

Пасажири, які сиділи переді мною, як за командою обернулися і подивилися на мене, ніби запитуючи всім своїм виглядом, як цього божевільного пустили в літак!

Вперше в житті я залишав Китай, щоб прославити Царя царів і Господа над панами серед племен і народів.

Під час довгого польоту я розмірковував про своє життя, дякуючи Богові за Його безмежну милість. Я вважаю себе найменшої частиною Тіла Христового в Китаї. Я просто ніщо, але Бог обрав мене стати посланцем Його серед народів, і, звичайно, не в силу моїх особливих здібностей і вмінь. Це сталося тільки по Його незбагненною, незаслуженої мною благодаті.

Приблизно через десять годин наш літак приземлився в Німеччині, в аеропорту Франкфурта, і я проїхав до стійки імміграційної служби.

Коли підійшла моя черга, німецький службовець біля стійки взяв мій паспорт. Брови його злетіли, і я натрапив на його суворий погляд. Він щось говорив мені, але я нічого не розумів, і просто посміхався. Він підвівся і відсунув мене в сторону.

Потім мій паспорт передали на перевірку ще трьом службовцям. Вони, звичайно, зрозуміли, що цей паспорт належить іншій особі. Недовірливо похитуючи головою, вони загрозливо твердили: "Nein! Nein! Nein!"

І в цю мить Господь дав до мого серця такі слова: "Безбожний біжить, коли за ним ніхто не женеться, а справедливий безпечний, як лев" (Притчі 28: 1).

Переповнений вогню Божого в серці, я осудливо дивився прямо в очі начальницького. Службовець глянув на мене, ляснув печаткою в паспорті, повернув його і підштовхнув мене, мовляв, можеш йти!

Слава Богу, мене пропустили! Це була виключно милість Божа!

Отже, я опинився в Німеччині. Коли я їхав на таксі до будинку одного пастора, Святий Дух звернувся до мене з такими чудовими словами: "Як Я викупив тебе з в'язниці, як Я вивів тебе за межі Китаю, так Я виведу сто тисяч дітей Моїх з Китаю на свідчення про Мене по всій Азії! "

Через два дні я подзвонив додому ДЕЛІНА і дітям і розповів їм, як Господь благополучно привів мене до Німеччини. Насамперед ДЕЛІНА запитала: "Коли ти повернешся?" Я відповів, що відчуваю себе як немовля Ісус, що Йосип і Марія вивезли в Єгипет. Лише один Господь знав, коли я повернуся. Ми з ДЕЛІНА домовилися перед Господом, що будемо просити Його, в тому випадку, якщо я не повернуся в Китай через два роки, створити диво возз'єднання нашої сім'ї за кордоном Китаю.

Через два тижні після мого прибуття один християнський друг привіз мене в Гамбург, в табір біженців. Тутешні службовці дуже здивувалися, почувши мою розповідь, і перевели мене в інший табір для біженців, в східну Німеччину.

Не маючи ніяких документів, я не міг довести, що Юн - це я. До мене приходили різні чиновники з китайським перекладачем, задавали безліч питань про моє минуле, судимості і втечу з в'язниці. Я відповідав на всі питання абсолютно відверто, але мені не вірили. При цьому зі мною поводилися навіть грубо. Перекладач порадив мені перестати брехати, адже моя "незрівнянна брехня" тільки підриває довіру до моїх заяв! Він додав також, що ось уже два з гаком роки німецький уряд не дає статус біженця нікому з громадян КНР.

До цього часу новина про те, що я виїхав за межі Китаю і залишився в Німеччині, стала відома німецьким братам (деякі з цих дорогих братів співпрацювали з нами в Китаї) Вони привезли в восточногерманский табір для біженців копії статей про мене з газет, що вийшли в Китаї після мого березневого арешту. Німецькі брати також показали і фотографії зі мною в Китаї в доказ того, що вони знали мене до мого прибуття до Німеччини.

Вони підписали необхідні заяви і підтримали мене всім, чим могли. По всій видимості, і німецькому посольству в Пекіні також було доручено дослідити мої заяви. Так що незабаром особистість моя була встановлена.

У таборі для біженців мене піддали повного медичного обстеження. При цьому констатували, що у мене на всьому тілі були сліди тортур. З підозрою на туберкульоз або рак легені мене помістили в лікарню. З цим легеневим захворюванням я жив уже більше десяти років з тих пір, як тюремні наглядачі стрибали по моїх грудях.

Восточногерманский табір для біженців був обладнаний досить скромно, але і такий після китайських тюрем здався мені курортом! У світлий час доби нам дозволяли виходити за межі табору, але не далі п'ятдесяти кілометрів.

Я провів у лікарні 69 днів і ще три місяці в таборі для біженців, поки розглядалося мою заяву про надання мені правового статусу біженця.

ДЕЛІНА: Після дивного звільнення Юна з в'язниці вся країна, здавалося, підключилася до його пошуків. Час було страшно напружений. Глави домашніх церков говорили Юну, що йому не слід викладати і керувати: це було б великою небезпекою для всіх. Кобовци переслідували Юна по п'ятах, так що всі, хто підтримував з ним зв'язок, йшли на великий ризик.

Протягом місяця після втечі Юна з в'язниці ми ховалися в місті Ухань, в провінції Хубей, проте люди, які приховували нас, були так налякані, що у них пропав сон.

Тоді ми переїхали в Шаньдун, а й там через деякий час ми зіткнулися з тією ж проблемою: сім'я, де знайшов притулок нас, не могла нормально відпочивати ночами. Вони боялися за свою безпеку і думали тільки про те, що буде, коли Юна заарештують в їхньому будинку. Нам залишалося тільки плакати і молитися Богу: "Господи, як же нам служити Тобі? Куди б ми не прийшли, скрізь у переляканих людей пропадає сої".

Бог через це як би говорив Юну, що йому доведеться залишити Китай і піти на Захід. Ми тоді молилися більше місяця, щоб зрозуміти волю Божу. Зрештою ми попросили у Господа знамення вовни і роси: "Господи! Якщо це воля Твоя, що Юн повинен залишити Китай, ми просимо Тебе - виведи його Сам з Китаю". І Він відповів нам, що це Його план.

Після цього Юн дивним чином опинився на борту китайського літака і перетнув кордони Китаю. Ми всі зрозуміли, що на це була воля Божа.

Юн: Два роки по тому на одному зібранні в Фінляндії я свідчив про своє чудесне позбавлення з в'язниці і про те, як Господь допоміг мені покинути Китай.

Після зборів до мене підійшов один бізнесмен, наш брат у Христі, і через мого перекладача розповів дивовижну історію. Тепер я зрозумів милість, виявлену до мене Богом в день вильоту з Пекінського аеропорту.

Ось що сказав мені цей фінський брат: "Я працюю в компанії, яка забезпечує безпеку коштів телекомунікації. Кілька років тому наша компанія виграла один конкурс. Йдеться про контракт на монтаж в Китаї сучасного програмного обладнання по розпізнаванню мови, в тому числі в пунктах митного огляду Пекінського аеропорту.

Цей аппаратурно-програмний комплекс дає можливість співробітникам безпеки за допомогою прихованих мікрофонів звіряти голоси підозрілих пасажирів з компьютізірованнной базою даних, що містить зразки голосів злочинців, оголошених у розшук. Поза всяким сумнівом, що і ваш голос знаходиться в їх базі даних, оскільки багато ваших проповідей ходить в записах на плівці. Якби в той день в Пекінському аеропорту ви сказали б хоч одне слово, вас, звичайно, заарештували б на місці ".

Я подякував Господу за Його провід, коли Він сказав мені: "У митному залі говори тільки те, що Я накажу тобі".

Мій дорогий брат Су підказав мені втекти з в'язниці, в якій ми були з ним в 1997 році, але, коли я вже був на заході, він ще залишався там.

І з братом Су Бог створив велике чудо. Багато хто вважав, що його засудять до страти, і через кілька місяців після нашого арешту весь світ обійшло неправдиве повідомлення про його страту.

На суді брат Су відмовився від захисту і не відповідав на звинувачення в свою адресу з тієї причини, що так званий "суд" був тільки ширмою для додання законного статусу заздалегідь приготовленого вироком. Його засудили на 10 років тюремного ув'язнення. Пізніше, з незрозумілої причини, цей термін довели до трьох років, і він був на волі вже в травні 2000 року. Не можна не бачити в цьому благословення Божого.

Під час трирічного тюремного ув'язнення брата Су багато катували і нищили. Тюремні чиновники надягали йому наручники окремо на зап'ястя і приковували його до металевих воріт так, щоб при відкритих воротах він зависав на руках у положенні розп'яття, від чого його нутрощі болісно напружувалися і опускалися.

Потім його мучителі закривали ворота, даючи Су хвилинне полегшення, і знову відкривали їх. Вони повторювали ці тортури багато разів поспіль. Брат Су говорив пізніше: "У деякій мірі я дізнався, що за муки на хресті довелося випробувати Ісуса".

У травні 2000 року мене запросили до Сполучених Штатів. Був запланований ряд виступів. Я знав, в який день повинні були звільнити брата Су, і хотів здивувати його. Служба безпеки у в'язниці діяла особливо ретельно, так що брат Су нічого не знав, що сталося зі мною після втечі в 1997 році. Протягом трьох років він нічого не чув про мене. Чи був я убитий, арештований або переховувався десь. Про все він дізнався тільки після свого звільнення.

І ось брат Су на свободі! Не минуло й хвилини після його звільнення, а я вже викликав брата Су по мобільному телефону його друзів. Мені відповів низький, оксамитовий голос Су. "Дорогий мій брат Су", - тремтячим від хвилювання голосом сказав я, "це я, твій колишній співкамерник Юн! Я дзвоню тобі з Америки! Могутня рука вивела мене з Китаю!"

Брат Су зі стриманою радістю в голосі вигукнув: "Слава Богу! Господь вивів тебе з Китаю, так що китайські та західні церкви тепер мають можливість благовістити разом. Ти станеш свідком чудесних справ Господа в Китаї!"

Ми говорили схвильовано і голосно, намагаючись заповнити за кілька хвилин три роки мовчання, які пройшли з того моменту, коли ми востаннє обнялися один з одним на прощання.

В юності брат Су був для мене батьком по вірі. Я вважав його великим вождем китайської церкви. Таке ж ставлення до нього у мене збереглося і до сих пір, але в останні роки я усвідомив, що брат Су став мені дорогим братом по вірі. Після моєї сім'ї, брат Су для мене найдорожчий і безцінний співробітник в справі євангелізації.

чудове позбавлення | Назад в Єрусалим
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати