загрузка...
загрузка...
На головну

шляхом гонінь | Долиною смертної тіні | Кінець великого посту | Бог дарує мені сина і безліч братів | Надія на майбутнє | Кладовище в тернина й будяччя | Бог виливає Свою жахливу силу | другий термін | Гірке побачення з рідними | Шлях до об'єднання |

чудове позбавлення

1. Змови від псування. Позбавлення від псування
  2. Позбавлення від НЕВИЛІКОВНИХ ХВОРОБ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОТОКА ЦІ
  3. Вправа 3. Позбавлення від психологічної напруги
  4. Чудове насичення п'яти тисяч людей (Матв. 14: 15-21; Марк. 6: 32-44; Луки 9: 10-17; Ів. 6: 1-15).
  5. чудове попередження
  6. Чудове »зцілення Світлани Кругликової

"Але встань і стань на ноги твої" (Діяння 26: 16).

Отже, я був при смерті і гірко нарікав на свою долю перед Богом.

Мені виповнилося тридцять дев'ять років, але для мене вже не було ніякої надії і ніякого майбутнього. Я сказав Богу: "Коли я був молодий, Ти покликав мене, щоб благовістити на заході і на півдні. Як же мені тепер бути? Я сиджу в цій в'язниці. Ноги мої понівечені. Я залишений Тобою, щоб зачахнути тут і загинути. Я вже ніколи не побачу своїх рідних. Ти обдурив мене! "

Про те, що сталося з нами, поширювалося безліч чуток. Віруючі на свободу дізналися, що ми потрапили в дуже серйозне становище, оскільки наказ про наш арешт надійшов з уряду в Пекіні.

І тепер брат Су пропонував мені бігти !? Я знав, що Су має тісне спілкування з Богом і чує Його голос, так що ввічливо заперечив йому: "Мої ноги знівечені, я замкнений в одиночній камері з металевими дверима. Я навіть не можу встати і піти! Як же мені бігти? У тебе з ногами все в порядку. Чому б не бігти тобі самому? "

Увечері четвертого травня 1997 року, як зазвичай вже протягом шести тижнів, я знову простягнув руки і помацав свої неживі ноги. Коли я піднімав їх на стіну, біль пронизував все моє тіло. Але через деякий час біль заспокоювалася. Кров відливала від моїх ніг, від чого вони дерев'яніли, і я міг спати, нехай і з перервами, всю ніч.

На наступний ранок Господь підбадьорив мене в моєму похмурому і безнадійному стані обітницею з Євр. 10:35: "Тож не відкидайте відваги своєї, бо має велику нагороду вона". З цими словами я і прокинувся тоді.

Поки в'язниця поступово оживала, я вирішив прочитати книгу Єремії. Через пророка Господь говорив про мої страждання і положенні з великою силою. Здавалося, Сам Святий Дух говорив зі мною через це Слово: "Скажи їм оце слово: Хай ллються з очей моїх сльози ніч і день, і нехай не затихнуть, бо велику поразку вражена дівчина, доня народу мого, тяжким ударом. Хіба Ти цілком нас відкинув Іуду? Хіба Сіоном гидує душа Твоя? Чому вразив Ти нас так, що немає нам ліку? Ми миру - і немає добра чекаємо часу зцілення - і ось жахи. не відкидай нас ради Ймення Свого, не безчесть трону слави Своєї, пам'ятай, Не руйнуй заповіту Свого із нами "(Єр. 14:17 19, 21).

Я відчував себе подібно до пророка Єремії. Я був знищений, і мені здавалося, ніби Господь зовсім залишив мене, щоб за гратами погубити мене назавжди. Я вигукнув до Господа, друга пророку: "Боже, чому Ти поламав мене так, що мені не зцілитися? Я очікував світу, але нічого не відбулося. Будь ласка, Господи, не відкинь мене".

Я продовжував читати: "Горе мені, мати моя, що ти народила мене, чоловіка сварливого і свариться з усією землею! Нікому не давав я в ріст, і мені ніхто не давав в зростання, а все проклинають мене" (Єр. 15: 10).

І знову ці слова, здавалося, зійшли зі сторінок Біблії в мою душу. Це було дійсно святий час, коли Всемогутній Бог як би зійшов в мою одиночну камеру і спілкувався зі мною один на один.

У мене ж накопичилося стільки гіркоти, що весь цей час я тільки й робив, що виливав її перед Господом. Я ридав: "Господь Ісус! Як сказав Єремія, всякий свариться зі мною і проклинає мене. Я більше не винесу. Я дійшов до ручки".

Я стільки плакав, що очі мої опухли від сліз.

А Господь мій втішив мене, як люблячий батько втішає свою дитину, і запевнив мене в такий спосіб: "Господь сказав: кінець твій буде хороший, і я змушу ворога вчинити з тобою добре під час лиха і під час скорботи". (Єр. 15: 11)

З глибини душі я вигукнув Господу віршами з книги Єремії 15: 16-18: "Як тільки слова Твої, і я їх поїдав, і було слово Твоє мені радістю і втіхою серця мого, бо ім'я Твоє надо мною, Господи, Боже Саваот . Не сидів я на зборі веселому і не радів, через руку Твою я самітний сидів, бо Ти гнівом наповнив мене. За що біль мій, а рана моя невигойна, що не хоче загоїтись? Невже Ти будеш для мене як обманний потік, що води його висихають? "

Багато разів я запитував Його, чому я так страждаю. Я більше не міг винести цю біль. Моє серце було розбите, я готовий був відступити від віри.

І знову до мене стало Слово Боже з серйозним попередженням і обітницею "Тому Господь так сказав Господь: якщо ти звернешся, то тебе приверну, і перед лицем Моїм здобудеш дорогоцінне з нікчемного, то будеш як уста Мої. Вони самі будуть звертатися до тебе, а не ти до них. і зроблю тебе для цього народу міцною мідною загородою, вони будуть воювати з тобою, та не переможуть тебе, бо Я з тобою, щоб рятувати і визволяти тебе, говорить Господь. і врятую тебе від руки злих і врятую тебе від руки гнобителів "(Єр. 15: 19-21).

Не встиг я прочитати ці рядки, як раптом переді мною, як спалах, промайнуло яскраве бачення, причому не уві сні, а наяву.

Я побачив свою дружину ДЕЛІНА поруч з собою. Її щойно випустили з в'язниці, і вона приготувала мені ліки. Вона ніжно опрацювала мої рани. Це дуже підбадьорило мене, і я запитав її: "Тебе вже звільнили?"

Вона ж мені відповіла так: "Чому б тобі не відчинити металеві двері?"

Перш, ніж я зумів їй відповісти, вона вийшла - бачення припинилося.

І я почув слова: "Настав час твого позбавлення".

Тут до мене дійшло, що Господь цим баченням дав мені зрозуміти, що мені треба бігти.

Камера одиночного ув'язнення, в якій я перебував, примикала до камери брата Су і інших віруючих. Ми заздалегідь домовилися між собою, якщо у нас буде крайня потреба в терміновій молитві, двічі постукати в стіну.

Брат Су почув мій стук.

Я подзвонив охоронцеві. Той підійшов до моїх дверей і запитав, у чому справа. Я сказав: "Мені треба в туалет. Прямо зараз".

Оскільки в туалет і назад мене зазвичай носив брат Су, охоронець відкрив двері його камери і велів йому віднести мене.

Всякий раз, коли зеків по необхідності виводили з камер, металеві двері в коридорі закривалися, так що ніякої можливості до втечі не залишалося. Сходові марші, провідні на нижні поверхи, перебували з того боку дверей. Вийшовши з камери, ми потрапляли в замкнене приміщення. Двері в коридор відчиняли тільки входять зовні - відкрити їх зсередини було неможливо.

Такі металеві двері були встановлені на кожному поверсі в'язниці. Зазвичай охорона розміщувалася по обидві сторони дверей, і, щоб вийти у внутрішній двір в'язниці, треба було минути три металеві двері на трьох поверхах, пройшовши повз шістьох озброєних охоронців.

Брат Су підійшов до моїх дверей. Побачивши мене, він негайно велів мені: "Біжи! Ти повинен бігти!" Потім він повернувся в свою камеру за рушником і зубною щіткою, щоб охорона подумала, ніби він йде в умивальну кімнату.

Я був в нижній білизні і жваво, як міг, натягнув штани. У мене було виписано Євангеліє від Іоанна і Перше послання Петра на рулоні туалетного паперу. Я зробив з нього пояс істини, прислуговуй Словом Божим навколо талії. Я почав благати: "Господи, Ти дав мені знати, що я повинен залишити цю в'язницю. Я підкоряюся Тобі зараз і спробую бігти. Але коли охорона стане стріляти в мене, будь ласка, прийми мою душу в свої обителі".

З тих пір, як мені перебили кістки гомілок, пройшло більше шести тижнів. Я не міг не те що ступити, але навіть поворухнути ногами. Ці руху завдавали мені вогненні муки. Але я розумів, що Бог тричі відкрив мені Свою волю, і я повинен бігти, підкоряючись Його волі, вираженої через Слово, бачення, яке я бачив минулого вранці, а так само через брата Су.

У будь-якій ситуації, коли Господь велить нам щось робити, вже не залишається часу на міркування і пояснення - треба діяти. Цьому вчить життя. Якщо ми впевнені, що Бог велить нам діяти, як в моєму випадку, то ми зобов'язані просто будуть слухняні. Непокору означає, що ми вважаємо себе мудрішими Його, і краще ніж Він знаємо, як розпоряджатися своїм життям.

Це сталося за кілька хвилин до восьмої години ранку п'ятого травня 1997 року. Якщо міркувати по-людськи, то для втечі цей час - гірше не придумаєш! Зазвичай в цей час життя у в'язниці кипить, і на всіх постах повно охоронців.

Човгаючи ногами, я пішов зі своєї камери у напрямку до замкненим металевих дверей коридору. Я думав тільки про те, що треба слухатися Бога. Я дивився прямо перед собою і молився на кожному кроці, ледве дихаючи.

Охоронець, коли треба натискати кнопку, щоб відкрити або закрити двері, сидів на сходовому майданчику третього поверху. Побачити, що там за дверима, я не міг, оскільки двері були металеві, а маленький отвір в них було зашторені чорною матерією. В ту мить, коли я нарешті добрався до дверей, одного служителя Божого, брата Машеня, конвоювали назад в камеру - двері відкрили саме для нього. Того ранку він наводив порядок у внутрішньому дворі в'язниці. Коли Машень проходив повз мене, я сказав йому: "Зачекай! Чи не закривай". Я пройшов через двері, і навіть не збився з кроку! Як абсолютно точно Господь розрахував час!

Проходячи повз мене, Машень запитав пошепки: "Ідеш, брат Юн? Смерті не боїшся?" І так, з подивом на обличчі, він повернувся в свою камеру.

Конвоював Машеня в камеру один охоронець, але як раз в ту мить, коли він відкрив дверіМашеню, в черговій, в кінці коридору, задзвонив телефон і охоронець побіг відповідати на виклик.

Біля стіни на сходах я помітив мітлу. Прихопивши її з собою я спустився по сходах на другий поверх. Там за столом особою до металевих дверей сидів озброєний охоронець. Двері ці іноді залишали відкритими. Оскільки охорони під час виконання службових обов'язків слід контролювати ці двері день і ніч, залишати їх незамкненими не вважалося ризикованою справою. В цю мить Святий Дух заговорив зі мною: "Іди зараз! Бог Петра - твій Бог!"

Здавалося, що Господь якимсь чином засліпив цього охоронця. Той дивився прямо на мене і нічого перед собою не бачив. Я очікував, що він скаже мені що-небудь, але він продовжував дивитися крізь мене, немов я був невидимий!

Я пройшов повз нього і не озирнувся. Я знав, що в будь-яку мить мені могли вистрілити в спину. Я тільки мовчки просив Господа прийняти мій дух, вважаючи, що наступили мої останні миті в цьому світі.

Добравшись до головних металевих дверей, що виходять у внутрішній двір в'язниці, я знайшов їх відкритими! Це було дивно, адже ці двері охороняли суворіше всіх інших. Біля дверей на першому поверсі було присутнє зазвичай не менше двох охоронців, один з яких знаходився з внутрішньої, а інший з зовнішньої сторони, але з якихось причин жодного з них тут не було, і, головне, двері були відкриті!

Я залишив в сторону мітлу, яку ніс із третього поверху, і вийшов у внутрішній двір в'язниці. Від яскравого ранкового світла я здригнувся. На дворі я пройшов повз кількох охоронців, однак, ніхто з них не сказав мені ні слова. Потім я вийшов через головні ворота в'язниці, які по якимось дивним збігом обставин теж були прочинені!

Серце моє шалено калатало! Отже, я опинився на волі, за стіною в'язниці особливо суворого режиму в Чженчжоу! Потім я дізнався, що ніхто до мене втечі з цієї тюрми не скоював.

Негайно біля мене пригальмувало таксі жовтого кольору. Водій років двадцяти відчинив мені двері і запитав: "Вам куди?" Я сів поруч з ним і відповів: "Мені потрібно в контору якомога швидше, так що їдьте швидше".

Я повідомив таксисту адресу однієї християнської сім'ї, з якою я познайомився в Чженчжоу, і ми від'їхали від в'язниці. Я попросив його об'їжджати пробки в вуличному русі і постаратися не гальмувати без особливої ??потреби.

Все це сталося за кілька миттєвостей і нагадувало сон. Я був невпевнений, чи дійсно сталося те, що сталося, або я просто спав. Я не розумів, яким чином Бог створив це, і чому все металеві двері, зазвичай міцно-міцно замкнені, відкрилися переді мною. Реальність була такою, що я сидів в таксі і прямував до будинку своїх друзів.

Коли ми під'їхали, я попросив таксиста трохи почекати, поки я сходжу за грошима, щоб оплатити проїзд.

Я піднявся сходами на третій поверх і двічі натиснув на дзвінок.

Одна з дочок цього сімейства подивилася в дверне вічко і одразу впізнала мене. Вона схвильовано сказала: "О, брат Юн, вас випустили з" лікарні "! Я сказав їй:" Так, я пішов з "лікарні", але мене не виписали. Ти не могла б дати мені в борг, щоб розплатитися з водієм таксі? "

Вона була така рада мені, що забула відкрити двері! Нарешті, вона повернулася з грошима. Я збіг униз по сходах і розплатився з чекали мене таксистом.

Дороге християнське сімейство тепло вітало мене в своєму будинку. Одна з дочок сказала мені: "Вся церква постилась і молилася про вас і і ваших співробітників більше тижня. Вчора Святий Дух сказав моїй матері:" Я звільню Юна, і перший будинок, в якому він зупиниться, буде ваш. Він залишиться у вас на деякий час, а потім попрощатися з вами ", - батьки веліли нам чекати вас і вкрити в потаємному місці. Ніхто не знає про нього, крім нас. Моя мама вже приготувала для вас їжу і одяг. А тепер, будь ласка , переодягніться, і ми відведемо вас туди ".

Після спільної молитви мені дали велосипед, і один із синів поїхав зі мною, влаштувавшись на багажнику і вказуючи шлях до мого притулку. Ми їхали по провулках, щоб минути контрольно- пропускні пункти, вже поставлені на головних магістралях міста після моєї втечі.

У той момент, коли я натиснув на педалі велосипеда, до мене дійшло, що Господь абсолютно зцілив мої ноги! Я думав тільки про те, що мені треба коритись Богу, і що в будь-який момент мене можуть застрелити, і навіть не помітив, як Бог поставив мене на ноги. Я навіть не відчував дії Його цілющої сили. З того дня, як кийки охоронців перебили мої ноги, і до сьогоднішнього дня, коли я втік з в'язниці, мої почорнілі ноги залишалися неживими. Я не міг навіть встати на них, не кажучи вже про ходьбі. Найбільше з того, що мені вдавалося зробити, це проповзти до стіни камери.

Пізніше мені передали, що брат Машень, проходячи повз мене, зауважив, що я йшов як зазвичай - так що Господь, по всій видимості, поставив мене на ноги вже в моїй камері. Коли я прямував на велосипеді в притулок, Господь дав до мого серця наступний вірш із Писання: "І ходите прямо ногами вашими, щоб кульгаве не збились, а краще виправилося" (Євр. 12: 13).

Варто було нам дістатися до мого притулку, як почалася злива. Грізні хмари обклали весь Чженчжоу, і полив проливний дощ. Вітер люто стукав у вікна і перекидав велосипеди на стоянках. Піднялася справжня буря. Хоча час ще було ранкове, все небо почорніло від хмар.

Я увійшов в своє нове житло і залишився один. Ця благочестива сім'я вважала мене ангелом з неба. Двері мого притулку день і ніч вартував хтось нібдь з них.

Незабаром мої друзі зрадили мені, що про моє втечу було оголошено в вечірніх телевізійних новинах. Щоб знайти мене, мобілізували співробітників таємної поліції, КОБ і воїнів Національно визвольної армії. У пошуках мене перевернули догори дном всі будинки в Чженчжоу. На головних перехрестях поставили контольно-пропускні пункти, щоб обшукувати транспортні засоби. Переодягнених поліцейських посадили на всі автобусні станції, вокзали і в аеропорт.

Мені розповіли, що використовували навіть спеціально дресированих поліцейських собак, щоб взяти мій слід, але всі їхні праці залишилися марними. Я знаходився в цілковитій безпеці під Божим заступництвом. Найсильніша буря встала на шляху влади і змила всі мої сліди.

Бог нагадав мені, як тринадцять років тому, під час мого тривалого посту в тюрмі, Він послав мені славне бачення анфілади відкритих металевих дверей.

Тепер, через роки, Його передбачення здійснилося. Я був вражений доброти Божої і Його вірності. І до сих пір я вважаю свою втечу з в'язниці в Чженчжоу найдивовижнішим подією в моєму житті.

Тієї ночі я спав, як ситий немовля в обіймах ніжної матері, як задоволене дитя в обіймах Небесного Отця.

Брат Су: Коли брат Юн намагався втекти від поліції, вистрибнувши з вікна, він зламав собі ноги. Його, впав в грязь, жорстоко побили, подрібнивши його зламані ноги так, що він не міг навіть поворухнути ними.

Коли Юна принесли в камеру, закривавлений, він був без свідомості і весь в бруді. Його били по голові так, що він перестав чути.

Пізніше, коли нас перевели до в'язниці Чженчжоу, мені доручили носити Юна в туалет і на допит, оскільки він був побитий і страждав від жахливих болів. Зате ми могли спілкуватися з ним короткий час - ми підбадьорювали і втішали один одного, множачи одне в одного віру в Бога. Навіть тоді, коли ми не могли перемовитися і словом, нам достатньо було поглянути один одному в очі, це додавало нам сили і зміцнювало дружбу. Ми з Юному пройшли довгий шлях разом і разом пережили безліч милостей Божих.

Одного разу я відкрив Юну Господню волю, що він повинен втекти з в'язниці. Безсумнівно, це Господь говорив мені і я не міг не передати йому волю Божу. Я знав, Бог бажає, щоб Юн втік, а я залишився.

В один прекрасний день Господь прямо вказав Юну, що прийшов час бігти. Коли він попрямував до тюремної сходах у внутрішній двір в'язниці, назустріч йому входив інший ув'язнений - християнин. Двері відкрилися перед ним і в цей же момент через них вийшов Юн!

Цей брат прибіг в нашу камеру і розповів, що він бачив, як Юн виходив з в'язниці! Всі кинулися до вікна і виглянули у внутрішній двір. Ми своїми очима побачили, як Юн минув головні ворота в'язниці і вийшов на свободу!

Це неймовірна подія зміцнило нашу віру і підбадьорило нас. Ми ще раз переконалися в тому, що для Бога немає нічого неможливого - абсолютно нічого. Він зберігає наше життя в Своїх руках, і ні з одним з дітей Божих не трапиться нічого, що не є частиною Його задуму.

Я думаю, що Господь вирішив звільнити Юна таким чудесним чином ще й тому, що тюремники кидали Йому виклик, коли глумилися над Ним і Юному, переламуючи його ноги. Адже вони говорили при цьому: "Тепер подивимося, як ти втечеш від нас!" Господь же завжди готовий прийняти виклик!

Через кілька хвилин після втечі Юна охоронці виявили, що він кудись зник, і тут же організували грандіозні пошуки. Влада провела повне розслідування обставин цього неймовірного події, щоб дізнатися, як міг вийти з в'язниці і прірву в невідомому напрямку покалічений арештант з камери одиночного ув'язнення в'язниці особливо суворого режиму!

Цікаво, що слідчі прийшли до висновку, що під час своєї втечі Юн не отримав нічиєї допомоги - ні від невільного, ані від охоронців.

Я підтверджую, що так все і було.

У всьому цьому не можна не бачити руки нашого Всемогутнього Бога!

************************************************** *

Брат Машень: Мені випала честь стати свідком чудесного порятунку брата Юна з в'язниці в 1997 році. Це явно була рука Господня.

У день втечі брата Юна вранці, о сьомій годині, мені веліли навести порядок у внутрішньому дворі в'язниці. Коли я повертався назад в свою камеру під конвоєм охоронця, ми зупинилися, щоб пройти через металеві двері. І тут я не повірив своїм очам, коли побачив що виходить Юна! Всі ми знали, що він покалічений, так що сказати, що я здивувався, значить не сказати нічого! Він пройшов повз мене, але мій охоронець взагалі не побачив його.

Коли я повернувся до своєї камери, до мене дійшло, що я жодного разу не бачив на прогулянці Юна що ходять, адже ноги його були сильно покалічені. Я був одним з тих трьох, хто носив його на руках по в'язниці. Навіть охоронці прозвали його "калікою". Після побоїв на його ногах не залишалося жодного живого місця. Через це жалюгідного стану він не міг навіть і доглядати за собою. Ми стирали його одяг.

Тут до мене дійшло, що Юн намагається бігти. Я відразу впав на коліна і благав Бога врятувати його життя, так як я подумав, що охоронці навмисно пропустили його до в'язничного подвір'я, щоб застрелити до спроби до втечі. Я підтягнувся до вікна камери і побачив, як Юн перетнув двір і вийшов через головні ворота на свободу.

В цей час в тюремному дворі було, напевно, близько тридцяти охоронців, але ніхто не помітив Юна! Він йшов навіть в безпосередній близькості від деяких з них.

Трохи пізніше піднялася страшна буря.

На третьому поверсі в'язниці охоронець звернув увагу на зникнення Юна вже через кілька хвилин після його звільнення. Він шукав його всюди і кричав: "Де ти, каліка ?!" Спочатку він не хвилювався, але в міру того, як неперевірених місць, де міг переховуватися Юн, ставало все менше і менше, його охоплювало все більше занепокоєння. Не минуло й п'яти хвилин, як він підняв тривогу і вся тюрма прийшла в рух - все піднялися на пошуки безвісти зниклого Юна.

Тюремна влада допитали нас, але ми чесно зізналися, яких не сприяли втечі Юна. Двох з охорони вигнали з роботи.

Третій термін - при смерті | По той бік бамбукового завіси
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати