загрузка...
загрузка...
На головну

Бог благословляє всю мою родину | шляхом гонінь | Долиною смертної тіні | Кінець великого посту | Бог дарує мені сина і безліч братів | Надія на майбутнє | Кладовище в тернина й будяччя | Бог виливає Свою жахливу силу | другий термін | Гірке побачення з рідними |

Третій термін - при смерті

1. VII Звичай вживання євреями християнської крові в обрядах шлюбу і обрізання, в покаянні і при смерті
  2. А чи був можливий третій шлях?
  3. А що діти стали спільниками тіла та крови, то й Він став учасником їхнім, щоб смертю знищити того, хто має владу смерти, тобто диявола ... »(Євреїв 2:14).
  4. Абзац третій вважати абзацом шостим;
  5. акт третій
  6. Бесіда в Тиждень блудного сина, при спомині раба Божого Олександра (поета Пушкіна), після закінчення п'ятдесятиріччя по смерті його
  7. Біоетичні ПРОБЛЕМИ ЖИТТЯ, вмирання, РЕАНІМАЦІЇ ТА СМЕРТІ

У березні 1997 року глави одинадцяти домашніх церков зібралися в Чженьчжоу, столиці провінції Хенань. Збори було заплановано на другому поверсі багатоквартирного будинку. На зустріч запросили одну сестру у Христі, американку китайського походження. Однак, як видно, за нею стежили агенти виконавчої влади.

Ми нічого не знали про те, що брата Су і деяких інших керівників заарештували і відвезли ще до того, як ми дісталися до місця зборів. Збройні кобовци, які влаштували там засідку, чекали інших.

Був сирої і похмурий вечір. Я подзвонив біля під'їзду в квартиру, щоб дізнатися на місці чи брат Су. Незнайомий голос відповів: "О, будь ласка, піднімайтеся. Піднімайтеся, будь ласка!"

Піднявшись на другий поверх, ми знайшли двері квартири відкритою. Але як тільки ми увійшли туди, ми натрапили на ряд стовбурів, спрямованих на нас! Кобовци схопили нас і почали зв'язувати руки за спиною. Я думав тільки про те, як втекти. Поки мені не зв'язали руки, я кинувся до вікна. В одну мить я відкрив вікно і з криком "Біжіть!" Вистрибнув.

Я ніколи б не подумав, що кобовци виставлять під вікнами близько дюжини поліцейських. Ніяково приземлившись з пристойної висоти, я отримав перелом кісток обох гомілок. Кобовци, що стояли тут, і уявити собі не могли, що хтось наважиться вистрибнути з вікна, так що кілька миттєвостей ми дивилися один на одного і кричали. Я від - болі, вони - від несподіванки!

Прокинувшись, кобовци кинулися на мене, притиснули до землі і почали люто штовхати і бити. Своїми кованими черевиками вони трощили мої ноги і ребра і, відтягнувши за волосся, били рукояткою пістолета по обличчю. Мої кістки хрустіли і тріщали від свинцевих ударів і пудових черевиків. Потім вони вийняли шейкер і стали катувати мене ударами електрошоку.

Мене молотили з такою силою, що мені залишалося тільки дивитися на Ісуса, намагаючись не звертати уваги на удари. Зрештою я втратив свідомість.

Мене били так жорстоко, що я залишився в живих тільки дивом. Пізніше мені згадалися такі слова псалмоспівця: "Якби не Господь був разом з нами, - нехай скаже Ізраїль: якби не Господь був з нами, як повстала була на нас люди, то поковтали б нас, потік перейшов би душею нашою; перейшла б душею нашою води бурхливі. Благословен Господь, Який не дав нас на здобич для їхніх зубів! Душа наша, як птах, з мережі ловлять сільце розірвалось, а ми врятувались. Наша поміч - в імені Господа, що створив небо і землю " .

У себе я прийшов уже в камері головного управління Комітету громадської безпеки міста Чженчжоу. Разом зі мною були брат Су і інші глави домашніх церков. Весь в грязі від черевиків кобовцев, з опухлими від побоїв вухами я майже нічого не чув.

Ми дізналися, що наказ про наш арешт прийшов з центрального уряду, з Пекіна. Якимось чином вони дізналися про наші плани об'єднання. Домашні церкви вже стали жалом в плоть безбожного комуністичного держави, і думка про те, чим може обернутися наше об'єднання, приводила правителів найвищого рангу в жах. Наказ з Пекіна змусив провінційна влада Хенаня поставитися до нашої справи надзвичайно серйозно. Не розуміючи того, що Царство Боже не є царством світу цього, вони боялися, що наші переговори про єдність закінчаться формуванням опозиційної політичної партії, яка стане загрожувати стабільності нашої країни.

Влада провела відеозйомку і фоторепортаж нашого арешту. Новини про це просочилися з Китаю і поширилися по всьому світу.

Всіх нас піддали страшним катуванням. Нас, в наручниках, пов'язували однією мотузкою і били палицями і шейкерами. Ми були готові прийняти смерть в будь-яку хвилину.

Влада намагалася зібрати на мене компрометуючий матеріал і вже через три дні після нашого арешту прибутку в моє рідне місто Наньян. Тут вони знайшли велике зібрання, на якому були присутні близько ста двадцяти віруючих християн, в тому числі моя дружина ДЕЛІНА. Всіх затримали. Керівників цих зборів після впізнання заарештували, в тому числі і ДЕЛІНА. Більшість інших віруючих піддали допитам, побили, оштрафували, після чого відпустили.

На судовому розгляді голова суду сказав мені: "Юн, я вже втомився вислуховувати обридлий матеріал про тебе. Вже багато років ти виступаєш проти нашого уряду і вивертаєш наше суспільство навиворіт. Ти багато разів тікав. Цього разу ти вистрибнув з вікна і переламав ноги. Скажи , Юн, якби тобі випала нагода бігти знову, ти б скористався нею? "

Я подумав трохи і чесно відповів: "Громадянин суддя, це хороше запитання. Я не хочу брехати вам. Якщо у мене з'явиться така можливість, я обов'язково спробую. Я покликаний благовістити по всій країні і зобов'язаний робити все, щоб виконати те, до чого мене закликав Бог ".

Почувши мою відповідь, голова суду, судові чиновники і стражники прийшли в лють. Суддя просто озвірів: "Як ти смієш говорити так, злісний злочинець! Я переламаю тобі ноги, щоб ти і думати не міг про втечу!"

Коли мене привели на допит, кілька охоронців збили мене на підлогу і розтягнули в сторони мої руки і ноги. Я просив їх не бити мене по переламаним ногам, але одна людина, в якому було щось зловісне, розлютившись, вихопив палицю. Щоб я і не думав про втечу, він обрушив на мої переламані ноги град ударів. Він бив мене з такою люттю, що я вже не міг терпіти біль. Я лежав на підлозі і вигукував як поранений звір. Жахливий біль заливала все тіло і свідомість. Все що я міг тоді, це тільки дивитися на Господа Ісуса і Його хресні муки.

Я думав, що вже вмираю, але Господь підтримав мої сили - Йому було завгодно залишити мене в живих.

Мої ноги нижче колін почорніли і нічого не відчували. Все моє тіло від голови до п'ят було в ударах і саднах.

Коли мої мучителі доставили мене в камеру, мені захотілося показати їм, що вони не зламають мій дух, - розсміявшись, я сказав: "Хочу подякувати вам за прекрасний масаж, який ви провели мені сьогодні. Я відчуваю себе набагато краще. Велике спасибі!"

Після судового розгляду мене з іншими братами перевели до в'язниці особливо суворого режиму міста Чженьчжоу. Я опинився в одиночній камері, яка розташовувалася біля кімнати чергового, через стінку з камерою брата Су. Охоронці, прийнявши мене за божевільного, нагородили кличками "божевільний" і "каліка".

Спочатку мене били і допитували не перестаючи з восьмої ранку до вечора наступного дня. Слідчі мінялися, щоб не давати мені перепочинку, і били всю ніч без зупинки. Весь цей час мені не давали ні їжі, ні води.

Всякий раз, коли охоронці били мене, я кричав: "Ісус, спаси мене! Допоможи мені, Господи!" Тільки таким чином я міг не думати про покарання і болю.

Після попереднього ознайомлення з нами, нас замкнули в камерах і виводили на допит раз в два дні. Незважаючи на моє важкий стан, мене як і раніше постійно били, сподіваючись зломити мій дух. Іноді нас відвозили на допит в поліцейський відділок Діньсюй, іноді - в дев'ятому управління КОБ міста Чженьчжоу, так що у нас була можливість скуштувати "подвійний аромат" тортури. Особливо вони намагалися бити нас по голові і кінцівках.

Біблії зі мною у мене не було, так що я розмірковував про Слово Боже по пам'яті і в сльозах молився про наших церквах. Я вголос, гучним голосом, повторював вірші з Біблії, приймаючи близько до серця Божі обітниці, такі як Пс. 16: 1-3: "Господь - моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись? Якщо будуть наступати на мене злочинці, противники і вороги мої, щоб пожерти тіло моє, то вони самі спіткнуться і впадуть. якщо ополчився проти мене стане, не злякається серце моє; якщо проти мене війна, я надіятись буду ".

День і ніч я голосно співав духовні гімни. Одного разу черговий охоронець сильно розсердився на мене. Він запитав у мене: "Ти що, рецидивіст? Розташувався тут на все життя?"

Я відповів наступним чином: "Зовсім ні! Коли Господь скаже, я тут же буду на свободі!"

Хоча зовні моя поведінка могло здатися мужнім і сміливим, внутрішньо я журився і страждав. Під час одного допиту кобовци сказали, що мене чекає довічне ув'язнення або, в кращому випадку, каторга років на десять - п'ятнадцять.

Перед обличчям подібного безпросвітного майбутнього я не тільки нарікав і скаржився Богу, але навіть звинувачував Його: "Боже мій! Мені так хочеться служити Тобі і благовістити всюди, але тепер я, укладений в цій камері, не можу навіть ходити. Ти немічний і не можеш захистити мене! ".

Оскільки я не міг пересуватися самостійно, то носити мене на допит, в туалет і назад повинні були троє ув'язнених християн, в тому числі і брат Су. Я сидів в одиночній камері. Ми були розділені між собою і тому з нетерпінням чекали цих коротких миттєвостей спілкування.

Мене допитували в кабінеті, розташованому на три поверхи вище моєї камери, так що спілкуватися з братами найдовше ми могли по шляху на допити. Брат Су не хотів носити мене на місце тортур, але я порадив йому не переживати про це, адже в разі відмови вони все одно знайдуть ким замінити його. Часто кілька дорогоцінних хвилин спілкування з братами було досить, щоб набратися сил і стерпіти побої і образи, приготовані мені в цьому похмурому місці.

За характером брат Су людина небагатослівна. Він ніколи не говорив про те, що з ним робили, але одного разу я побачив, як він повертався в камеру. Людина міцної статури, відмінний бігун, він в той день, кульгаючи, ледве рухався по коридору. Тут я зрозумів, що катували і його.

Іноді мене носив на руках один молодий конвоїр. Цей юнак бачив, що я відчував страшні болі, і знав, що мене не лікували. Він доброзичливо сказав мені: "Ти дійсно страждаєш за Христа".

Здивований, глянув йому в обличчя. Він продовжував: "Мене направили сюди на роботу після закінчення поліцейського училища. Взагалі-то я з християнської сім'ї, але ми не такі віруючі як ви. Навіщо вірити в Ісуса і проповідувати про Нього, якщо за це позбавлятися свободи?"

Я сказав йому: "Зараз ти, звичайно, не можеш бачити якогось благополуччя в моєму житті, але в майбутньому я отримаю велике благословення, завдяки цим страждань за Ісуса".

Цей юнлша повинен був бити мене проти свого бажання - цього вимагали його посадові обов'язки, але він завжди цілився вдарити мене так, щоб завдати мені якомога менше шкоди.

Одного разу в камеру брата Су помістили "підсадну качку". Ця людина прикидався віруючим, але було ясно, що він тут для того, щоб шпигувати і зібрати якомога більше компромату. Він часто доброзичливо висловлювався про мене в присутності інших ув'язнених і питав брата Су: "Як ти думаєш, Юн спробує втекти?" Хоча ноги мої були страшно понівечені, влади ще побоювалися, що я постараюся бігти, коли з'явиться можливість!

Одного разу зеків виводили в туалет. "Подсадной качці" серйозно нездужала. Він був блідий як смерть, ніби-то вона і справді постукала в його двері. Я сказав охоронцеві: "У мене є невеликий досвід масажиста. Будь ласка, дайте мені п'ять хвилин і хворому стане краще."

Охоронець переніс мене в камеру, де сиділи мої брати у Христі. Коли я опинився там, брат Су блискучим поглядом попередив мене. Він схилив голову і почав молитися. В ім'я Ісуса помолився про хворого і я, поклавши руки на його голову. Через кілька миттєвостей хворий вигукнув: "Я відчуваю як би подих легкого вітерця!"

Кілька хвилин по тому охоронець повернувся і запитав: "Як іде масаж?"

"Нормально. Я майже одужав", - відповів хворий.

Бог абсолютно зцілив цю людину. Після того, як він поговорив з кимось і заплатив власним коштом, мій пайок покращився. Так ця людина віддячив мене. Після цього випадку я ще робив масаж деяким охоронцям, так що тюремний персонал в загальному став ставитися до мене краще.

Хоча "підсадну качку" і посадили шпигувати за нами, Бог благословив мене через нього. Він говорив, що його дружина таємно передала йому Біблію. Найімовірніше, він отримав Біблію від начальства, щоб представитися християнином і втертися до нас у довіру. Оскільки той не мав ніякого інтересу до читання, я взяв у нього Біблію і читав з ранку до ночі. На клаптиках паперу я писав вірші з Писання і передавав їх братам, щоб підтримати їх Словом Божим.

Кілька днів по тому, брат Су. надряпав на стіні в туалеті малюнок, що нагадує про наш обов'язок - залишатися вірними і не відрікатися від Господа. Під малюнком я приписав такі слова: "Кров, Смерть, Свідоцтво".

Пізніше на шматку туалетного паперу брат Су написав для мене декілька біблійних віршів і слів підбадьорення. Звернувши і сховавши цю записку в манту, він передав її мені в їдальні. Там були такі слова: "З народження Церкви і до цього дня кожен, хто слідує за Ісусом, повинен нести свій хрест і розплатитися високою ціною". Крім того, брат Су натякав, що не здивується, коли дізнається, що я втік з в'язниці при першій же можливості ".

Однак плин часу ніби сповільнилося, чому я все більше і більше занурювався у відчай. Мені здавалося, що Господь відкинув мене і залишив помирати у в'язниці. Ноги мої були понівечені, це дух упокорений. Щоб якось полегшити біль, я всю ніч тримав покалічені ноги на стіні. Моя дорога дружина ДЕЛІНА перебувала в жіночій в'язниці. Мені не було відомо нічого про долю Ісаака і Юйлінь. Я перебував при смерті.

ДЕЛІНА:

Життя нашої сім'ї була незвичайною, і нашим дітям доводилося переживати важкі часи, хоча при цьому вони не були позбавлені великої любові Божої. Господь утішав їх в стражданнях через наших сестер і братів.

Чи не дитячі страждання випали на долю Ісаака. Найважче йому довелося навесні 1997 року, коли ми обидва були кинуті до в'язниці за проповідь Євангелія. Ісааку тоді виповнилося лише тринадцять років.

За китайським законодавством у разі ув'язнення обох батьків, держава бере їх дітей під свою опіку і містить їх в "безпечній обстановці". Йдеться про "промиванні мізків" атеїстичним освітою і настроюванням дітей проти батьків.

Коли ми з Юному опинилися у в'язниці, наші друзі відвезли Ісаака і Юйлінь з рідного села в місто Наньян, де вони стали ходити в школу під вигаданими іменами. Але їх розшукувала служба безпеки, так що довелося дітей переправити в місто Чженчжоу, столиці провінції Хенань .. Там теж виявилося не зовсім безпечно, і тоді їх відправили в далеку провінцію Шаньдун, де їх прийняла одна християнська родина.

Для Ісаака і Юйлінь це було страшно важкий час. За кілька місяців їм довелося кілька разів змінити школу і чотири рази місце проживання. На плечі Ісаака лягла велика відповідальність. Він повинен був піклуватися про свою молодшу сестру і постійно з'ясовувати, що сталося з нами.

Пізніше нам розповідали, що в провінції Шаньдун Ісаак ходив дивлячись вниз, в надії знайти хоч якісь - то гроші, які, можливо, хтось кинув. Християнська родина, опікувалася наших дітях, була дуже бідною і засобів ледь вистачало на прожиток.

Після мого звільнення мене таємно вивезли з провінції Хенань на побачення з дітьми. Ось що сказав мені Ісаак, коли вперше після довгої розлуки побачив мене: "Мамо, тепер вся турбота про сім'ю на мені".

Я запитала його: "Ісаак, ти ще дитя. Чи зможеш ти нести це непосильний тягар в твоєму віці?"

Мій тринадцятирічний син відповів: "Папа знову у в'язниці. Як ми будемо жити далі? Я буду тепер піклуватися про майбутнє".

Шлях до об'єднання | чудове позбавлення
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати