загрузка...
загрузка...
На головну

З низів суспільства | Бог благословляє всю мою родину | шляхом гонінь | Долиною смертної тіні | Кінець великого посту | Бог дарує мені сина і безліч братів | Надія на майбутнє | Гірке побачення з рідними | Шлях до об'єднання | Третій термін - при смерті |

Бог виливає Свою жахливу силу

"Ти випробував нас, Боже, переплавив нас, як срібло. Ти ввів нас в пута поклав нам на стегна, посадив людині по головах наших. Ми увійшли в вогонь і в воду, і Ти вивів нас на волю ... Прийдіть , послухайте, усі, хто боїться Бога, а я розкажу вам, що Він учинив для моєї душі "(Пс. 65: 10 - 12, 16).

Незадовго перед кінцем свого чотирирічного терміну я потрапив в ще більшу біду і виявився в одиночній залізної камері. Тепер я був впевнений, що смертного вироку мені не уникнути.

Одного ранку за мною прислали охоронця, щоб привести на відкритий допит, який, як правило, тривав весь день. Якраз перед цим я закінчив молитися і прославляти Господа.

Побачивши мене в радісному настрої, охоронець здивувався: "Чому ти радієш? Хороший сон приснився?" Я не відповів йому, продовжуючи наспівувати.

Тоді він обірвав мене: "Не радій. Сьогодні тобі не поздоровиться. Подивимося, як ти заспіваєш під вечір".

Він перевірив мої наручники і, підштовхнувши в спину, повів на допит.

Там мене вже чекали вісім посадових осіб. На столі були розкладені знаряддя тортур. Однак Бог позбавив мене від усякого страху, і я міг дивитися на ці інструменти без здригання.

Я сів на стілець.

Звернувшись до мене, суддя вимовив: "Юн, ми даємо тобі останню можливість. У нашої влади засудити тебе ще на 15-20 років, якщо ти відмовишся співпрацювати з нами і не зізнаєшся у своїй злочинній діяльності".

Я мовчки дивився на нього.

Тут заговорив заступник завчальніка повітового відділення КОБ: "Громадянин Юн, згідно з матеріалами справи, ви підтримували злочинні відносини з паном Су Юн -дзе, і, з подачі іноземців, склали політичну змову проти нашої держави. Цих фактів достатньо, щоб засудити вас до смерті. але ми хочемо, щоб ви щиросердно зізналися в злочині. Назвіть нам імена тих, хто керує злочинцем Су Юн дзе. Якщо ви відкриєте нам їхні імена, ми врахуємо це як пом'якшує провину обставина. в іншому випадку ви сильно пошкодуєте ".

Тут я не на жарт розсердився. Я встав і, піднявши до неба руки в наручниках, голосно заявив: "Не кажіть мені нічого більше! Я готовий прийняти смерть! Відповідати на ваші питання я не збираюся. Робіть зі мною що завгодно!"

З цими словами я сів

У глибині душі я молився: "Господи Ісусе! Я все одно буду любити Тебе, нехай мене навіть розстріляють".

Всі були просто здивовані. Досвідчений суддя з провінційного уряду сказав: "Добре, Юн! Ми знаємо, що ти дійсно християнин. Однак наша держава хоче допомогти тобі. Ми не збираємося вбивати тебе, не треба так хвилюватися. Ти тільки прояви розсудливість і подумай про пропозицію. А тепер повертайся в свою камеру. Через пару днів ми запросимо тебе і послухаємо, що ти нам скажеш ".

Опинившись у своїй залізній клітці в рідині на підлозі, я заспівав пісню:

Що загрожує мені завтра, я не знаю, Боже ...

За мене Ти помер - за Тебе я теж

Померти хотів би, так як обраний, знаю,

І Тобі любов'ю послужити бажаю!

Через два дні близько дев'ятої години ранку за мною з'явився старший наглядач. Я здивувався, коли він мені сказав: "Збирай речі, Юн. Приготуйся до від'їзду".

Я здивувався: "Куди це?"

"Ми переводимо тебе назад в Наньянському в'язницю. Там тебе буде судити місцевий суд".

Мене везла в Наньян поліцейська машина. Ковдра, одяг, Біблія і все інше, що я мав на цьому світі, було зі мною. На мене наділи наручники і посадили в машину з озброєною охороною по обидва боки.

У Наньян ми прибули після обіду в той же день. З тих пір, як я залишив рідне місто, пройшло близько чотирьох років. Як виявилося, мене привезли не в тюрму - машина в'їхала в якийсь великий двір. Вивіска свідчила: "Територіальне управління Комітету громадської безпеки".

Охоронці зняли з мене наручники і дали вмитися. Потім мене ввели в розкішний конференц - зал. Тут мене чекала група людей. Серед них були глави місцевого відділення КОБ, голова Комітету у справах релігії, секретарі місцевих відділень КПК і дехто з керівництва "Патріотичної церкви трьох благ"

Глава місцевого відділення КОБ звернувся до мене з такими словами: "Юн, ми вважаємо, що ти вже зрозумів, в якому серйозному становищі опинився, так що не будемо повторюватися. Згідно із законом Китайської Народної Республіки ми зобов'язані засудити тебе ще на один термін, але ми знаємо, що ти дуже упертий і не змінишся. Ми порадилися і вирішили, що відпущу тебе ".

І зараз Святий Дух нагадав мені з Слова: "Ти не мав би наді Мною ніякої влади, якби не було дано тобі згори" (Ін. 19:11).

Посадові особи продовжували: "Однак ми звільнимо тебе тільки на певних умовах:

1. Протягом двох років ти будеш позбавлений всіх політичних прав. Як політв'язню, тобі не уникнути ганьби.

2. Ти звільнена під голосний поліцейський нагляд.

3. Один раз на місяць ти повинен бути в місцеве відділення КОБ і повідомляти про свої справи за минулий період.

4. Ти втрачаєш права виїзду за межі свого проживання. Ти не маєш права говорити про свою віру. Про відвідування твого будинку сторонніми ти повинен доводити до відома місцева влада. Якщо ти не будеш дотримуватися цих вимог, тебе чекає суворе покарання.

5. Ти повинен стати членом "Патріотичної церкви трьох благ", яка визнана і зареєстрована нашою державою ".

Після того, як ці п'ять пунктів були зачитані вголос, мене попросили підписати папір на підтвердження моєї згоди на ці умови

Я ввічливо відповів: "Шановні громадяни начальники, тут є одна умова, яку я виконати не можу. Це п'ятий пункт. Я не хочу і не можу стати членом" Патріотичної церкви трьох благ ", так як це державна політична організація. Як позбавлений всіх політичних прав, я не можу вступати в члени якої б то не було політичної організації ".

Вони знайшли в моїх словах певний резон. Не знаючи, що відповісти, вони обмежилися серйозним попередженням: "Юн, ми знаємо, що тобі нелегко змінити свої шляхи. Горбатого молила виправить. І все-таки не мудрувати: якщо ти знову почнеш налаштовувати людей проти державної релігійної політики, то будеш розплачуватися за все наслідки до кінця свого життя ".

Як виявилося, мені вже купили квиток на автобус до мого села. Це був останній вечірній рейс. щоб відвезти мене на станцію, прислали машину. Серце моє гучно калатало. Я радів і дякував Господу.

Це сталося 25 січня 1988 року. Минуло рівно чотири роки з того дня, коли мене, залитого кров'ю, в наручниках, просмикнутих під сталеву поперечину поліцейського фургона, привезли в Наньян. Чотири роки тому в цей день почався мій сімдесяти чотириденний пост.

І ось нарешті - свобода!

Автобус в'їхав у село після півночі. У темряві по обледенілій дорозі я пішов до свого дому. Я був надзвичайно схвильований і збуджений - мені було добре відомо, скільки страждань перенесла моя сім'я під час моєї відсутності.

Я поспішав вузькою стежкою повз будинки. З димарів до неба здіймалися стовпи диму: в той рік видалася холодна зима.

І ось мій будинок. Я зупинився. все це нагадувало сон.

Чого я тільки не пережив за ці чотири роки, але Бог завжди був зі мною. Мене страшно катували, але Бог був зі мною. Я стояв перед різними суддями і судами, але Бог був зі мною. Я був голодний, і навіть падав непритомний від виснаження, але Бог був зі мною.

У моїх стражданнях Бог ні разу не зрадив мене, тому що любив і ніколи не залишав мене. Він був завжди вірний. Благодаті Божої для мене завжди було достатньо - Він відшкодовував всі мої потреби.

Я зовсім не страждав за Ісуса в тюрмі. Ні! Я був там з Ісусом, і кожен день реально відчував Його присутність, радість і мир. Той, хто опинився за гратами за віру в Бога, анітрохи не страждає. Якщо ж людина страждає в тюремному світі, значить людина не має близького спілкування з Богом.

Коли я був на волі, мені в певному сенсі стало не вистачати в'язниці. За гратами духовне спілкування з братами було дуже глибоким і солодким. Нас з'єднували дуже міцні узи. Ми служили один одному любов'ю і вважали один за одного свої душі. На волі відносини між людьми, зайнятими суєтним справами, переважно дуже поверхові.

Мої рідні не очікували мене. Вони не знали точно, коли мене повинні були звільнити і не мали про мене ніяких звісток. Зовнішні двері будинку були замкнені. Я постукав і моя дорога ДЕЛІНА, здивована і радісна, відкрила мені двері. Малюк Ісаак мирно спав. ДЕЛІНА розбудила його, і вони удвох дивилися на мене широко розкритими очима, бажаючи переконатися, що це був я, а не сон або бачення.

Ісааку виповнилося чотири роки, але ми ще не бачили один одного. Він чіплявся за маму і питав: "Хто це? Це не мій тато! Хто це?" Це боляче ранило мене, але пройшло кілька днів, і мій синок звик до мене і не став цуратися.

А тоді ми впали на коліна і подякували Богові за те, що наша сім'я знову разом. Потім ми обнялися з ДЕЛІНА і всю ніч плакали і сміялися, розповідаючи про пережиті труднощі, витриманою боротьбі і про милість Божу, виявленої до нас.

Коли я повернувся додому, моєї матінки не було. Вона відправилася в Наньян, сподіваючись дізнатися, коли мене звільнять. Адже керівництво не прийняло її і не відповіло на жоден з її питань. Матушка повернулася додому на другий день після мого звільнення, скрушно і розчарована. Ви можете уявити її невимовну радість, коли вона побачила мене вдома!

Одного разу вночі, через три дні після звільнення, я мав дивне видіння і тут же зрозумів, що Господь бажає напоумити мене через нього.

Я побачив натовп християн, які гналися за мною. В руках у мене був яскравий ліхтар розміром з яйце. Вони намагалися відібрати його у мене, тому я сховав його, але світло пробивалося через одяг. Що б я не робив, ці люди постійно переслідували мене.

Я прокинувся весь мокрий від поту. Розбудив дружину: "Нам треба помолитися. Тільки що я бачив страшний сон". Коли я поділився з ДЕЛІНА подробицями цього бачення, вона сказала: "Господь хоче напоумити нас, що укрити тебе від віруючих буде дуже важко. Коли вони дізнаються, що ти тут, вони все з'являться сюди на зустріч з тобою. І тоді влада заарештують їх. ось чому вони випустили тебе з в'язниці. вони хочуть скористатися тобою, як світлом для залучення метеликів. Коли віруючі зберуться, поліція нападе на них ".

Це бачення стало збуватися. Через два тижні після мого звільнення відбувся об'єднаний з'їзд КОБ і Народних зборів КНР. На з'їзді було привселюдно оголошено про повну свободу совісті в Китайській Народній Республіці. Критиці піддавалися тільки лише домашні церкви. Тут також оголошено про моє звільнення з місць позбавлення волі і передачі під суворий нагляд місцевих органів влади. Крім того, делегати з'їзду були повідомлені про п'ять пунктах, які були нав'язані мені перед звільненням. Цим документом на з'їзді намагалися зганьбити мене.

Одного разу рано вранці до мене прийшли брати - відповідальні служителі. Мене провели на збори керівництва. Моє серце горіло святим вогнем. Ми всі молилися про відродження. Багато молодих людей плакали. Всі присутні оновили свою посвяту.

Вогонь Святого Духа горів на моїй батьківщині в Наньяні. Безліч чудес і тисячі звернень відбулися протягом короткого часу. Цей вогонь спалахнув і в інших місцях.

За мною уважно стежили, так що я не міг відправитися куди хотів. Щоб залишити своє село, я спочатку повинен був оформити письмовий дозвіл. Від мене вимагалося раз на місяць з'являтися в місцеве відділення КОБ і повідомляти про свої заняття. Це було для мене жало в плоть.

Одного разу я почав благати Бога: "Господи, Ти не сказав Петру, що Бога повинно слухатися більш, як людей! А тепер з цього часу я більше не буду доповідати владі про себе, а стану коритися тільки Тобі".

Господь зразу відгукнувся в моєму серці: "Отож, коріться кожному начальству ради Господа ... бо така Божа воля, щоб ми, роблячи добро, затикали уста неуцтво нерозумних людей" (1 Петра 2: 13, 15).

Ось чому я два роки дотримувався всіх потрібне від мене і раз на місяць був у відділення КОБ, щоб відзначитися. Тут я ловив будь-яку можливість свідчити про Слово Боже місцевим кобовцам. Повідомляючи про свої заняття за минулий період, я ніколи не говорив їм, де я благовістив. У своїх повідомленнях я говорив тільки про тих одкровеннях, які Господь тиск мені з Свого Слова.

У березні 1988 року ми почули, що в південний Китай, місто Гуанчжоу, доставлені Біблії. Віруючі християни їх зарубіжних країн доставили ці Біблії контрабандою через Гонконг. Мені також розповіли про одного американського пастора, який влаштувався в Гонконзі з любові до китайського народу. Він говорив і проповідував по китайськи, причому швидко.

ДЕЛІНА, почувши про це пастора, запропонувала мені зустрітися з ним і взяти кілька Біблій для нашої домашньої церкви. Вона взяла на себе всю відповідальність за мій виїзд з села і переконала мене не турбуватися про дозвіл місцевої влади.

Через 30 годин я прибув в Гуанчжоу і зустрівся з цим братом з Америки. Він розповів мені, що полюбив Китай і хоче покласти душу за китайський народ. Його бажання глибоко зворушило мене. Це було моє перше спілкування із західними християнами. Вони зібрали багато пакетів з Бібліями, в яких так потребували домашні церкви.

З тих пір ми стали приймати у себе іноземних гостей - віруючих християн. Нам подобалося перебувати в їхньому товаристві. Ми були вдячні їм за Біблії і багато іншого, ніж вони забезпечували нас, хоча іноді приймати їх було важко, оскільки ми самі ледь зводили кінці з кінцями. У той час ми піднімалися в 5 ранку для щоденного молитовного служіння, а після молитви і сніданку ревно трудилися для Господа до півночі.

Віруючі з домашніх церков любили слухати довгі проповіді з Слова Божого. Багато Китайські проповідники вміли говорити натхненно, без зупинки, протягом багатьох годин. Так тривало день за днем. Ми побачили, що деякі з наших гостей могли виступати не більше сорока п'яти хвилин, після чого вони виснажувалися і сказати їм вже не було чого! Так що ми запрошували тільки тих служителів, які могли проповідувати не менше двох годин поспіль.

! 989 рік виявився вирішальним для домашніх церков. Дозріла жнива: нам необхідно було об'єднатися. Жахлива різанина на площі Тяньаньмень першого червня вплинула на настрій безлічі людей в Китаї. Розправа над мирною демонстрацією дискредитувала комунізм в очах мільйонів людей, зігравши роль пускового механізму в пошуках ними духовних істин.

У 1989 році Святий Дух потужно сколихнув весь Китай. Все менше людей вступало в ряди КПК, і все більше приєднувалося до Церкви.

Якщо між 1971-89 роками більшість віруючих становили літні селяни, то з 1989 року за Христом було багато освічених людей, державних службовців і робітників. І безліч колишніх комуністів залишали порожню марксистську ідеологію, приймаючи християнську віру.

Добра Новина поширилася і в моєму рідному селі. Кілька членів КПК вийшли з її лав, увірувавши в Ісуса, хрестилися і почали благовістити! Грішники отримували порятунок і багато хворих зцілювалися. Сила Євангелія стала предметом розмов серед сільських жителів. Кожного, здавалося, потрясло могутність і реальність існування Бога. Навіть сусіди, які знущалися над моєю дружиною всі ці роки, покаялися і стали твердими віруючими. Вони глибоко жалкували про те, що гнобили мою сім'ю.

У ніч арешту в 1983 році я кричав: "Я людина з неба! Мій будинок в селі євангельському!" Тепер це істинно так! Милістю Божою наше село справді перетворилося в село Євангельське.

Влада знала, що багато хто звертався до Бога і багато чудес відбувалося в той час, але вважали за краще залишатися в своїх ділянках і не гнати домашні церкви. Поліцейські боялися нас, оскільки бачили, що почала діяти могутня сила. Вони знали, що виступати проти народу Божого нерозумно і небезпечно.

Наші співробітники не мали ніякого семінарського освіти, але воістину виконувалися силою Святого Духа. Щоразу під час благовістя слухачі були вражені їх вченню, так що ім'я Ісуса ставало відомим все більше і більше. "Бачачи ... що то люди обидва невчені та прості, дивувалися, і пізнали їх, що вони були з Ісусом" (Діян. 4: 13).

Глави домашніх церков були зайняті так, що у них навіть не залишалося часу на прийом їжі і на спілкування з сім'єю. Звідусіль було чути македонський заклик: Прийдіть і розкажіть нам про Ісуса. Час тоді був дивовижний, і ми намагалися з усіх сил трудитися на ниві Божій - збирати жнива, використовуючи сприятливі дні.

Одного разу мене запросили провести святі збори в місті Веньчжоу, що в провінції Чжецзян. Там Господь творив безліч чудес. Сліпі прозрівав, глухі починали чути, а кульгаві ходити. Нас оточував народ, спраглий Господа, В надії знайти зцілення, люди торкалися до моєї одязі. Зрештою, треба було шість або сім молодих людей, щоб винести мене з зборів.

У провінції Аньхой на зустріч прийшло більше двох тисяч чоловік. На зборах, під час моєї проповіді, внесли чотирьох біснуватих. Багато років ніхто не міг дати собі раду. Лікарі і фахівці намагалися їх лікувати, але одержимим ставало тільки гірше.

Один з цих людей став просто жахом для церкви. Він неодноразово робив замах на життя пастора і вимагав, щоб той вклонився і служив його бісам. Він перебував на обліку як соціально небезпечний хворий, і в часі загострень захворювання поліція тримала його в наручниках. Якийсь час християни молилися за цю людину, але краще йому не ставало.

Коли ми помолилися Ісусу за цих чотирьох одержимих, троє з них негайно позбулися бісів. Але людина, одержимий духом вбивства, вступив з нами в непримиренне бій. Ми молилися про його зцілення до четвертої ранку, але він не втомлювався проклинати нас і викрикувати на нашу адресу погрози. Особливо йому хотілося вбити мене. Біс в цій людині насміхався наді мною, звертаючись з такими словами: "Ти кажеш, що маєш владу над бісами, а мене вигнати не можеш! Тут мій будинок, і я нікуди звідси не піду!"

За багато годин, проведені в молитвах над цією людиною, ми виснажили всі свої сили. Ми прочитали безліч молитов, але нічого не допомагало. Нарешті, розчаровані і спустошені, ми відступили: "Господи, ми нічого не можемо зробити".

Раптово, в той час як ми сиділи в зневірі духу, Дух Божий зійшов на нас, а людина, одержимий бісами, забився в судомах. Ми тут же скочили і поклали на нього руки. І зараз біси залишили його.

Так в той ранок Господь дав нам черговий урок. Коли йдуть наші сили, то це не поразка, а доступ до безмежних джерел Божим. Воістину, коли ми самі по собі багато недужих, то сильні в Бога.

У той час народ прагнув Бога. Якщо вам не доводилося бувати в такій обстановці, то вам не зрозуміти, на що це схоже. У деяких провінціях сила Божа виявлялася настільки приголомшливо, що люди, бувало, викривали Святим Духом по шляху на збори. Вони падали на коліна прямо на порозі і каялися в своїх гріхах.

Нужда в Благовісник була така велика, що ми не знали, що робити далі.

Брат Чжан Ронлян і його співробітники питали: "Що ж нам робити? Нас запрошують по всій країні на благовістя і зцілення. Ми тепер як свічки, підпалені з обох кінців".

Одного разу я почув ясний голос: "Підіть в пустелю і моліться! Ви повинні молитися і проповідувати. Перш молитва, потім проповідь".

Тоді багато пасторів домашніх церков стали наставляти новонавернених. Перш ми робили основний упор на благовісті, тепер ми вирішили не тільки купувати душі для Христа, а й виховувати учнів.

У квітні 1989 року ми приступили до програми інтенсивної підготовки. Багато біблійні школи розташовувалися на схилах гір в видовбаних печерах.

Коли Бог починає діяти, краще що ми можемо зробити, це приєднатися до Нього. Всі людські плани та стратегії стають непотрібними і нікчемними: вони несуться геть, як парасольки під час урагану.

Незабаром після звільнення з в'язниці я дотримав своєї обіцянки перед страченим братом Хуан і відвідав його батьків. З часу звернення і страти Хуаня пройшло вже три з половиною роки. Його батьки все ще зберігали його "лист", написане кров'ю ".

Я сказав їм: "Хоча ваш син помер, дух його живий і зараз знаходиться з Христом Ісусом на небесах. Його слова в листі, які він написав кров'ю, так само живі. Сьогодні я прийшов до вас, щоб розповісти про останнє бажання вашого сина. він сказав, що ви повинні увірувати в Ісуса! "

Батько і мати Хуаня, будучи членами КПК, займали високе положення в суспільстві. Але я бачив, що Святий Дух торкнувся їхніх сердець, хоча вони коливалися, розуміючи, що віра в Христа Ісуса обійдеться їм дуже дорого.

Після нашого багатогодинного розмови вони сунули мені в кишеню згорток з грошима за відвідування. Я вийняв ці гроші і поклав їх на чайний піднос зі словами: "Мені не потрібно грошей. Мені потрібно придбати ваші душі для Христа! Тепер в ім'я Ісуса Христа Назарея я наказую вам встати на коліна і прийняти Ісуса своїм Спасителем!"

Батьки Хуаня тут же встали на коліна і зі сльозами на очах сповідували перед Господом свої гріхи.

За сьогоднішній день вони неухильно слідують за Господом.

Кладовище в тернина й будяччя | другий термін
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати