загрузка...
загрузка...
На головну

З низів суспільства | Бог благословляє всю мою родину | шляхом гонінь | Долиною смертної тіні | Кладовище в тернина й будяччя | Бог виливає Свою жахливу силу | другий термін | Гірке побачення з рідними | Шлях до об'єднання | Третій термін - при смерті |

Бог дарує мені сина і безліч братів

1. Аліментні обов'язки братів і сестер.
  2. Аліментні зобов'язання братів і сестер
  3. В арсеналі професіоналів є безліч подібних способів.
  4. Вибір з безліччю атрибутів
  5. Для якого органу характерні безліч лімфоцитів, відсутність фолікулів і сетевидной епітеліальний остов?
  6. Якщо AIB, але A?B, будемо говорити, що A - суворе підмножина безлічі B.

"А Богові подяка, що Він постійно чинить нас переможцями в Христі, і запашність знання про Себе через нас виявляє на всякому місці. Бо ми пахощі Христові Богу в рятованих і в тих, хто гине" (2 Кор. 2: 11-15).

Як тільки мене внесли в камеру, на мене накинувся охоронець: "Як ти наважився тріпатися і жерти, коли стільки часу і рота не відчиняв? Шкуру з тебе спущу! Ну, постривай у мене!", - І він з гуркотом замкнув за мною залізну двері.

Потім ображати мене почав староста нашої камери: "Ні, ви тільки подивіться на цього фокусника! Кожен день тут косив під вмираючого. Ось я вбивав і ґвалтував, а все-таки живу і здрастуй, а ти через свою віру в Христа все таки здохнеш як шолудивий пес ".

Інший в'язень, мусульманин, прогарчав: "Як ти посмів говорити про якогось Ісуса всупереч закону? Тобі давно пора на той світ. Небесний закон буде судити таких свиней, як ти!"

Все в камері знали, що від страшної слабкості у мене підкошувалися ноги і без сторонньої допомоги я не міг зробити й кроку. Протягом багатьох тижнів я не вимовив ні слова. Коли ж до мене долинули ці образи, Святий Дух надихнув мене виступити перед ними. Всі остовпіли, коли я встав на ноги і оголосив гучним голосом: "Друзі, у мене є для вас повідомлення від мого Бога. Будь ласка, вислухайте!"

Вони здивувалися, що я не просто встав, але і заговорив з незвичайною силою і владою. Від мене залишилася шкіра та кістки. Вони сперечалися, коли я помру, однак, тепер я стояв перед ними і говорив голосно і владно!

Я сказав їм: "Друзі мої, Бог послав мене сюди для вашого ж блага. В день, коли мене принесли сюди в камеру, я сказав вам, що я пастор і вірую в Ісуса. В першу ніч я співав вам про Бога і говорив про спасіння, яке дається кожному. ви могли дізнатися мене особисто, Крім того, ви самі свідки, що весь цей час я не пив і не їв. і ось я питаю вас, чи було таке в історії, щоб людина, пост сімдесят чотири дні, залишився живий? Хіба не ясно, що Бог заступився за мене, показавши Свою силу і владу!

Тепер мій Господь дав мені силу встати перед вами і сказати про Ісуса, Який є істинний і живий Бог. Доки вам жити в гріху, роблячи зло! Коли прийде судний день, як ви уникнете пекла? Тільки Ісус може врятувати вас!

Сьогодні Господь милостивий до вас і дає можливість покаятися і отримати прощення гріхів. Падайте на коліна перед Ісусом, зізнайтеся в гріхах і просите Бога пробачити вас. Іншого шляху порятунку немає! "

Коли я закінчив, на людей наче впала бомба! Уже ніщо не могло втримати їх від покаяння. Староста нашої камери зі словами, "Юн, що мені робити, щоб мені спастися?", Перший упав на коліна.

Решта, в тому числі і мусульманин, теж кинулися на коліна: "Що нам робити, щоб спастися? Як отримати прощення?" Кожен з цих запеклих гріхом людей в потоках сліз каявся в пороках, приймаючи Господа Ісуса Христа в своє серце.

Вони каялися і в тому, що погано поводилися зі мною. Я простив їм, як простив своїм братам Йосип. Я підбадьорив їх такими словами: "Ось Ви задумували зробити те, що заховати при житті великий народ!" (Бут. 50: 20).

Води у нас було небагато, і я хрестив їх усіх, березневі на кожного по кілька крапель.

Тюремний охоронець, почувши з коридору шум і хвилювання в нашій камері, кинувся до дверей. Кілька хвилин він стояв як укопаний, не зронивши ні слова, вражений відкрилася йому картиною.

Відносини в нашій камері абсолютно змінилися. Тепер ці прощені грішники мали нові, чуйні серця. Їх мова і поведінка змінилися докорінно. Раніше в камері №2 правили гордість і ненависть - тепер запанували радість і мир.

Новонавернені ходили зі сльозами на очах, уражені тим, як Господь виливав на них потоки благодаті. Коли їх виводили на прогулянку у двір, вони не упускали можливості сповістити про Христа укладеним інших камер. Таким чином, Добра Новина стала сьогодні представив у в'язниці всім. У ті дні багато покаялися й увірували в Господа!

З милості Божої у мене тепер з'явився новий працю - виховувати і навчати новонавернених у в'язниці!

Незабаром повинні були звільнити брата Фу. На клаптику туалетного паперу я накидав пару рядків і попросив його передати цю записку ДЕЛІНА. Я відчував її: "Твій шлях - це шлях хреста. Чи була ти іскркнна, коли вручала своє життя Господу? Залишаєшся ти вірною Йому?" Я присвятив їй такі вірші:

Улюблене дитя Боже!

Нехай наші тіла в'януть, старіють,

Нехай наші друзі і рідні відходять ...

Нехай хресною дорогою нам йти все важче,

Але ти все ж дій з волі Господньої.

Уклавши шлюб, ми мріяли з ДЕЛІНА про дітей, але в той час, коли всюди поліцією були розклеєні мої фотографії, ми не могли проводити достатньо часу разом. Одного разу, незадовго до мого арешту, я потайки пробрався додому, ось тоді вона і завагітніла.

Незабаром мене заарештували.

Одного разу вночі в камері мені приснився дивний сон. Я побачив радісну і щасливу ДЕЛІНА з сином на руках. Вона підійшла до мене і лагідно запитала: "Як ми назвемо нашого сина?"

Беручи дитини з її рук, я згадав схожий випадок з Писання, коли Авраам прийняв довгоочікуване дитя і назвав його Ісаком. Коли я сказав дружині: "Назвемо його Ісаак". Вона радісно посміхнулася і взяла Ісаака на руки.

Я прокинувся і вже не міг заснути. Чудовий сон не виходив з голови.

На наступний день, вранці 19 квітня 1984, рідні принесли принесли мені в тюрму добру звістку, яку один охоронець дружелюбно повідомив мені: "Юн, у тебе народився син. Через кілька днів вони будуть відзначати цю подію. Ось тобі папір і олівець. Дружина просить вибрати ім'я синові ".

Тут я згадав сон, який бачив напередодні. Я подякував охоронця, і написав ДЕЛІНА: "Назвемо його Ісаак". Потім я написав листа малюкові:

Моєму дорогому синові Ісааку,

Коли ти народився, твій тато був у в'язниці заради Христа. Я не знаю, синку, чи доживу до того дня, коли побачу тебе. Люди бажають своїм дітям успіхів у житті, а твій тато бажає одного - щоб ти полюбив Господа Ісуса Христа і пішов услід за Ним. Ісаак, завжди довіряй Господу, і, коли підростеш, станеш чоловіком Божим. Твій батько.

Перевіривши лист, охоронець не знайшов в ньому нічого забороненого і передав його сім'ї.

ДЕЛІНА: Після першого побачення з Юному у в'язниці пройшло зовсім небагато часу і у нас народився син.

Само по собі це було диво. Акушерка, яка допомагала мені народжувати, сказала, що вперше в житті бачить, як жінка народжує без болю. Я кажу абсолютно щиро, тому що мені дійсно не було боляче. Це була милість Божа до мене.

За кілька, як мені народити, мені веліли прийти в лікарню і зробити аборт. У місцевому органі державного планування сім'ї ДПС) сказали: "Твій чоловік ніколи не вийде з в'язниці. Пожалій себе і не дай дитині вступити в цей світ.". Мені веліли повернутися через кілька днів, і тоді мені зроблять операцію.

Я страшенно злякалася. Звичайно, я ні за що не погодилася б на аборт, але, якби я не прийшла в лікарню, мене все одно розшукали б і провели операцію насильно. Я розповіла про все матері, а так же братам і сестрам у Христі. Вони гаряче молилися, благаючи Бога допомогти мені в цьому безвихідному становищі. Господь відповів на їхні молитви! Я народила на два місяці раніше запланованого терміну і до того, як держава встигла втрутитися з примусовим абортом! Коли до нас прийшли представники місцевого органу ДПС розбиратися, чому я не з'явилася в призначений день в лікарню - вони побачили мене в кріслі з дитиною на руках! Їм довелося піти ні з чим!

Ми передали Юну записку, де повідомили про народження сина, а він написав з в'язниці нам: "Назвемо його Ісаак". Господь напоумив його сновидінням, і він уже знав, як назвати сина.

Часи тоді були дуже важкі. Ми вкрай потребували. Поліція конфіскувала в нашому будинку всі - - горщики, каструлі, меблі і навіть нашу одяг. Нам з матір'ю Юна не залишалося нічого іншого, як працювати в поле, інакше ми померли б з голоду. Матері Юна було вже за шістдесят, але вона залишалася міцною і рухомий.

Не минуло й тижня після народження Ісаака, як нас відвідали кілька братів і сестер у Христі. Вони пройшли сто кілометрів, щоб допомогти моєї свекрухи і мені в поле. Старих жінок, які працюють на полі, в нашому селі можна було по пальцях перерахувати. Польові роботи призначені для молодих і сильних. Наші помічники бачили, як доводилося згинатися від важкої роботи матері Юна.

Друзі зібрали за нас урожай пшениці і зв'язали його в снопи, але в житницю не перенесло, а залишили на краю поля. Незабаром піднявся сильний вітер. Мати Юна побігла в поле, щоб постаратися вивезти хліб до того, як його приб'є дощ. Полив дощ і загримів грім. Сталося так, що гарба, навантажена пшеницею, перекинулася, придавивши руку і ногу матері Юна до землі. У цьому положенні вона пролежала в брудній канаві, як в пастці, кілька годин. Я була вдома з новонародженим і про те, що трапилося нічого не знала.

Пізніше у матері Юна визначили перелом плеча і стегна.

Це було страшне горе, яке я вже не могла винести. Чоловік був у в'язниці. Більшість друзів і рідних мене залишили. Я одна вибивалася з сил з новонародженим, а тут злягла і мати Юна.

Тепер я працювала в полі одна, мої сили були виснажені до краю. Одного разу під час польових робіт у мене сильно закрутилася голова і я втратила свідомість. Так я пролежала багато часу. Коли я прийшла в себе, то розплакалася, так як зрозуміла, що не потрібна нікому з рідних. А невістка і сусіди тільки й робили, що паплюжили мене. Дивлячись на небо, я стала співати Псалом 123: "До Тебе Свої очі я зводжу, що на небесах Хіба ж очі наші - до Господа, Бога нашого, аж Він помилує нас. Помилуй нас, Господи, помилуй нас, бо погорди ми досить наситились; досить душа наша ганьбою, від пишних погорди від гордих ".

Юн: Під час чергової хвилі гонінь за ґрати кинули дев'ять служителів нашої церкви і я. За багатьма християнським домівках пройшли з обшуками і наклали великі штрафи за зберігання Святого Письма та іншої християнської літератури.

Багато віруючих були залякані цим, але Святий Дух видалив їх страхи і поставив нових керівників церкви. По всій країні пронісся свіжий вітер відродження. Молитовні збори тривали ночами, і багато душ прокидалися від духовної сплячки. Знаки та чуда були звичайним явищем. Люди приносили своїх хворих в домашні церкви і отримували зціленими. Страждаючі душевними хворобами і одержимі бісами знаходили повне позбавлення, зцілюючись ім'ям Ісуса.

Християни продовжували свідчити в тюрмах за підтримки згори, оскільки возносилось безліч ревних молитов про кожного з них. Велике число укладених звернулося до Бога.

Багато державні службовці та члени Комуністичної партії Китаю (КПК) увірували в той час в Ісуса. Деякі з них навіть стали вірними Христовими свідками.

У селі під назвою "Залізний храм Будди", що знаходиться в 10 км від нашого будинку, жила одна сестра у Христі ім'ям Чжі. Її чоловік, багата людина, в Бога не вірив і поклонявся ідолам. Він не бажав слухати дружину, яка благала залишити помилкових Богів і поклонитися Ісусу. Їхній син був смертельно хворий, і лікарі відмовлялися його лікувати.

Одного разу цей багач, який мав родичів на високих урядових посадах, запросив до себе додому віруючих, щоб вони провели тут молитовне служіння про зцілення його сина. Зібралося багато християн. У той же день під вечір в "Залізний храм Будди" приїхав на велосипеді брат Фон, щоб розповісти віруючим про побачення зі мною в тюрмі.

Присутні були дуже схвильовані, коли почули про моє тривалому пості і стражданнях. Всі молилися за мене, залишивши молитви про бідного хлопчика!

Це не сподобалося чоловікові сестри Чжі: "Сьогодні ввечері я запросив вас помолитися про мого сина. Хто він, цей Юн? Він голодував 74 дні і залишився живим? Не вірю! Хіба він Бог?" Потім він сказав: "Перестаньте плакати про Юні! краще помоліться про мого сина від імені цього Ісуса, в Якого вірує Юн. Якщо Ісус допоможе моєму синові, то я скористаюся зв'язками в уряді і допоможу цього Юну вийти з в'язниці ".

До славі Своїй Бог чує всяку щиру молитву. Хворий хлопчик в ту ж ніч зцілився. І все його сімейство взяло Ісуса. Сестра чоловіка Чжі зібрала всіх селян свого села, щоб донести їм Добру Новину, і більшість присутніх звернувся до Бога. Пізніше, після мого звільнення з в'язниці, я відвідав це село і почув від місцевих жителів наступну історію.

Одного разу сестра Чжі сказала чоловікові: "Я чула, що сьогодні дружина Юна народила. Чому б тобі не відвідати його сім'ю? І не забудь при цьому подарунки для матері і малюка. Це дитина Юна, Бог якого зцілив нашого сина і врятував твою душу.

У той же день ця людина прийшла до нас і приніс багато подарунків моїм рідним Побачивши вперше мою матір, він сказав: Поважна пані! Хоча ви не знаєте мене, прийміть ці подарунки від чистого серця. Ніхто з вас не знає мене, але дозвольте розповісти вам одну історію .. "...... ДЕЛІНА відпочивала у себе в кімнаті. Почувши ці слова, вона встала і вийшла послухати його.

Він також докладно розповів про все - як Господь помилував його, як зцілив його сина і врятував більшість селянських сімей села "Залізний храм Будди".

Потім всі разом подякували Богові. Мої рідні просили, щоб він відвідав своїх родичів в уряді і звістка про народження сина дійшло до мене.

У чоловіка сестри Чжі був племінник, який служив в озброєну охорону в'язниці в Наньяні. Він в числі інших охоронців так само катував мене електрошоком, бив і примушував повзати в людських екскрементах.

Отже, цей новонавернений брат прийшов до свого племінника і сказав: "Юн - мій родич (він мав на увазі, що я його брат у Христі). Ісус, в Якого вірує Юн, є істинним і живим Богом. Зверни увагу на Юна і добре пообщайся з ним ".

Тоді цей охоронець розкаявся в тому, що знущався наді мною. Адже кожен поліцейський в місцевому відділенні КОБ знав про укладений, який не їв і не пив 74 дня. З тих пір моє життя у в'язниці стала трохи легше. Гоніння припинилися. Мене навіть призначили старостою камери.

Так Ісаак, що став надією і радістю нашої сім'ї, осяяв світлом, засяяв у пітьмі того страшного важкого року.

Дорога душа від Господа

"Бо суд немилосердний хто не вчинив милосердя милість звеличується над судом" (Як. 2:13).

Кожен день я вчив новонавернених. Доброчесність і справедливість оселилися в кожній камері. З кожним днем ??люди зростали в благодаті й пізнанні істини. Деякі свідчили: коли Дух Святий викривав їх і вони каялися в своїх злочинах, то їх життя і злидні поставали перед ними як на екрані.

Одного ранку начальник в'язниці викликав мене до себе. Чемно запропонувавши чашку чаю, він посадив мене в м'яке крісло, і ось, що він сказав: "Юн, я знаю, що ти віруєш в Ісуса. Сьогодні я думаю доручити тобі особливе завдання".

Я подумав, що начальник хоче зробити мене стукачем, але помилився. Ось що він сказав мені: "У камері №9 сидить засуджений вбивця на ім'я Хуань. День за днем ??він намагається покінчити самогубством. Це божевільний. Він кусає співкамерників. Ми вирішили послати його в твою камеру. Нам хотілося б, щоб ти стежив за ним до тих пір, поки його не стратять. Зроби так, щоб він не заподіяв шкоди ні тобі, ні іншим засудженим. Якщо ти не виявиш належної пильності, і він уб'є тебе, то за це доведеться відповідати тобі ".

Почувши цю новину, я одразу зрозумів, що Хуань був тією коштовною душею, яку Господь дарував нам для його порятунку.

Я передав цю новину сусідам по камері, але вона злякала їх. Їм не хотілося приймати цю людину. Один співкамерник зауважив: "Це не людина, а біс". Після того, як всі висловилися проти, я почекав трохи і спокійно сказав: "Брати, перш ніж повірити в Ісуса, ми були точно такими ж, як він І ми були схожі на бісів, Однак всім нам, що гинуть в злим справах, Ісус подарував порятунок . і ми просто зобов'язані зглянутися над цією людиною, і прийняти його, немов він і є Сам Ісус ".

Співкамерники зрозуміли, що я мав рацію, і змінили своє ставлення до Хуан. Тепер вони очікували його, як давно втраченого друга.

Коли на наступний день Хуан перевели в нашу камеру, я подумав, що він схожий на одержимого легіоном бісів з п'ятої глави Євангелія від Марка. Його ноги за спиною були скуті. Він постійно лаявся і намагався покалічити себе кайданами. Це був лютий, сповнений ненависті чоловік, а було йому тоді всього двадцять два роки.

Хуань був знерухомлений, але коли той чи інший співкамерник наближався до нього надто близько, він намагався відкусити йому вухо або ніс. Будучи скутий по руках і ногах, він постійно смикався і протер шкіру на стопах до кістки.

У камері №9 укладені ставилися до нього як до звіра, б'ючи кулаками і ногами. Вони давно його не годували, а знущалися, виливаючи порцію баланди. Вся його роба була залита баландою.

Одного разу в розпачі, дочекавшись моменту, коли ніхто не спостерігав за ним, Хуань намагався накласти на себе руки, протаранивши головою стіну камери. Він вижив, але залишив вм'ятину в стіні.

Як тільки Хуань виявився в нашій камері, він зрозумів, що тут щось не так. Кожен прийняв його з любов'ю і симпатією. Ми вітали його і знайшли йому гарне місце.

Будучи в кайданах, Хуань багато часу не мився і від нього страшенно пахло. Любов Божа, діюча в наших серцях, спонукала нас любити Хуаня. Мої співкамерники вказали на мене зі словами: "Це Юн. Він наш староста і християнський пастор". Я сказав йому: "Брат Хуань, кожен з нас був злочинцем. Не бійся нічого. Ми подбаємо про тебе".

Я попросив його сісти і заспокоїтися. Потім попросив всіх поділитися водою. Вода в камері була на вагу золота. Коли миска з водою наповнилася, я підійшов до Хуан, змочив обривок своєї сорочки і з обережністю змив з лиця Хуаня бруд і згустки крові.

Висушивши особа Хуаня, я відірвав шматок свого ковдри і обробив рани, які він завдав собі ланцюгами. Вживши для дезінфекції свіжих ран трохи зубної пасти, я ретельно перев'язав їх.

Хуае не промовив ні слова. Він сидів і дивився на нас широко розплющеними очима. Я знав, що Господь вже торкнувся його серця.

Під час обіду кожен з нас поділився з новим сусідом по камері частиною рисового пайка. Потім все ми помолилися Господньою молитвою і почали їсти. Я годував Хуаня з ложки.

Після їжі ми тихо заспівали пісню, яку я навчив ув'язнених, на тему з Мт. 6: 25-34:

Наш Небесний Батько багатий милістю,

ВІН годує й одягає нас кожен день,

Його ми бажаємо славити і в смиренні вчитися від Нього,

Так як наш Господь одягає навіть траву польову.

Не журіться про те, що нам сьогодні є

Або що нам завтра пити.

Наш Батько точно допоможе.

Подивися на маленького горобця, який літає на небі,

Подивися на лілії польові - не працюють, ані не прядуть,

І все одно Господь одягає їх чудово.

Ми ж не далеко цінніше їх?

Брати, поверніться і йдіть за Христом,

Адже цей світ - не ваш будинок.

Потім я прочитав слова Ісуса з шостого розділу Євангелія від Матвія, і провів паралель між батьком земним і Небесним, вказавши на цінність людського життя.

У той день на вечерю нам видали щотижневий манту. Брати очікували, що я скажу. Їм хотілося їсти, і я сказав: "Сьогодні ми поділимося з новим другом Хуан рисом і водою, і на вечерю кожен може з'їсти свій манту, але, сподіваюся, завтра ви поділіться з ним супом".

Спочатку я нагодував Хуаня, а потім почав їсти сам.

Надкусивши свій манту, мені раптом захотілося заплакати. Мені почувся ніжний голос: "Я помер за тебе на Хресті. Тепер покажи, як ти любиш Мене! Я голодний, змучений спрагою, я в кайданах, - все, що ти зробиш одному з Моїх цих братів, ти зробиш мені".

Я зрозумів - Бог хоче, щоб я віддав свій манту Хуан. Я впав на коліна і зі сльозами на очах сказав: "Господи! Але ж і я спрагу, і я голодний".

І тоді мені на розум прийшов наступний текст з Писання: "Хто відлучить нас від любові Божої: скорбота, чи утиск, чи переслідування, чи голод, чи нагота, чи небезпека, чи меч?" (Рим. 8: 35).

Звернув свій манту в хустку, я сховав його в кишеню для Хуаня. Відразу ж мир і радість повернулися до мене.

На наступний день вранці нам дали водянистий суп з лопухів, в якому плавало декілька лапшінок. Всі поділилися з Хуаном. Їжі у нього було більше, ніж у кожного з нас, але це не радувало його. Ось що він сказав охоронцеві: "Мене скоро стратять! Чому мені не дають достатньо їжі? Вам хочеться заморити мене голодом перед стратою?"

І тоді Бог велів мені: "Вийми з кишені свій манту, і нагодуй його". Я підійшов до Хуан і накришив манту в його бульонную чашку. Кам'яне серце Хуаня було зламане. Схопившись зі стільця, він встав на коліна і розплакався. Він сказав мені: "Старший брат, чому ти любиш мене? Чому ти не з'їв свій манту вчора? Я ж вбивця! Все ненавидять мене! Навіть мої батьки, брат, сестра і наречена. Чому ти любиш мене? Я не можу відплатити тобі добром за твою любов ...., але після смерті, коли я перетворюся на духу, я повернуся в цю камеру і стану служити тобі добрими справами ". Настав час, коли Бог хотів, щоб я поділився з ним доброю новиною. Я сказав Хуан: "Ми всі належимо до тебе добре тому, що Ісус любить тебе. Якби ми не вірили в Нього, то ми ставилися б до тебе так само, як твої колишні співкамерники. Дякуй Богові за Його Сина, Ісуса Христа".

І тоді Хуань вигукнув: "Господи, я дякую Тобі за те, що Ти полюбив такого грішника як я". Цей жорстокий серцем злочинець осягав любов Ісуса. Тепер він звільнився від тягаря гріха.

Мої співкамерники були щасливі. Вони зрозуміли, що тільки любов Божа може дарувати людям, обтяженим гріхом, справжню надію.

Після того, як Хуань знайшов порятунок, ситуація в камері покращилася. Всі разом ми співали гімни. Хуань дуже старався вивчити все, що міг. Я говорив йому про Ісуса: Його життя, вчення, страждання, Його воскресіння і Друге пришестя.

Я говорив Хуан, що самогубство гріх. Почувши це, він упав на коліна і плакав, каючись в гріховних помислах. Він попросив мене підняти воріт його сорочки, де заховав лезо, щоб скористатися ним при першій можливості.

У повному сокрушении Хуань розповів мені свою історію. Його батько, член КПК, був успішним менеджером однієї великої компанії. Після закінчення середньої школи Хуань став працювати техніком на електростанції.

У віці двадцяти років Хуань заручили, Наречена дуже любила його, але він втягнувся в місцеву банду і швидко збився зі шляху. Кожен день він напивався. Бандити грабували магазини, вбивали невинних людей і гвалтували жінок.

Коли одного з членів банди заарештували і допитали, він розповів в місцевому відділенні КОБ, як залучили до банду Хуаня. Тоді заарештували і його. За клопотанням батька суддя виявив поблажливість і Хуаня засудили на три роки тюремного ув'язнення, хоча і знайшли винним у вбивстві. Першого травня 1983 року отець Хуаня, розплатившись великий хабарем, достроково звільнив його з тюремно- трудового табору.

З тих пір Хуань був "вільний", але життя для нього вже втратила сенс. Він не знаходив в ній інтересу і впав у тугу. Незабаром знову схльоснувся з поганою компанією. Одного вечора вони з приятелем вирушили випити. І ось що вони сказали один одному: "Життя безнадійна і безглузда. Нам обом вона немила, давай помремо разом".

Сп'янілі приятелі домовилися про розширеному вбивстві. Для цього вони вирішили викрасти з складського приміщення електростанції, де працював Хуань, два мішка, по вісім кілограмів динаміту в кожному. І приготувалися битися один з одним на смерть. Коли один з них буде убитий, що залишився в живих віднесе труп до головного силового трансформатору і підірветься. Так повинні були загинути обидва.

І ось, озброївшись металевими прутами, вони почали битися. Коли приятель пошкодив плече Хуан, той відповів ударом по голові і вбив його на місці. Він розтрощив йому череп, з якого бризнув мозок. Побачивши це, Хуань страшно злякався і втік. За динамітом він так і не повернувся.

Хуань знав, що поліція вже шукає його. Він вирішив сховатися: тікати з рідної провінції, а там, роз'їжджаючи по Китаю, насолоджуватися красою гріховного життя. Після цього він запланував повернутися побачити рідних, а потім накласти на себе руки.

Щоб мати кошти для подорожі, Хуань купив гострий ніж, і став грабувати магазини. Подорожуючи по країні, він згвалтував багато дівчат. Сподіваючись знайти мир в серці він відвідав кілька буддистських храмів і поклонявся ідолам. Втеча в гріх і хіть не принесли задоволення, і його духовний стан ставало все гірше.

Наситившись пригодами, Хуань сів у потяг, що йшов в його рідне місто. Йому хотілося побачитися з рідними в останній раз, а потім отруїтися. Щоб отруїтися напевно, він дістав два флакони снодійного. Повертатися додому завидна йому не хотілося, і тоді він вистрибнув з поїзда перед станцією призначення і до сутінків переховувався в лісопосадці.

Однак поліція виявила його і заарештувала його. У сумці в нього знайшли ніж знаряддя багатьох вбивств, а так же лист - посмертну записку, в якій він зізнавався у багатьох злочинах.

Цього разу і батько Хуаня не зміг йому допомогти. Тієї останньою соломинкою, що розтрощила Хуаня, була сорочка, послана йому батьком у в'язницю. На всю спину на сорочці були слова: "Побачення не дають, побачимося під час страти!"

А тепер Хуань розкаявся у всіх злочинах і став новим творінням у Христі. Він любив співати пісню, якій навчився від мене:

Я люблю Ісуса, я люблю Ісуса!

Я люблю Ісуса кожної миті!

Сонце посміхається - я люблю Ісуса!

Хмари збираються - я люблю Ісуса!

Я люблю Ісуса кожної миті!

Я люблю Ісуса, я люблю Ісуса!

Через повної зміни його серця ми перейменували Хуаня в Ень - Юаня (Милість і світло).

Знаючи про те, що його скоро стратять, Хуань прагнув в дні, що залишилися щосили славити Ісуса.

Зазвичай, коли ми занадто шуміли, охоронці жорстоко карали нас. Кожного засовували в щілину під дверима, щілину була досить широка, і били по голові прикладами гвинтівок. Ось чому ми завжди служили Богу і молилися тихо, переконавшись спочатку в тому, що біля дверей нікого немає. Хуань часто поклонявся Ісусу так голосно, що приходили охоронці і закликали його заспокоїтися, але, так як наближався день його страти, його не карали.

Брату Хуан втрачати було нічого, і він весь час голосно, тремтячим голосом, співав. Через це камера №2 стала головним місцем поклоніння і хвали! Засуджені з інших камер прислухалися до того, що долинало звідти.

Хуань попросив мене вирізати на стіні нашої камери Хрест. Бетон затвердів так, що працювати довелося всім. Адже всім хотілося догодити нашому брату у Христі. Хуань обіцяв прийняти на себе відповідальність, якщо охорона зверне увагу на цей Хрест. Коли нас виводили на прогулянку, ми намагалися відшукати осколки скла і старі цвяхи, щоб було чим дряпати по стіні.

Я видовбав у стіні великий хрест. Ми також надряпали карту світу і в рядок під хрестом написали слова: "Бо так полюбив Бог світ". Тоді Хуань попросив видовбати нижче хреста могилу з плитою, а на ній своє нове ім'я, Ен Юань, на свідоцтво того, що він належить Ісусу.

Коли ми закінчили, Хуань плакав від радості. На цьому ми не зупинилися і продовжували писати, поки всі чотири стіни камери не покрилися численними віршами з Біблії, наприклад, про повернення блудного сина, про терпіння в скорботі, і ще одне місце (Рим. 3: 23-24): "Всі згрішили і все позбавлені слави Божої, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення в Ісусі Христі ".

Дивно, що охорона, яка бачила наше мистецтво, не зронивши ні слова.

Хрест і біблійні вірші залишаються в цій камері досі. Сотні в'язнів читали ці слова, багато каялися і приймали християнство.

Шпильками з нагрудних тюремних значків ми акуратно, по одній, витягали нитки з рушників. Потім кожен вишив собі хрестик на тюремній робі в області серця. Червоний хрестик ми вишили на сорочці Хуаня. Новонавернені були задоволені! З хрестом на серці вони відчували силу і підтримку згори.

Увечері 16 серпня ми хрестили брата Хуаня. Засуджені отримували з кухні одну чашку води в день, і тепер, щоб зібрати достатньо води для хрещення Хуаня, кожен віддав півчашки води з денною порції. Кращого хрещення в наших обставинах не можна було і придумати!

Після хрещення Хуань запитав: "Чи може Ісус врятувати мою сім'ю? Чи може моя мати, батько, брати, сестри і колишня наречена увірувати, і опинитися зі мною на небесах?"

Я вказав йому на таке біблійне обітницю: "Віруй в Господа Ісуса Христа, і спасешся сам та твій дім" (Дії. 16: 31).

Всю ніч Хуань молився про свою сім'ю, щоб вони пізнали спасіння Боже через Ісуса Христа.

Швидко наближався день страти Хуаня. Йому відчайдушно захотілося написати рідним. Це було неможливо, оскільки руки його були скуті за спиною наручниками.

Після звернення до Бога Хуань став лагідним і люблячим, Вся тюрма звернула на це увагу. Прохаючи тюремне начальство зняти кайдани з Хуаня, я запевняв їх у тому, що він вже нікому, в тому числі і собі, не є небезпечним. Кайдани йому просто замінили більш вільними, але взагалі зняти відмовилися, адже згідно тюремними правилами засуджених на страту тримали в кайданах до моменту страти.

Хуань випросив у охоронців олівець і два аркуші паперу. Так, змістивши руки на бік, він міг писати. Коли він вивів кілька слів, олівець зламався. У розпачі Хуань нахилився і почав бити вказівним пальцем правої руки по підлозі. Той став кровоточити. І тоді Хуань дописав листа рідним кров'ю. Ось що він написав:

Дорогі тато і мама,

Я вже не побачу вас більше, але знаю, що ви любите мене. Ваш син зганьбив вас. Будь ласка, після моєї смерті не журіться. Я хочу розповісти вам найважливіше. Я не помру, оскільки маю життя вічне! Я зустрів у в'язниці одного милосердного людини. Це дорогий брате Юн. Він врятував мені життя і допоміг повірити в Ісуса. Він полюбив мене, піклувався про мене і кожен день годував мене.

Тато і мама, я перебуваю на шляху до Царства Божого, Я буду молитися за вас і всіх близьких. Ви повинні повірити в Ісуса! Будь ласка, дозвольте моєму братові Юну об'явити Добру Новину. Коли він прийде до вас, то розповість вам про мене все. О, як мені хочеться, щоб і ви отримали життя вічне!

До зустрічі в Царстві Божому!

Ваш син Хуань (Ень - Юань).

Я подбав, щоб лист Хуаня таємно винесли з в'язниці і передали батькам.

Хуань хрестився 16 серпня, лист своїм батькам він написав 17 числа, а кара повинна була відбутися вісімнадцятого.

В останні години життя Хуаня атмосфера в тюрмі була напруженою. Охорону подвоїли. Кожні п'ять хвилин охоронці перевіряли ув'язнених, зліпили очі світлом, щоб переконатися в тому, що все було в порядку. Засуджені знали, що таке буває тільки в одному випадку - напередодні страти засудженого на смерть.

Увечері 17 серпня Господь спонукав мене умити ноги Хуаня за прикладом Ісуса. Хуань був дуже спокійний і посміхався. Він говорив: "Зустрінемося в Царстві Небесному".

На наступний день сніданок нам видали раніше, ніж звичайно. О восьмій ранку в нашу камеру увійшли охоронці і викликали за списком трьох: "Юн, Хуань, Гонг, на вихід!" Хто б міг подумати, що брата Гонгу і мене в той же самий час викличуть на відкрите судове засідання! Охорона зв'язала кожного з нас.

Перш ніж Хуаня повели на місце страти, він кинувся до мене в обійми зі словами: "До зустрічі на небі!"

На тюремному дворі один з охоронців ударом по ногах ззаду змусив Хуаня опуститися на коліна і зняв з нього кайдани. Потім йому на голову поставили ковпак з написом поперек - "Засуджений злочинець".

Таким в останній момент я і запам'ятав Хуаня, мого дорогого, коханого у Христі брата. Потім Хуаня відвели на місце страти і пострілом в потилицю привели смертний вирок у виконання.

Я чув постріл, який відправив Хуаня в руки Ісуса.

Мені було сумно і одночасно радісно. Я подякував Богові за те, що Він дарував мені можливість проводити мого брата в останню путь в Царство Небесне. "Дорога в очах Господа смерть святих Його!" (Пс. 115: 6)

У той день на громадянську страту і відкрите засідання суду викликали дев'ять ув'язнених з чоловічих і жіночих в'язниць Наньян. Серед них був і я. Нас возили по місту, передаючи про наших злочинах по репродуктора. Я радів, що мене підданий громадянської страти перед народом заради Ісуса! Серце моє просто раділо від радості.

На суді я не міг мовчати. Я тільки що бачив брата Хуаня, виробленого в славу, так що вічність була для моєї душі важливіше всього сущого. Я голосно співав. Поліцейський капітан пригрозив мені шейкером. "Заткнись, Юн! І не смій співати, а не те я спущу з тебе шкуру живцем!"

Всі засуджені були прикуті один до одного і, подібно худобі, зігнані в кузов відкритого вантажівки. Коли вантажівка кружляв вулицями, раптом пішла злива, промочити нас до нитки. Для моєї душі це стало благословенням з Неба. Я голосно вигукнув: "Господи! Я жадав потоків Твоєї благодаті! Рясно Розпорош благодать Свою на раба Твого!"

Я почав голосно співати. Люди з-під парасольок дивилися на нас в повному здивуванні. Так як всі дев'ятеро засуджених на громадянську страту були місцевими, багато хто з них опустили голови, не бажаючи ганьбитися перед рідними і близькими.

Одна молода жінка, їй було не більше двадцяти років, стояла в кузові поруч зі мною. Звали її Сяо - вей. У в'язниці вона виявилася тому, що в бійці з сусідами пошкодила їх одяг. Використовуючи знайомства серед посадових осіб, ці сусіди змусили заховати Сяо-вей і її мати в тюрму за сфабрикованими заявами. Сяо-вей була християнкою, але оступилася в ходінні перед Богом.

Коли я співав Богу, Сяо-вей ридала. Вона запитала мене: "Чому під час громадянської страти можна радіти?"

Я сказав їй: "Як же не радіти! В цей день мене визнали гідним постраждати за Ісуса!"

Сяо-вей почервоніла. Я ж продовжував голосно співати:

Коли через брехню і побоїв

Зруйнується храм мій тілесний,

Те ненависть світу вселяє,

Залишений навіть друзями,

Тобі, милий Отче Небесний,

Протока свою кров, послужу я,

І життя вінець знайду, і ввійду

В Царство доброти Божої!

Сяо-вей плакала і без кінця діставала хустку з кишені. Я сказав їй: "Сяо-вей, що не засмучуй Духа Святого. Повернення блудного сина дорожче золота. Звернись до Небесного Отця! Він чекає на тебе!"

У каятті, голосно ридаючи, вона вигукнула: "Господи! Помилуй мене, грішницю! Будь ласка, прости мені мої гріхи". Я помолилася за неї і подякував Богові за Його милосердя. Коли Сяо-вей знайшла серцевий мир і радість, то встала навшпиньки і обтерла мені сльози своїм хусткою.

Вантажівка рухалася в бік мого рідного села. Сяо-вей, звернувшись до мене, сказала: "Я чула, що є такий вірний служитель ім'ям Юн. Він жив у цьому селі. Ти не знаєш, що з ним сталося?"

Посміхнувшись, я запитав у неї: "Ти хотіла б зустрітися я цією людиною?

Вона відповіла: "Я чула свідоцтво про нього від інших з нашої церкви. Але як же я зустрінуся з ним?"

Тоді я сказав їй: "Людина, що говорить з тобою тепер, і є цей Юн".

Сяо-вей знову розплакалася і подякувала Бога, Який влаштував їй цю зустріч. Вона міцно трималася за мене, поки вантажівка рухалася по вулицях.

Все в кузові промокли до нитки. Навіть поліцейським з автоматами під плащем було холодно від холодного вітру і дощу. Через ці незручностей вони не звертали на нас уваги. Ввесь той народ не вийшов на відкрите судове засідання. Суд скасували. Для влади цей день був провалом.

У поліцейській дільниці нас звільнили від кайданів і мотузок. Поліцейські влаштували собі обід, а нам дозволили з'їсти недоїдки.

Сяо-вей, як жінці, поліцейські дали манту. Підійшовши до мене, вона прошепотіла: "Брат Юн, я принесла тобі манту. Будь ласка, прийми його".

Мені не хотілося брати його, адже було видно, як їй хочеться їсти. Моя відмова засмутив її і вона розплакалася. І тут Господь освіжив в моїй пам'яті наступні слова: "Бо Він Сам сказав:" Блаженніше давати, ніж брати "(Дії 20: 35).

Тому я прийняв дар її любові з вдячним серцем. Я поламав хліб і віддав більшу частину Сяо-вей.

Ми з'їли його разом, подякувавши Бога за щедре спілкування, яким насолоджувалися в той день.

Кінець великого посту | Надія на майбутнє
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати