Головна

Бог благословляє всю мою родину

  1. Одноразова допомога при передачі дитини на виховання в сім'ю
  2. Права дитини, переданого на виховання в прийомну сім'ю.
  3. Уявіть собі сім'ю, в якій один з подружжя дотримується переконання, що

Я вдячний Богу за те, що Він врятував всю мою родину.

Мій батько, який свого часу чудово зцілений від злоякісної пухлини, через кілька років пішов додому на небеса.

Мені було і важко і радісно в один і той же час. Важко тому, що втратив батька в такому ранньому віці, а радісно від того, що Бог врятував його. Бог вжив хвороба мого батька, щоб привести до підніжжя Хреста все наше сімейство.

Моя матуся, подібно Ганні пророчиці, "постом і молитвою служила Богові вдень і вночі" (Лк. 2:37)

Я дякую Богові, що Він дарував мені не тільки чудових батьків, але і добродійне дружину. Як записано в Слові Божому: "Хто знайде доброчесну дружину? Ціна її більша від перел: впевнено в ній серце чоловіка її, і він не залишиться без прибутку! Вона чинить для нього добро, а не зло, по всі дні життя свого" (Притчі 31: 10 - 12)

Бог з ласки Своєї дав мені саме таку дружину!

ДЕЛІНА вийшла за мене заміж тому, що любила і слухалася Господа. Наші матері були свахами. Мати ДЕЛІНА, щира і чесна жінка, завжди любила Бога.

Коли ми зустрілися з ДЕЛІНА вперше, я сказав: "Бог вибрав мене Своїм свідком, щоб я йшов услід за Ним хресним шляхом через великі страждання. Я перебуваю під постійним переслідуванням влади, і, крім того, я бідний. Ти згодна, при такому стані речей , вийти за мене заміж? "

Вона відповіла: "НЕ турбуйся, я ніколи не залишу тебе в біді. Ми станемо однією плоттю і будемо разом служити Господу.

Потім ми з ДЕЛІНА пішли в відділення реєстрації шлюбу і, відповівши на ряд питань, заповнили реєстраційні бланки. Брав нас службовець попросив ДЕЛІНА вийти і почекати в коридорі. Мені ж веліли пройти в інший кабінет, так як моє ім'я виявилося в списку розшукуваних Комітетом громадської безопасносності. Потім кілька прибулих поліцейських заарештували мене.

Так почалася наша спільна життя, але ДЕЛІНА була вірна мені і ніколи не шкодувала, що обрала шлях, на який, як вона розуміла, її покликав Господь. Вона побажала йти шляхом хреста.

Будучи моєю дружиною, ДЕЛІНА перебувала під жахливим тиском своїх рідних, громади, влади та взагалі з усіх боків, але вона ні в чому не зрадила мене .. Вирішивши вистояти разом зі мною заради Господа, їй теж довелося постраждати в кайданах.

Хіба я міг просити Бога про краще дружині і подрузі!

Через кілька днів після весілля ми з дружиною поїхали на автобусі на важливу нараду глав домашніх церков. На автобусній станції ми зіткнулися віч-на-віч з головою повітового Комітету у справах релігій (КДР) Він упізнав мене і схопив за комір зі словами: "Ні з місця! Ти підеш зі мною в відділення КОБ".

Він вихопив також сумочку ДЕЛІНА.

Раптово Дух Божий спонукав мене бігти! Я крикнув ДЕЛІНА: "Біжи!", І вирвався з рук поліцейського перш, ніж той зрозумів, що відбувається. Тоді він шпурнув сумочку ДЕЛІНА на землю і погнався за мною. Він біг за мною і кричав: "Шпигун! Хапайте шпигуна!" На автобусній зупинці виникло справжнє стовпотворіння. Я перестрибнув через кам'яну огорожу і втік від натовпу. Це було диво. Потім в народі говорили, що людині неможливо подолати перешкоду такої висоти. У загальній метушні вдалося втекти і ДЕЛІНА.

У повітовий комітет громадської безпеки доставили сумочку моєї дружини, де знайшли адресу зборів глав домашніх церков. Кобовци з'явилися туди і заарештували деяких прийшли на збори.

ДЕЛІНА:

Я хочу розповісти вам, як ми познайомилися з Юному.

Одного разу, після того як я стала християнкою, ми прийшли в сусіднє село, де раз на рік проходить велика служіння. Я була новонаверненої, і мені потрібно було хреститися.

Це було листопад, і дні стояли холодні, З міркування безпеки, хрещення починалося близько опівночі. Нам здавалося, що кобовцам не захочеться залишити свої теплі ліжка посеред холодної ночі, щоб перешкодити нам, але ми прорахувалися. Вони прибули в першій годині ночі і заарештували відразу понад сто християн.

Новонавернених, в тому числі і мене, хрестив брат Юн. Кобовци веліли будуватися всім в дві шеренги, щоб переписати наші імена. У шерензі стояв і брат Юн, але коли поліцейські послабили контроль, він втік. Бог засліпив очі поліцейських, і вони просто не побачили його.

До цього мені вже не раз доводилося зустрічатися з братом Юному кілька разів, оскільки наші зібрання в ніч на неділю проходили у нього вдома, але останні події, в зв'язку з хрещенням, справили на мене незабутнє враження. Брат Юн здався мені злегка ненормальним!

Згідно старовинним звичаєм весілля нам справляли наші матері. Отримавши зцілення і порятунок, моя мати вирішила, що повинна підшукати мені в чоловіки неодмінно проповідника. У нашому повіті був тільки один холостий проповідник - це був Юн! Моя мати зустрілася з матір'ю Юна і вони домовилися про весілля.

Подібне рішення обійшлося моєї матері дорого. Коли вона оголосила рідним, що я виходжу заміж за проповідника, батько і брати прийшли в лють. Для них було краще, якби я вийшла заміж за будь-якого жебрака, ніж за проповідника. Вони знали, що Юн був бідним, і не чекали від нього ні подарунків, ні грошей в якості викупу за наречену. З їхнього боку було зроблено все можливе, щоб засмутити наш шлюб, але моя мати виявила в цій справі непохитність.

У той час саме так в наших місцях і влаштовувалися шлюби.

Тепер все більше молодих людей самостійно вирішують питання шлюбу, хоча багато шлюбів ще влаштовуються батьками.

Однак після заручин, затвердженої моїми рідними, ніяких зустрічей у мене з Юному не було; і, хоча його село перебувало всього лише в півтора кілометрах від нашого, зустрітися і поговорити перед весіллям хоча б раз ми не мали можливості. Батька Юна я не знала, він помер перш, ніж ми одружилися.

І ось настав день весілля. Я була наївною дівчиною 18 - ти років. Моя мати сказала, що хоча Юн і дуже бідний проповідник, я повинна вийти за нього заміж. Я не посміла їй суперечити. Я не мала уявлення, що таке заміжжя, і не знала, що чекає нас попереду. Я була всього лише молодою дівчиною, дуже простий і невинної.

Перед весіллям, щоб отримати дозвіл на шлюб, ми з Юному прийшли в повітовий відділ реєстрації шлюбу. Виконавши при цьому звичайні формальності, я стала чекати Юна в коридорі, але він так і не повернувся. Я більше не змогла чекати і повернулася додому.

Тільки потім я дізналася, що відбулося насправді. Коли Юн заповнював у відділі реєстрації необхідні бланки, службовці звернули на нього увагу і знайшли, що він розшукується кобовцамі як незаконний проповідник, ось чому його заарештували! Їм вже було відомо, що Юн благовістив по всьому повіту.

Ось як почалася наша з Юному спільне життя! Юна заарештували, і наша весілля відбулося більше ніж через рік після заручин.

Весілля справляли двадцять восьмого листопада 1981 року в теплий сонячний день. Весільну церемонію, яка проходила в будинку Юна, проводив пресвітер Фу. Тут поставили більше двадцяти столів, за кожним розмістилося по вісім - десять гостей, так що на бенкеті було близько двохсот чоловік. Згідно з нашими звичаями весілля відбулося в будинку нареченого, і моїх батьків не запросили. На весільній церемонії були присутні всі брати і сестри, а також родина Юна і його родичі.

Як зараз пам'ятаю, спочатку була проповідь, а потім пресвітер Фу благословив нас. З тих пір ми чоловік і дружина !.

Під час медового місяця ми поїхали на збори в іншу домашню церкву. З нами була одна сестра у Христі. Не встигли ми вийти з автовокзалу в Наньяні, як голова До Д Р нашого повіту впізнав мого чоловіка і схопив його за комір.

Ми з сестрою помчали в туалет і почали розбирати Біблію Юна і інші християнські книги на зошити. Ми знали, що у нас будуть великі неприємності, якщо виявлять у нього заборонені книги.

Тим часом, ця людина стала голосно оголошувати злочину Юна, які він нібито вчинив, Юн прийшов в сильне збудження, вирвався від нього і втік. Ми зустрілися з ним в той день вже набагато пізніше.

Через три - чотири місяці після нашого весілля ми зустрілися в одному зібранні кілометрів за тридцять від нашого будинку. Одного разу після арешту Юн втік з-під варти і з того часу був в розшуку. Повернутися додому він уже тепер не міг. Проте, ховаючись від поліції, Юн благовістив на території всього Китаю.

До того брат Су познайомив нас з Чжаном Ронляном, і Юн став працювати разом з Джаном. Хоча брати Су і Джан очолювали різні мережі китайських домашніх церков, ось що говорив моєму чоловікові брат Су: "Ти йдеш до них в якості представника нашого руху, так що смирись і стань благословенням для групи Джана".

Переживання, пов'язані з тим, що Юна розшукувала поліція, і повсякденні тяготи перевищили тоді мою міру. У той час я завагітніла, а через кілька місяців стався викидень. Так ми втратили хлопчика.

Було страшно важко, коли на вокзалі або на автобусній станції я бачила оголошення "Розшукується ..." з фотографією чоловіка, переслідуваного законом.

І все ж бути дружиною Юна було захоплююче цікаво! Жіноче начало в мені часто прагнуло до налагодженій побуті і влаштованої сімейного життя, але гоніння і влаштований бути зазвичай несумісні.

З низів суспільства | шляхом гонінь


Долиною смертної тіні | Кінець великого посту | Бог дарує мені сина і безліч братів | Надія на майбутнє | Кладовище в тернина й будяччя | Бог виливає Свою жахливу силу | другий термін | Гірке побачення з рідними | Шлях до об'єднання | Третій термін - при смерті |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати