Головна

Одностайність в основних цінностях

  1. Fixed assets turnover - Коефіцієнт оборотності основних засобів, раз
  2. II. Компонувальні схеми основних частин каркаса.
  3. IV Показники використання основних виробничих фондів
  4. V. Словник основних понять курсу
  5. АВТОМАТИЗОВАНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ БУХГАЛТЕРА З ОБЛІКУ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ
  6. Амортизаційні відрахування і їх використання на підприємстві. Фізичний і моральний знос основних фондів.
  7. Амортизаційні відрахування, їх види. Особливості в нафтогазовидобування. Джерела формування і поповнення основних фондів.

Вибирайте людини, який розділяє важливі для вас принципи і цінності, такі як чесність, гроші, доброта і все інше, що має для вас значення.

Вибирайте партнера після ретельного обмірковування і зважування. У відносинах не можна просто плисти за течією. Проявіть наполегливість і завзятість у пошуках партнера. Для цього ви повинні чітко уявляти собі, які якості хочете в ньому бачити. Експериментуйте. Перш ніж давати які б то не було серйозні зобов'язання, упевніться, що ваші відносини дійсно такі, які ви шукали. Не поспішайте. Всі відносини проходять певні фази і етапи - не потрібно прискорювати процес. Почуття впевненості має зароджуватися і міцніти природним чином.

Будь-які відносини висувають кілька серйозних вимог. Часто ми не даємо собі праці розібратися, що вони представляють, і діємо бездумно, імпульсивно, розбазарюючи енергію на дії, що ведуть нас в глухий кут.

Хороші новини: сфокусованість на діях, що володіють найбільшим значенням, обумовлює успіх і в стосунках.

Дія по збільшенню щастя: в кожному з ключових відносин визначте ті дії, які принесуть вам найбільше щастя. Зосередьте на них всіх зусиль.

Один мудрий друг одного разу сказав мені:

«Ми всі дуже різні, і те, що не має значення для мене, звичайно дуже багато значить для моєї дружини, і навпаки.

У нашому шлюбі для неї важливо наступне. Вона хоче, щоб я завжди був удома вчасно. Щоб вона завжди могла на мене покластися. Вона любить квіти. Їй приємно, коли я підтримую її починання та задуми. Вона обожнює сюрпризи.

Це необов'язково ті речі, які я з величезним задоволенням і готовністю робив би для неї. Я можу влаштовувати їй вечері при свічках, подарувати їй машину, яка мені подобається, влаштувати їй незабутній відпустку, я можу робити все, що завгодно, але ніщо її не справить враження, якщо я не буду відповідати ті основні потреби, які мають для неї настільки велике значення ».

Не робіть для інших те, що подобається вам самим. Робіть те, що подобається вашому партнерові.

Одна подружня пара страждала від безлічі сімейних проблем. У момент одкровень дружина зізналася: «Пітер не розуміє, що якщо раз на тиждень або два він буде приносити мені букет квітів, я зроблю для нього все що завгодно».

Сумно це чути: так мало необхідних зусиль, а можна отримати таке колосальне винагороду. Скільки шлюбів руйнується, гине лише тому, що один з партнерів не задовольняє прості потреби іншого. І все ж паростки любові можуть легко розпуститися і розквітнути пишним цвітом.

оптимістичність | Щасливі сім'ї


Зірки виводять власну формулу успіху | Герой з нуля | Альберт Ейнштейн | Приголомшливе відкриття Вільфредо | В38 відсотків зізналися, що були змушені урізати час на сон, щоб заробляти більше грошей. | Немає мінімальної початкової суми - ви можете почати з 1 долара | Версія двадцять першого століття ... | Боб і Джейн | Якість проти кількості | Вони закохуються в ЛЮБОВ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати