Головна

Глава 14 Найбільш поширені | Або Жінка на службі сім'ї | штучна жінка | Жінка за спиною чоловіка | Я бедняжечка | неприваблива красуня | медсестра | Товста жінка | вчителька | демонічна жінка |

Королева бджіл

1. Королева Айден. Рівень: 22. Кількість Життя: 400 000. Здібності: Фаза 1: закрито, Фаза 2: закрито.
  2. КОРОЛЕВА БУТЕРБРОДІВ
  3. КОРОЛЕВА Уракамі І П'ЯТЬ МУЧЕНИКІВ
  4. С. В. Королева

У статті «Синдром королеви бджіл» Стейнс і співавтори пределяют Королеву бджіл як жінку, яка зробила успішну ділову кар'єру: вона може бути юристом, лікарем або діловою жінкою, яка домоглася свого в «чоловічому світі», багато працюючи і вклавши багато сил в конкурентну боротьбу. У цій боротьбі їй довелося нелегко, тому вона вважає активісток руху за звільнення жінок ледачими скаржниць. В душі вона антіфеміністка, хоча і називає себе вільною жінкою. Її успіх вимагає сил, щоб зміцнитися на зайнятих позиціях, і тому вона зовсім не бажає, щоб інші жінки досягли того ж занадто легко, в першу чергу, тому, що вона не потребує додаткових конкурентів. Як вказують автори статті, вона сповідує філософію індивідуальної боротьби Гораціо Алджера, і тому їй чужа громадська діяльність. Вона зробила кар'єру сама, і якщо інші жінки готові заплатити ту ж ціну, яку заплатила вона, нехай спробують.

Її часто підтримують прихильники чоловічого шовінізму, бо розуміють, що вона, в обмін на їх підтримку, допомагає їм тримати інших жінок в узді. В опитувальнику, опублікованому в журналі «Психологія сьогодні», такі жінки схильні погоджуватися з твердженнями «Якщо жінка не домоглася успіху в житті, їй варто звинувачувати тільки себе» і «Щоб подолати дискримінацію, жінки повинні довести, що вони такі ж здібні, як чоловіки ».

Я хочу висловити свою вдячність Кармен Керр, яка звернула мою увагу на існування сценарію «Сильна жінка», Рамоні Берін - за зауваження щодо жіночого здоров'я і Джой Маркус - за зворотній зв'язок і підтримку.

Сильна жінка | чоловічі сценарії
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати