загрузка...
загрузка...
На головну

| | | | | | ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО масштабність мислення ВИГІДНО ЗАВЖДИ І В УСЬОМУ! | | | КОРОТКЕ РЕЗЮМЕ |

СТВОРІТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ

1. У 2013 році грошових коштів за статтею «Цільовий внесок на установку АИИС КУЕ» було зібрано на суму 2 370 329,55 руб
  2. В папці з вашим прізвищем створіть папку, в якості імені вкажіть Мій проект.
  3. Завдання 10. Створіть поштові наклейки.
  4. Завдання 2. Створіть запит на вибірку з ім'ям Номери телефонів.
  5. Завдання 2. Створіть форму для введення даних в таблицю Книги і автори.
  6. Завдання 3. Створіть стрічковий автозвіт на підставі запиту Номери телефонів.
  7. Завдання 5. Створіть звіт за допомогою Майстра звітів.

«ВИ поважним та значущим»

Цього хоче кожна людина незалежно від того, де він проживає - в Індії або Індіанаполісі, незалежно від того, професор він або неук, цивілізований або нецивілізований, молодий чи старий, - відчувати себе важливим і значним.

Пам'ятайте: кожен, так, кожен з нас, - ваш сусід, ви, ваша дружина (чоловік), ваш начальник - хоче усвідомлювати, що він «дещо означає». Це бажання природно. Це саме

потужне і непереборне з усіх бажань небіологічної природи.

Фахівці з реклами добре знають, що люди прагнуть до престижу, визнання, поваги. Тому в рекламі звучать слова: «Для економних і ощадливих господарів», «Люди з бездоганним смаком вибирають ...», «Ви гідні найкращого», «Для жінок, що викликають заздрість у жінок і захоплення у чоловіків». Всі ці фрази можна звести до однієї: «Купивши цей продукт, ви ввійдете в привілейований клас».

Задовольняючи це природне прагнення людей бути значними, ви рухаєтеся до успіху. Це один з основних інструментів у вашій майстерні успіху. І тим не менше (раджу перечитати цю пропозицію ще раз) цим інструментом, абсолютно безкоштовним і приносить величезні результати, мало хто користується.

Тут необхідно дати додатковий пояснення. З філософської точки зору, наша релігія, наше законодавство, вся наша культура засновані на вірі у важливість і значущість кожної людини. Уявіть, що ви - пілот одномісного літака, що зазнав аварії в горах. Як тільки про катастрофу стане відомо, почнеться великомасштабна кампанія по вашому розшуку. Ніхто не буде питати, важлива ви персона. На пошуки будуть відправлені вертольоти, літаки, загони рятувальників. Вас будуть шукати, до тих пір поки не знайдуть або поки не зникне остання надія на те, що ви живі.

На ваше спасіння будуть витрачені тисячі доларів, не дивлячись на те що рятувальникам нічого не відомо про вас, крім того, що ви - людина.

Якщо дитина заблукає в лісі або звалиться в колодязь, ніхто не задумається, чи народилася вона в «важливою» сім'ї. Буде зроблено все, щоб врятувати дитину, тому що кожна дитина важливий і цінний.

Людина - біологічна рідкість. Це зовсім не дика думка: із загального числа живих істот на планеті тільки один з десяти мільйонів - представник виду homo sapiens. Кожна людина - біологічна унікальність. Це звичайна річ, створеному Богом, він важливий і значний.

Тепер перейдемо від філософії до практики. Більшість людей, переходячи від філософських дискусій до щоденних ситуацій, на жаль, зазвичай забувають про концепцію важливості і значущості кожної особистості. Зверніть увагу, як часто весь вигляд людини говорить: «Ви для мене - ніхто, ви не стоїте і ламаного гроша, мені на вас наплювати, абсолютно наплювати».

Більшість людей дивляться на інших з думкою: «Він нічого не може для мене зробити. Значить, він не представляє ніякої важливості ».

Саме тут люди роблять грубу помилку. Будь-яка людина незалежно від його статусу і доходу важливий для вас по двом величезним причин.

По-перше, люди роблять для вас більше, коли завдяки вам вони відчувають себе значними. Багато років тому, коли я жив в Детройті, я кожен день їздив на роботу в одному і тому ж автобусі, водієм якого був літній і досить хамуватий дядько. Десятки, якщо не сотні разів я бачив, як він закривав двері прямо перед носом у відчайдушно кричущого, махає руками пасажира. Але цей же самий водій виявляв особливу ввічливість до одного з постійних пасажирів і навіть не раз затримував автобус на зупинці, якщо його пасажир запізнювався.

В чому справа? Справа в тому, що цей пасажир виявляв особливу ввічливість по відношенню до водія, підкреслюючи його значущість. Щоранку він вітав водія щирим «Доброго ранку, сер!». Іноді пасажир са

дился поруч з водієм і час від часу говорив: «Мабуть, у вас дуже відповідальна робота», «Напевно, потрібні залізні нерви, щоб кожен день їхати в такому потоці машин», «Просто чудово, що ви завжди приїжджаєте за розкладом». Після таких слів водій відчував себе так, ніби він сидить не за кермом міського автобуса, а за штурвалом реактивного літака з 180 пасажирами на борту. Природно, він намагався платити «своєму» пасажиру тією ж монетою.

Це дуже важливо - дати можливість «маленьким» людям відчути себе «великими».

У тисячах офісів по всій Америці сидять секретарки. Одні з них підвищують ефективність роботи свого начальника, інші - знижують, залежно від того як начальник звертається з ними. Дайте можливість людині відчути себе значним, і він почне піклуватися про вас, а коли він про вас піклується, він більше робить для вас.

Це означає, що покупці куплять у вас більше товарів, службовці у вашій фірмі будуть працювати старанніше, товариші по службі будуть співпрацювати з вами, начальник допомагатиме вам - все це відбудеться, якщо тільки ви дасте всім цим людям можливість відчути себе значними.

Дуже важливо дати можливість «великим» людям відчути себе ще значніше. Людина, мисляча масштабно, завжди буде підвищувати цінність людей, представляючи їх в найкращому світлі. Для тих, хто мислить масштабно, люди готові зробити все найкраще.

По-друге, коли ви допомагаєте іншим відчути себе значними, то і інші допоможуть вам відчути себе значними.

Я пам'ятаю одну ліфтерша, у якій почуття абсолютної власної незначущості було, як то кажуть, написано на обличчі. Це була жінка років п'ятдесяти, неприваблива, явно обтяжуючу своєю роботою. Одна з багатьох мільйонів людей, які живуть з постійним відчуттям, що вони нікому не потрібні, ніхто не звертає на них уваги, ніхто не дбає про них.

Одного ранку, входячи в ліфт, я звернув увагу, що у ліфтерша нова зачіска. Нічого шикарного в новій зовнішності жінки не було, скоріш за все, її постриг хтось із подруг, але вона стала виглядати набагато краще.

Я сказав:

- Пані С. (зверніть увагу, я запам'ятав її прізвище), мені подобається ваша нова зачіска. Ви чудово виглядаєте.

Вона залилася фарбою і сказала:

- Дякую вам, сер.

На наступний ранок, входячи в ліфт, я почув:

- Доброго ранку, пане Шварц.

Ще жодного разу до цього я не чув, щоб ця ліфтерша зверталася до кого-небудь на ім'я. І після цього випадку, весь час, поки мій офіс знаходився в цій будівлі, я жодного разу не чув, щоб вона зверталася до кого-небудь на ім'я, крім мене. Я дав ліфтерша можливість відчути себе значною людиною, зробивши їй щирий комплімент і звернувшись до неї по імені.

У свою чергу, вона платила мені тією ж монетою, даючи мені можливість відчувати себе значним.

Не будемо себе обманювати: люди, що не володіють глибоким внутрішнім почуттям власної значущості, приречені на рядове життя. Ще, ще і ще раз повторюю: щоб досягти успіху, ви повинні відчувати себе важливими і значними. Допомагаючи іншим відчути себе більш значимими, ви і самі відчуваєте себе більш значимими. Спробуйте - і переконаєтеся. Ось практичні рекомендації:

1. Не шкодуйте похвали. Завжди давайте людям зрозуміти: ви цінуєте те, що вони для вас роблять. Ні в якому разі у людей не повинно залишатися враження, що їх послуги, надані вам, - само собою зрозуміле справа. Висловлюйте схвалення в теплій, щирій усмішці, яка дасть людям зрозуміти, що ви звернули на них увагу і добре ставлення до них.

Хваліть людей, даючи їм зрозуміти вашу залежність від них. Щиро сказане «Не знаю, що б ми без вас робили» дає людям відчути, що вони потрібні, а людина, що відчуває власну необхідність, працює ще краще.

Хваліть людей від щирого серця, а не кажіть їм чергові компліменти. Від похвали людина розквітає. Кожному з нас подобається, коли його хвалять, будь то дворічний малюк або дев'яностолітню старий. Не думайте, що тільки великі досягнення гідні похвали: хваліть людей за їх звичайну, рутинну роботу, за висловлені ідеї, за допомогу, робіть компліменти їх зовнішності. Зателефонуйте людині спеціально для того, щоб висловити своє захоплення, відвідайте його або напишіть йому особистий лист або записку.

Не витрачайте даремно час і сили, класифікуючи людей на «дуже важливих», «важливих» та «малозначних». Не робіть винятків. Будь-яка людина, будь то сміттяр або президент фірми, важливий для вас. Ви ніколи не досягнете першосортних результатів, якщо будете ставитися до кого-небудь, як до людини другого сорту.

2. Називайте людей по іменах. Товари з ім'ям (або прізвищем) покупця, будь то канцелярські товари, екземпляри Біблії, сумки і багато, багато іншого, користуються величезною популярністю. Люди люблять, коли їх називають по імені, це підвищує їх відчуття значущості.

Важливий момент: слід правильно вимовляти і писати імена і прізвища. Коли ви неправильно вимовляєте або пишете чиєсь ім'я, людина починає відчувати, що він для вас не важливий.

І ще: називайте людини не просто «Джонс», а «пан (пані) Джонс». Звертайтеся так до людей незалежно від їх статусу, в тому числі до кур'єрам і асистентам. «Пан», «пані» - короткі слова, але вони неймовірно підвищують відчуття власної важливості. 3. Не прагніть прославитися, прославляйте інших. Зовсім недавно я був присутній на з'їзді співробітників великої торговельної компанії. Після обіду проходила церемонія нагородження кращих регіональних менеджерів за підсумками минулого року. Нагороджених було двоє, чоловік і жінка. Вручивши нагороди, віце-президент компанії надав слово героям дня.

Перший з нагороджених, чоловік (до речі, пізніше я дізнався, що він отримав призначення на посаду регіонального менеджера всього три місяці тому, а це значить, що видатний результат - не тільки його заслуга), всі 15 хвилин говорив про себе. З його промови складалося враження, що підвищення рівня продажів - результат його і тільки його роботи: «Зайнявши цю посаду, я зробив те-то і те-то», «Робота була організована з рук геть погано, але я навів порядок», « це було нелегко, але я взяв ситуацію під контроль ». Вся його мова складалася з подібних фраз.

Поки він говорив, я дивився на розчаровані обличчя рядових співробітників його відділу. Вони залишилися в тіні особистої слави свого начальника, а їх напружена праця, завдяки якому і були досягнуті чудові результати, залишився невизнаним.

Зовсім по-іншому виглядав виступ другого регіонального менеджера. Вийшовши до трибуни, жінка сказала, що високі результати були досягнуті завдяки злагодженій роботі всіх співробітників. Потім вона представила черзі всіх співробітників, присутніх в залі, зазначивши особистий внесок кожного з них.

Зверніть увагу на відмінність підходів: перший менеджер відніс все слова подяки, сказані віце-президентом, виключно на свій рахунок, образивши і деморалізувавши свій колектив. Другий відніс їх на рахунок всього колективу. Мудрий вчинок. Слава схожа на гроші: вона приносить прибуток, якщо її не збирати, а інвестувати. Колектив, очолюваний другим менеджером, після урочистих зборів напевно буде працювати ще краще.

Запам'ятайте: похвала - це сила. Чи не ховаєте похвалу, отриману вами від вищестоящих осіб. Поділіться нею з підлеглими, і вони будуть знати, що ви поважаєте і цінуєте їх. Натхненні похвалою, вони візьмуться за роботу з новими силами і досягнуть ще кращих результатів.

Це ж правило прекрасно діє і в родині. Пропоную вам щоденне вправу: кожен день запитуйте себе, що зробили ви сьогодні, щоб порадувати дружину (чоловіка) і членів сім'ї.

Вам здасться, що це надто просто, але ефективність цієї вправи дивно велика. Одного разу я проводив тренінг для торгових працівників. Ми обговорювали тему «Роль сімейного оточення в досягненні успіху в торгівлі». В ході обговорення я запитав учасників (всі - одружені чоловіки):

- Коли ви в останній раз робили своїм дружинам подарунки, крім дня народження, Різдва і дати весілля?

Відповіді просто шокували. З 35 учасників тренінгу лише один сказав, що зробив дружині подарунок минулого місяця. Дуже багато говорили про терміни від трьох до шести місяців, а один навіть відповів, що не пам'ятає.

Подумати тільки! А потім чоловіки дивуються, що дружини після весілля перестають бачити в них королів!

Я придумав, як продемонструвати цим людям, яке диво може створити маленький сюрприз. На наступне заняття я домовився з квіткаркою, щоб незадовго до кінця занять вона принесла в аудиторію свій товар. Представивши її моїм слухачам, я сказав:

- Я б хотів, щоб кожен з вас, все до одного, зробили маленький експеримент. Я домовився, що кожен з вас за 50 центів отримає велику червону троянду. Якщо у вас немає п'ятдесяти центів або ви вважаєте, що ваша дружина цього не варто (пролунав дружний сміх), я куплю для неї троянду за свої гроші. Все, що я попрошу вас зробити, - подарувати цю троянду вашій дружині, а назавтра розповісти, що сталося. Само собою зрозуміло, ви не станете говорити їй, за яких обставин купили цю троянду.

На наступний день всі учасники тренінгу, всі до єдиного, розповідали про те, як були щасливі їхні дружини, отримавши сюрприз вартістю всього 50 центів.

Будь ласка, як можна частіше радуйте членів своєї сім'ї чимось особливим. Зовсім не обов'язково дарувати дорогі подарунки: не дарма кажуть, що дорогий не подарунок, дорога увага. Важливо, щоб ваші рідні розуміли: інтереси сім'ї для вас важливіше всього.

Приділяйте увагу членам своєї сім'ї. Плануйте спілкування з ними.

У наш час дуже часто люди бувають так зайняті, що на спілкування з рідними у них зовсім не залишається часу. Але якщо ви сплануєте свій день, час обов'язково знайдеться. Ось як робить це віце-президент однієї компанії, людина дуже зайнята:

- У мене відповідальна робота, мені доводиться щодня брати незавершені справи додому. Але я не можу дозволити собі закинути родину, вона для мене важливіше всього, саме для сім'ї я працюю так багато. Тому спілкування з дружиною і дітьми - частина мого звичайного розпорядку дня. Щовечора одну годину, з 19.30 до 20.30, я проводжу з моїми двома дітьми: малюю або граю з ними, читаю їм казки, відповідаю на питання. В цей час я повністю в їх розпорядженні. І діти щасливі, і я прекрасно відпочиваю за цей час. Після пів на дев'яту діти готуються до сну, а я на дві години сідаю за роботу. У пів на одинадцяту я встаю з-за робочого столу. Час, що залишився до сну, ми проводимо в бесідах з дружиною, говоримо про наших дітей, будуємо плани на майбутнє. Це чудовий час, коли ніхто і ніщо не заважає нашому спілкуванню, краще завершення напруженого дня. Крім того, з сім'єю я проводжу кожен недільний день з ранку до вечора. Я вніс спілкування з сім'єю в розпорядок дня, і це добре не тільки для моїх рідних (бо у мене завжди є час, призначене тільки для них), але і для мене. Спілкування з рідними дає мені нові сили.

ГОВОРИТИ ПРО ЛЮДЕЙ? | ХОЧЕТЕ ЗАРОБИТИ?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати