Головна

Напуття нетерплячому читачеві

  1. До російському читачеві
  2. ДО ЧИТАЧА
  3. До читача
  4. напуття
  5. Напуття для знайшов.

Якщо ви, осилив майже половину цієї книги, як і раніше вважаєте, що відступу, яких в ній чимало, не мають прямого відношення до теми і тільки знижують динаміку оповіді, то повинна з прикрістю констатувати, що ви так нічого і не зрозуміли. Точніше, не зрозуміли головного: ця книга не про смачну і здорову їжу. І не про те, як за допомогою короткочасних дієт або чудодійних методик, що включають в себе деякі тимчасові обмеження в харчуванні, заповнювати збиток, нанесений вашому здоров'ю десятиліттями попереднього життя.

У звичному розумінні цього слова методики Шаталової немає, є система Шаталової-Система Природного Оздоровлення. Щоб вам ясніше стало відмінність між цими двома поняттями, наведу приклад з близької мені області хірургії.

Якби вам хоч раз довелося побувати в сучасній операційній, ви б побачили, яке безліч хитромудрих апаратів оточує хірургів. Одні з них призначені для знеболювання, інші контролюють найважливіші показники життєдіяльності організму, треті в будь-який момент готові замінити той чи інший орган людського тіла, якщо той раптом зупиниться або буде працювати не в повну силу.

Скільки блискучих нікелем хірургічних інструментів лежить під руками медичної сестри, яка готова за першим вашим словом або жесту вибрати і подати потрібний.

А тепер уявіть на хвилину, що ви самі і хірург, і одночасно хворий. Вам, і тільки вам треба вибрати інструмент, за допомогою якого можна було б привести ваш хворий організм в норму. Таких інструментів у вашому розпорядженні якщо не тисячі, то сотні напевно.

Це ті самі методики, з якими все більше число людей пов'язує свої надії на здоров'я. І дійсно, багато хто з них, відомі людству з незапам'ятних часів, можуть принести і приносять людям зцілення від хвороб. Але всі вони мають один недолік: вони допомагають організму в скрутну хвилину, тоді як головне-не заважати йому.

Людський організм-цілковита саморегулююча і самообновляющиеся цілісна система. Не заважайте йому своїм нездоровим, що йде врозріз з приписами природи способом життя, і він віддячить вам гармонією повного духовного, психічного і фізичного здоров'я.

І своє завдання я бачу не в тому, щоб наштовхнути вас на якусь невідому методику або «винайти» власну-саму чудодійну. Я хочу одного - щоб ви зрозуміли, нарешті, що ваше здоров'я у ваших руках. І в міру своїх сил намагаюся дати вам знання про те, в яких умовах потребує ваш організм, щоб жити і працювати в суворій відповідності з закладеними в нього природою програмами.

Ця книга про Людину, його місці в живій природі, про її законах, порушення яких карається суворо і невідворотно. Працюючи над книгою, я ставила собі за мету застерегти вас від зайвої самовпевненості та поспішності, показати, до яких сумних наслідків призводить нас незнання, яке, як і в юриспруденції, не звільняє від відповідальності за порушення законів і розпоряджень природи.

Сліпа віра в чудеса безпредметна, оскільки справжнім дивом можна вважати лише те, що не вкладається в рамки законів, які керують життям Всесвіту, всього сущого в ній. І якщо подібне «чудо» раптом виявиться, то вік його буде недовгим. Сказане повною мірою можна віднести до «чудової» людської цивілізації, яка проголосила свій суверенітет по відношенню до природи. За космічними мірками вона, цивілізація, перебуває в дитячому віці, з якого навряд чи встигне вийти, якщо не відвикне від соски-пустушки розхожих стереотипів і безпідставних домагань на свою винятковість. Ми дійсно не можемо чекати милостей від природи, але наша завдання не виривати їх у неї силою, а домагатися всього своїм законослухняністю.

Повторюю цю істину ще і ще раз, оскільки без усвідомленого її прийняття як керівництва до неухильному виконанню на протязі всього життя вам дійсно залишиться лише сподіватися на диво. Ніякі методики, рецепти і рекомендації, ніяка «жива» вода, ні чорна, ні біла магії вам не допоможуть. «Порчу», яку ви наводите самі на себе, жоден чаклун, жоден шаман з вас не зніме.

А тепер, після такого ось підбадьорливого напутнього слова перейду безпосередньо до розповіді про лікувально-профілактичний ефект цілющого харчування. І почну з його профілактичного ефекту. Але не тому, що з побожним трепетом ставлюсь до неабияк застарілої від частого вживання думки, покликаної переконати нас в тому, що «хвороба легше попередити, ніж вилікувати». Якщо виходити з цього твердження, то неминуче прийдеш до логічного висновку, що єдиною метою праведного життя є попередження хвороби. Зізнатися від однієї цієї думки кидає в тремтіння.

І якщо я з такою наполегливістю відстоюю ідею здорового способу життя, яким його собі уявляю, виходячи з добутих наукою фактів, то тому лише, що для мене здоров'я-це не просто відсутність хвороби, а такий стан організму, при якому найбільш повно розкриваються всі таланти і здатності людини, реалізуються його потреби в любові, дружньому спілкуванні, творчості. І якщо я говорю про лікувально-профілактичний ефект Системи Природного Оздоровлення і входить в неї цілющого харчування, то маю на увазі перш за все профілактику егоїзму, бездуховності, байдужості, черствості, злоби, жорстокості, заздрості, жадності- всього, що отруює і вкорочує життя людини і оточуючих. Позбавтеся від червоточини, роз'їдають вашу душу, від поклоніння своєму шлунку, і ви ніколи не будете знати страждань, пов'язаних з найпоширенішими і безжальними хворобами-серцево-судинними і онкологічними.

Імунологічні бар'єри живого організму | Два слова про саморегуляцію


морква | фізаліс | Кабачки і патисони | баклажани | Дикорослі трави і рослини | Насіння соняшнику та гарбуза | бобові | Зернові культури | Потопаючий хапається за ... екстрасенса | Вороги чи друзі? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати