На головну

КОЛИВАННЯ І ЕНЕРГІЯ - ОСНОВА ВСЬОГО | Об'єктивного СВІТУ НЕ ІСНУЄ | всі єдині | ЗАГАЛЬНА ЗВ'ЯЗОК | проблеми можна розв'язати | Частина третя сила принципу | ХІД НАШОЇ ДУМКИ | ЩО Є СВІТ? КЛЮЧ ДО СИЛУ ЛЮДИНИ | ДО ПОБАЧЕННЯ, ВИПАДОК | ПРО ВЛАДУ НАД ЖИТТЯМ І СМЕРТЮ |

Беззмістовних витрат ЕНЕРГІЇ І ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЛОКАДИ

1. I. цільного зерна: ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ
  2. VII розділ: Витрати на підготовку і освоєння виробництва.
  3. Агуна А. В. Управління якістю електроенергії при несинусоїдальних режимах DJVU
  4. Активне використання сонячної енергії.
  5. АРИТМІЇ І БЛОКАДИ СЕРЦЯ
  6. Балів) Який вид енергії змінюється швидше за все при стисненні однорідного кулі? Маса і момент імпульсу зберігаються.
  7. Балів) Що дає основний внесок в сучасну щільність енергії Всесвіту?

Без певних витрат енергії неможливо досягти мети, ні вирішити проблему. Зрозуміло, нестача енергії - більш серйозна проблема, ніж її надлишок. Задамо собі питання: за яких обставин наша енергія витрачається даремно, ми перешкоджаємо її вступу?

Зрозуміло, що краще домагатися дійсно потрібних цілей, щоб не витрачати енергію в порожню або не блокувати її.

Я не роблю ніякої відмінності між затріть енергії і її блокадою. В обох випадках мова йде про певний нестачі енергії, що істотно обмежує наш потенціал.

Отже, за яких же обставин ми даремно втрачаємо енергію?

Наведений нижче список абсолютно не претендує на універсальність. Його завдання зводиться до того, щоб показати, що в повсякденному житті ми дуже марнотратно витрачаємо свою енергію.

Ми втрачаємо або блокуємо енергію, якщо не приймаємо того, що є.

Ми втрачаємо або блокуємо енергію, якщо всіх лаємо і засуджуємо.

Постійні суперечки неминуче закінчуються конфронтацією, а значить, і втратою енергії.

Те, що засуджуємо, ми не в змозі прийняти, а значить, живемо в постійній напрузі. До чого призводить відсутність своєчасної розрядки, ви вже знаєте.

Засудження (роз'єднання) подібно смерті, адже, засуджуючи, ми ділимо щось ціле на частини. Те, що поділено, втрачає свою цілісність, тобто стає збитковим, а збиткове не може повноцінно розвиватися. Єдність виключає засудження і сприяє життя. Чоловік і жінка - найяскравіший приклад, який демонструє, чого можна домогтися при досягненні єдності.

Що відбувається, якщо чоловік і жінка зливаються воєдино? Народжується життя! Подумайте тільки: чи не конфліктуючи, людина здатна створити життя! Але ж якби протистояння між статями не було подолано, то років через сто рід людський просто б вимер.

Життя - це єдність, а поділ - смерть. Розглянемо це твердження з енергетичної позиції: життя - це енергія; спори і розбрати блокують цю енергію, а отже, блокують і саме життя.

Що відбувається, якщо, наприклад, спортсмен постійно незадоволений собою? Він істотно обмежує свої можливості. Яскравий приклад тому - людина зі світовим ім'ям Нік Фалдо, в минулому кращий гравець в гольф.

Нік Фалдо був буквально одержимий спортом. А як поводяться такі люди? Вони постійно незадоволені своєю грою і постійно себе критикують. Але Нік Фалдо навчився спокійно ставитися до недосконалим ударам і не комплексувати з цього приводу. І що сталося? Він став грати з колосальним натхненням і поступово досяг разюче високих результатів. Таких висот неможливо досягти за допомогою боротьби, досконалість можливо лише при своєчасній розрядці і відсутності критики. У спорті це проявляється найбільш яскраво, оскільки при відсутності оцінки, осуду зникає страх перед можливими помилками.

Таким чином, ми плавно переходимо до наступного твердження.

Ми втрачаємо або блокуємо енергію, якщо відчуваємо страх перед невдачею.

Є така спортивна гра, яка називається керлінг. Сенс гри полягає в тому, щоб штовхати каміння, які, якщо чесно, справляють страшне враження. Недарма вони називаються «камінням страху». Самі спортсмени зізнаються: страх цей може бути такий великий, що зовсім паралізує людину. А паралізований людина не здатна виробляти позитивну енергію. Страх - це застій, що перериває протягом жнзнн.

Чим більше ми себе критикуємо, тим сильніше наш страх. Ми боїмося, що перестанемо відповідати певним вимогам (нами ж встановленим). Рано чи пізно обов'язково виникне конфлікт. Конфлікт між тим, що тобто, і тим, що повинно бути. А це неминуче спричинить за собою як витрату енергії, так і порушення плину життя.

Я вважаю, ви помітили, що мова весь час йде про одне й те ж: про наявність чи відсутність конфлікту, про протидію або про непротивлення.

Ми втрачаємо або блокуємо енергію, якщо постійно щось порівнюємо.

Хто порівнює, той волею-неволею засуджує. Якщо ми порівнюємо свою машину з сусідської і приходимо до висновку, що куплений ним недавно автомобіль набагато більше і краще нашого, то ми даремно розтрачуємо енергію.

У медицині прийнято вважати, що рак захворюють, перш за все, люди, схильні до такого роду порівнянь. Вони постійно зіставляють себе зі своїм оточенням, намагаючись будь-що-будь підробитися під нього. Ці люди намагаються всім сподобатися і всім догодити. В результаті вони стають до такої міри «нормальними», що це вже набуває патологічну форму. У медицині для позначення такого стану існує навіть спеціальний термін - нормопатія.

Хвороба норми: ті, кого вона вражає, стають жертвами стереотипів. Люди, постійно порівнюючи себе з іншими, повністю блокують доступ енергії до свого організму. Зрештою, розвивається рак - як спроба організму зажити цю блокаду.

Таким чином, ми знову стикаємося з життя і смерті (застою).

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб значно збільшити свій енергетичний потенціал, то я настійно раджу: не порівнюйте себе ні з ким, не хвилюйтеся щодо конкурентів. Інші люди - інші люди, у кожного своя доля і свій власний життєвий призначення.

йило і в помині - лише задоволення, задоволення і ще раз задоволення. У підсумку - золоті медалі. Наводить на роздуми наступний факт: керівництву швейцарської команди лижників нічого не відомо про подібні речі. І, судячи з усього, одного комфорту і видатних технічних досягнень явно недостатньо для того, щоб утриматися на вершині.

Справжній чемпіон повинен жити в злагоді з теорією про загальної закономірності, - це зробить його невразливим. Ми втрачаємо або блокуємо енергію при накопиченні негативних емоцій. Якщо ми сердимося на кого-то, то не тільки даємо цій людині владу над собою, але ще і витрачаємо при цьому свою енергію. Отже, така поведінка не дуже-то вигідно для нас.

Будь ласка, майте на увазі: якщо ви на кого-то гніваєтесь, значить, не бажаєте приймати цю людину такою, якою вона є. А наслідки негативних емоцій рівнозначні наслідків неприязні і загального осуду.

Пам'ятайте, як поводився один з членів швейцарської збірної команди з лижного спорту на Олімпіаді в Альбертвіллі (Франція)? Газети писали про те, що багато спортсменів критично отзиваліс про стан траси. Негативних емоцій було більше, ніж достатньо. Відповідно, результат виступу швейцарської збірної виявився плачевним, це було очікувано і закономірно. Закономірним були і результати поведінки Альберто Томба. У цього спортсмена негативних емоцій

Ми втрачаємо або блокуємо енергію, якщо знаходимося в стані постійної боротьби.

Будь-яка боротьба - за досягнення мети або проти того, що тобто, - Це вічні комплекси і непотрібна витрата енергії. І з цього приводу можна знову привести приклад з спортивному житті.

Зустріч команд Німеччини і Данії на чемпіонаті світу з футболу, тисяча дев'ятсот дев'яносто другого року. Німеччина була явним фаворитом, у всіх відносинах об'єктивно перевершувала інші команди. Для німецької команди дана гра була дуже важлива, тому гравці готувалися до неї інтенсивно і ретельно. Для Данії ж ця зустріч не мала великого значення, і підготовка була відповідна: в той час як німці сумлінно тренувалися, данці загоряли на пляжі. Зрозуміло, вони і перемогли.

Це закон: при приблизно однаковій техніці і стані неминуче перемагає той, хто здатний розслабитися. Так як у нього активніше відбувається приплив енергії.

У вас ні в якому разі не повинно виникнути враження, що всі ці принципи діють тільки галузі спорту. Зрозуміло, це не так. Давайте звернемося до сфери торгівлі.

За двадцять п'ять років роботи в сфері торгівлі я не зустрічав продавця, який би не боровся за улушеніе свого добробуту і підвищення товарообота. Я також не бачив такого продавця, який дуже трепетно ??ставився до своїх покупців. Але досить часто стикаюся з недбалими продавцями, яким слід було б бути сумлінніше. Торгівля від цього тільки виграла б.

Я також зустрічав таких незвичайних комівояжер, яким не з чуток було відомо, що таке Розрядка.

У зв'язку зі своєю професійною діяльністю мені доводилося стикатися з досить неприємними ситуаціями. Траплялося так, що потрібно було звільнити якогось продавця, оскільки справи в нього йшли з рук геть погано. За рідкісним винятком це були в основному сумлінні працівники, які ставили перед собою конкретну мету (Зауважте: переслідуючи певну мету, істотно обмежували себе). Але в період перед днем ??подання заяви та офіційним звільнення починали відбуватися неймовірні речі. Наприклад, одному працівникові, кандидату на звільнення, вдалося укласти дуже вигідну угоду!

Я кажу тут не про одиничний випадок, таке траплялося досить часто. У світлі принципу LOL2А стає зрозумілим, чому «погані» працівники раптом набирали силу. Людина просто переставав переслідує вать якусь мету, він мирився зі своїм становищем і переставав оцінювати свої дії. Він просто спокійно працював. Перед візитом до клієнта він говорив собі приблизно наступне: «Якщо я отримаю це, я доведу тим, хто нагорі, що вони не того звільнили. А якщо я цього замовлення не отримаю, то все одно я скоро не буду тут працювати, мені абсолютно наплювати на результат мого візиту до клієнта ».

Отже, що б не трапилося - все виходило не так вже й погано. Таким чином, зовсім ненавмисно багато звільнені продавці осягали найбільше мистецтво дзен-буддизму: здатність занурюватися в глибинне спокій.

Можливо, ви заперечите мені, сказавши, що за допомогою тиску також можна домогтися певного успіху. Це вірно. Вся справа в наслідках досягнутого результату. Якщо мене влаштовує сумний результат, то для досягнення мети я використовую посилення тиску. Але якщо провести експеримент і порівняти двох продавців (або спортсменів), при роботі з якими в одному випадку застосовувалися натиск і боротьба, а в іншому випадку принципи LOL2A, то висновок буде очевидним. Професіонал в будь-якій області не має жодних шансів, якщо блокує свій інтелект і енергетичний потенціал.

У сфері бізнесу та економіки вибір стратегії може виявитися вирішальним для подальшої долі підприємства. Якщо люди дотримуються принципів LOL2A, то для збільшення товарообігу їм потрібно мінімум зусиль. По іншому і бути не може.

Ми втрачаємо або блокуємо енергію, коли відчуваємо почуття провини. Якщо ми вважаємо, що колись в минулому вчинили не так, як слід було б, у нас розвинеться почуття провини, яке з часом може придбати величезні розміри. В цьому випадку почуття провини стане серйозною причиною енергетичної блокади. В даному стані людина ніколи не буде здатний швидко і оптимально вирішувати свої проблеми, з неймовірними втратами досягати поставленої мети. У емоцінальном, отже, енергетичному відношенні така людина повністю паралізований.

У багатьох людей почуття провини викликає біль в спині. І в цьому немає нічого дивного. Адже челов, який усвідомлює свою провину, з величезним зусиллям несе на собі непосильну ношу. Зовні це стан проявляється в сутулості.

Подібне тиск на спину абсолютно безглуздо. Уявіть, що ви спеціально завантажуєте свою машину кількома центнерами каменю тільки для того, щоб уповільнити її рух. Абсурд? Звичайно! Так чому ж ви такі жорстокі по відношенню до самого себе? Неймовірно, але людина робить все можливе, щоб нашкодити самому собі. З якихось незрозумілих міркувань він вважає, пристойніше (і, що найдивніше, чесніше!) Борсатися в пилу власної неспроможності, ніж йти вперед і розвиватися. Я не знаю, чи дійсно це пристойно.

Прислухайтеся до моєї поради: як можна швидше скиньте зайвий вантаж, позбудьтеся від почуття провини. Уявіть собі: ви знімаєте з плечей важезні мішок і шпурляєте його в прірву.

Будемо міркувати логічно. Почуття провини виникає лише тоді, коли людина критично відноситься до свого минулого. Але ж, з точки зору теорії про дії і протидії, це абсолютно безглуздо, якщо не сказати - безглуздо! Навіщо витрачати час на виробництво негативних думок, повно збільшуючи їх негативну енергію? Чи не краще налаштувати себе на позитивний лад? Критика нікому не принесе користі. Негайно припиняйте себе засуджувати! Ви не робили ніяких помилок. Ви просто вчилися жити.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що це не має ніякого відношення ні до психології, ні до релігії. Це - чиста фізика. Покажіть мені людину, яка з доброї волі буде бігати взад-вперед з важенним мішком за плечима! Правда, і засуджувати його за це ніхто не має права. Ніхто, крім нього самого. Якщо він цього хоче і йому подобається, то заради Бога.

Тільки що ми розглянули кілька прикладів, які неминуче призводять до втрати енергії або до енергетичної блокади. Таким чином, ми можемо стверджувати: застій веде до втрати енергії, а розслаблення (Розрядка), навпаки, до її притоку.

Як ви пам'ятаєте з попередньої глави, ми встановили, що Розрядка пробуджує універсальний інтелект людини. Ми також з'ясували, що вона перешкоджає втраті енергії та енергетичної блокади. Ну не чудово це! Уявляєте, варто вам змінити свою манеру поведінки, і відбудеться активізація двох основних складових людського потенціалу: інтелекту і енергії. Я називаю це економічною витратою енергії. За допомогою зняття напруги ми в найкоротші терміни здатні розвинути наш універсальний інтелект і придбати необмежений запас енергії, тобто збільшити наш людський потенціал.

Здається, настав час розповісти вам, як я відкрив можливості цієї самої розрядки. Саме вона допомогла мені познайомитися з моєю майбутньою дружиною

Мій стан в той

Але мій інтерес бьшнства1

з розуму, що такого просто означало, що я більше не боровся за те, що повинно бути, і змирився зі своїм холостяцьким життям. Боротьба закінчилася, а разом з нею припинилася і втрата енергії.

Своє холостяцьке положення я більше не оцінював як щось «погане» і не роздував конфлікт між тим, що тобто, і тим, що повинно бути. Це виявилося необхідною умовою для того, щоб життя тривало, а мій стан кардинально змінилося.

Я перестав концентруватися на одній і тій же думки. Раніше я постійно думав, як і де краще всього познайомитися з жінкою. Подібна фіксація абсолютно мене обмежувала. Але оскільки я змирився зі своїм холостяцьким становищем, то відпала необхідність в пошуках шляхів для знайомства.

Я більше не зосереджувався на досягненні своєї діли. Раніше моїм мозком володіла одна нав'язлива думка: «Хочу жінку». І це обмежувало мій Потенціал. Я був не в змозі адекватно сприймати навколишнє мене дійсність. Концентрація передбачає виключення. Але якщо наступила Розрядка, прагнення до мети ослабло, ток життя знову почав рухатися. Прошу врахувати: я всього лише послабив своє прагнення до мети, але не відмовився від неї! Зрозуміло, вона продовжувала жити в мені, але я перестав на неї, як то кажуть, «заціклівавться». Я пустив все на «самоплив», і проблема чудово вирішилася.

Я припинив сумніватися. Раніше я боровся за досягнення своєї мети, при цьому мене раз у раз долали сумніви такого роду: «Справжня це жінка чи ні?» А сумніви згубні для досягнення мети. Хто має сумнів людина безглуздо витрачає енергію, пропускає її крізь себе. Але оскільки я перестав боротися за свою мету, фіксувати свою увагу тільки на ній, оскільки я прийняв те, що тобто, всі сумніви, метання, болісні питання зникли самі собою.

і дуже скоро одружитися з нею. Мій стан в той період життя можна було б охарактеризувати простим словосполученням: «Відсутність жінки». Моє уявлення про те, що повинно бути, зводилося до пошуку «справжньої жінки». І я досить активно її шукав. Шукав по всіх усюдах. Я постійно з кимось знайомився. Але всьому є межа.

В один прекрасний день я сказав собі: «Досить» і перестав думати про необхідність мати поруч з собою жінку. Я припинив свої пошуки. Три місяці по тому я поїхав відпочивати в Туніс. Відпустка у мене був в листопаді, в цей час, як правило, ніхто не їздить в Туніс з метою знайомства. Так я вже і не мав наміру когось шукати. Разом зі мною відпочивало декілька туристів з Франції. Ми разом здійснили подорож по Сахарі. Під час цієї поїздки я звернув увагу на одну молоду француженку. Але мій інтерес був не дуже великий, адже я спеціально не хотів заводити знайомства.

Протягом дня ми дуже мало спілкувалися. Але коли я через два тижні повернувся з Тунісу, то зрозумів, що познайомився зі своєю майбутньою дружиною. Я ще два або три рази літав до Парижа, а потім ми вирішили одружитися (ці поїздки були не дуже-то економічні), через чотири місяці ми були вже чоловіком і дружиною. Зрозуміло, мої знайомі вважали, що я збожеволів, що такого просто бути не може. Моя дружина на дев'ять років молодший за мене. Минуло вже сімнадцять з гаком років, а я все ще переконаний в тому, що вона і залишається цією самою ідеальною жінкою.

У всій цій історії цікаво не те, як знайомився зі своєю дружиною, а то, як мені вдалося швидко досягти мети, тобто того, що повинно бути. Я просто-напросто розслабився.

Я змирився з тим, що зараз буду жити без жінки. Таким чином, я прийняв те, що є. Це означало, що я більше не боровся за те, що має бити, і змирився зі своїм холостяцьким життям. Боротьба закінчилася, а разом з нею припинилася і втрата енергії.

Отже, я постарався розслабитися і з мінімальними витратами часу і сил «знайшов» не просто жінку, а саму що ні на є справжню. Я засумнівався в правильності вживання слова «знайшов»: адже я ж нікого не шукав!

Знаєте, через деякий час я сформулював вираз, яке в даний момент вважаю своєрідним законом: «Хто шукає, той не знаходить».

Ця думка має рацію для тих випадків, коли мова йде про судомні пошуки чогось, про пошуки, пов'язаних з боротьбою, сумнівами, негативними емоціями і т. П. Але пошук пошуку ворожнечу. Можна шукати спокійно, без надриву. В результативності подібних дій я переконався на власному досвіді. Так слід чинити будь-якого менеджера з продажу. Так, до речі, має зробити і безробітний, якщо він зацікавлений в отриманні свого цікавого і прибуткового справи. Успіх заснований Розрядці і на вірі. Йдеться про самовідданої віри життя, в універсальний інтелект, в людини такого, в Бога, - назвіть цю премудрість як хочете.

Якщо ви «шукайте» (зауважте, слово «шукати» я полягають в лапки, бо в світлі принципу LOL2A дана дія наповнюється зовсім іншим змістом) жінку, нову роботу, клієнтів, нову квартиру, новий автомобіль, нового працівника і т. Д., То вам слід до найдрібніших подробиць продумати свої дії, щоб по можливості швидко і з найменшими витратами досягти поставлених цілей .

Можливо, наступна глава допоможе вам в цьому.

АКТИВІЗАЦІЯ АБСОЛЮТНОГО РОЗУМУ | Вражаюче відкриття! ИДЕАЛЬНАЯ ЖИТТЯ
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати