Головна

VIII Звичай вживання євреями християнської крові в свято Пурим і в свято Пасхи

  1. " Ускладнення при переливанні крові та кровозамінників ".
  2. " Помилки і ускладнення при переливанні крові ".
  3. VII Звичай вживання євреями християнської крові в обрядах шлюбу і обрізання, в покаянні і при смерті
  4. XVIII. С'КРОВІЩЕТО

Ми знайомі з звичаєм євреїв вживати християнську кров в їх варварських забобони; нам залишається ще сказати про двох інших звичаях, які вживаються у них. Ми побачимо, до якої міри дикості вони доходять.

Євреї святкують два свята, обидва криваві. Один святкується 14-го лютого і називається Пурим13, Інше свято Опрісноків, тобто свято Пасхи; під час цього свята кожен єврей повинен покуштувати Опрісноків. Серед цих Опрісноків знаходяться відомі маленькі14 хлібці, приготовлені какамамі і містять в собі християнську кров; і все від малого до великого, від молодика до старого, навіть не має зубів, повинні їсти цей хліб величиною трохи більше оливкової плода. Вони називають цей обряд ауфішуоймен.

Свято, званий Пурим, встановлений в нам'яти звільнення євреїв від тиранії Амана Естер і Мордехаєм, як написано в Книзі Естер. Це свято, як усім відомо, святкується 14-го лютого старого стилю. Євреї приймаються в цей день бити всіх християн, яких можуть зустріти, особливо хлопчиків. У цю ніч, проте, вони вбивають тільки одного, в пам'ять страти Амана. І в той час, як тіло вбитого християнина повішено, вони все кружляють довкола нього зі знущаннями, як би вони робили це навколо тіла Амана15. Рабин збирає його кров і робить маленькі хлібці, суміші їх з медом, і надає їм трехугольная форму. Ці хлібці призначені не для євреїв, але останні їх дарують своїм друзям-християнам.

Цей обряд має відбуватися в синагозі усіма присутніми, але необов'язково, щоб він відбувався з заподіянням мук нещасній жертві раніше смерті. Тому що кров, зібрана при таких обставинах, не йде в справу для інших обрядів, а тільки для приготування прісного хліба. Цей хліб розподіляється між найголовнішими єврейськими сім'ями, які дають його християнам в подарунок, на їхню думку, дуже цінний. Цей звичай називається обрядом хліба Пурим.

Кров, що проливається в цей день євреями, виправдовує, очевидно, слова пророка Єремії16 на їх рахунок: "І в руках твоїх обретеся кров душ (убогих) невинних" і не менш ясні слова Єзекіїля: "Понеже з кров'ю їсте ... і кров проливаєте"17.

Так само, в ніч свята Пурим можна зустріти єврея, який не був би п'яний18 і навіть до нестями. Таким чином, виправдовується на них прокляття пророка в розділі XXVII, 28 Второзаконня.

 У такому шаленому нестямі євреї б'ють в цей день християнських хлопчиків, яких їм вдається зловити; вони їх ховають в підземелля до дня Пасхи, близького від дня Пурима. У день Великодня вони їх усіх вбивають самим варварським і жорстоким способом; вони збирають потім всю їхню кров для Опрісноків або зберігають її для інших потреб протягом року. Вони просочують нею, як я вже говорив, вату і тканини, які потім спалюють. Попіл від цього вони зберігають в добре закупорених пляшках, що здаються на зберігання скарбника синагоги, або для того, щоб пересилати його своїм одновірцям в інші країни, або для того, щоб давати його на вимогу рабинів.

Все-таки в це свято Пурим християнська кров необхідна тільки для приготування прісного хліба. Ось чому, як сказано вище, досить тільки вбити християнина в пам'ять Амана і немає потреби, щоб жертва, з якої видобувається кров, піддавалася ще і жорстоким мукам.

Але не те для приготування Опрісноків. Для останніх необхідно, щоб кров була здобута при жорстоких муках, як їх предки надійшли з Ісусом Христом під час Його страждань. Ось чому вони вбивають дітей в свято Опрісноків.

Але перш ніж покінчити з цим святом Пурим, я вам поясню, чому євреї надають прісного хліба трехугольная форму. Як би не важко мені було викривати всі беззаконня мого племені, я все-таки хочу піти раді мудрого: "Не приховуйте таємниць". Отже, я кажу, що вони роблять це, щоб насміятися над таємницею Святої Трійці, прийнятої і шанованої християнами. Так само, коли вони дають цей хліб християнам, вони виголошують жахливу хулу на цю таємницю і молять Бога, щоб Він посоромив християн за їхню віру в Святу Трійцю. Цим нечестием євреїв доводиться виконання наступного пророцтва Ісайї на їх рахунок19: "Піди і скажи цьому народу: Ви будете чути постійно - і не зрозумієте, і очам і дивитися будете - і не побачите: Затовстіло бо серце народу" його ".

Я повинен звернути увагу на перевагу євреїв вбивати дітей внаслідок того, що будучи невинні і цнотливі, вони є найбільш досконалими зразками Ісуса Христа; втім, євреї менше наражаються на небезпеку, вбиваючи дітей, ніж дорослих.

Потім вони роблять ці вбивства на Великодня, щоб більш точно зобразити страждання Ісуса Христа, непорочного і невинного, знищену в свято Пасхи. Ось чому у пророка Єремії20 справедливо сказано: "Між народі Моєму безбожники є, чигають, як птахолови, припадають до землі, ставлять розставили, хапають людей".

Це проливання християнської крові спонукало вигнати євреїв з багатьох країн, як, наприклад, Іспанія та інші країни, згідно з пророцтвом Єзекіїля21: "Кров'ю, яку ти пролив, ти зробив себе винним ... за це віддам тебе на осміяння народам, на наругу всім землям".

VII Звичай вживання євреями християнської крові в обрядах шлюбу і обрізання, в покаянні і при смерті | IX Яким чином євреї зберігають таємниці


ЗВЕРНЕННЯ | Одкровення колишнього рабина Яна Серафимовича | При одруженні рабин дає нареченим круте яйце з кров'ю християнського немовляти. | Секта Франка звинувачує талмудистів у добуванні та вживанні християнської крові | Одкровення колишнього рабина, ченця Неофіта | Розповідь жидівки Бен - Нуд | Книга жидівського професора Аріеля Тоафа | викриття Неофіта | III Про першу причини: ненависті до християн | V Образи і богохульства євреїв над християнами |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати