На головну

Чи не мій час

1. IV етап (з середини XX ст. По теперішній час) Психологія як наука, що вивчає факти, закономірності та механізми психіки.
  2. V. Робочий час і його використання
  3. А якщо настав час злих чудес, то марно залишатися добрим.
  4. Аварії, катастрофи, стихійні лиха можуть у мирний час створювати такі наслідки і проблеми, які еквівалентні військовим діям.
  5. Адреси та час роботи ЦПОА velcom
  6. Акт 1: нині

Ми хочемо нагадати вам, що цей рукопис захищена авторським правом а це означає, що будь-яке копіювання та розповсюдження рукописи без відома автора заборонено, може порушувати функціонування законом про авторське право. Ми сподіваємося на вашу чесність і совість а так само бажаємо вам приємного читання.

Енохіан

книга друга

частина третя

Монстр завжди в масці

Чи не мій час

Я була готова до болю. Тому зовсім не здивувалася, коли вона мене поглинула цілком. Удар об воду був сильним. Я відчула як затріщали кістки. Вода виявилася крижаною і це лише додало гостроти відчуттів. Сильні хвилі тут же приховали мене від усього світу прийнявши в свої смертельні обійми. Кожну клітинку мого тіла ніби різали на маленькі шматочки. Я не намагалася боротися, хоча подібна смерть і була болісною. Я була в свідомості і розуміла все з вражаючою чіткістю. Відчувала як крижана вода проникає в легені. Як не вистачає повітря. Як кінцівки сковує судома. Це було пекло, але я не шкодувала, що потрапила в нього. Я знала, що зробила це не тому що була слабка. Чи не тому що виявилася вразливою дівчиною вирішила поквитатися з несправедливою долею. Я померла заради того, щоб жили інші, а не тому що втомилася від постійної боротьби за власне існування. Хоча, мабуть, і тому теж.

Ось-ось мав настати кінець. Свідомість повільно затуманює. Моє тіло йшло на дно. Ще трохи. Ще трохи і я перестану існувати. Все вже позаду. Моє життя залишилася в минулому. Кінець всьому.

Навколо була лише холодна темна вода, і навіть якщо б я захотіла щось побачити, то не змогла б. Але я все ще могла відчувати. І в даний момент, перебуваючи на межі двох світів, я дуже різко відчула як хтось схопив мене за руку і кудись потяг. Що відбувається?

Тепло огорнуло мене немов м'яка ковдра. Воно зігрівало мої заледенілі кінцівки, проникало під шкіру, закрадалася в душу. У якийсь момент в моїй душі настановив такий спокій якого я ще ніколи не відчувала. Всі небезпеки, всі тривоги і вся біль разом випарувалися і канули в небуття. Я ніби скинула з себе залізні кайдани і здійнялася в безкрає небо.

Чиїсь дбайливі руки притиснули мене до своїх грудей. Легкий поштовх пройшовся по моєму тілу і я дійсно здійнялася. Легкий подих ніжного вітру. Секунда свободи. І ось я більше не існую.

-Твоє Час ще не настав, - прошепотів чийсь ніжний голос.

Я знала цей голос. Пам'ятала його ніжні ноти з самого народження. В цьому голосі мішалося стільки емоцій. Печаль і радість, ніжність і сила, звинувачення і прощення. Прохолодні руки з довгими пальцями погладили моє обличчя. Їх запах був мені так само знаком як і голос.

-Мама, - Прошепотіла я ледве розплющуючи очі.

Всюди було так багато світла. Він огортав мене даруючи своє тепло і захист, але мені здавалося, що якби не було тут моєї мами, то світло б не здавався таким яскравим. Він не міг подарувати мені те почуття захисту, яке дарувала вона.

-Мила, - Прошепотіла мама коли я подалася до неї на зустріч.

Вона обняла мене притиснувши до своїх грудей. Її старе чорне плаття, яке колись виблискувало всім своєю пишністю на злощасному балу, було зношеним, але все ще зберігало запах маминих духів. Пишні спідниці зараз більше нагадували пошарпані обривки шовку, які місцями обвуглилися. На корсеті не залишилося і сліду від тих дорогоцінних каменів, які прикрашали його раніше. Вигляд у мами був змучений, але обличчя все ж зберігало спокій і нотки турботи.

Я не розуміла де виявилася, але це було і не важливо. Моя мама, найдорожча людина в світі, була поруч зі мною. Вона зігрівала мене своїм теплом і любов'ю. Я не думала, що коли-небудь побачу її знову, але ось вона притискає мене до своїх грудей немов всіх цих століть болю і поневірянь ніколи не було. Ніби ми знову опинилися в нашому родовому маєтку. Ніби я знову стала дитиною, якій часто снилися кошмари, але мама завжди могла відігнати від мене погані думки.

-Пробач Мене, - здригаючись від беззвучних ридань, прошепотіла я.- Я так завинила перед тобою. Перед татом. Перед Ноа. Я ... я ...

-Шшш, - Прошепотіла мама гладячи мене по голові Ти ще зможеш виправити свої помилки.

Я похитала головою.

-Це неможливо. Я вбила стількох людей. Як таке можна пробачити?

Мама злегка відсторонила мене від себе і заглянула мені в очі. Її погляд висловлював співчуття і рішучість одночасно. Я спробувала утерти рукою ніс, немов мені було п'ять років, і її губи чіпала легка усмішка.

-Твоє Час ще не настав, Каталіна, - промовила мама дуже серьезно.- І болю буде тільки більше, але ти повинна впорається з цим.

-Про Що ти? - Запитала я запідозрив неладное.- Хіба я не померла?

-Мертвие Не здатні вмирати, - сумно зітхнула мама.

Я здивовано подивилася на неї. Щось змінилось. Тепло і світло пішли а знайоме обличчя матері стало розпливчастим. Немов я дивилася на неї крізь товщу води. Незрозуміла сила змусила мене вирватися з чужих обіймів і відповзти в сторону. Світло змінився темрявою і той спокій, який я відчувала ще мить тому, безслідно зник змінившись страхом.

Фігура, яка зовсім недавно була моєю матір'ю, піднялася на ноги і нависла наді мною. Чим далі я відповзала в сторону тим більше вона ставала. Вона втрачала людські обриси і заповнювала собою кожен дюйм безмірного простору. Я спробувала піднятися на ноги, але щось утримувало мене в напівлежачому положенні.

-Хто Ти? - Закричала я в темряву.

-А Хто ти? - Вторив мені безтілесний голос.- Хто ти?

Питання стало повторяться по безлічі разів, і з кожним звуком тьма все більше тиснула на мене. Вона проникала в кожну клітинку мого тіла. Опановувала душею і свідомістю. Я спробувала закритися від неї руками, але в цьому не було сенсу. Вона була всюди.

-Хто ти? Хто ти? Хто ти?

Хапаючись руками за незриму опору я повзла в невідомому напрямку, але тут мої руки стали ковзати. Спочатку я не звернула на це уваги так як все моє єство опиралося того болю, яку насилала тьма, але в якийсь момент я відкрила очі і побачила, що мої руки в крові. Алая рідина покривала пальці і кисті. Вона в'їдається в шкіру, розносила металевий запах, була липкою і слизькою. Ця була кров всіх тих кого я так холоднокровно вбила. Я практично купалася в ній. Тонула.

Я закричала.

-Хто ти? Хто ти? Хто ти?

Досить. Будь ласка. Досить. Занадто багато крові на моїх руках. Я відчуваю кожну відібрану мною життя. Кожну розбиту надію. Кожну краплю болю помножену в десятки разів. Що відбувається? Невже я потрапила в пекло?

-Хто ти? Хто ти? Хто ти?

Я вбивця. Я монстр, який не заслуговував права жити так довго, яким життя не була. Усвідомлення власної сутності, спогад про всіх тих жахливих речах, які я робила добровільно або під тиском обставин, біль, яку завдавала іншим - все це знищувало мене зсередини. Немов хтось влив в мою душу потужний розчин кислоти, і тепер вона повільно і болісно спалює все на своєму шляху. Я не хочу цього. Не хочу відчувати всю цю біль. Господи, допоможи мені!

-болі Буде тільки більше, - шепоче мені хтось.- Її завжди буде тільки більше.

-Але Ти повинна терпіти кожну її краплю, - вторить інший голос.- Повинна битися до самого кінця.

-Не Шукай спокою в світі духів, - повчає хтось еще.- Спокій потрібно заслужити.

Хто вони? Духи моїх енохіанскіх предків? Вони мстять мені?

Чому? - Ледь чутно шепочу я повільно перестаючи чинити опір і віддаючись у владу темряві і її обітателям.- Чому я?

Чому це прокляття дісталося саме мені? Я не хотіла цього. Я ніколи не хотіла бути особливою. Не хотіла мати силами, майже ті самі, які маю. Я хотіла простого життя. Навіть життя в якості Енохіанского варта не здавалася мені хорошою. У ній було так багато жорстокості. Я не хотіла цієї жорстокості. Я хотіла спокою.

-Сражайся! - Наказують духи кружляючи мене в своєму вирі болю.

Темрява напирає, тисне, виштовхує кудись. Вони ніби повертають мене в світ з якого я так відчайдушно бігла. Я чую їх накази, відчуваю їх дотику, але у мене немає сил боротися з чимось або кимось. І ось коли муки досягають свого піку, коли я майже впевнена, що ось-ось моя душа розірветься на дрібні шматочки ... все різко обривається і затихає.

Розкривши очі і опиняюся в каюті Джеймса. Він все так само міцно обіймає мене уві сні. Місячне світло тихо проникає через круглі ілюмінатори. Нічної тиші порушується лише моїм частим диханням і плескотом хвиль за бортом.

Коли приходить ранок я все ще не можу зрозуміти де правда а де сон. Все здається одним суцільним маренням. Адже я пам'ятаю як піднялася на ноги, як говорила з Ноа, як згадала своє минуле, і як стрибнула за борт. Те, що сталося потім, не може бути неправдою, адже я все ще відчуваю дотику льодової темряви, тепло матері, біль наслав духами. Пам'ятаю їх наказ.

Так як же я виявилася в обіймах мирно сплячого Джеймса Озборна, ніби ніколи з них і не виплутуватися?

Повернувшись на інший бік я опинилася віч-на-віч з Джеймсом. Вдивляючись в розслаблені риси обличчя цієї людини я намагалася знайти відповідь на своє питання. На жаль, нічого незвичайного в ньому не було. Якщо звичайно не брати до уваги красивих рис, але навряд чи вони мали досить привабливістю, що б повернути мене з того світу. Причому зробити це таким дивним чином. Але що якщо все це була неправда? Лише сон викликаний емоційним потрясінням?

-Тільки НЕ залий слиною подушку, - промовив Джеймс самим буденним тоном, хоча його очі все ще були закриті а особа спокійним. Правда недовго. Через мить на губах хлопця з'явилася лукавим посмішка а очі різко відчинилися.

Я відсунулася від Озборна і дуже скоро виявилася на ногах. Хлопець уважно стежив за мною поки я робила невелику прогулянку по його каюті в променях тільки-тільки висхідного сонця. Він і не підозрював яке сум'яття панувало в моїй душі.

Близько десяти хвилин Джеймс мовчки спостерігав за тим як я міряю кроками його каюту. За цей час ми не сказали один одному ні слова. Я все ще не могла зрозуміти, що до чого і чим довше я думала про те, що трапилося тим більше схилялася до думки, що все ж зійшла з розуму. Але якщо це дійсно так, то як же мені зрозуміти, що реально? У чому я впевнена на всі сто?

-Дерьмо! - Вигукнула я пнув по комода.

У чому я впевнена? Так в чому взагалі можна бути впевненою живучи в цьому шаленому світі?

-Якщо Збираєшся громити мою каюту, то дай мені хоча б все найцінніше винести, - все з тим же спокоєм промовив Джеймс.

-Що Наприклад? - Потираючи і заламуючи руки запитала я. Цю звичку я перейняла у Тіма.

-Ну не знаю. Здається в одному з ящиків лежала пляшка хорошого віскі, але я не впевнений, що її не знайшов мій братик поки я розважався в лікарні, - при згадці про Міче Джеймс ледь помітно спохмурнів.

Я продовжила свою прогулянку вперед-назад. Це тривало до тих пір поки мені на очі не попався дерев'яну скриньку вкрадений з кабінету доктора Олівера. Замок на ньому був розкритий. Напевно Джеймс відкрив поки я була в відключці в минулий раз. Що якщо в цьому шухлядці я знайду хоч одна відповідь на цікаве для мене питання?

Метнувшись до скриньки я відкрила кришку і побачила лише порожнечу.

-Де Його вміст? - Запитала я обертаючись до Джеймсу.

Хлопець стиснув губи і не відповів.

-Джеймс? - Покликала я якимось чужим голосом Що в ньому було?

-Кое-Які записи, - знехотя відповів хлопець.

-Які Записи?

-Це не важливо.

Невже? Тоді чому б мені не глянути на них?

Озброєні вперто хитнув головою і прийняв суворий вигляд. Ніби це могло мене налякати.

-Не Найкраща ідея.

Зав'язався запеклий спір. Але незабаром з'ясувалося, що суперечки з Джеймсом не мали ніякого сенсу. Йому вдалося довести мене майже до сказу а потім прозвучала безтурботна фраза: «Поснідаємо?». У Озборнів була дивна здатність морально знищувати людей всього парою слів. Причому це не завжди були витончені образи або навмисно завдані образи. Просто було в них щось диявольське.

Суперечка продовжилася, але був він не довгим.

Заперевшісь в особистій ванні Джеймса я швидко одягла зручні речі, які принесла Марія приблизно через годину після того як я і Джеймс остаточно посварилися. Коли вона віддавала їх мені, то погляд дівчини далеко не був доброзичливим, але я не стала замислюватися над цим. Мало які таргани танцюють в її енохіанской голові? До того ж я поняття не маю якісь відносини пов'язують Марію і Джеймса. Адже вона виразно переживає за нього. І це досить неприємна думка. Настільки неприємна, що я намагаюся знищити її ще в зародку.

Як тільки я одягла трохи вільні штани з щільної тканини, і велику лляну сорочку, то уб'ю ж відчула себе трохи краще. Ці речі нагадували мені ті наряди, які я наважувалася надіти на тренуваннях ще кілька століть тому. Звичайно тоді дівчина в штанах була дикістю, але у правоохоронців були трохи інші поняття і правила етикету. Може на людях дівчата-варти і вели себе як благочестиві леді, але під покровом ночі ми були не такими лагідними. Особливо якщо врахувати якийсь арсенал з самого різного зброї можна було приховати під пишним криноліном.

Вдивляючись в дзеркало я відчувала, що більше не належу раси воїнів, в якій народилася. Це було дивне відчуття. Його складно описати, адже в моїй душі переплелося стільки емоцій і сумнівів. Уяви, що одного разу тобі сказали, що ти більше не людина. Ти не знаєш ким став, але абсолютно точно впевнений, що ти вже не той ким був. Які емоції оволоділи б тобою? Страх перед невідомістю. Самотність. Одвічні поневіряння в пошуках відповідей і потрібних питань. Усвідомлення, що ніхто в цьому світі не зможе зрозуміти тебе. Саме це зараз зі мною і відбувалося. І я не знала як повинна з цим справлятися.

На судні була одна велика загальна їдальня, в якій кілька десятків правоохоронців мирно снідали. Принаймні вони «мирно снідали» до тих пір поки не з'явилася я. Варто було мені і Джеймсу увійти в їдальню як розмови тут же замовкли, ложки завмерли на півдорозі до ротами, а погляди звернулися на мене. Відчуваючи як червоніють мої щоки я опустила голову і побрела слідом за безтурботним Джеймсом до єдиним вільним місцям в їдальні.

Невеликий столик був розрахований на чотирьох, але сидів за ним тільки один. Міч, немов копіюючи спокій Джеймса, поглинав тости з джемом зі швидкістю три штуки в хвилину. Його абсолютно не хвилювала моя персона і цим він створював пристойний контраст серед інших вартою.

-Якщо Корабель прийде в порт Нью-Йорка повний виснажених від голоду мерців я буду знати хто був винним у цьому, - скептично стежачи за апетитом брата промовив Джеймс.

Міч, набив обидві щоки, тільки закотив очі продовжуючи старанно жувати. Він зробив жест в бік трьох вільних стільців і я сіла на один з них. При цьому велика частина вартою опинилася за моєю спиною, але я все ще відчувала їх допитливі погляди. Джеймс пішов за сніданком.

Ей, - крикнув Міч через моє плече як тільки зміг прожувати свій завтрак.- Чого витріщилися? Подумаєш вбивця-психопатка вирішила поснідати. Ви точно таких же щоранку в дзеркалі бачите!

Почулося пирхання, несхвальні вигуки і навіть смішки. Так чи інакше Міч зміг розрядити обстановку і незабаром в їдальні повис більш звичний гул голосів. Я змогла зітхнути трохи легше.

-Ти Як завжди сама чарівність, - сухо сказав Джеймс повертаючись зі сніданком.

-І Зауваж, - самовдоволено відповів йому Міч.- Мені навіть не потрібно особливо старатися.

Джеймс зміряв молодшого брата обуреним поглядом і поставив переді мною чашку гарячого шоколаду і кілька тістечок. Не пам'ятаю коли їла що-небудь більш смачне. Якщо чесно, то я взагалі не пам'ятаю коли в останній раз їла.

-Які Плани на день? - Поцікавився Міч.- Мені б не завадила твоя допомога.

-Я Зайнятий, - спокійно відповів Джеймс відламуючи маленькі шматочки від шоколадного кексу і закидаючи їх в рот.

-спроба Затягнути в ліжко нашу маленьку психопатку не сама поважна причина, - пирхнув Міч.

-Може Ти перестанеш так мене називати? - Запитала я різко. Хоча різкість була більше викликана збентеженням ніж обуренням.

-А Як же мені тебе ще називати? - Округливши очі запитав Міч.- Повне ім'я занадто довге, скорочене звучить безглуздо, Джеймс вже застовпив одну з кличок, але йому не подобається коли тебе називають «горобцем» будь-хто крім нього самого.

Я скоса глянула на Джеймса, який стежив за своїм братом з не дуже хорошими думками, судячи з його погляду.

-Тому, - Не звертаючи уваги на невдоволення, що панував за столом.- Мені залишається тільки називати тебе «психопаткою». Хоча так само я називаю твого буйного одного. Будете дуетом.

Згадка про Тіма тут же привернуло мою увагу і я забула про своє невдоволення.

-Що З Тімом?

-Так Все в повному порядку, - спокійно відмахнувся Міч.- Правда минулої ночі він вирішив трохи поплавати за бортом. А так все відмінно.

З моїх рук мало не вислизнула чашка з гарячим шоколадом.

-Що? - Крикнула я різко скочивши на ноги і мало не перекинувши стіл.

Правоохоронці відразу підірвалися на ноги слідом за мною, і багато схопилися за зброю, яке завжди було при кожному з них. Я не звернула уваги на їх стурбовані обличчя втупивши погляд в Міча. А той і оком не моргнув!

-Не Заводься. Я виловив нашу маленьку рибку майже відразу ж як тільки він пірнув за борт. Правда промок до нитки, але не хвилюйся. Зі мною все в повному порядку.

Джеймс перехопив мою руку і міцно стиснув. Він змусив мене знову опуститься на стілець, але вартою це не сильно втішила. Вони все ще були на ногах і не спускали з мене пильного погляду.

-Спокойствіе Хлопці, - махнув їм Джеймс.- Я впевнений, що Каталіна попередить нас, якщо захоче рознести корабель. Правда?

Останні слова були адресовані мені, але я нічого не відповіла на них.

-Так Само як Енея попередила нас про те, що збирається перебити всіх вартою? - Сухо, майже з ненавистю, запитав хтось.

-Енея І Талі абсолютно різні, - відповів Джеймс з крижаним спокоєм.

Розмова брав якусь безглузде напрямок.

-О Так, ця милашка просто чарівність, коли не вбиває по три сотні людей за раз, - підтакнув старшому Озборн Міч а потім підморгнувши мені піднявся на ноги.- Піду провідаю нашу маленьку рибку.

Я знову піднялася на ноги, але на цей раз не так різко.

-Я з тобою.

-Ні, - Тут же сухо наказав Джеймс. Його голос все ще був крижаним.

-Ні? - З викликом перепитала я.

-Забила, Що було минулого разу?

Ти не можеш мені наказувати!

Міч стежив за нашою сваркою явно намагаючись придушити посмішку.

-Взагалі-то може. Він капітан цієї посудини і глава нашої маленької компанії, - глузливо встряв Міч.

Я вирвала руку з хватки Джеймса не бажаючи, щоб мені хтось наказував. І плювати я хотіла на те яке місце в енохіанской ієрархії займає Джеймс Озборн. Близько хвилини ми свердлили один одного поглядом. Джеймс ніби прочитав в моїх очах, то упертість і невдоволення, яке я відчувала, і помноживши його в кілька разів повертав мені ту ж пігулку власним поглядом. Ніхто не збирався поступатися. У повітрі затріщав електричний струм. Ще трохи і ми обидва вибухнемо.

-Ви Просто дві королеви драми, - закотивши очі промовив Міч а потім несподівано взяв мене під руку.- Так вже й бути. Я вирішу ваш спір.

Джеймс перевів погляд на руку брата, яка міцно тримала мій лікоть. Дивно, але в погляді старшого Озборна відбилося щось таке від чого мені стало по-справжньому страшно. За Міча.

Ти не можеш заборонити їй побачиться з одним, - примирливо промовив Міч.- Вона все одно доб'ється свого, але буде краще якщо при цьому ми все залишимося живі.

Я хотіла було заперечити, нагадати йому, що я не вбивця і не психопатка, але потім різко зачинила рот. Хіба у мене є право заперечувати очевидне? До того ж поки Міч на моєму боці цим потрібно користуватися.

-Він Все ще не в собі, - сухо зауважив Джеймс, але все ж піднявся на ноги і став поряд з мной.- Ти не підійдеш до нього близько і не залишишся з психом наодинці.

Хоча таке розташування речей мене не влаштовувало це все ж була велика поступка з боку Джеймса. Мовчки кивнувши я пішла за двома Озборн геть з їдальні намагаючись не звертати уваги на допитливі погляди вартою Енохіана. Тінь нової печалі лягла на моє серце. Люди, яких колись дуже давно, я могла б назвати своєю сім'єю, навіть не знаючи їхніх імен, тепер були небезпечніші будь-якого заклятого ворога. Як же так сталося?

Міч і Джеймс йшли по обидва боки від мене. Кожен напружений по своєму. У кожного свої думки. Свої надії. Вони роблять вигляд ніби ми не вороги, але я знаю правду. Знаю, що я жива лише до тих пір поки їм це потрібно. Питання лише в тому коли все зміниться? Хто з них застромить мені ніж у спину першим?

Ми зупиняємося біля замкнених дверей. За ними - тиша. Ніщо не порушує зловісного спокою і це нервує мене. Часом тиша таїть в собі набагато більше сюрпризів ніж найгучніший гул в світі. Я боюся за Тіма. Боюся найгіршого. Мені не терпиться дізнатися, що приховує від моїх очей ці двері, але одночасно я боюся її відмикати.

Міч знімає з шиї невеликий ключ на мотузці, який був надійно приховати під футболкою. Двоє правоохоронців напоготові. Вони напружені. Невже Тім такий небезпечний? Мій бідний Тім, який за все своє життя і мухи не образив? Як може він бути не тим ким я його вважала? Хто ж він насправді і які таємниці зберігає? Питань стає тільки більше. Але якщо раніше я нічого не знала про себе саму, то тепер я не знаю нічого про те, що мене оточує.

Міч відчиняє двері і в темний коридор проникають сяючі промені сонця. Я вдивляюся вглиб маленької каюти і не відразу бачу фігуру свого друга. Він сидить в найдальшому кутку каюти, але зараз меблі в ній ціла і неушкоджена. Всюди панує порядок, але тільки не в душі Тіма. Він з силою хапається за голову низько опустивши її і розгойдується вперед-назад. Я чую все той же тихе бурмотіння, що і в той раз коли він майже напав на мене.

-Черт Зрозумій, що цей псих несе, - дивлячись на Тіма суворим поглядом говорить Джеймс.- Він більше не б'є меблі, не кидається на людей, але постійно щось бурмоче.

-Правда Або брехня? - Чую я тихий шепіт Тіма.

Всі ті ж слова. Всі ті ж вірші. Але який їхній зміст?

-Я Ж пропонував тобі скинути його за борт, - з усією своєю безтурботністю промовив Міч.- Двоє божевільних на одному кораблі це занадто багато.

-Можливо Я перегляну твою пропозицію, - задумливо пробурмотів Джеймс спостерігаючи за моїм другом.

-Заткнися, - Сухо наказала я і спробувала підступиться до Тіма, але Джеймс і Міч одночасно втримали мене.

-Я Просто хочу зрозуміти сенс його слів! - Заперечила я.- Він може пояснити їх!

-Він Не промовляє ніяких слів! Набір звуків, не більше, - заперечив Джеймс.- Твій друг збожеволів.

Я здивовано втупилася на Озборнів. Здавалося, що ми не до кінця розуміємо один одного.

-Що Значить «набір звуків»? - Перепитала я вдивляючись в їх спантеличені ліца.- Він повторює чіткі слова. Просто їх зміст до мене не доходить.

Брати переглянулись. Несподівано Міч став фиркати, гаркавити і кряхтеть а потім запитав:

-Які Тут слова?

-І Це я психопатка?

-Але Ж саме це він і повторює! - Вигукнув Джеймс.- Тільки звуки! Це не людська мова.

Я відкрила рот, але не знайшла що сказати. Джеймс і Міч не розуміли Тіма. Вони не просто не вловлювали сенсу його слів. Вони просто не чули ніяких слів. Але ж я їх чула! Я розуміла.

-Правда Або брехня? - Тихо повторила я слова Тіма намагаючись наслідувати його інтонації.

Озброєні відсахнулися від мене ніби побачили в мені злісну гадюку, в той час як Тім різко замовк і підняв на мене свої затуманені очі. Його блукаючий погляд зупинився на мені і на якусь мить повисла мертва тиша.

-Ти Чуєш, - прошепотів він вражено дивлячись на мене.- Ти одна з них.

Харанорская ГЕС | до іспиту з фітопатології і ентомології для 201-204 груп бакалаврів факультету СИЛА
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати