Головна

Список вступників, які зараховуються за конкурсом

  1. IV. Список дополнительной литературы
  2. VI. Список використаних джерел
  3. VI. СПИСОК ТЕОРЕТИЧЕСКИХ ВОПРОСОВ
  4. VII. СПИСОК ЭКЗАМЕНАЦИОННЫХ РЕЦЕПТОВ.
  5. VIІ. СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
  6. X. Список ілюстрацій

Перший рейтинговий список абітурієнтів 2012 року

на основі базової загальної середньої освіти
(після 9 класу)

Станом на 01.08.2012

Спеціальність «Фінанси і кредит»

Список вступників, які мають право на зарахування проза конкурсом

  Абітурієнт Сума балів Право на першочергове зарахування
Воробйова Дар'я Андріївна 26,2 Пільга
Хомич Тетяна Василівна 19,7 Пільга
Яценко Вадим Михайлович 18,9 Пільга

Список вступників, які зараховуються за конкурсом

  Абітурієнт Сума балів
Хомчук Олена Петрівна 28,8
Туманська Маріанна Андріївна 27,8
Герасько Тамара Володимирівна 27,5
Давидюк Анна Олександрівна 27,4
Леоненко Анастасія Віталіївна 27,1
Сукачов Роман Олегович
Козачук Валерія Олегівна 24,9
Горбатюк Андрій Юрійович 24,6
Біленко Серігй Олексійович 24,5
Обмелько Ганна Юріївна 24,41
Рикалова Анжеліка Костянтинівна 24,4
Лупина Яна Миколаївна 24,3
Пономаренко Вікторія Андріївна 24,3
Херсонюк Катерина Петрівна 24,3
Козленко Андрій Сергійович 23,8
Лучна Наталія Сергіївна 23,8
Войцеховська Олена Михайлівна 23,7
Горзов Іванна Василівна 23,7
Савченко Андрій Вікторович 23,5
Жигун Владислав Олександрович 23,3
Оселедченко Анна Володимирівна 23,3
Гейко Олег Олександрович
Стольникова Вероніка Юріївна
Ткаченко Антоніна Вячеславівна 22,9
Добринь Юлія Вікторівна 22,8
Попков Сергій Борисович 22,8
Ємельянова Юлія Андріївна 22,7
Ціруль Катерина Юріївна 22,6
Галушка Олександр Юрійович 22,3
Хмарська Ілона Олексіївна 22,3
Драч Анна Миколаївна 22,2
Лісніченко Анна Олегівна 22,1
Сташенко Вікторія Володимирівна
Астраханський Станіслав Леонідович 21,9
Лукаш Владислав Вячеславович 21,9
Новицька Анна Тарасівна 21,7
Сушко Олександр Ігорович 21,4
Болдирєва Крістіна Костянтинівна 21,3
Лукашенко Анастасія Валеріївна 21,2
Тимошенко Аліна Владиславівна 20,6
Бовт Аліна Олексіївна 20,5
Булавка Іван Петрович 20,5
Савицька Вероніка Дареківна 20,5
Рустамов Андрій Рустамович 20,1
Примак Анастасія Вікторівна
Федорець Анна Вікторівна 19,7
Микитенко Олександр Русланович 19,5
Фесенко Олена Миколаївна 19,5
Спіжовий Володимир Васильович 19,4
Біжан Катерина Миколаївна 19,2
Бузенко Аліна Станіславівна 19,2
Буренко Марія Вікторівна 19,2
Лисенкова Анастасія Дмитрівна
Савицька Діана-Богдана Дареківна
Глухенька Анна Михайлівна 18,8
Шерстньова Аліна Олександрівна 18,2
Бакуліна Ірина Сергіївна 17,8
Чуприна Юлія Миколаївна 17,8
Болотинський Сергій Олегович 17,5
Гончарук Олександра Олександрівна
Мазгарі-Говарі Маріам Фархадівна 16,9
Чорноморець Денис Ярославович 16,9
Міщенко Дарина Сергіївна 16,8
Сотська Діана Анатоліївна 16,7
Мафтуляк Марія Ігорівна 16,6
Вегера Анастасія Кахарманівна 16,4
Степанова Валерія Олегівна 16,4
Шайда Олексій Володимирович 16,3
Назаренко Михайло Вікторович 16,2
Ковтуненко Артем Олегович 15,8

 

Відповідальний секретар

приймальної комісії Л. М. Лейченко

 



Податкову систему | Елементи системи оподаткування
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати