Головна

для соціолінгвістичного опитування

1. II. ОПИТУВАННЯ ХВОРОГО
  2. III-IV рівні. Курація хворих. Аналіз результатів обстеження і лікування. Форма перевірки: протокол обстеження, усне чи письмове опитування, вирішення ситуаційних задач.
  3. ДАНІ П'ЯТОГО ОПИТУВАННЯ АМЕРИКАНСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ТОВАРИСТВА "ФІ ДЕЛЬТА КАППА" ЩОДО СТАВЛЕННЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ШКІЛ
  4. До усного опитування.
  5. етапи(процедура) проведення експертного опитування
  6. Класифікація методів масового опитування

Анкета

«Мова сучасного українського міста»

1. Місце анкетування: столиця , область ___, обласний центр , невелике місто , СМТ , селище , мале село .

2. Рік народження___ 3. Стать - чол.  жін. 

3. Місце постійного мешкання: столиця , область ___, обласний центр , невелике місто , СМТ , селище , мале село .

4. Місце народження: ___

5. Місце, де провели а) дошкільні роки: столиця , область ___, обласний центр , невелике місто , СМТ , селище , мале село .

б) шкільні роки: столиця , область ___,обласний центр , невелике місто , СМТ , селище , мале село .

6. Освіта батьків:

а) матері: незак. середня ; середня ; середня спец. ; незак. вища ; вища ; маю наук. ступінь ;

для середньої спец., незак. вищої та вищої освіти: філологічна ; суспільні науки ; економічна ; природнича ; технічна .

б) батька: незак. середня ; середня ; середня спец. ; незак. вища ; вища ; маю наук. ступінь ;

для середньої спец., незак. вищої та вищої освіти: філологічна ; суспільні науки ; економічна ; природнича ; технічна .

7. Рідна мова: українська ; російська ; інша  ___.

8. Рідна мова батьків: матері - українська; російська; інша ___; батька - українська ; російська ; інша  ___.

9. Володіння мовами: вільно Читаю, пишу, розмов-ляю Читаю, пишу Читаю, розмов-ляю Розмов-ляю суржиком Розумію, але не розмовляю
українська            
російська            
інші:            

10. Мова спілкування у родині: Українська російська обидві суржик інша (яка)
з батьком          
матір'ю          
сестрою / братом          
іншими родичами          

11. Мова освіти: українська російська обидві інша (яка)
дошкільний заклад        
середня школа        

12. Мова усного спілкування у школі: українська російська Залежно від ситуації
Тільки переважно тільки переважно
з учнями          
з учителями          

13. Мова письмового спілкування: українська російська Залежно від ситуації
смс- та інтернет-повідомлень          
Особисті записи          
інші види письмового спілкування          
14. Якою мовою Ви спілкуєтеся, відвідуючи: українська російська Залежно від ситуації
Офіційні державні установи          
магазин          
Поліклініку          

15. Якою мовою Вам комфортніше спілкуватися: українською ; російською ; однаково зручно ; іншою мовою  ___.

16. Чи в усіх ситуаціях Ви розмовляєте однією мовою: так, тільки українською ; так, тільки російською ; можу переходити з однієї мови на іншу .

17. Якщо послуговуєтеся двома мовами,

перехід зумовлений: ситуацією спілкування ; мовою співрозмовника ; іншими причинами  (вказати) ­­­­­­­­­­­­­­­­­___; важко сказати ;

переходити на іншу мову складно ; переходити легко .

18. Чи припускаєтесь Ви мовних помилок, коли переходите з однієї мови на іншу: ніколи ; коли у розмові беруть участь кілька людей і доводиться паралельно розмовляти різними мовами ; рідко ; час від часу ; постійно ; я не звертаю на це уваги .

19. Чи відчуваєте Ви брак знання іноземних мов: так, часто ; рідко ; не відчуваю .

20. Чи допомагає Вам у спілкуванні знання російської мови:

так, часто ; рідко ; не допомагає .

21. Чи допомагає Вам у спілкуванні знання української мови:

так, часто ; рідко ; не допомагає .

22. Якою мовою Вам зручніше слухати радіо, дивитися телепередачі:

українською , російською , мені байдуже .

23. Який спосіб адаптації неукраїнських фільмів та телепередач для Вас найкомфортніший:

а) створених іншими мовами (крім російської) - якісне дублювання ; переклад диктора ; субтитри ; мені байдуже ; не треба адаптувати зовсім ;

б) створених російською мовою - якісне дублювання ; переклад диктора ; субтитри ; мені байдуже ; не треба адаптувати зовсім ;

24. Як Ви ставитеся до вивісок і вуличних оголошень, виконаних:

а) тільки українською мовою: позитивно ; негативно ; мені байдуже ;

б) із залученням брендових назв іншими мовами:

позитивно ; негативно ; мені байдуже ,

зокрема російською: позитивно ; негативно ; мені байдуже .

в) тільки іншими мовами, крім української - позитивно ; негативно ; мені байдуже ,

зокрема російською - позитивно ; негативно ; мені байдуже .

25. Якою мовою Вам зручно читати:

а) художню літературу - тільки українською ; тільки російською ; українською та російською ; іншою мовою ;

б) пресу - тільки українською ; тільки російською ; українською та російською ; іншою мовою ;

в) фахову літературу - тільки українською ; тільки російською ; українською та російською ; іншою мовою ;

26. Якою мовою Вам доводиться читати:

а) художню літературу - тільки українською ; тільки російською ; українською та російською ; іншою мовою ;

б) пресу - тільки українською ; тільки російською ; українською та російською ; іншою мовою ;

в) навчальну літературу - тільки українською ; тільки російською ; українською та російською ; іншою мовою .

27. Чи хотіли б Ви вдосконалити свої навички володіння

а) українською мовою - так, охоче ; мені це не потрібно ; не маю на це часу ; інше  ___;

б) російською мовою - так, охоче ; мені це не потрібно ; не маю на це часу ; інше  ___;

в) іноземними мовами - так, охоче ; мені це не потрібно ; не маю на це часу ; інше  ___.

28. Ви б хотіли, щоб Ваші діти спілкувалися:

тільки українською мовою ; тільки російською мовою ; українською та російською мовами ; іншою мовою  ___; кількома іноземними мовами .

29. Ваші коментарі до мовної ситуації у м. ___:

Особливості педагогічного спілкування. Структура педагогічного спілкування. | Причини формування девіантної поведінки
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати