На головну

ДОЗВІЛ ПОНАД

1. Безкоштовна доставка призу здійснюється в межах 700 км від м Кірова, понад - доставку оплачує сам переможець.
  2. відео, яке відноситься до рекламної компанії або 5-6 фото (роздільною здатністю не менше 1080 * 720). Матеріал надішліть окремими файлами у вкладенні.
  3. Тимчасовий дозвіл
  4. Глава 60. Розгляд та вирішення індивідуальних трудових спорів
  5. Глава 61. Розгляд та вирішення колективних трудових спорів
  6. Глава XIV. Відповідальність за порушення законодавства в галузі охорони навколишнього середовища та вирішення спорів в галузі охорони навколишнього середовища

Це пояснюється в творах Арі, в частині, що стосується статей Рашбам, главі «Мішпат» книги «Зоар»: «Знай, що від душ праведників є навколишній світ, і є такі, від яких є внутрішній світ (Роз'яснення знайдете в книзі «Сяючий лик»). Ті з них, від яких є навколишній світ, мають силу говорити про прихований і таємниці Тори способом приховування, аж до повного нерозуміння, щоб не спіткали, крім тих, хто гідний осягнути. Душа Рашбам була з боку навколишнього світу, і тому була у нього сила виражатися так, щоб це було зрозуміло не масами, а лише тим, хто гідний зрозуміти. Тому «дозвіл» написати книгу Зоар було дано йому, а не його вчителям або попередникам, не дивлячись на те, що вони, безумовно, мали знання більшими, ніж у нього, але не було в них сили висловити так, як міг він. І з цього зрозумій величину прихованого в книзі «Зоар», яку написав Рашбам, так що далеко не кожен здатний зрозуміти сказане ».

Короткий висновок зі сказаного ним полягає в тому, що питання роз'яснення понять істинної науки абсолютно не залежить від величі або незначності кабаліста. Це питання отримання вказівки (світла) особливими душами, придатними для цього, що є «дозволом» понад розкрити вищу мудрість.

А тим, що не удостоїлися такого дозволу, заборонено роз'яснювати цю науку, оскільки вони не можуть висловити тонкі речі відповідними словами так, щоб не заплутати вивчає. І тому до книги «Зоар» Рашбам немає жодної систематизованої книги з Каббали. Всі попередні книги з Каббали не можуть називатися роз'ясненнями науки, і є лише натяками, які до того ж не дотримуються порядку причини і слідства, а тому таке і розуміння сказаного в них.

І у відповідність з тим, що було почерпнуто мною з книжок і від вчителів, необхідно додати, що з часів Рашбам і його учнів, які спіткали книгу «Зоар» і до Арі, з друкарських книги не було нікого, хто зрозумів би сказане в книзі « Зоар »і« виправлення »до неї, так, як АРІ. І всі попередні йому, спіткали лише натяки на науку Каббала. В цілому, такими є і книги РамаКо.

А про сам Арі правильно буде сказати те ж, що сказано про Рашбам, тобто, що його попередникам не дано було дозвіл понад розкрити тлумачення науки, а Арі таке дозвіл було дано. Але це зовсім не визначає велич або незначність осягань, так як цілком можливо, що величина осягань попередників була незрівнянно більшою, ніж у Арі, але їм не дано було дозвіл на їх розкриття. І тому вони остерігалися писати роз'яснення, які стосуються суті науки, і задовольнялися короткими натяками, не пов'язаними між собою.

І тому, з того часу, коли розкрилися в світі книги Арі, всі, хто займався наукою Каббала, залишили книги РамаКо, а також «перших» і «гаонов», що передували Арі, і зосередилися лише на вивченні праць Арі. Таким чином, основою роз'яснень науки Каббала, таких, якими вони повинні бути, є книги «Зоар» і «Виправлення» до неї, а після них - праці АРІ.

3. Таємниця Творця - для тріпотливих перед Ним

Це означає, що таємниці Тори розкриваються тільки тріпотливим перед Творцем, який оберігає велич Творця всією душею єством своїм, які ніколи не допустять лихослів'я по відношенню до Творця. І це третя частина в приховуванні науки. Ця частина прихована найбільше, так як багато порушили заборону і скинули розкриття такого роду, що стало причиною появи всіх заклинателів і ідолопоклонників, послідовників прагматичної Каббали, відкрито полюють за душами, і інших містифікаторів, що використовують байки від науки, що вийшли з рук недбайливих учнів. Всі вони прагнули лише отримати матеріальну вигоду для себе або для інших, від чого світ так багато страждав і продовжує страждати.

І знай, що основою і коренем приховування спочатку була тільки ця частина,вона є джерелом додаткової строгості мудреців при перевірці учнів, як сказано: «Не навчають навіть заголовкам, якщо тільки людина не є главою суду, мають піклується серце», а також: «Не навчають Маасі Береш - більше двох, а Маасі Меркава - більше одного », і таких висловлювань знайдеш у множині. Причина цього страху - в вищесказаному, і тому мало число спіткали цю науку, і навіть ті, хто витримав сім перевірок, поклялися страшною клятвою не розкривати цих трьох частин нікому. (Див. Передмову р. Моше Бутріля до книги «Сефер Єцира»)

Але не помиляйся в тому, що я розділив на три частини приховування Каббали, як би кажучи, що наука Каббала сама поділяється на ці три частини. Я мав на увазі, що у всіх, навіть найменших, деталях у всіх областях цієї науки немає жодного слова, з якого не виникали б ці три види приховування, оскільки вони є трьома способами роз'яснення, завжди діють в цій науці, і зрозумій це .

Однак тут слід запитати, чи правда, що приховування науки Каббала досягло такого рівня, і якщо так, то звідки беруться всі ці тисячі зв'язків, які існують у цій науці?

І відповідь в тому, що існує різниця між двома першими частинами і останньою частиною. Основний тягар, як роз'яснено вище, лягає тільки на третю частину, а на дві перші частини немає постійного заборони, так як в частині «не є необхідним» іноді щось змінюється, з якоїсь причини виходить з рамок «не є необхідним» і стає необхідним. Так само і частина «неможливо» іноді стає можливою. Відбувається це з двох причин: або внаслідок розвитку покоління або відповідно додозволом понад, як у випадках з Рашбам і Арі, або, в меншій мірі, з їх попередниками. З цих причин з'являються все справжні книги з Каббали.

Це малося на увазі під фразою: «Я розкрив мале, а приховав вдвічі більше». Малося на увазі, що трапилося йому розкрити щось нове, що не уявляли собі його попередники, і цим натякає, що тільки одне, тобто першу частину з трьох частин приховування розкриває він тут, а дві частини залишає в приховуванні. Він вказує, що сталося з ним щось, що послужило причиною для такого розкриття, або те, що не було необхідним, набуло форму необхідного, або що дано йому дозвіл згори. І виражається це фразою «розкрив я« мале ».

І знайте, що вивчають ці статті, що думав я про їх видання протягом року. І все, викладене в них, є новим, і не наводиться так ясно і точно справжній зміст ні в одній з книг моїх попередників. А я отримав ці знання «з вуст в уста» від мого вчителя, що має право говорити, тобто і він отримав його від свого вчителя «з вуст в уста» і так далі.

І я теж отримав їх на тих же умовах приховування і збереження, проте в разі потреби, про яку говорив в статті «Час діяти», перевернулося в мені частину «не є необхідним», і стала необхідним. І тому я повністю розкрив це мале, однак дві частини збережу, як зазначено мені.

неможливо | РОБОТА КЛУБ-У ПРИ РУСІ
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати